0

nie pieprz każdy może złe chwile!

0

A kto go obraża idz na portal Real i tam go chwal

0

Masz rację 'LEO ' musi trzy bramki strzelić to będzie zauważony.

0

LEO był najgorszym zawodnikiem na boisku ha ha

0

Trzeba sprzedać LEO bo za mało strzela bramek .

0

wszyscy jesteście tam gdzie powinnieście być!

0

oj dlaczego Neymar nie strzelił żadnej bramki!!!

0

spadaj daj gdzie powinnieś być

0

LEO trzelił dwa gole i co i nic !!!!

0

Tylko leo co za bzdury piszecie.

0

Twoje wypociny proponuję piszesz nie jedz jak pijesz jakieś 2kc lub Redbull to się nie wypowiadaj.Napisz wyraznie , że uwielbiasz Ney a ja uważam ,że Leo jest zawsze najlepszy.

0

LEWO to tylko gdzie gdzie(gw) czy cała Europa , Lewo to tylko 10 Europy!!!1111111

3

Ale nigdy nie będzie jak LEO

0

Niech gra na tych pozycjach jak Leo to zobaczymy jego statystyki.

2

Jaki słabszy Leo okres popatrz na statystyki , Ney nigdy nie zdobędzie tylu trofeów co Leo , umiejętnościami nigdy nie dorówna Leo .

2

Ney jest już teraz chce zarabiać więcej , niech go biorą inni ,jeśli to prawda to zobaczymy co znaczy przywiązanie do BAR, czy tylko misiu kasa,

0

Haha wiedziałem, że tak ktoś mi odpowie!!!

0

Jak można porównywać LEO do LEWEGO,

4

Ney to bardzo dobry zawodnik lecz nigdy nie osiągnie to co zdobył LEO ,co nie oznacza ,że nie stać go na złotą piłkę.

0

Nie jestem malkontentem ale 1. wygrana powinna być wyższa 2.graliśmy z 19 drużyną ligi 3.radość i ocena zawodników i oczywiście trenera dopiero za co najmniej miesiąc . Musimy być w finale LM i wygrać a lidze do końca wygrywać co najmniej 1-0, takie marzenia!!!

0

To jest wieloznaczne, napisz konkretnie!!!

5

Szkoda ,że Leo nie grał pewnie by w klasyfikacji Pichichi powiększył przewagę nad Ronaldo.

0

Ironia,sarkazm,populizm co w tym rodzaju !!!

0

Suarez wreszcie trafił a przecież my gramy z 19 drużyną ligi, nieważne jak gramy musimy zwyciężyć.

0

Też nie wiem dlaczego kolega Commando napisało o kulturalnych piłkarzach Argentyny (po co to ???), a ponieważ naszym największym rywalem jest Real to odniosłem się do tego zespołu ( mogłem się odnieść do wielu innych zespołów). Co do bramki ze spalonego,o tym pisała dzisiaj Marca i wiele innych portali. Po za tym wiele osób pisze tutaj nieobiektywnie na temat piłkarzy Barcelony i powinni pisać na innych portalach.

1

Są tak samo kulturalni jak piłkarze Realu a sędziowie tacy,którzy nie widzieli dzisiaj bramki strzelonej przez Benzeme ze spalonego w dzisiejszym meczu Realu.

0

Dajcie spokój Leo,tyle razy kopali go w meczu to się zdenerwował. Zajmijcie się podatkami Ronaldo .LEO płaci za ochronę w reprezentacji, w Syrii daje pieniądze na szpitale. Wstyd mi za takich kibiców.

0

Papież Polak nie powinien być obrażany i wymieniany w kontekście piłki nożnej .

0

Mnie nie interesuje Brazylia,Tylko Polska i Barcelona.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?