staszek
Dołączył/a: listopad 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie pieprz każdy może złe chwile!
0
A kto go obraża idz na portal Real i tam go chwal
0
Masz rację 'LEO ' musi trzy bramki strzelić to będzie zauważony.
0
LEO był najgorszym zawodnikiem na boisku ha ha
0
Trzeba sprzedać LEO bo za mało strzela bramek .
0
wszyscy jesteście tam gdzie powinnieście być!
0
oj dlaczego Neymar nie strzelił żadnej bramki!!!
0
spadaj daj gdzie powinnieś być
0
LEO trzelił dwa gole i co i nic !!!!
0
Tylko leo co za bzdury piszecie.
0
Twoje wypociny proponuję piszesz nie jedz jak pijesz jakieś 2kc lub Redbull to się nie wypowiadaj.Napisz wyraznie , że uwielbiasz Ney a ja uważam ,że Leo jest zawsze najlepszy.
0
LEWO to tylko gdzie gdzie(gw) czy cała Europa , Lewo to tylko 10 Europy!!!1111111
3
Ale nigdy nie będzie jak LEO
0
Niech gra na tych pozycjach jak Leo to zobaczymy jego statystyki.
2
Jaki słabszy Leo okres popatrz na statystyki , Ney nigdy nie zdobędzie tylu trofeów co Leo , umiejętnościami nigdy nie dorówna Leo .
2
Ney jest już teraz chce zarabiać więcej , niech go biorą inni ,jeśli to prawda to zobaczymy co znaczy przywiązanie do BAR, czy tylko misiu kasa,
0
Haha wiedziałem, że tak ktoś mi odpowie!!!
0
Jak można porównywać LEO do LEWEGO,
4
Ney to bardzo dobry zawodnik lecz nigdy nie osiągnie to co zdobył LEO ,co nie oznacza ,że nie stać go na złotą piłkę.
0
Nie jestem malkontentem ale 1. wygrana powinna być wyższa 2.graliśmy z 19 drużyną ligi 3.radość i ocena zawodników i oczywiście trenera dopiero za co najmniej miesiąc . Musimy być w finale LM i wygrać a lidze do końca wygrywać co najmniej 1-0, takie marzenia!!!
0
To jest wieloznaczne, napisz konkretnie!!!
5
Szkoda ,że Leo nie grał pewnie by w klasyfikacji Pichichi powiększył przewagę nad Ronaldo.
0
Ironia,sarkazm,populizm co w tym rodzaju !!!
0
Suarez wreszcie trafił a przecież my gramy z 19 drużyną ligi, nieważne jak gramy musimy zwyciężyć.
0
Też nie wiem dlaczego kolega Commando napisało o kulturalnych piłkarzach Argentyny (po co to ???), a ponieważ naszym największym rywalem jest Real to odniosłem się do tego zespołu ( mogłem się odnieść do wielu innych zespołów). Co do bramki ze spalonego,o tym pisała dzisiaj Marca i wiele innych portali. Po za tym wiele osób pisze tutaj nieobiektywnie na temat piłkarzy Barcelony i powinni pisać na innych portalach.
1
Są tak samo kulturalni jak piłkarze Realu a sędziowie tacy,którzy nie widzieli dzisiaj bramki strzelonej przez Benzeme ze spalonego w dzisiejszym meczu Realu.
0
Dajcie spokój Leo,tyle razy kopali go w meczu to się zdenerwował. Zajmijcie się podatkami Ronaldo .LEO płaci za ochronę w reprezentacji, w Syrii daje pieniądze na szpitale. Wstyd mi za takich kibiców.
0
Papież Polak nie powinien być obrażany i wymieniany w kontekście piłki nożnej .
0
Mnie nie interesuje Brazylia,Tylko Polska i Barcelona.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.