2

@xDoMinO26x Pit 0 jest do 85k. Więc jeśli zarabiasz 85k-130k w przybliżeniu to będzie Cię interesować.

1

@Ojciec5tkidzieci Nie powiedziałbym że Kwolek jest jakoś bardzo słaby w przyjęciu w tym sezonie. U niego bardziej widzę problemy z dynamiką w ataku niż samym aspektem defensywnym. Co do Żurka powiedziałbym że jest jaki jest. Po prostu średniak. Moim zdaniem wciąż jest lepszy niż np. Piechocki czy Gruszczyński. Oczywiste też że Żurek jest półkę niżej od japończyka, który grał przed nim. Co do środkowych jak zestawisz niż sobie ze środkiem dowolnej drużyny z czuba np. Huber/Smith, Gladyr/Wiśnia, Bieniek/Kłos czy Nowakowski/Wrona to wygląją po prostu gorzej i moim zdaniem tu jest problem, a trudno sprowadzić dobrego polaka na środek obecnie.

1

@Ojciec5tkidzieci Trochę sceptycznie patrzę na ten ruch. Siła ognia by była ale przyjęcie problematyczne. Jakby wyciągnęli Kwolka(kończy mu się kontrakt) to mieliby bardzo dobre przyjęcie + mogliby ściąnąć dobrego zagranicznego środkowego(środek chyba najbardziej kuleje w tym sezonie względem czołówki).

0

@Odcinkowy Jest szpital tymczasowy, ale to nie znaczy że nic innego nie ma. Nawet teraz może sobie zrobić tam wycieczkę na punkt widokowy, lub z przewodnikiem po stadionie. Na marzec są już zaplanowane m.in. 2 targi. Być może odwołają je, ale patrząc że nawet teraz sobie możesz zamówić wycieczke po stadionie to nie jest tak że nic nie można tam robić i jest tylko szpital. Poza tym rozumiem twój plan to: 1) rozebrać szpital tymczasowy 2) zamontować murawę a mecz z Rosją to się zobaczy. Innymi słowy Postaw się a zastaw się, typowo polskie myslenie.

1

@Odcinkowy Zdajesz sobie sprawę że na Narodowym nie ma murawy cały czas, trzeba by zacząć ją przygotowywać już przed meczem z Rosją, zrezygnować z części eventów. Jak przegralibyśmy w Rosji to cała ta kasa przepadnie. Przygotowanie Śląskiego jest dużo tańsze.

1

@AllBundy Z piłkarzy grających obecnie:
Alisson, Alexander-Arnold, Asensio, Aubameyang (choć boli ten Asensio, ale inny pomocnik nie przychodzi mi do głowy co gra obecnie, chyba żeby np. Alabę tam wrzucić bo grał w pomocy sporadycznie w Bayernie).

1

@Ojciec5tkidzieci Kolejne osłabienie Zaksy, przed sezonem kilku zawodników + Grbić do Perugii i Świder do PZPS. Teraz w trakcie sezonu Kwapik, niemniej powodzenia w nowym klubie.

4

@norbo80 Robben w finale z Hiszpanią w 2010 - dowolna z nich

7

@Rewolucja123 Jak nie masz opcji podania to musisz wybić w takiej sytuacji. Nie możesz stracić piłki w tym miejscu na boisku.

1

@Sysia11 Tylko przez PR jest CR7 w jedenastce. Messi i CR7 mają ogromną przewagę w tym elemencie nad innymi graczami. Wystarczy spojrzeć np. na 2016, gdzie Sanchez ładuje 60 G/A w sezonie, wygrywa Copa America z Chile, 2 miejsce w lidze z Arsenalem + wygrywa Puchar Anglii(czyli robi zbliżone liczby do Messiego w 2021) i efekt brak miejsca w 30 najlepszych piłkarzy. CR7 i Messi demolują innych piłkarzy w tym zakresie i dopóki grają w Europie to zawsze będą w 11 roku.

0

@MesQueUnClub96 Dlaczego piszesz że miałby zasłużyć Leon który nic nie wygrał przegrał w LM, mistrzostwo Włoch też przegrał . Już bradziej ktoś z Zaksy zasługuje niż Leon za 2021.

1

@kapi267 Możesz nie zdążyć na F1 i mecz. Ostatnia kolejka rok temu była grana o 18. Wyścig jest o 15. Bardzo ciężko będzie zdążyć po wyścigu na mecz. Oczywiście nie wiadomo o której dokładnie będzie mecz + czy np. nie będzie ostatnia kolejka grana w sobotę(jak rok temu), ale może być bardzo cięzko obie rzeczy pogodzić.

