0

ja jestem ciekaw jak Pique poradziłby sobie na pozycji defensywnego pomocnika. W zakresie umiejętności piłkarskich bardziej mi przypomina Yayę niż chociażby Marquez. Fajnie by było jakby Pep zdecydował się przetestować w którymś meczu ze słabszym rywalem ten aspekt pod kątem absencji na PNA.

0

ech.. Stary dobry Mou i jego wojna psychologiczna ;] . Aż mi się potyczki z Chelsea przypominają i łezka w oku kręci :P .

Swoją drogą ciekaw jestem co o tym całym gadaniu myśli Eto'o. Jak na razie nie kojarzę żadnych superlatyw pod adresem Portugalczyka z jego strony, a ten z kolei używa go jako zabawki w swoich gierkach psychologicznych. Samu ma swoją dumę i może mu się to na dłuższą metę nie spodobać...

0

kurcze, czytam tak sobie tego newsa: 15 graczy wyjechało na mecze repry, a w składzie meczowym 6 naprawdę znanych zawodników o wyrobionej marce w Europie. No i jeszcze Motta i Cambiasso poza składem. Trzeba przyznać, że ławę mają szeroką i do tego mocną. respekt.

0

Brzmi to nieźle. Ciekawe tylko na ile okaże się prawdą...

0

Fajny artykuł, popieram argumenty. A na pewno bardziej przychylam się do tej opinii, niż tej przedstawionej przez sciaha.

0

trochę ten felieton jak dla mnie zbyt pesymistyczny. Oprócz Xaviego i Iniesty jest jeszcze Yaya i Keita, ewentualnie Busquets. Jak dla mnie nawet Messi może od biedy zagrać. Poza tym problem ten nalezy na razie rozpatrywać w kategorii do stycznia, bo potem można na rynku ewentualnie dokonać wzmocnień na miejsce tych którzy wyjadą na PNA.

0

stachu6667 co Ty chcesz od fryzury Dmytro? Wygląda jak porzadny metal :P . Swoją droga ciekawe jakiej muzy słucha naprawdę.

0

Rafa jaki szczawik :P

0

oj co niektórych ukuło tak chyba to 0:5 Realu w Dortmundzie... i teraz ta "straszna porażka Barcy" tak działa im na nerwy.

0

cracker, Txiki mówił to całkiem dawno

0

a ja mówię po raz kolejny: Abidal for sale!

0

piłka jak piłka, ale korki Leo też niezłe. ten morski kolor ma klasę

0

a tak w ogóle to z jakim numerem na koszulce wybiegł?

0

ja w sumie nie miałbym nic przeciwko zakupieniu zarówno Maxwella jak i Luisa Filipe. Abidal swoimi "wyczynami" kompletnie stracił w moich oczach (te dwie głupie czerwone kartki). Poza dobrą kondycją ten zawodnik właściwie nic specjalnego sobą nie reprezentuje i jestem jak najbardziej za sprzedażą.

Co do Kasmirskiego to nie wiadomo, czy dałby sobie radę z presją. Dotąd w sumie nie grał w żadnym klubie gdzie ciążyła na nim presja wyników. I mogłoby się okazać, że powtórzy się sytuacja jak z Caceresem.

0

jak zawsze artykuł-dzieło. szacunek dla autora ;]

Co do treści to się trochę nie zgadzam. Wpadki V.V. są, fakt. Ale nawet najlepsi je popełniają, tyle tylko, że to Valdes ma "łatkę" kiepskiego bramkarza, a nie Cech, Reina czy Buffon. Dlatego ja jednak bardziej bym się skłaniał ku piątce, a nie 4+. Poza tym, mimo tego sinusoidalnego zbliżania się i oddalania od czołówki, V.V. cały czas zmniejsza ten dystans i za parę lat będzie jednym z najlepszych. Jak nie najlepszym.

0

na youtube też jest

0

zarzućcie linkiem do tej laski Puyola

0

Nie no po takim oświadczeniu jak nasz żartowniś Eto'o nie podpisze nagle kontraktu z Interem to dzieciaki rozpętają tutaj piekło :P

a tak na poważnie to bardzo dobry prognostyk

0

trochę buc. najpierw cuduje i chce kupę kasy zniechęcając obecny klub. a gdy Barca załatwia mu ofertę korzystną finansowo i sportowo to ten jeszcze nie chce się czuć niepotrzebny. żenada :/ . Z całym szacunkiem dla jego umiejętności sportowych i wkładu w sukcesy Barcy, ale jeśli ten news jest prawdziwy to Samu jest najzwyklejszym dupkiem

0

ciekawe z jakim numerem zagra i czy będzie transmisja z prezentacji?

0

kupić jednego i drugiego, a potem opylić Abidala :P

0

fajnie fajnie ;D Aż dziwne, że brukowce nic wcześniej nie wywąchały

0

Eto'o nigdzie teraz nie odejdzie. Po tej całej szopce ewidentnie widać, że jego celem nadrzędnym jest nowy lepszy kontrakt w Barcy. Jeśli w przeciągu roku go nie wywalczy to odejdzie za darmo, dzięki czemu inne kluby nie musząc płacić odstępnego będą bardziej skłonne do podpisywania lepszego kontraktu z samym zawodnikiem. Chce zostać w Barcy, ale nie za darmo. Przez cały sezon będzie się starał, żeby nie stracić renomy, ale jakby nie patrzeć jest panem sytuacji.

0

takie ploty lubię ;]

0

może to nie jest najlepszy pomysł z jego kupnem, ale zeszły sezon pokazał, że stoperów nigdy za wielu. Zwłaszcza, że Milito po kontuzji to wielka niewiadoma, Henrique to raczej nadal opcja na przyszłość, a i Caceres nie spełnia do końca oczekiwań. Pozostajemy więc tylko z trójką solidnych stoperów. Jeśli nagle Marquez złapie kontuzje (co się zdarza jak na obrońcę stosunkowo często), a któryś z dwójki Puyol/Pique zostanie wykartkowany to znowu będzie trzeba grać Yayą w defie. A Bruno Alves jakiś poziom prezentuje, ma za sobą występy w LM, grę w zespole obarczonym presją wyników, więc jest duża szansa, że się przyda

0

a swoją drogą to tej żółtej dostać nie powinien, bo koszulki nie zdjął, tylko podwinął. no ale nevermind. poziom sędziowania na tym turnieju jest ogólnie lekko żenujący.

0

a mnie osobiście zaskoczyło stwierdzenie, że Ramos jest lowelasem. zawsze myślałem, że monogamiczny związek z Gutim mu wystarcza do szczęścia i się za innymi nie ogląda... no ale widać coś jest w tym, że Guti odchodzi z Madrytu skoro Ramos szuka nowych wrażeń :P

0

"neo-cules" - cóż za uroczy eufemizm dla słowa sezonowiec :P . Geralt, szacun ;] .

a co do artykułu:

Mnie jakos zbytnio nie cieszy ta ekspoatacja naszych graczy. Oni są zmęczeni po długim sezonie i Del Bosque powinien stosować rotację. Jeśli w kolejnym meczu conajmniej trzech Barcelonistów zagra w pełny wymiarze czasowym to ja zadowolony nie będę.

0

ach to podanie w finale uefa co padł gol na 2:1 to po prostu majstersztyk. fajnie by było go zobaczyć w Barcy

0

nie ma co się cackać, Ribery i Bayern kołują jak mogą, więc lepiej dac 25 mln i brać Silvę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?