staszek
Dołączył/a: listopad 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzech zawodników zawsze przy nim a gdzie pomoc. Suarez dobrze podał i nic więcej , Neymar to samo, też traci piłkę.
2
Racja wielu zawodników odeszło za "grosze" i gra w dobrych klubach. Kupiliśmy zawodników ze znanych zespołów i drogo co z tego mamy ?
0
Pomyśl trochę starzejący się skład to paru naszych najlepszych zawodników i co z nimi zrobić ?
1
TY MASZ ODE ZIELONE ŚWIATŁO NA EXODUS
0
ZERO TO DLA KIBICÓW , KTÓRZY DRWIĄ Z NAJLEPSZEGO PIŁKARZA NA ŚWIECE.
0
ŻENADA JAK DRWICIE Z LEO NAJLEPSZEGO PIŁKARZA NA ŚWIECIE.
0
TO TY DRWISZ Z LEGENDY
0
LEO POWINIEN MIEĆ W DUPIE TAKICH KIBICÓW JAK TY . KUPCIE SOBIE TAKICH NAPASTNIKÓW ,KTÓRZY STRZELAJĄ TYLE BRAMEK.
0
Żenada to zapomnij 5 złotych ... i innych nagród LEO.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.9.
0
Kupujcie zawodnika ,który strzela tyle bramek co LEO, ta samo słabego jak Messi i najlepiej zróbcie ankietę kogo sprzedać , może sprzedać trenera. LEO powinien grać w okolicach pola karnego i liczyć na dobrych pomocników tylko gdzie oni są. Wielokrotnie widziałem słabego Suareza , Neymara lecz bez nich ile byśmy mieli bramek .Słaby jest trener ,doradcy ,obrońcy i pomocnicy. Bez ataku to środe.k tabeli i to wszystko
0
A ile meczy zagrał dobrze i bardzo dobrze, ile bramek strzelił. Jak jeden mecz mu nie wyjdzie ;TO GO SPRZEDAĆ; ,prawie wszyscy zagrali fatalnie. Neymar zagrał dobrze ,lecz co drugi mecz go krytykujecie .Krytykujcie trenera i zarząd.......
0
Ku....wa co chcecie od LEO ,wszyscy zagrali tragicznie. Na miejscu LEO odszedł bym do innego klubu np. do FRANCJI, ANGLII i miał w dupie takich kibiców.
0
Kogo chcesz zmienić (wszystkich , trenera?????)
0
Co za wizje masz , op...ol odpowiedzialnych za transfery,grę za w pomocy, obronie oraz trenera .
0
Pomoc i obrona to tragedia i to od kilku meczy , atak ( trzy osoby) nie wygrają meczu . Kogo my kupujemy za takie miliony????
0
Suarez to pajac a gdyby ktoś o tobie powiedział , że jesteś pajac ( KULTURA ??? )
0
Gdyby babcia miała wąsy to..... i po co takie gadanie , a może potem byłby wiatr i LEO trafił nie w poprzeczkę i strzelił gola itd .......
0
Ja się bardzo cieszę ale czy musimy tylko rozpaczliwie tak się bronić. Czy strzał LEO w poprzeczkę i jego akcja po której Suarez zdobył bramkę to tylko to na co nas stać.
0
W tym meczu tak , ale nie od kilku meczów.
0
Czy chcesz , żeby kibice Barcelony się wk....li. Skąd wiesz,że nie będą grać intensywnie. Więcej optymizmu przed meczem.
0
Czy to jest krytyka Gerarda taka jak LEO, że nie ma charyzmy . Takie wypowiedzi to na stronach Realu.Najlepiej napisz do Gerarda osobiście.
0
Wielu tak uważa,wystarczy szczerość .
0
Złe transfery i jak długo eksperymenty, rok,dwa ???
0
Ja mimo moich długich oczekiwań nie mogę doczekać się , aby wszyscy Ci kupieni za duże pieniądze dawali tyle ile się po nich spodziewano. Ile ma trwać aklimatyzacja rok,dwa,transfery są nietrafione,jak wyjdzie takiemu piłkarzowi jeden mecz na kilka to ahy ,ohy . Pracodawca jakikolwiek nie czeka rok ,aż pracownik przystosuje do potrzeb, rozwiązań szefa ( trenera ).
1
Najciekawsze napisałeś ,że jesteś chyba jak jasnowidz i jak nie będzie MESSIEGO to pozostali gracze Barcelony będą zdobywać rok po roku Złotą Piłkę ??//?//?
0
Zwycięstwo cieszy lecz chwilami miałem wrażenie ,że nasza obrona była na urodzinach.Trzeba czekać aż wrócą po kontuzji najlepsi. Rywale w obronie i ataku słabi, dobrze dla nas. Trudno kogoś wyróżnić , Neymar dobrze kiwa ,gra na skrzydle, lecz po tylu sytuacjach powinien strzelić bramkę . Czekam na stratę punktów jutro Realu.
0
Jeśli Pele tak mówi to Messi jest najlepszy a następne miejsca zajmują Neymar i Suarez
0
Dlatego że w tak trudnym meczu i dla nas wygranym powinien dostać 7-7,5, gdyby NEYMAR strzelił gola również bym optował za 7-7,5 .
0
To ile powinien dostać , kto był lepszy ?