staszek
Dołączył/a: listopad 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coś często mu się zdarza w tym terminie wyjeżdżać .
0
jeśli tu urodziny i pojedzie do Brazylii to skandal???
0
Cieszmy się wynik poszedł w świat radość nasza nie ma granic. Mieliśmy trochę szczęście lecz szczęście sprzyja lepszym. Sędzie mógł również dać czerwoną kartkę, dać więcej karnych itd.Siedem minut przed końcem meczu mieliśmy prawie zerowe szanse na awans i ten okres to prawdziwy cud. Suma naszych błędów była mniejsza niż rywali i tak powinno być zawsze. Awans na tym etapie to norma dla Barcelony a dla mnie sukcesem będzie zwycięstwo w LM. Stać nas na to a jeśli tak się nie to ja nie będę krytykował zawodników jak niektórzy to robią. Będzie to wina trenera i zarządu!!!
0
Twoja nie jest zbyt emocjonalna???
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tak Leo zawsze w otoczeniu kilku przeciwników, a Ty może za szybko mówisz lub wolno myślisz ( człapiesz).Miłego dnia!!!
0
Co bredzisz zobacz jego osiągnięcia teraz i kiedyś , dyskutujesz o wypocinach frustrata z Francji i prawie go popierasz.
0
Proszę nie komentujcie, szkoda zdrowia na tego frustrata !!!!!
0
Nie podniecaj się tym tym głupkiem , ma fobie na względem Leo po przegranej PSG. Ney grał b.dobrze a ile meczy uratował Leo,ilu zawodników jest wokół niego,przy bramce Roberto było trzech.Żaden z piłkarzy francuskich nie zdobył 5 złotych piłek a Ney bez Leo i innych nie ma szans na takie trofea.
0
Myślę ,że gdyby miał poparcie zarządu i zawodników, pewnie by to rozważył. Czy nowy trener będzie lepszy czy też "odejdzie w chwale"???
0
A nie myślicie ,że trener zostanie jak zdobędziemy wszystkie puchary???
1
Mam gdzieś te kontrowersje dotyczące sędziego,zawodników,opinie różnych frustratów.Cieszę ,że awansowaliśmy ,wszyscy zawodnicy zagrali dobrze. Następne mecze będą okazją do analizy czy weszliśmy na właściwe tory,olejcie niepochlebne dla nas opinie czy rozważania.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Cuda , cuda panie...
0
Co LEO żle zrobił i znowu krytyka ,w pomocy robił coś żle , nie wykorzystał 100 sytuacji ,przez niego padła bramka.Cieszmy się , NEY najlepszy, wszyscy są godni pochwały i k...wa nie krytykujcie. Trener może zostanie , niech się dogada z zawodnikami i teraz będzie lepiej ,doda teraz zawodnikom animuszu. Jak przegrają to narzekajcie a dzisiaj się radujcie......
0
Było pytanie o Leo a nie o "ile kto powinien zarabiać".
0
Dobry jest Neymar przyznaję ,lecz piszesz w tym wątku o Ney tyle razy, ale prawie w kontrze do LEO I życzę Ney oraz nam kibicom tyle osiągnięć co LEO.
0
Ja Neymara bym nie sprzedał ,to powiedz ile powinien zarabiać jak mówisz "Leo to geniusz".
1
Co ci tak LEO przeszkadza, po wpisach twoich, że lubisz Neymara(ja też) . Może NEY sprzedać i będzie za co kupować ???
0
Zbawieniem nie jest bo nie jest JEZUSEM bo nie ma 33 lat. Nic nie stało (chyba) na przeszkodzie ,żeby poszukać dobrych obrońców,pomocników bo LEO sam meczu nie wygra. Proszę pokazać zawodnika w Europie , który ma tyle bramek i asyst. Nagle pojawił się kolega ZIDANA i krytykuje Barcelonę i niektórzy "kibice" obrzucają błotem lub "pogrążają się we własnej kupie".
3
Jak ja się cieszyłem,że Real przegrywa dwa do zera. Następnie napisałem, że jest mi przykro bo wyrównali na 2-2 to dostałem bana na 7 dni od redakcji.
0
Zgadzam się w wielu zagranicznych gazetach dostał 10.
0
Kibice BARCELONY 8 marca będziemy trzymać kciuki na stadionie ( veni vidi vici )
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
REAL przegrywa 2-0, trzymamy kciuki....
1
REAL przegrywa 2-o ,trzymamy kciuki.....
0
Śmiechu warte a może wszyscy jesteśmy dinozaurami!!???
0
Co za kierownictwo kupuje wybrakowany towar (szrot) a skąd ten dług. Przecież na modernizację mają brać kredyt 2oo ml i będzie nowy dług do spłacenia.MNS to100ml,to jaka jest wartość rynkowa LEO I czy powinien zarabiać mniej czy więcej od SN . Nawet jak zakupami zniwelujemy te zaburzone linie to będzie bardziej wartościowym zawodnikim LEO,NEYMAR czy SUAREZ , a może brak LEO wpłynie na" brak trofeów itd......... ". Jak BARCELONA nie podpisze kontraktu z LEO to będzie wstyd i ja uważam , że powinien odejść za darmo w 2018 roku.
0
Tak za mało podaje jak jak niewiele bramek zdobywa, można go zastąpić i niech się tuła po świecie, najlepiej w AZJI bo w tym wieku wstyd Barcelonie robi ,bo to nadal tylko więcej niż większość grajków.