2

@Gacu95 Bo Bilbao gra w finale SPH, stąd zmienili z środy na czwartek

1

@Matheo123 W zależności czy chcesz się tym aktywnie w trakcie inwestycji. Z pasywnych np. obligacje indeksowane inflacją, żeby tylko ochronić kapitał( z tym że to mrozi kase na wiele lat i cel by nie stracić na inflacji). Zawsze złoto to też bezpieczna inwestycja na wiele lat nie stracisz raczej.

1

@german_17 Już teraz np. Aboubakar ma 2 bramki, myślisz że już nic strzeli?

2

@cules100pro Czy korzystasz z karty sieciowej która wspiera 5ghz próbując łączyć się po wifi?

0

@Piorun W przyszłym roku ponoć ma być głosowanie po MŚ.

0

@DaPidejpi Jeszcze są MŚ w tym roku, a tam Algieria ma niewielkie szanse. W dodatku MŚ będą ostatnim turniejem roku, więc głosowanie bedzie pod wpływem tamtej dyspozycji, imho na zwycięstwo w ZP zabraknie mu szansy i co najwyżej pozostanie mu walka o TOP3.

0

@Rechcian Nie ma jasnej granicy wieku. To czy się dostaniesz to zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Kurs na początek to jest niezły pomysł, ale będzie to zdecydowanie za mało by się dostać(chyba że ma się szczęście). Na pewno przed rekrutacjami polecam mieć własnego gita i wrzucić kilka swoich programów(nie muszą być bardzo rozbudowane). Kolejna ważna kwestia to większość juniorskich stanowisk to głównie korporacje więc musisz mieszkać w większej miejscowości lub być gotów do niej się przeprowadzić(mało kto zatrudnia juniora zdalnie, nawet w dobie pandemii). Korporacje też niekiedy patrzą na dyplom, wiec fajnie mieć jakiś papierem ze studiami technicznymi(choć już coraz rzadziej jest to wymagane). Z ciekawości jakie tutoriale przerobiłeś i co umiesz w Javie, że chciałbyś pracować z tym językiem?

1

@Klaudix Tak do końca kwietnia, możesz jednak sprobować się dogadać z pracodawcą i zrobić za porozumieniem stron, możesz wtedy troche ten czas skrócić jak się on zgodzi.

0

@Sulimo A nie jest tak, że gdyby chciała go pozwać to musiała by przedstawić szczegóły kontraktów w procesie by udowodnić nieprawdę?

4

@tobiasson92 Czy promowanie holacaustu jest legalną treścią wyborczą?

2

@Medium Z drugiej strony Tuchel doszedł z nimi do finału LM nie mając Messiego, Donnarummy, Hakimiego etc., od tego czasu zespół jest mocniejszy. PSG jest zespołem który w odpowiedniej dyspozycji może wygrać z każdym.

3

@KmN Tak jak kolega pisał darowizna od rodziców + zgłosić w skarbówce odpowiedni druczek.

0

@Esteban_ Racja

1

@kiper09 Co miał wygrać to wygrał MŚ, LM , tytuły ligowe itd. Kariera pełna sukcesów, teraz wie że ze z jego kolanami jest koniec to ciągnie kasę na emeryturę. Nie zdziwiłbym jakby po odejściu z Barcy poszedł do jakiegoś egzotycznego klubu lub nawet zakończył karierę.

0

@Encore Bayern rok wcześniej odpadł w 1/8 LM, LM wygrał ostatnim razem za Heynckesa. Flick objął zespół który dostał piątkę od Frankfurtu, sam musiał bardzo dużo rzeczy poprawić. Uznajesz że 1/8 LM + mistrzostwo Anglii Kloppa było więcej warte, serio?

1

@Encore W zeszłym 19/20 na jesień 2019 w Bayernie trenerem został Flick, po tym jak Kovaca zwolinili. Bayern był wtedy na 4 miejscu, a skończył sezon mistrzostwo + LM w świetnym stylu + rozegrał bardzo dobrą jesień 2020. Mimo to trenerem roku był Klopp, dlaczego więc teraz miałby być Tuchel, jak te osiągnięcia nie wystraczyły Flickowi?

2

@Damian11 Cii, pewno w biedrze najtańszy chleb(a w zasadzie wyrób chlebopodobny) wtedy kupował po tyle

0

@vangoor Już widzę tłumy chętnych które kupią Roberto teraz zwłaszcza że jest kontuzjowany do kwietnia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?