staszek
Dołączył/a: listopad 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto jest najlepiej opłacanym zawodnikiem na świecie ?
2
Murzyn zrobił swoje to niech odejdzie, za stary kupić młodych! Pracodawca robi błędy zakupowe a winny LEO, że negocjuje nowy kontrakt. Proszę powiedzieć chociaż to, czy powinien zarabiać mniej czy więcej niz Neymar lub Suarez .Jak potraktują LEO gorzej od w/w to powinien odejść za darmo w 2018 roku i niech szukają jego następcy.Największe osiągnięcia Barcelony to gdy grał LEO.
2
Gdyby chciał się nachapać to by odszedł do CHIN,oskubać Barcelonę włamać się na konta bankowe i przelać na swoje konto ???
0
Ostatnio coś za dużo byłych piłkarzy krytykuje BARCELONĘ.Dlaczego teraz a nie od razu ,odwagi brakowało a póżniej jako zbawca chciał pomóc zespołowi ???
0
Barcelona zaskoczona wypowiedziami w/w pana 24.02.2017.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jak kryzys w Barcelonie to następny piłkarz piłkarz "jaka to Barca zła".
0
Z takim smutasem ja ty nie będę dyskutował,czytaj ze zrozumieniem. Życzę wspaniałego życia a dzisiaj miłego dnia.
2
Przepraszam i bez obrazy Valencia-Real 2:1.Jednak Valencia istnieje,pisałem o tym wcześniej jak było 2:1i trzymałem kciuki.
0
Najpiękniejszy dzień dla mnie w 2017roku jeśli chodzi o kibica BARCY , REAL stracił 3 punkty....
0
Już 2:1 ,kibicujmy Valencii ...
0
Wiecie dość tego" co było a nie jest......" , dajmy spokój ,kibice Barcelony muszą ją wspierać w Hiszpanii . Sądzę , że tam na miejscu są o wiele gorsze opinie o tym co się dzieje w klubie. Muszą być zmiany a koniec WAM powiem BALCEROWICZ musi odejść ...
0
Chętnych na MSN jest bardzo dużo i w innych klubach by co najmniej tyle samo zarabiali. Kto z Topu by tu przyszedł do ataku jak nie ma pomocy i obrona tez nijaka .
1
Ja nie będę klepał trenera po plecach jak Stoiczkow. Messi nie jest zły na kibiców,pewnie myśli to samo co Pique cyt."mieliśmy kiedyś piłkarzy , którzy tracili mniej piłek"," niektórzy naciskają , nie czujemy się wygodnie tak jak w Paryżu , jesteśmy słabi w obronie ".Czyli słaba obrona,pomoc, nie pomoże nawet dobra gra bramkarza oraz MNS. Straciliśmy sporo czasu na szukanie nowego Xaviego wydając 120 milionów ,za te pieniądze powinniśmy kupić 2 pomocników.Mieliśmy zawodników, których się pozbyliśmy, a którzy sprawdzają się w topowych zespołach.Nie wiem czy wrócą lata wielkiej Barcelony,żyję nadzieją, że tak będzie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Zgadzam się z tym.Myślę, że nie podoba mu się gra drużyny a wszystkie gazety utożsamiają grę Barcelony z LEO.Przypomnę co pisał Pique "mieliśmy piłkarzy,którzy tracili mniej piłek" , "niektórzy naciskają,nie czujemy się wygodnie tak jak w Paryżu,jesteśmy słabi w obronie" . Jesteśmy słabi w obronie,pomocy nawet bramkarz i MNS nic nie pomoże. Wydaliśmy na poszukiwanie następcy Xaviego 120 milionów , chyba trener i doradcy brali w udział?
0
Bez epitetów,obyś miał rację.
0
Brak logicznego myślenia ,będąc dziadkiem to emeryturę bym dostał. , obojętnie w jakiej wysokości. Nie krępuj się powiedz o tej gównianej sytuacji.
1
O co tobie chodzi , o nas kibiców Barcelony , jakaś tragedia się stała,że drzew nie będzie można wycinać czy smog nas wykończy ???
1
Kapitan nie może siedzieć na ławce dla rezerwowych,być długo bez formy,budzić kontrowersje . W ostatnim meczu mógł wyjść do kibiców i pobudzić kibiców do dopingu,jak ma takie uważanie, charyzmę ,a siedzi. na ławce tak smutny ,przeżywał jakąś tragedię?
1
Kibice mają duże oczekiwania lecz widoczny jest spadek formy zawodników, decyzji trenera i zarządu. To niezadowolenie kibiców narasta od dłuższego czasu,gdybym był na stadionie też bym się strasznie denerwował. Ciekaw jestem gdy oglądacie mecz w domu jak reagujecie. Kibicujemy Barcelonie lecz każdy może wyrazić swoje zdanie bez inwektyw.
1
Pique ostatnio słabo gra i jest w rozkroku.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A w tym roku zgarnie jakieś trofea w Europie ? Ja nie będę się martwić innymi zespołami bo kibicuję Barcelonie.
0
Ale inne transfery za duże kwoty chybione .
0
Gdyby nie było" wyluzuj miednice" to z resztą się zgadzam.
0
"Najlepszy nawet jak formy nie ma to ugra coś zawsze" to k...wa ugrał coś jak strzelił dwie bramki czy nie nie ugrał.Dlamnie "człapie" obrona,pomoc , on powinien strzelać bramki i to robi,kto w Barcelonie lepię tego dokonuje.Z tym człapaniem to niektórym w głowie pomieszało.
0
Gadasz głupoty gdyby nie on to by to byśmy nie wygrali.Jak nie istnieje pomoc to LEOma kiwać 3,4 zawodników, a kto miał więcej udanych dryblingów? Gdyby nie strzelił karnego to tacy jak ty nie pozostawili by na LEO suchej nitki.Jak nie idzie to skupiacie się na LEO ,macie jakąś obsesje? W tym całym g..nie najlepsi 1STEGEN póżniej NEYMAR, LEO.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zajmij się swoim wyglądem, pokaż swoje zdjęcia.