0

@Rust_Cohle W tej sytuacji przypomniał mi się karny jaki był z Juve rok temu. Dośc podobne zagranie skończyło się karnym. Jednak większośc sędziów nie dyktuje wtedy jedynastki, a ja sam jest przeciwko takim miękkim karnym.

0

@hayek No wiesz inny blok obrony wtedy był jako 3 obrońców Mingueza-De Jong-Lenglet i potem zmienił Mingueza na Firpo w 1 połowie. Także obrona różni się i to mocno + na wahadle był Dest a nie Roberto.

0

@sebo939 Ciekawe, czy probowaliśmy trenować z Umtitim na LO, w Lyonie swego czasu grywał tam. Wiadomo że do przodu byłoby bardzo słabo i w 3-5-2 tego sobie nie wyobrażam, ale w 4-3-3 już nieco bardziej(biorąc pod uwagę alternatywy).

0

@jeyx77x Akurat to, że można załatwiać rzeczy elektroniczne to mocna oszczędność czasu względem tego, że trzeba pojechać na uczelnie w określonych godzinach i stac w kolejce. Co do pytań:
1) Robiąc zdjęcie u fotografa nie powinno być najmniejszego problemu by wysłał zdjęcie w formie elektronicznej np. na twojego maila. Co do pendrive zazwyczaj teraz już w punktach typu ksero, fotograf itd. nie są skłonni do podłączanie czyjegoś pendrive do portu USB z uwagi na bezpieczeństwo.
2) Otrzymane zdjęcie możesz przekonwertować sobie na format jakiego oczekuje uczelnia. Na stronie uczelni najczęściej są informacje jaki np. wymiar czy format zdjęcia oczekuje.
3) Sposób w jaki należy wysłać dokumenty na uczelnie sprawdź na ich stronie. Niekiedy chca po prostu na maila dziekanatu, ale niekiedy trzeba to dodawać na dedykowanej platformie uczelni.

0

@TheNekro94 A racja, po powiedzmy 2005 to zdecydowanie jeden z TOP.

1

@TheNekro94 Jest ok, choć moim zdaniem daleko im do komedii Machulskiego z przełomu wieków.

0

@Bogan Czyli Araujo znów na ławie, bo stracił rytm meczowy po tym jak siedział na ławie w kadrze, a Garcia grał w Hiszpanii.

0

@Bobo25 Alba jest przecież w Barcelonie...

0

@kingJAMES Czyli przyznajesz, że w obu meczach zmienił schemat z 4-3-3 na 4-4-2 w trakcie meczu?

0

@kingJAMES To samo zrobił w 2 meczu. Semedo wszedł za Cou w 60m i przeszliśmy z 4-3-3 na 4-4-2. Dokładnie to samo zrobił w 1 meczu i też w 60m zmienił Cou na Roberto. Dokładnie w tej samej minucie przeszliśmy w 1 i 2 meczu z 4-3-3 na 4-4-2.

0

@kingJAMES W obu meczach wyszedł tym samym składem, w obu graliśmy 4-3-3. Nawet zmiany były podobne np. Semedo w 1 i 2 meczu. W pierwszym meczu Dembele(na drugim miał konti) wiec wszedł Malcom. Nie wiem, o co Ci chodzi.

0

@kuz Vinicius dobrze gra od początku sezonu, czy będzie grał równo dobrze cały sezon to raczej nie, ale mam przeczucie że u Carlo będzie grał dużo lepiej niż u Zidane.

0

@Gaz A u którego trenera nie lezały wyjazdy? Barcelona po Guardioli ma ogromny kryzys na wyjazdach. Tito 0-4 od Bayernu przyjął, Martino dostał od Atletico, Lucho dostał 0-4 od PSG, 0-3 od Juve, 0-2 od Atletico. Nawet "zwycięska porażka" w Monachium 2-3 to zasługa kapitalnego Neymara w tym meczu, który wykorzystał wszystko co miał + genialny mecz Matsa(moim zdaniem zdecydowanie najlepszy mecz niemca u nas) gdzie wyjął mnóstwo sytuacja, a obrona strzału Lewego to chyba najlepsza interwencja jego w Barcelonie. Wyjazdy leżą i nic nie wskazuje na to, by miało być lepiej.

1

@Kgorecki2500 Dla Do Rzeczy 40% PiS, tutaj 30% dla TVN, czyli mają ok. 35%.

0

@meteo100 Po prostu mógł postąpić jak Perez czyli wyprzedzić poza torem - ścinając szykanę. Dostałbym 5s, które mógł spokojnie nadrobić tempem wyścigowym.

1

@MesQueUnClub96 można prosić o źródło?

3

@MesQueUnClub96 Jak chcesz porównywać do porównaj do Strolla na Węgrzech który wchodził po wewnętrznej, został podbity na krawężniku i wyeliminował Leclerca. Rezultat -5 miejsc na starcie, moim zdaniem ta sytuacja jest bardziej porównywalna niż Bottasa.

0

@messi564 Obstawiam 3-5-2 z wahadłami na napadzie De Jong- Depay. Cou i Demir raczej ława.

1

@VamosRakieta Nasz najlepszy mecz w zeszłej edycji LM(rewanż z PSG) to był 3 trójka z tyłu Mingueza-De Jong-Lenglet, a wszyscy są zdrowi :D

0

@VegetaPolska A kto miał by grać? Michajłowa i Poletaeva nie ma ME. Znaczna część siatkarzy rosyjskich jest już w klubach, bo już rozgrywki wystartowały -> Puchar Rosji.

