staszek
Dołączył/a: listopad 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Możemy" sobie łowić ale nie w tym " morzu ", bo tam jest okres ochronny na drapieżne ryby a my nie chcemy leszcza.Musimy mieć dofinansowanie z krajów naftą i mlekiem płynących to może spełnią się marzenia kibiców Barcelony o Wielkiej drużynie.
0
Ney taki samotny w Barcelonie, może Coutinho go wspomoże !!!
0
Od kiedy do kiedy trwa sezon???
0
Biegać po skrzydle każdy może jeden lepiej,drugi gorzej. Dryblować i strzelać dużo bramek każdy może jeden lepiej a drugi gorzej.
0
W Brazylii są wypowiedzi innych piłkarzy, komentatorów,że Paulinho po zdobyciu trzech goli z Urugwajem to on jest w tej chwili najlepszym piłkarzem w ich kraju.
8
Ha,ha,ha to Ney sam zgłasza swoją kandydaturę ???. Do końca 2017 roku ile zostało miesięcy , widzę ,że już ty zgłosiłeś jego kandydaturę na podstawie dwumeczu z PSG. Gratulacje !!!
0
Lewy na drugim miejscu , chyba jak wygra w LM.
0
Ja mu niczego nie odbieram ,do końca sezonu dużo czasu.Ilu zawodników jest wokół Leo itp. ( nie ma co się przerzucać argumentami). Napisałem że chciałbym aby Ney grał tak jak z PSG.
0
A LEO to w jakim wieku otrzymał złotą piłkę???
2
Miranda chwali swojego, tak jak Sampaoli chwali swojego.Jeśli Barca wygra LM to złotą piłkę zdobędzie Leo, chyba że Ney będzie zawsze tak grał jak w ostatnim meczu z PSG. Na razie statystyki przemawiają za Leo,ważne są również trofea zdobyte w tym roku.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Co to jest konsystencja kupy Messiego, czy jakieś rzyganie , rzadka konsystencja,miałka odpowiedz na tą karę, którą niektórzy muszą przetrawić???
0
Jak ma siedzieć na ławce lub być zmiennikiem to niech go sprzedają. Szkoda , że się kupuje dobrych zawodników( lub niepotrzebnych) za duże pieniądze i są właściwie niepotrzebni.
0
W Barcelonie gra lepiej a Neuer i tak przez parę lat będzie nr 1. Niech u nas doprowadzi do zwycięstwa w lidze mistrzów. Jego gra w reprezentacji Niemiec mnie nie interesuje.
0
Czy to obraża kogoś jak bierze pieniądze za swoją prace(patrz wyżej), takie nazwanie to nie jest naganne, miliony osób pracują i otrzymują za to pieniądze.
0
Kto napisał o najemniku??/. Najemnik to 1. człowiek wynajmujący się do pracy. 2. żołnierz służący w obcym wojsku za opłatą .
0
Dybala,Griezmann nie zgodzą się być zmiennikami,nawet Leo do pomocy to i tak będzie traktowany jako napastnik, który zdobywa najwięcej bramek.Zainwestować tylko w pomoc.
0
Ja mu się nie podoba granie Leo,Suarezem i innymi ,którzy tak miło go przyjęli w klubie to niech szczęścia gdzie chce.
0
A kto z numerem 2 ???
0
Po tych błędach dwa gole straciliśmy.
2
Oceny Mirror; Leo-9(zaw. meczu),Suarez-9,Ney-8,Iniesta-8 . Oceny www.Eurosport. com. Leo-9,Ney-8,Suarez-7,Iniesta-6 .
0
"KLĄTWA" to była w W-wie i jakie miała recenzje, ludzie pieniądze wydali (GOMES) i nie wszyscy byli zadowoleni. Jedna jaskółka wiosny nie czyni.
0
To ile mln trzeba jeszcze spłacić ???
0
Masz w 100 procentach rację a już się pytają kiedy strzeli trzy bramki w meczu.
0
Niech strzela więcej bramek, świat po LEO zniknie bo kto będzie strzelał bramki.
0
Kiedy NEYMAR strzeli kolejnego hat-tricka, bo czekamy i czekamy, Co za głupie pytania!!!
0
Piłeś nie jedz.
0
Barca przejdzie dalej , nie ma co sie martwic.
7
My tu gadu- gadu a Monaco 2-0 M.City
0
Takiego piłkarza jak LEO nie będzie w ciągu 100 lat,chyba, że będą roboty!!!