0

hmm.. fajnie by było zaśpiewać na Bernabeu campeones campeones... albo tak jak kiedyś Eto'o śpiewał xD

0

jedyny plus, że się wykartkowywują powoli... :/

0

bez zbędnej buty panowie ;] Madryt się rzucał z przejmowaniem fotelu lidera, a tu remisik z Getafe się szykuje. jak widać, nie ma co się rzucać

0

a optymistą nie jestem ani w rzeczywistym ani w ironicznym tego słowa znaczeniu. raczej jestem po prostu realistą

0

pamiętać będziecie, ale to że Barca, mimo pięknej gry nic nie wygrała (oczywiście ja jestem z nimi całym sercem i wierzę w nich a to tylko czysto teoretyczne rozważania) a i to niedługo. jeśli nic nie osiągną mimo tak wspaniałej drużyny i dużych szans to gorycz rozczarowania będzie większa niż sezon czy dwa sezony temu. I lepiej nie rzucajcie obietnic na wiatr, bo Barcę czeka jeszcze bardzo ciężki maj i dopiero na koniec sezonu będzie można ewentualnie mówić o potrójnej koronie ;]

0

taa. zwłaszcza, że Real w tym czasie jest w Huelvie :P

0

oj naiwni. jak nic nie wygrają to będziecie pierwszymi, którzy będą wieszać psy na obecnej Barcy. Im piękniejszy futbol grają i mają szansę więcej osiągnąć tym balon oczekiwań jest większy. A im balon większy tym z większym hukiem pęknie, jeśli nie nie sprostają tym oczekiwaniom. Na pewno będzie ogromny niedosyt jeśli mając szansę na potrójną koronę 3 sezon z rzędu nic nie wygramy.

0

konradinho, co Ty chcesz od Abidala? facet zagral dobrze, powiedzialbym nawet ze lepiej niz zazwyczaj bo nie na minimum. jak Ribery szedl prawą stroną to dwa razy mu genialnie pilkę wyłuskał. W defensywie to chyba tylko Puyol był równie dobry

0

miało być wywracanie rynku transferowego, budowanie potęgi... a tu dupa. Ten facet chyba nadal nie rozumie, że samą kasą gwiazd nie ściągnie. Najpierw Man C musi coś osiągnąć bez gwiazd i walczyć o jakieś trofea, Wtedy może dopiero niektórzy tam pójdą.

Ale w sumie to nie mój problem. Iniesty nie wyhaczy jak i innych nie wyhaczył ;]

0

druga część wypowiedzi Pique spoko, ale tego z fragmentu z Gutim to nie łapę swoim płytkim mózgiem. To miał byc jakiś wyraz sympatii dla Gutiego czy sprytnie zakamuflowana kpina? niech mnie ktoś oświeci ;]

0

trochę to wygląda jak merdanie ogonem lisa ze wścieklizną (sorry za porównanie, ale tak mi się nasunęło). lisek się łasi, przewala oczkami i robi niewinną minkę, że niby niegroźny jest i człowiek ma nad nim znaczną przewagę (gadka Rummenigge powyżej) i że na dodatek ranny i kuleje ("słaba" obrona bez Lucio). A jak człowiek się da nabrać i nieostroznie się zbliży to lisek się okaże nader sprawny i błyskawicznie zaatakuje.

Mówiąc krótko, wszystkie te doniesienia z Bawarii to jedno wielkie mydlenie oczu Barcelonie, które ma na celu wywołać zlekceważenie Bayernu.

0

jak na mój gust to dla Bayernu ważniejsze jest strzelić jednego gola niż powstrzymać Barcę przed strzeleniem dwóch, więc raczej położą nacisk na atak i jak nie da rady to i bez Lucio się obejdą :PP

0

santiago, L. Diarra może i imponuje poświęceniem i nieźle się prezentuje na tle średnio grającego Realu, ale Keita raczej mu nie ustępuje, zwłaszcza, że to nie jest typowy defensywny pomocnik i cęzko ich porównywać. Seydu i głową gra dobrze i wejść ostro potrafi. Jako zmiennik się raczej sprawdza i to wystarcza.

0

te tytuły to ewentualnie zdobędzie grzejąc ławę. no ale co kto lubi...

0

vinetawolin, weź też w swojej "obiektywnej" ocenie pod uwagę sposób w jaki Barca te mecze wygrywa ;]

0

jeśli zagrają otwarty futbol to można się spodziewać wyniku jak z Deportivo ;] ale szczerze wątpie, zwłaszcza, że zagraja na Camp Nou

0

paws, Torres (bo chyba o nim mowa) jest praktycznie nie do wyciągniecia, więc możesz sobie pomarzyć

a właściwie co z Milito, bo jakoś tak ostatnio cicho. kiedy dobiegnie końca rehabilitacja?

0

Bojana to chyba lepiej na wypożyczenie dać, bo szkoda by było potem sobie w brodę pluć, że nie gra dla nas ;] .

0

ee.. plota. i to szyta grubymi nićmi. rok, dwa lata temu to się fcet prezentował, ale teraz to jest cieniem samego siebie.

0

ja chcę Chelsea, trzeba utemperować niebieskich póki czas, bo pod Hiddinkiem urosną za szybko w siłę ;]

0

a kiedy jest losowanie par do 1/4 wogóle?

0

może nie próbują wyciągać "sprawdzonych materialistów" pokroju Figo czy Savioli ;]

0

czy mi się wydaje czy to nawet nie jest równowartość kwoty odstępnego? ;>

0

jak na mój gust ten cały szum z mediami i Guardiolą, który ostatnio jakoś nader chętnie udziela wywiadów to sytuacja zamierzona i mająca na celu zdjęcie presji z piłkarzy, a skupieniu jej na sobie.

0

widać nazwisko Ribery działa bardzo korzystnie na nastawienie naszych piłkarzy do klubu ;]

0

plota. Fergusson nie puści go. Zresztą Sylwinho do odejścia się nie pali.

0

czyżby ten cały Del Villar miał jakiegoś pupilka w klubie na miejsce Marqueza?

0

heh. jak przyjdzie to zacznie grzać ławę i będzie to co z Santim Ezquerro

0

widać Abidal ma nader specyficzne poczucie humoru...

0

jak będzie grał tak jak gra teraz to możemy o historycznych rekordach zapomnieć, ale jeśli będzie wykorzystywał tak z 80% sytuacji pod bramką rywala (bo teraz to może z 50-60% wykorzystuje) to kto wie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?