0

Takiego piłkarza jak LEO nie będzie w ciągu 100 lat , chyba tylko roboty!!!

0

Sprawa nie jest prosta jak się komuś wydaje, LEO nie angażuje się w meczach bo jest kryzys w sprawie jego nowego kontraktu. Każdego pracownika , który pracuje bardzo dobrze przez kilkadziesiąt lat może wk....ić ,,,,,,że niedyspozycja wszystkich pracowników powoduje żle wyniki a obciąża się tylko jednego pracownika. Administracja naszego portalu robi złą robotę podając informację o niecelnych podaniach LEO a nie krytykuje obrony ,pomocy i innych .NEY nigdy nie będzie lepszy od Leo ma 25 lat, jak chce bawić to jego wola ,może dzieci nawet bez ślubu jak RONALDO ile chce .

0

Powiedz w czym on przeszkadza drużynie ,wiąże piłkarzom nogi ,za mało ma asyst , bramek???

0

Dlaczego LEO miałby siadać na ławce,jak dostaje piłkę to wokół niego jest paru zawodników ,tworzy wolne miejsce dla innych.LEO jest skromnym człowiekiem nie gwiazdorzy jak inni. Masz rację możemy sobie gdybać lecz piłkarze dostają kasę za granie.Wielu kibiców ogląda mecze ze względu na LEO i NEY i dziwię się tym wielbiącym NEY , że go usprawiedliwiają.

2

Niech NEY sam się prowadzi i zdobędzie tyle bramek I tytułów co LEO , a świętą krową po nieobecności w ostatnim meczu jest NEY.

0

Ja tuzy te co grały równie kiepsko jak wszyscy wy się skupiacie tylko na LEO,nie wiem jak to nazwać hipokryzją,cynizmem.Ja się nie modlę ślepo do LEO ,w każdym widzę jego magię , kilku zawodników obok niego,tworzy wolne pole dla innych.Jest prawda,gówno prawda i tyż prawda lub iluzja i marketing.

0

Może ty jesteś w depresji jak niektórzy co krytykują LEO I chwalą NEY , że jest taki za rodziną ,nie chce mieć problemów z siostrą bo będzie miał przesilenie, problemy z rodziną i wpadnie w depresję.O nowego "króla" trzeba dbać , żeby zdobył w przyszłości 6-złotych piłek.

0

Zgadzam się tylko to samo powinno dotyczyć LEO,którego tak krytykujecie.Tak są równi równiejsi.

0

Tragiczny to był NEY bo go nie było na boisku,myślami był gdzieś w chmurach,on został namaszczony teraz na tego,który będzie naszym zbawicielem.

0

Obrońcy Neymara zawsze "rodzina jest ważna" a inni zawodnicy nie mają rodziny???

0

Napisz petycje o ukaranie Leo do ONZ!

0

Jest "najgorszy na boisku" a "zagrał słaby mecz" jest różnica .Wielu innych piłkarzy zagrało " słaby mecz ", wielu innych skomentowało ( krytykowało Neymara ) i bana nie dostało.Każdy ma prawo do wypowiedzi jeśli nie ma inwektyw, niecenzuralnych słów itd .Jest takie powiedzenie "święta krowa", co temat "Ney" ma być tabu,że "gwiazda" się obrazi???. Nie pomógł drużynie i to jest kontrowersyjne i może dzielić zawodników,mało ma wolnego ,są równi i równiejsi ???.

0

Odszczekasz te słowa ,że LEO najgorszy na boisku po ocenach na portalu przez kibiców. Neymar był najgorszy bo pojechał sobie balować i on nie istniał w tym meczu.

0

Godzina 01:49 to sobie pogadaliśmy, złość przeminie, wróci dobro i codzienne życie,może przegrana Realu i zwycięstwa Barcelony ???

0

Może nie tylko oni sobie skaczą do gardeł ???

0

To fantazjujmy a może jak to mówisz o projekcie "Messi" i "stąd symulowanie gdt przez Leo" to jest reakcja Leo na wyjazd Neymara do siostry na imprezę. Nowy projekt budować na Ney z kim i czym do gości," kosztem "jednego słabszego sezonu" (to nie polska liga). Może ku......ka sytuacja w klubie spowoduje że to leo nie podpisze kontraktu i w2018 roku odejdzie za darmo i będzie z piekła do nieba.

0

Chłopaki nie płaczą ( z piekła do nieba ), ja wierzę,że będzie dobrze.

0

Znowu Messi,przypomnę Tobie po ocenach na tym portalu,zobaczymy czy fatalny .

0

Tak pewnie to na złość robi kochających go kibiców(pewnie mnie)

1

K.....wa ciągle Messi,Messi a inni , Neymar na urodzinach, a obrońcy, zmiennicy , zmieńcie płytę .

0

To krytykuj trenera.ze nie ma 1-składu,nie ma dobrych zmienników oraz Neymara.

0

Tak, tak płaczcie,narzekajcie sobie wierni kibice Barcelony jak ja ze szczęścia po meczu z PSG. "Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie" , macie okazje do następnie meczu parę dni, aby wylewać żale, jad,sprzedać paru zawodników albo pomyśleć ,że nie zawsze jest święto.Święto to miał Neymar ,popił,tańczył ,śmiał się, odpoczął i poczyta sobie różne żenujące komentarze.

0

A Neymar tańczyl, spiewał,pił alkohol i świntuszył a co Ney robił na stojąco to tylko on wie.

1

Właśnie co ty chłopie bierzesz.

0

Po takich niepochlebnych komentarzach odnośnie LEO pragnę ,żeby znalazł sobie klub w Europie Zachodniej i tam mu będę kibicował!!!!

1

Niektórzy z Was to gł...ki i chcą sprzedawać Leo, grających od niego gorzej było wielu. Jedynym zawodnikiem wyróżniającym w tym meczu był bramkarz i jedyną osobą , która została wyróżniona odpoczynkiem był Neymar. Zmiennicy nic nie pomogli drużynie a wyrozumiałość kibiców dla wyjazdu na urodziny do siostry nie działa motywująco na innych i rodzi podziały. Właśnie w takim meczu od początku powinien być najlepszy .

0

Co ty pieprzysz , popatrz na obronę

0

zwariowałeś zupełnie

0

Eksperymenty to można robić przy wyniku 2,3 do zera i tylko u siebie.

0

Ciekaw jestem ile dni wolnych mają piłkarze przed i po świętach oraz w wakacje nie licząc towarzyskich???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?