1

A czym LE gada ,niech już odejdzie jak najszybciej i zabierze ze sobą Gomesa . Inni sobie radzą (prawie) z Malagą a Barcelona ( trener + zawodnicy) to takie miernoty ?????

0

Gdyby nie czerwona kartka to nie wiadomo jaki by był wynik meczu,bo jako piłkarz jest niesamowity. Komentarze na temat jego kartki obecnie-377(242+110+25) tak to zbulwersowało kibiców, a mogło być np.1000 gdyby z jego udziałem Barcelona wygrała???

0

Odpowiedzialni za kontrakt nie wiedzą jak wyjść z twarzą w tej sytuacji!!

0

Jak brać odpowiedzialność na siebie skoro właściwie skonstruować akcję potrafi MNS a inni albo żle podają lub w sytuacji prawie 100 procentowej nie potrafią tego wykorzystać , strata bramek to już zupełnie inna historia!!!

0

Jedyna szansa dla Ney i dla Barcelony to rehabilitacja w LM po blamażu w ostatnim mecz.

0

Nie obrażaj innych - piszesz o matkach innych,o matkach kibiców,o dupach innych ,"ty jesteś kurwa następny ",o doczepionej mojej gębie.Większość krytykuje Ney ,ale tak jak wulgarnie jak ty to robisz atakując swoich przeciwników.

0

Proszę śmiać mi się chce z tego,a co LEO ma do dzisiejszego zachowania NEY co mnie obchodzi ,,że SUAREZ kogoś ugryzł.To jest Barcelona i jej zawodnicy,kibice są zbulwersowani tym meczem.Brazylia,Argentyna czy Urugwaj teraz niewiele mnie interesuje.Po "cudzie" z PSG mógł sobie pojechać na imieninki do siostry ,daje zły przykład innym.

1

No tak zawodnicy Malagi dobrze się ustawiali i świetnie zagrali taktycznie czyli zawodnicy Barcelony tego nie potrafią bo grają w A-klasie???

0

Co za bzdury opowiadasz to Leo chciał najbardziej ciągnąć ten mecz,Ney obwiniają za to ,że jego zachowanie nie jest przykładem dla innych.

0

To może jak trener nie potrafi ustalić składu i taktyki na mecz niech za to się wezmą kibice oraz grono najbardziej poważanych zawodników???

0

Messi grał dzisiaj dobrze,on jest od atakowania i strzelania bramek,ile razy jego podań nie zostało wykorzystanych,ma biegać od bramki do bramki.

0

No jak w takim meczu nie najlepszego składu(tzn z Juve) to trenerzy niech idą na chorobowe a sami zawodnicy ustalą skład.

0

LEO I tak najlepiej grał,chociaż dryblingi i podania miał najlepsze.

0

A co dzisiaj NEY grał ,nie mówiąc o czerwonej kartce. Leo miał dzisiaj kilka udanych dryblingów,podań w pole karne i to jedyny zawodnik"jako tako" grał w wśród tej całej miernoty.

0

Suarez miał setkę w pierwszej połowie,w drugiej po podaniu Leo mógł z konta strzelać, były szanse lecz niewykorzystane.Rezerwowi nie pomogli tylko zaszkodzili,Gomes zamiast strzelać od razu w 1-połowie to dał się przewrócić w polu karnym, bramkarz też mógł lepiej zareagować przy 1-bramce.Leo się starał a pozostali słabiutko , Ney bez komentarza .Polityka transferowa beznadziejna a Ney mógłby pojechać na uroczystość rodzinną to by nie dostał czerwonej kartki.

0

Tyle LEO posłał dobrych piłek w pole karne i guzik z tego a o grze Ney lepiej zapomnieć.

0

Prawie robi dużą różnicę,a eksperymenty robić w meczach towarzyskich.

3

Kiedy mamy szanse dogonić Real to gramy rezerwami prawie.

1

Brawo trenerze,co k...wa dzieje.

0

To jaki zespół na to zasługuje,chyba nie Atletico!!!

0

Pisałem ,że było 0-0 po 45 minutach i po 90 minutach jest 1-1w Madrycie I Barcelona proszę wygrajcie!!!

0

Real- Atletico 0-0 , nic do dodania po 45 minutach!!!

0

A Roberto na 6-1 to co.

0

Lewy Haahaaa on o wszystko ogarnie hahaha

1

A ja myślę ,że ZICO zdobędzie złotą piłkę ew. Maradona!!!

0

"jego miejsce jest na boisku" łaskawca Rakieta !!!!

1

Rakieta niech się tak nie wypowiada jest ledwie w 50 najlepszych piłkarzy na świecie a Leo zawsze nr 1ew,2 i Rakieta myśli ,że podpisał kontrakt z FC BAR. to może wypowiadać takie głupoty .

0

Rakitic co ty wymyśliłeś ,że miejsce Leo jest na boisku ,jaki Ty jesteś łaskawy może dzięki Tobie Leo będzie dalej grał!!!

0

A gdzie tu jest obrażanie ,pokazanie statystyk...!!!!

0

Oj tak lubię NEY ,ale zagraniczne gazety tak mało o nim piszą , może zostanie w BARCELONIE !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?