0

wujo444, jak Milito wróci to niewiadomo w jakiej będzie formie i co będzie sobą prezentował. więc ja bym się jeszcze teraz z tematem wypożyczania Martina wstrzymał ;]

0

michael94 - jeśli Hleb będzie nadal tak "ochoczo" strzelał na bramkę to jeszcze trochę poczekasz

0

a gol marqueza to nie z tych najlepszych? ;P dawno nie było gola bezpośrednio ze stałego fragmentu i dobrze chyba że sie to zmieniło. ja wnoszę o poprawkę w niusie ;]

0

wygrana cieszy. cieszy wreszcie czyste konto. oby tak dalej ;]

0

trochę szkoda że pierwszy mecz u nas. i żeby się nie okazało, że będziemy w rewanżu musieli bronić wyniku z Camp Nou.

0

"elegancja Edmilsona" - aż mi się gęba wyszczerzyła :P

0

czy mi się wydaje czy on na zdjęciu wpakował się z buciorami na którąś z ławeczek Gaudiego?

0

i pomysleć, że przed sezonem to niektórzy za darmo by go oddali :P

0

heh. włoski na milimetr czy na dwa - ma facet rozterki, nie ma co

0

wygrywamy 4:1 a tu tylko dwie "8" i dwie "7". ostro ocenione, nie ma co ;]

0

ludzie czego się tak rzucacie? z tego co pamiętam to wielu w Barcy wręcz go zachęcało do tej przeprowadzki i sam Pep dał mu zielone światło. Więc nie rozumiem skąd się bierze ta niechęć do niego jakby jego odejście było jakąś zdradą czy czymś w tym stylu :/

0

Fipo, poszukaj w archiwum

0

Eto'o na 7 raczej - obie bramki były formalnością. dynamicznie to może raz się ruszył, a ogólnie to tak średnio się prezentował. Nie jest źle ale to nie Eto'o z początku sezonu. Przy ósemkach Xaviego i Puyola należy mu się raczej 7 - 7,5. To samo Keita. Chociażby za niewykorzystanie b.dobrej sytuacji na strzelenie gola.

0

Brawa dla Deportivo za odwagę. Jako jedyni nie zamknęli się na własnej połowie i chcieli stawić czoło rozpędzonej Barcy. Zapłacili za to srogo, ale polegli w chwale ;] .

0

Public R, może i wygrana jest szczęśliwa, ale Osasuna sama sobie tych dwóch ostatnich bramke nie wbiła. To piłkarze Barcy sami musieli się zmobilizować. A propos mobilizacji - za Rijkaarda tego brakowało.

Nie mówię, że Guardiola jest świetnym trenerem, bo nawet jego staż nie pozwala na tego typu stwierdzenia. Na pewno popełnia błędy, ale patrząc na obecną sytuację, raczej nie są to poważne wpadki. Moim zdaniem Pep jest już teraz dobrym trenerem, a ma szansę być jeszcze lepszy.

0

wyniki jak najbardziej nieobiektywne. kibice wyraźnie sie sugerują medialnością zawodników, a potem obecna formą. Ja bym na podstawie czegoś takiego nie wyciągał wniosków donośnie zwycięzcy plebiscytu.

0

"Tej sztuki dokonał jeszcze dwukrotnie, choć na kolejny przyszło mu czekać aż do sezonu 2005-06"

a tutaj nie powinno byc przypadkiem 2004-05 ?

0

kataloński i hiszpański rock - ciekawe jak to brzmi

0

może Tourinho zagra jako środkowy ;]

0

taak, Barca się nie potknęła nadal, to trzeba zacząć szczekać i szukać dziur w całym. ach te tabloidy :/

0

ława jest szeroka i przyjmie wielu ;) poza tym jak za darmo to można wziąc na 1 sezon

0

jako skrzydłowy nie miał szans się przebić przy Messim i C.Ronaldo

0

kurde mamy Caceresa. wszyscy widzieli jak gra na flance, dawać mu więcej szans, niech się ogrywa. Zyrkow raczej jak dla mnei niepotrzebny

0

ciekawe jaka jest data tego wywiadu. bo mi tu śmierdzi trochę próbą zajęcia miejscówki po van Nistelrooyu. Benzemie nie chodzi o samą grę w Realu, ale o grę w elitarnym klubie. Dlatego myślę, że wywiad miał miejsce przed kupnem Huntelaara i teraz robi za odgrzany kotlet, który ma rozruszać atmosferę przed okienkiem transerowym.

0

arkadik, Anelka odżył w Boltonie i kupiony do Chelsea strzela jak głupi ;]

0

wypowiedź pod kibiców Blancos - nie am sensu lkomentować nawet

0

pomysł jest dobry i moim zdaneim możliwy do realizacji. Wystarczy tylko, że osoby pokroju Rossela (w sensie psychologicznej relacji z Barcą - tj. które nie są obecnie związane bezpośrednio z zarządem i nie mają interesu w pozostaniu Pepa, ale czują się związane emocjonalnie z Barcą i mają pewien autorytet wśród cules) będą propagowały ten pomysł w mediach. A wtedy kto wie, może się doczekamy.

Zresztą wszyscy tak mówimy obecnie. Przypomnijcie sobie jak było z Rijkaardem - jak wygraliśmy LM i szło dobrze to go wynosili pod niebiosa, a kiedy nadszedł kryzys, ci sami krzyczeli głośno fuera.

0

każdy wie, że Messi jest lepszy, ale wiekszość i tak zdaje sobie sprawę, że faworytem jest C.Ronaldo :/

0

nie żebym się czepiał dupereli, ale Iniesta Katalończykiem nie jest ;)

co do jego występu to nie ma co ryzykować i wystarczy dać mu końcówkę zagrać.

0

Felu_1987, nie łudź się. Andres co najwyżej na ławie usiądzie a i to nie na pewno. Skład jest silny i nikt nie będzie ryzykował zdrowia Iniesty bez potrzeby.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?