1

@lucca87 Jak by nie patrzeć mecze City-Real był kapitalne. Pierwszy mecz chyba najlepszy w tym sezonie, rewanż skolei rollercoaster emocjonalny. Jeśli jest ktoś fanem piłki nożnej to dla takich rywalizacji ogląda się mecze.

0

@busquets5 Po co ktoś ma płacić za niego 30-40 baniek, nie lepiej zaczekać do końca kontraktu w 2023?

1

@Ojciec5tkidzieci Warto dodać jeszcze że o 20:30 dzisiaj jest też 2 mecz finałowy we Włoszech między Lube i Perugią. Szykuje się super wieczór z siatkówką. W Pl stawiam na Zaksę w finale, w meczu o 3 miejsce to trochę 50/50 postawiłbym na Skrę, ale może byc wszystko.

3

@MSN30 We Wrocku nie musisz biletów wcześniej kupować biletu, bo prostu wchodzisz do tramwaju/busa i w środku kupujesz w automacie bilet elektroniczny płacąc kartą.

2

@Emhyr Teraz mamy 5 w pomocy. Wypadli Pedri i Nico i musimy teraz grać 3 pomocników(Busquets, FdJ, Gavi) bez zmian do końca sezonu(Puig to żadna opcja). Logiczne jest więc, że chcemy się zabezpieczyć kolejny pomocnikiem by nie byc znowu w takiej sytuacji. Transfer Kessiego wiec jest logiczny. Torre ma być zarejestrowany w drużynie B, jak będzie potrzeba to dostanie kilka szans w pierwszej drużynie. Soler to narazie znak zapytania, tak samo jak przyszłość FdJ. Wszystko moim zdaniem się trzyma. Nie można pozwolić by mieć tak wąską kadrę jak w tym sezoenie, zwłaszcza że będą MŚ w Katarze w trakcie sezonu i nasi zawodnicy w większości będą tam grać w 1 składzie.

4

@AdamaTraore Czechy są zdecydowanie bogatsze od Polski. Według wskaźniki GDP per Capita przeciętny Czech -> 26k USD, a Polak niecałe 17k USD. Przeciętne wynagrodzenie w Czechach 1713 USD miesięcznie, w Polsce 1350 USD. To są bardzo duże różnice.

2

@MichalZZZ Imho kit. Nowy FM jest za prosty, zdecydowanie łatwiej wygrywa się mecze niż wcześniej. Jest kilka nowinek, ale mających mały wpływ na grę. Moim zdaniem obniżili trochę trudnośc w grze, co jest moim zdaniem dużym minusem.

0

@Corr Ale wiesz, ze na ławie z pomocników jest tylko Puig?

0

@MaŁolat Po pierwsze to zespół medyczny ocenił Pique jako zdolnego do gry, gdyby nie mógł grac byłby poza drużyną meczową. Po drugiej zwracam uwagę że Pique jest zdecydowanie najważniejszy naszym obrońcą(inni nie mają do niego nawet podjazdu). Przy końcówce sezonu zdecydowana większośc trenerów wystawia po prostu 1 skład to nie jest moment na rotacje.

0

@Gwyn Kwestia końca sezonu. Jakby był środek sezonu lub początek to na pewno byłby poza grą. Teraz troche wszystkie ręce na pokład bo zostały 3 tygodnie gry.

1

@michal26 o mały wlos i byłyby 2 asysty, bo on dogrywał do Araujo przy minimalnym spalonym :)

0

@Gwyn Problem w tym że nasza obrona wygląda bardzo dramtycznie bez Pique. Sama statystyka mówi wiele z Pique tracimy 0,8 gola/mecz, bez Pique 1,6 gola/mecz. Więc ryzykujemy zdrowie Pique, bo naprawde nie ma kto tam grać, a potrzebujemy punktów.

0

@Janas11224 I zawsze można byłoby kogoś sprzedać do Evertonu za fajne pieniążki. Same plusy :)

1

@Kgorecki2500 Zdecydowana większość to GOG. W opisach produktów też można znaleźć info na stronach sklepów.

0

@Emhyr Troche jednak różni się to od Umtitiego, który miał kontrakt do 2023. Więc pozostałe 1,5 roku kontrkatu rozłożyli na 4,5 roku. Tutaj mamy kontrakt wygasający. Czytam to tak, że jeśli Roberto ma ok. 12mln to zgodnie z przelicznikiem 4:1 to na nowego zawodnika po pozbyciu Roberto moglibyśmy wydać 3mln, a cięzko byłoby jakiekolwiek sensownego zawodnika z taką pensją znaleźć. Bierzemy więc z braku laku Roberto np. za 4mln, bo nic lepszego nie znajdziemy w tej cenie a i tak będą dodatkowe 2mln(8:4) na innego zawodnika by trochę dorzucić. Tych milionów dla innych zawodników za dużo więc nie będzie.