1

@BART97 Co do Korony to śmieszy mnie sprawa z tym byłym prezesem, który nie wypłacał pensji zawodnikom, czy działaczom i teraz ma pretensje że w okresie kiedy rządził klubem, klub mu wisiał pieniądze. Tak jakby Bartomeu teraz wystąpił z pozwem, że Barcelona jest mu winna pieniądze bo nie wypłaciła mu pensji kiedy on był prezesem.

0

@Norkusik I tak Bottas musi to gdzieś zrobić, więc Monza jest idealnym torem pod to. Jutro plan prosty dla Bottasa przepuścić Lewis i zająć 2 miejsce odbierając punkty Maxowi.

7

@bartekvisca A jak ocenisz warunki pracy Setiena? Przyszedł w środku sezonu, po miesiącu przerwa w rozgrywkach na kilka miesiećy, potem szereg meczy co 3 dni i wymagania na już.

1

@Barca1992 A pamiętasz sprawę gdy Diakhaby oskarżył o rasizm piłkarza Cadiz? Valencia zeszła z boiska i odmówili gry. LaLiga wytoczyła postępowanie przeciw piłkarzowi Cadiz. Wynik postępowania -> brak dowodów. Czy coś spotkało Diakhabego? Oczywiście nic...

0

@Kgorecki2500 Dlaczego uważasz że W.Brytania boleśnie odczuwa wyjście z Unii, tzn. jakie wskaźniki gospodarcze bierzesz pod uwagę.
Przykładowo zerknąlem sobie na aktualny wzrost PKB w porownaniu do największych krajów Europy.
W. Brytania -> 4,8%
Hiszpania -> 2,8%
Włochy -> 2,7%
Niemcy -> 1,5%
Francja -> 1,1%
Do końca roku wzrost ma wzrosnąć w UK do poziomu 7%.
Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę, że w zeszłym roku mieli twardy lockdown długo i mieli rekordowy spadek PKB(-19,5%, ale to było głównie Q2 2020, w Q3 2020 mieli już +16,9%, skończyli rok powyżej 0).
Z innych czynników ważnych zwracam uwagę, na bardzo mały wzrost inflacji 0,3%(z 1,7% 1 lutego 2020(data brexit) do 2% dzisiaj)
Przykładowo: wzrost w UE Francja +0,5%, Niemcy +2,2%(mają już inflajce 3,9%), Włochy +1,8%, Hiszpania +2,6%.
Polecam: https://pl.tradingeconomics.com/united-kingdom/inflation-cpi i zmieniać sobie w urlu nazwę krajów a menu po lewej różne wskaźniki ekonomiczne.
Powiedz, mi na bazie jakich czynników makroekonomicznych uważasz że W.Brytania traci po wyjściu z UE, bo jak porównuje do innych krajów dużych krajów UE okres po brexit, to wskaźniki mają lepsze lub znacznie lepsze.

0

@Pilka_jest_okragla Byłbym w szoku, jakby posadził Pedriego, moim zdaniem 100% pewniak do 1 składu.

0

@Tasde Moim zdaniem De Vries ma większe szanse od Zhou z kilku przyczyn:
- Mercedes od dawna dba, by mieć conajmniej 1 kierowcę rozwojowego związanego kontraktem długoterminowym ze sobą regularnie jeżdzącego poza swoim zespołem(np. Ocon w Force India, Russell w Williams itd.), z racji że zespół jest naprawdę bardzo prowadzony przypuszczam że bardzo im będzie zależeć by mieć dalej takiego kierowcę w stawkę
- Zhou wciąż jest związany też z Alpine, więc dodatkowo Alfa będzie musiała się dogadać z nimi, by mógł u nich jeździć. Dodatkowo Vasseur pracował w Renault kiedyś i rozstali się w nieciekawych okolicznościach, więc mogą to nie być łatwe negocjacje
- Alfa może chcieć zmienić współpracę z Ferrari na rzecz Merca, zwłaszcza że jak sam wspominasz Williams coraz bliżej jest RB, więc Merc musi sobie znaleźć jakiś team i chyba najbliżej im do Alfy(Aston odkąd rządzi Stroll nie ma problemów z pieniędzmi + jedno miejsce musi być dla syna, więc trudniej tam na większy deal niż sprzedaż części).
- Alfa bardzo mocno odczuła problem silnikowy Ferrari w ostatnim czasie i to może być dodatkowy bodziec by pójść do Merca
Podsumowując, moim zdaniem najbardziej prawdopodobny jest De Vries, Zhou mniej prawdopodobny, a bardzo zdzwiłbym się gdyby został Gio.

0

@KapiFCB To prawda, że trzyma go narazie, ale wszystko wskazuje na to, że Gio nie zobaczymy w przyszłym roku i partnerem Bottasa będzie De Vries lub (co mniej prawdopodobne) Zhou z Chin jako paid driver. Gio wszystko wskazuje na to, że ma najmniejsze szanse.

2

@KapiFCB Spory cios to dostało Ferrari, po tym jak Merc odbił Alfę i umieścił tam swojego Bottasa + negocjują De Vriesa, RB też nie czekało i dogadali się z Williamsem. Finalnie zarówno Merc jak i RB zyskali dodatkowe miejsce dla siebie, a Ferrari straciło.

0

@FC1899Barca Ale dlaczego starasz się to zestawić z ilością osób na świecie? Trzeba to porównać z ilością zgonów na świecie. Rocznie umiera na świecie ok. 55 mln osób. Co w 1,5 roku daje około 82mln. Na covid zmarło 4,7mln co daje ok.6% całości zgonów. Moim zdaniem to dużo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?