szmeto
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hmm.. fajnie by było zaśpiewać na Bernabeu campeones campeones... albo tak jak kiedyś Eto'o śpiewał xD
0
jedyny plus, że się wykartkowywują powoli... :/
0
bez zbędnej buty panowie ;] Madryt się rzucał z przejmowaniem fotelu lidera, a tu remisik z Getafe się szykuje. jak widać, nie ma co się rzucać
0
a optymistą nie jestem ani w rzeczywistym ani w ironicznym tego słowa znaczeniu. raczej jestem po prostu realistą
0
pamiętać będziecie, ale to że Barca, mimo pięknej gry nic nie wygrała (oczywiście ja jestem z nimi całym sercem i wierzę w nich a to tylko czysto teoretyczne rozważania) a i to niedługo. jeśli nic nie osiągną mimo tak wspaniałej drużyny i dużych szans to gorycz rozczarowania będzie większa niż sezon czy dwa sezony temu. I lepiej nie rzucajcie obietnic na wiatr, bo Barcę czeka jeszcze bardzo ciężki maj i dopiero na koniec sezonu będzie można ewentualnie mówić o potrójnej koronie ;]
0
taa. zwłaszcza, że Real w tym czasie jest w Huelvie :P
0
oj naiwni. jak nic nie wygrają to będziecie pierwszymi, którzy będą wieszać psy na obecnej Barcy. Im piękniejszy futbol grają i mają szansę więcej osiągnąć tym balon oczekiwań jest większy. A im balon większy tym z większym hukiem pęknie, jeśli nie nie sprostają tym oczekiwaniom. Na pewno będzie ogromny niedosyt jeśli mając szansę na potrójną koronę 3 sezon z rzędu nic nie wygramy.
0
konradinho, co Ty chcesz od Abidala? facet zagral dobrze, powiedzialbym nawet ze lepiej niz zazwyczaj bo nie na minimum. jak Ribery szedl prawą stroną to dwa razy mu genialnie pilkę wyłuskał. W defensywie to chyba tylko Puyol był równie dobry
0
miało być wywracanie rynku transferowego, budowanie potęgi... a tu dupa. Ten facet chyba nadal nie rozumie, że samą kasą gwiazd nie ściągnie. Najpierw Man C musi coś osiągnąć bez gwiazd i walczyć o jakieś trofea, Wtedy może dopiero niektórzy tam pójdą.
Ale w sumie to nie mój problem. Iniesty nie wyhaczy jak i innych nie wyhaczył ;]
0
druga część wypowiedzi Pique spoko, ale tego z fragmentu z Gutim to nie łapę swoim płytkim mózgiem. To miał byc jakiś wyraz sympatii dla Gutiego czy sprytnie zakamuflowana kpina? niech mnie ktoś oświeci ;]
0
trochę to wygląda jak merdanie ogonem lisa ze wścieklizną (sorry za porównanie, ale tak mi się nasunęło). lisek się łasi, przewala oczkami i robi niewinną minkę, że niby niegroźny jest i człowiek ma nad nim znaczną przewagę (gadka Rummenigge powyżej) i że na dodatek ranny i kuleje ("słaba" obrona bez Lucio). A jak człowiek się da nabrać i nieostroznie się zbliży to lisek się okaże nader sprawny i błyskawicznie zaatakuje.
Mówiąc krótko, wszystkie te doniesienia z Bawarii to jedno wielkie mydlenie oczu Barcelonie, które ma na celu wywołać zlekceważenie Bayernu.
0
jak na mój gust to dla Bayernu ważniejsze jest strzelić jednego gola niż powstrzymać Barcę przed strzeleniem dwóch, więc raczej położą nacisk na atak i jak nie da rady to i bez Lucio się obejdą :PP
0
santiago, L. Diarra może i imponuje poświęceniem i nieźle się prezentuje na tle średnio grającego Realu, ale Keita raczej mu nie ustępuje, zwłaszcza, że to nie jest typowy defensywny pomocnik i cęzko ich porównywać. Seydu i głową gra dobrze i wejść ostro potrafi. Jako zmiennik się raczej sprawdza i to wystarcza.
0
te tytuły to ewentualnie zdobędzie grzejąc ławę. no ale co kto lubi...
0
vinetawolin, weź też w swojej "obiektywnej" ocenie pod uwagę sposób w jaki Barca te mecze wygrywa ;]
0
jeśli zagrają otwarty futbol to można się spodziewać wyniku jak z Deportivo ;] ale szczerze wątpie, zwłaszcza, że zagraja na Camp Nou
0
paws, Torres (bo chyba o nim mowa) jest praktycznie nie do wyciągniecia, więc możesz sobie pomarzyć
a właściwie co z Milito, bo jakoś tak ostatnio cicho. kiedy dobiegnie końca rehabilitacja?
0
Bojana to chyba lepiej na wypożyczenie dać, bo szkoda by było potem sobie w brodę pluć, że nie gra dla nas ;] .
0
ee.. plota. i to szyta grubymi nićmi. rok, dwa lata temu to się fcet prezentował, ale teraz to jest cieniem samego siebie.
0
ja chcę Chelsea, trzeba utemperować niebieskich póki czas, bo pod Hiddinkiem urosną za szybko w siłę ;]
0
a kiedy jest losowanie par do 1/4 wogóle?
0
może nie próbują wyciągać "sprawdzonych materialistów" pokroju Figo czy Savioli ;]
0
czy mi się wydaje czy to nawet nie jest równowartość kwoty odstępnego? ;>
0
jak na mój gust ten cały szum z mediami i Guardiolą, który ostatnio jakoś nader chętnie udziela wywiadów to sytuacja zamierzona i mająca na celu zdjęcie presji z piłkarzy, a skupieniu jej na sobie.
0
widać nazwisko Ribery działa bardzo korzystnie na nastawienie naszych piłkarzy do klubu ;]
0
plota. Fergusson nie puści go. Zresztą Sylwinho do odejścia się nie pali.
0
czyżby ten cały Del Villar miał jakiegoś pupilka w klubie na miejsce Marqueza?
0
heh. jak przyjdzie to zacznie grzać ławę i będzie to co z Santim Ezquerro
0
widać Abidal ma nader specyficzne poczucie humoru...
0
jak będzie grał tak jak gra teraz to możemy o historycznych rekordach zapomnieć, ale jeśli będzie wykorzystywał tak z 80% sytuacji pod bramką rywala (bo teraz to może z 50-60% wykorzystuje) to kto wie...