staszek
Dołączył/a: listopad 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Potrzebny jest nowy trener a nie przedłużenie tego co było
0
Widziałem na tym portalu,że jest na najlepszy na świecie a niektórzy chcieli sprzedać LEO...haha..
0
To po co mu UNZUE..
0
Tak był smok z KRAKOWA.
0
Ja wolę FIFA gdzie kibice mają udział kto jest najlepszym piłkarzem świata.Można rozważyć rozwiązanie z Oskarów przyznawania Złotej Piłki za całokształt . Skromność , rodzina-Papież Franciszek to LEO nie narcyzm , próżność,egoizm.
1
NEYMAR robi zamęt i pewnie chce przejść do innego klubu , nie chce czekać aż LEO skończy grę i chce zdobyć ZŁOTĄ PIŁKĘ czas leci a kasa to znaczy kasa.
0
Cieszę się portal czerpie inspirację z MUDO i dba o image Barcelony lecz wiele gazet na świecie pisze pozytywnie o LEO i o naszym klubie. Hiszpańskie gazety gloryfikują Real a przekaz ich jest nieobiektywny,tak jak w Polsce.Ja wiem "to już dziś" lecz kopiowanie tego jest jest trochę nudne, nie ma innych pozytywnych informacji. Jak piszę o informacjach dziennikarzy z krajów nie tylko europejskich o problemach Ronaldo w płaceniu podatków to odpowiadają ,że to plotki ,trudno udowodnić,itd.Jak AS,MARCA gnębili LEO tak teraz to robią z NEY a może się zdenerwuje i opuści Barcelonę.
0
Jutro przeczytacie,że Neymar chce Unzue.
0
Dokumenty przedstawione parę miesięcy temu przez dziennikarzy z Europy to też plotki ,chyba to nie nasz" Pudelek". Co nie wolno o tym pisać ,chyba tylko Madrycie .
1
Ciekawe kiedy będzie medialny show w sprawie płacenia podatków przez Ronaldo w Hiszpanii czy będzie taki sam jak AS i Marca zrobiły wobec LEO, NEYMARA w sprawie podatków. W innych krajach o tym piszą a Madrycie cisza.
0
Takie same wypocinki jak Marca, tylko jak będzie chciał odejść to niech powie dlaczego.
0
Czy to jest możliwe , że rezerwowi z Realu tworząc drużynę, zespół, mogli by zająć miejsce w środku tabeli , a Barcelona bez MNS była by w okolicach środka tabeli??? Co było gdyby przenieść MNS do Realu a atak Realu do Barcelony???
0
Jedna jaskółka wiosny nie czyni.
0
Jednak jak myślałem Monaco nie poradziło sobie,może mieli zły dzień albo za wysokie progi.Losowanie do półfinału mieli też dobre.
0
To znaczy,że w ostatnim nie wyciskał a rok,dwa lata temu wyciskał , pomijam taktykę i ostatnie transfery.Co zawodnicy robili na treningach ???
0
Barcelona go nie chciała a w Juve grać będzie w finale LM .Robimy transfery roku!?!
0
Tak to zależy od pogody , sędziów,przypadku, szczęścia, losowania,dyspozycji zawodników itp.
0
Kolejny zawodnik może trafić do Barcelony, który to z kolei , aby nie było tak było.
0
Wiele gazet na świecie pokazywały tą sytuację,Mundo nie podważały zdecydowanego zwycięstwa Realu.
0
A Marca nie ma kompleksów i to ma o wiele bardziej.
0
Po wyniku widać, nie dali rady wygrać tak jak Barcelona !!!
1
Juventus nie pozwoli Ronaldo na wiele , ma b.dobrego bramkarza, obronę i pomoc też pomaga. Atletico w drodze do półfinału miało szczęście w losowaniu a Barcelona nie.Nasza ekipa nie ma tylu dobrych zawodników (luki w obronie i pomocy), najlepsi tylko ratują naszą reputację. W finale liczę na b. dobrych sędziów.
0
Przestań w ilu meczach nie grał Ronaldo a LEO zawsze gra i stara się pomóc drużynie. Gdzie tu widzisz hejt , a widziałeś wypowiedzi innych o zgwałceniu Ronaldo kobiety a inni mówili,że Ronaldo to gej i on mógłby dokonać gwałtu ale nie na kobiecie .Gdzie byli wszyscy tacy świeci i nawet byli tacy , którzy to aprobowali a może to prawda??? A jak się ma prawie 33 lat to w piłce nożnej już prawie " starość dla piłkarza a wiek przedemerytalny .A powiedzenie "może rodzina jest najważniejsza" co TOBIE się w tym nie podoba , życzę RONALDO aby szczęśliwy w związku małżeńskim i miał zadowolenie z dzieci. Tu już już nie może być wolności wypowiedzi ,ja nie obrażam nikogo , a Ronaldo to " święta krowa" o której nic nie można napisać a o LEO można wszystko i co administracja portalu to toleruje!!!!!
0
No patrzcie "Krisztiano" dzisiaj nie zagra czyli pracuje na pół etatu , czyli starość nie radość ,może rodzina jest najważniejsza???
0
Chyba był na spalonym Ronaldo ???
0
Głupoty gadasz albo nie czytasz "FC Barcelona uczciła rocznicę rocznicę śmierci TITO na oficjalnym profilu klubu na Facebooku ",a LEO kilka razy na twitter wspominał naszego nieżyjącego trenera, wspominał kilka razy.Nie wypada tak pisać ,że nie nikt o tym nie wspominał, czy tak rzeczywiście to miało miejsce , po co tak piszesz nie sprawdzając faktów ,mogłeś sam w tym dniu napisać o rocznicy śmieci TITO a krytykujesz nie wiem po co !?!?!?
0
Prędzej to była reakcja na bramkę LEO i stąd to krzyczenie,machanie rękami prawie jak furia po przegranym meczu.
0
Osiołku to ty .Wypad pajacu(forma dopuszczalna).
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
No patrzcie kiedyś Bartra nie chciał faulować jaki zły piłkarz, a inni co faulowali piłkarzy Barcelony a przede wszystkim LEO to tacy dobrzy bo to tylko zagranie taktyczne,przecież tylko nogę można złamać i pacjent żyje ,nic się nie stało!?!?!?