0

@Wolter10 Xavi ma 1 mecz przegrany z rzędu. Straszny wynik.

4

@Wolter10 Podaj proszę na którym miejscu w tabeli byliśmy w momencie zwolnienia Koemana.

0

@Karmen Jeśli zwycięzca LM uzyska awans przez rozgrywki ligowe bezpośredni awans do fazy grupowej uzyskuje mistrz 11 ligi w rankingu UEFA. W przypadku gdy zarówno zwycięzca LM jak i LE mają awans przez rozgrywki ligowe awans bezpośredni do fazy grupowej uzyskuje 3 drużyna z 5 ligi w rankingu UEFA.

8

@Karmen Nikt nie wchodzi.

1

@Survier Wiek robi swoje

1

@messi564 A nie jest tak, że Arsenal przed sezonem kupił wielu zawodników i wydali jak na siebie dużo kwotę >150mln?

1

@LloretDeMar Dlaczego nagle jakiś klub miałby chcieć kupić Roberto po przedłużeniu umowy? Jeśli ktoś chce go sprowadzić to powinien to zrobić teraz jako wolnego zawodnika.

0

@Emhyr Jest jeszcze Walker. Mega bogactwo. Ja bym stawiał na Trenta i grę 3 obrońców z tyłu, gdyby 4 to Walker na prawej. James też jest mega, ale imho minimalnie przegrywa z nimi.

0

@Emhyr Jeśli rzeczywiście Cou pójdzie za 40mln. Bo to, że ma taką klauzulę wykupu nie oznacza że Aston Villa będzie chciała tyle zapłacić za zawodnika też z rocznym kontraktem. Tylko Hazard kosztował więcej jeśli chodzi o zawodników z rocznym kontraktem, także zobaczymy. Oczywiście pozostaje wierzyć, że się uda, ewentualnie liczyc na Newcastle.

38

@Persyfl Jaki jest cel wieszanie bucików na bramie kościoła?

0

@Emhyr Kalendarz kolejki jest podawany na miesiąc przed daną kolejką. Wtedy jeszcze Barcelona grała w LE, więc siłą rzeczy wyznaczyli mecz na niedzielę. Czy LaLiga miała założyć że Barca odpadnie z Frankfurtem, czy po odpadnięciu zmienić kalendarz danej kolejki i przenieść mecz na inny termin?

0

@bartekvisca Dług Polski poza budżetem z poziomu ok. 55 mld w 2019 wzrósł do 262 mld w 2021. Te pieniądze pochodzą w zdecydowanej większośći z dodroku. Natomiast deficyt w budżecie jest regulowany i wiadomo gdzie się zadłużamy.

1

@Janas11224 Co do Benzemy to gość jest niesamowicie skuteczny. W tej edycji w fazie pucharowej strzelił 9 bramek. Natomiast współczynnik xG to 2.8(!). Wyciska z tych sytuacji absolutnego maksa. Zmarnowane okazje przez niego łącznie w fazie pucharowej to mniej niż 0,7xG. Nie pamiętam zawodnika który byłby aż tak bardzo skuteczny i wyciskał z tych sytuacji, gdzie często trudno mówić o pół sytuacji tyle goli.

5

@Pablit W zeszłym sezonie Ferran rozegrał ponad 2000 minut w City + grał w podstawowym składzie w kadrze Hiszpanii u Lucho. Masz bardzo dziwną definicję głębokiego rezerwowego. Wydaje mi się że jak Pep i Lucho stawiają na gościa to chyba dobrze o nim świadczy, no chyba, że uważasz że oni nie znają się na piłce.

0

@Uukasz_93 Kto tam jest przed Gabbią w hierarchii na ŚO poza Tomorim, Romagnolim i Kjaerem?
@messi564 Christensen jest bardzo doświadczonym zawodnikiem, który ma mnóstwo meczów na poziomie Premier League i Bundesligi, ocenianie go na podstawie kilku ostatnich meczów jest niepoważne. Garcia i Araujo będą potrzebować sporo gry + mamy Pique. Nie rozumiem po co na siłę sprowadzać kolejnego ŚO, jak mamy zawodników którzy tam mogą zagrac w razie czego np. FdJ. Ile tych meczów będzie gdy wypadnie 3 z 4 stoperów? Barcelona potrzebuje przede wszystkim wzmocniemn na innych pozycjach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?