0

Wszystko albo nic co to za tytuł tzn.cud w LM I cuda w lidze. Co będzie to będzie dziewczyna wina mi nalej!!!!

0

Ronaldo ma kasę na adwokata to niech się broni jeśli to nieprawda,zwykły obywatel bez pieniędzy nie miałby szans. Domniemany gwałt miał miejsce w czerwcu 2009 roku czyli cała kariera praktycznie była przed nim.

0

O kiedy zaczął grać 1- zespole Messi.

1

Podałem informację prawdziwą ,o której Marca nie pisze a inni piszą. Marca pisze wiele złego o piłkarzach Barcelony , wyolbrzymia wpadki naszych zawodników , przecież nie wyśmiewam nikogo,nie zmyślam a ,że chciałem Wam przekazać tą informację jak kibic BARCELONY to myślę ,że nikogo nie uraziłem.

2

Piszecie o Leo i Ney jak to żle się zachowują w stosunku do sędziów okey, że Ney się bawi to chcę Was poinformować jak bawi się RONALDO co wielokrotnie jest ukrywane. Prasa Polska i światowa od godziny pisze o doniesieniach Der Spiegel , że RONALDO był oskarżony o gwałt w 2009 roku i musiał iść na ugodę i zapłacić prawie 300 tys. euro. To nie jest hejt tylko prawda,do sprawdzenia !!!!

0

Barcelonie kibicuję kilkanaście lat i powiem tak gdzie są zawodnicy z tamtych lat,gdzie są ich zmiennicy ,Ney, Suarez tak ewen. Ulmititi,Roberto a inni to średniacy . Leo jest okey i może pograć jeszcze 5 lat ,Iniesta trochę mniej i co póżniej . Zobaczcie jak patrzy w przyszłość Real,Atletico,jaką mają ławkę,sprzedają ale i kupują co najmniej tak samo dobrych zawodników , a My co robimy!!!???

0

A jak poda jak to i tak nie ma bramki!!!

0

Gomes to potrzebuje ile miesięcy ,żeby się zaaklimatyzować .Wielki wyczyn nawet jak by mu nawet należało 4 od redakcji, a że mało gra to sugeruje o jego małych umiejętnościach piłkarskich w porównaniu do innych zawodników.

0

MNS może się starać ale jak się traci głupie bramki to innym ręce opadają.

0

Hej LE czy tobie teraz na czymś zależy , jak odejdziesz zabierz z sobą "nieudane zakupy".

0

Messi najlepszy potem Roberto, Umtiti , bramkarz w takich meczach powinien nam pomóc a pozostali jak dzieci we mgle.

0

To ja też miałem ból dupy jak ponad 2000 osób na tym portalu kibiców Barcelony po meczu z Juve a jak' BOROWIK' inaczej myśli to ja jest wolność wypowiedzi,bez obrażania kogoś. Lecz myślę wielu kibiców nie tyle że nie mogło zasnąć, ale było wk.....ych.

0

jeszcze nie kończy a z pozostałym się zgadzam ,chciałbym żeby Ney był jego następcą lecz to są pobożne życzenia z wielu powodów!!!!!

0

I zakazano strzelać bramek , za takie pieniądze gracie i robicie z kibiców głupków.Po pierwsze oczekujemy Przeprosin Kibiców,bo Wasze zapewnienia są tylko przy podpisywaniu kontraktów ,który Wam zapewnia mega zarobki . Przy podpisywaniu kontraktów powinny być zapisy o odebraniu Wam premii ewent.obniżenie pensji za złe wyniki.Widać że 3/4 zawodników nie zasługuje na takie gaże czyli nie zasługuje,żeby grać w naszej ukochanej Barcelonie ( dotyczy to też części kierownictwa)!!!!!!!

0

Haha CI co grali słabo krzyczą, że będą grali do końca ,jak można tak wk....ać kibiców , którzy przez nich mają bezsenne noce?!?!?

0

Nie przesadzaj Ney też biega w szerz boiska , MNS jest spoko a inni (prócz Iniesty? ) do kitu !!!

0

A Ty znowu Leo,Leo,Leo lepiej wystaw oceny za grę z Juve ,tylko merytorycznie!!!

0

Masz rację to hejt na Leo ale także wielbienie Neymara!!!

5

LEO w tym meczu to najlepszy zawodnik.Jak ma piłkę to wiąże 3-4 zawodników tak się go boją a inni jak to wykorzystują ? Niestety nie mamy tak dobrych obrońców,pomocników jak kiedyś .Co ty znowu z Leo, gdyby Iniesta i Suarez strzelili bramki po podaniach Leo to teraz bylibyśmy w innej sytuacji,"dalaczego inni grają statycznie i nie mogą walnąć gola"?!?!?

0

Znowu Real i Ronaldo dziś , nie będę spał!!??!!/?

0

Gdyby nasza obrona grała jak Juve to Dybala by nie istniał!!!

0

Jak nie będzie wzmocnienia to Leo,Ney, Suarez odejdą bo 3 czy 5,6 osób nie mogą wygrywać meczów i co na to trener, zarząd,sponsorzy, reklamodawcy?????

0

Anglicy się cieszą ,tak jak wszyscy w EUROPIE z niepowodzeń Barcelony . Winnym tego jest trener i zarząd , inni potrafią dobrze kupować , myśleć perspektywicznie , kto zarabia na tych transferach???

1

No i stracili frajersko gole(jak zwykle) , nie strzelili bramek i cały misterny plan (trenera) też w pizdu!!!

0

W tym meczu to LEO najlepszy .

3

Ja pie.....le ile zdrowia człowiek traci ,tyle okazji a tu nic (brak farta?). Co tu brać na uspokojenie,bo chyba ciężko będzie zasnąć eh Barcelona kochana?!?!/

0

Chyba inni mieli prawie 100 procentowe sytuacje a oni się starali !!!

0

Tyż prawda polać Mu.

1

Obrona do dupy i niewykorzystane okazje do strzelenia bramek się mszczą. Na nic większe posiadanie piłki !!!!

0

Przykra sprawa ,tylko dlaczego przepisy stosuje wybiórczo ???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?