staszek
Dołączył/a: listopad 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ja bym tak nie krzyczał ,nie wiem ilu tu jest kibiców Barcelony a ilu Realu,którzy są tu odreagowując po przegranej ich klubu i "Krisztianu". Mają Onety i inne srety i niech tam się wypłakują i obrażają innych. Na pewno Nasz portal jest jest lepszy od portali Realu, ma większą oglądalność i myślą,że ich zdanie się tutaj przebije do opinii publicznej.
2
Co ty wróżka i wiesz jak by reagowali kibice Barcelony , bronisz "Krisztianu", który ,krzyczał,machał rękami, opieprzał kolegów ,można powiedzieć ,że "Krisztianu" wpadł w furie bo LEO strzelił bramkę.Zobacz poniżej filmik Kolegi "M12 " gdzie nie widać pokazów wkurzenia i pretensji przez LEO po bramce na 2-2.
0
Co żal dupę ściska i co najlepszy zawodnik na świecie ma jechać do Chin ???
0
Co za głupoty wygadujesz ,że" LEO machał rękoma równie pięknie jak Ronaldo" ja tego nie widziałem i co to znaczy " akurat chyba" . Jak tego nie udowodnisz filmikiem to" wypad pajacu". Na na innych portalach społecznościowych nie jest to powodem do bana i jest dezaprobatą dla nieudowodnionych wypowiedzi !!!!!
0
Pele gdzie i komu strzelał???
0
Messi jest najlepszy ma świecie i powinien być najlepiej zarabiającym piłkarzem na świecie ( Chiny to jest ewenement dla emerytów ) a o LEO będą mówić ,pisać ,wspominać nasi wnukowie i oglądać jego niesamowite bramki i zagrania. Kibice BARCELONY zawsze będą LEO kochać ,także po zakończeniu przez niego kariery i nie tylko w HISZPANII ale na całym świecie.
0
To wiadomość dla wszystkich,że na Ciebie trafiło to przypadek.Wyrażam ubolewanie!!!
2
Rozumiem ,że zwolennicy Realu muszą w ten sposób wyrazić swoje rozgoryczenie beznadziejną Ronaldo i to właśnie MESSI pokazał całemu światu wczoraj kto jest najlepszy na świecie. Chcecie wiarygodne informacje to poczytajcie co piszą po wczorajszym meczu gazety na całym świecie,opinie są jednoznaczne Ronaldo jest b.dobrym piłkarzem ale do LEO nie można go porównać (Król jest Messi).
0
Przeczytaj co niżej napisałem,oczywiście chcę przegranej Realu.
0
Też o tym wcześniej pomyślałem,żeby tak napisać "laskę",może to wygląda lepiej.
0
Jak REAL wygra dziś może zrobią wielką łaskę !?!??
3
Dajcie spokój działaczom oraz Ney i tak TAD , by nie uwzględnił odwołania. Różni działacze i sędziowie robią wszystko , żeby Real zdobył mistrzostwo.
1
Na świecie (Hiszpanii) nic nie zdarza się przez przypadek ( w tym roku) , nie ma przypadku są tylko znaki . Jak dużo szczęścia miał Real w końcówkach meczów,ale to mało i trzeba więcej pomocy ,w ilu meczach niezasłużone gole z karnego,ze spalonego,mało kartek w stosunku do przewinień. Przedłużające się sprawy sądowe Leo i Neymara, swoista nagonka w prasie madryckiej na naszych najlepszych zawodników. Pani prokurator strasząca więzieniem w/w jest kibicem REALU i siedzi na trybunach razem notablami REALU. TAD się nie zebrał, dwóch osób nie mogą zawiadomić!?! ,z resztą co ich obchodzi Barcelona ??? Mają chyba najdroższą drużynę piłkarską na świecie i tak więc sprawiedliwość musi być po naszej stronie!?!?!?
2
Kibice Barcelony na całym świecie oglądają i wiedzą jakie wałki odwalają sędziowie!!!
2
To diabeł im pomaga lub antychryst ,bo teraz jest kult pieniądza i FIFA nić nie robi.
1
Co zrobić z nieproszonymi gośćmi i do tego niegrzecznymi , bo tolerować tego nie sposób??? W innym DOMU niegościnnym dla nas, krytyka (nawet życzliwa) przez członków tej rodziny powoduje wyrzucenie nie prawomyślnie myślących.Nie możemy przyjmować , "imigrantów" bo musimy żyć w spokoju,a problemy musimy rozwiązywać we własnym domu!!!
0
Wszystkie hiszpańskie gazety sportowe (i innych krajów też) o tym piszą.
0
Po tego typu artykułach jest wielka presja na LEO , lecz inni piłkarze muszą dać z siebie wszystko ,LEO sam meczu nie wygra!!!!!
1
Tak to nie wina Gomesa że nie jest w stanie pomóc drużynie,bo jest piłkarzem średniego formatu. Kibice gwiżdżą żeby idioci ,którzy wydali tyle kasy, więcej już takich błędów nie robili.
0
Zgadzam się jego gra nogami wczoraj była beznadziejna i ja tez co parę minut bałem się czy nie stracimy bramki w drugiej połowie, nie tylko przez bramkarza.
0
A wiesz co mówił Piłsudski "bić ku... i tak dalej" to powinieneś znać ,mogę podać cytaty w/w przez ciebie Wielkich Ludzi,nie politykujmy . Chyba inni mogą się wypowiadać i mieć różne opinie na temat meczu i zawodników???
1
A z kim on porozmawiać ,chyba sam z sobą przed lustrem.
0
Niestety obrona jest słaba.
0
Chemia jest między Leo i Suarezem tylko Luisowi ostatnio celownik się popsuł , a Ney o co chodzi , może chciałby więcej sławy ,więcej zabawy ,kasy?!?!?
0
Najlepszy 1-LEO 2-Roberto,gdyby nie LEO to byśmy nie wygrali ,Roberto chociaż biegał a Gomes to przeczytaj co inni piszą.
0
Co atak przeciwników myślałem,że stracili bramkę.Przed świętami tak denerwować kibiców nie wypada!!!
0
Czytałem ,że chcą go sprzedać.
0
Gomes niech gra i bramkę strzeli a nawet dwie to przy sprzedaży w tym roku dostaniemy parę mln więcej !?!?!!
1
Cholera nie mamy szczęścia.
0
A może dzisiaj szczęście będzie nam sprzyjać i "ale wygrać po prostu cokolwiek".