0

Szczęście lepszym sprzyja jak to się mówi.

0

Szczęście lepszym sprzyja.

0

Spoko:) będzie dobrze .

1

Zgadzam się wielu " sympatyków" Barcelony atakuje LEO,że człapie i jest stary ,należy go sprzedać .Bez LEO mnie tutaj by nie było i pewnie wielu innych.Obojętnie jak długo będzie grać ,takiego zawodnika jak LEO Barcelona już nie będzie MIEĆ .

0

Człapanie,człapanie,a może siedzenie,siedzenie,a następnie spanie, miłych snów o LEO życzę.

0

Proszę wskazać kto nie miał strat.

1

Popatrz na aktualne statystyki i na co zdobył w poprzednich latach.

0

Zgadzam się klucze jest LEO

2

Messi jest zawsze bardzo dobry .

0

Co w tym śmiesznego ?

0

Nie chcą podpisać umowy z MESSI ?

0

W komentarzach w trakcie i po meczu wielu pisało, że szkoda im Neymara,że jego dobra gra nie przełożyła się na zdobycie gola. Zgadzam się piłka powinna mieć moc, celność i chciałbym, żeby przy karnym liczył efekt końcowy na co my kibice Barcelony czekamy.Dziwię się niektórymi wcześniejszymi wpisami, że Barca tak dobrze gra i nie potrzebuje LEO. Mając najlepszego piłkarza na świecie w swoich szeregach jak można tak myśleć. Podnoszą się glosy,że jak wrócił Messi to Neymar nie pokazuje tego co robił,gdy Leo był kontuzjowany.Uważam , że całe nasze Trio grało bardzo dobrze a Neymar miał kilka bardzo dobrych sytuacji do zdobycia gola, lecz w wyniku wielu okoliczności tak się nie stało. Pozdrowienie dla wszystkich fanów Barcelony.

2

Jestem zagorzałym kibicem Barcelony ,lecz od chwili kontuzji Messiego opinie wyrażane , ze Neymar już teraz powinien być przywódcą drużyny są nieuprawnione. Do tej pory jego osiągnięcia w porównaniu z Leo są małe, a zachwyty za grę z drużynami średniej klasy europejskiej są przesadzone.Nie wiem czy jego zachowanie na boisku jest tak bardzo estetyczne czy prowokatorskie [mundial,czerwone kartki itp].Ostanie dwa mecz w reprezentacji były dość słabe a dawanie swojej koszulki po meczu sędziemu dość żenujące . Proszę przeczytać komentarze na ten temat w prasie w Ameryce Południowej i Północnej. Chciałbym , żeby grał tyle lat w Barcelonie co Messi i osiągnął tyle co Leo. Z pozdrowieniami dla wszystkich sympatyków BARCELONY.

0

Proszę się nie irytować a wspominanie tutaj o gryzieniu jest całkowicie niepotrzebne.To jest bardzo dobry piłkarz a jego skromności może mu wielu piłkarzy zazdrościć.

0

Za rok Messi bedzie na wyspach np, w Londynie ,tak pisza w gazetach angielskich

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?