staszek
Dołączył/a: listopad 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szczęście lepszym sprzyja jak to się mówi.
0
Szczęście lepszym sprzyja.
0
Spoko:) będzie dobrze .
1
Zgadzam się wielu " sympatyków" Barcelony atakuje LEO,że człapie i jest stary ,należy go sprzedać .Bez LEO mnie tutaj by nie było i pewnie wielu innych.Obojętnie jak długo będzie grać ,takiego zawodnika jak LEO Barcelona już nie będzie MIEĆ .
0
Człapanie,człapanie,a może siedzenie,siedzenie,a następnie spanie, miłych snów o LEO życzę.
0
Proszę wskazać kto nie miał strat.
1
Popatrz na aktualne statystyki i na co zdobył w poprzednich latach.
0
Zgadzam się klucze jest LEO
2
Messi jest zawsze bardzo dobry .
0
Co w tym śmiesznego ?
0
Nie chcą podpisać umowy z MESSI ?
0
W komentarzach w trakcie i po meczu wielu pisało, że szkoda im Neymara,że jego dobra gra nie przełożyła się na zdobycie gola. Zgadzam się piłka powinna mieć moc, celność i chciałbym, żeby przy karnym liczył efekt końcowy na co my kibice Barcelony czekamy.Dziwię się niektórymi wcześniejszymi wpisami, że Barca tak dobrze gra i nie potrzebuje LEO. Mając najlepszego piłkarza na świecie w swoich szeregach jak można tak myśleć. Podnoszą się glosy,że jak wrócił Messi to Neymar nie pokazuje tego co robił,gdy Leo był kontuzjowany.Uważam , że całe nasze Trio grało bardzo dobrze a Neymar miał kilka bardzo dobrych sytuacji do zdobycia gola, lecz w wyniku wielu okoliczności tak się nie stało. Pozdrowienie dla wszystkich fanów Barcelony.
2
Jestem zagorzałym kibicem Barcelony ,lecz od chwili kontuzji Messiego opinie wyrażane , ze Neymar już teraz powinien być przywódcą drużyny są nieuprawnione. Do tej pory jego osiągnięcia w porównaniu z Leo są małe, a zachwyty za grę z drużynami średniej klasy europejskiej są przesadzone.Nie wiem czy jego zachowanie na boisku jest tak bardzo estetyczne czy prowokatorskie [mundial,czerwone kartki itp].Ostanie dwa mecz w reprezentacji były dość słabe a dawanie swojej koszulki po meczu sędziemu dość żenujące . Proszę przeczytać komentarze na ten temat w prasie w Ameryce Południowej i Północnej. Chciałbym , żeby grał tyle lat w Barcelonie co Messi i osiągnął tyle co Leo. Z pozdrowieniami dla wszystkich sympatyków BARCELONY.
0
Proszę się nie irytować a wspominanie tutaj o gryzieniu jest całkowicie niepotrzebne.To jest bardzo dobry piłkarz a jego skromności może mu wielu piłkarzy zazdrościć.
0
Za rok Messi bedzie na wyspach np, w Londynie ,tak pisza w gazetach angielskich