0

fajnie się czyta. oklaski dla autora

heh. aż się boje pomyśleć co się stanie jak ten mecz przegramy. Niby punktowo nie ucierpimy, ale mentalnie to może byc katastrofa, która zgasi nasz zespół i doda sił Realowi. A przez to, że publicznie mecz został uznany za wygrany (gadanie Schustera itd.) to spadek morale Barcy i wzrost w Madrycie może być tym większy.

0

fakt faktem w La Liga trenerzy posad długo nie trzymują, ale Real to zaczyna bić rekordy wtej materii.

jestem ciekaw jak na tak "śmiałe" posunięcie Calderona i Mijatovicia zareagują fani Blancos. może wotum nieufności będzie... :D

0

fajnie wiedzieć, ale po co komu newsletter skoro mozna wejść tutaj i to samo przeczytać po polsku ;)

0

gdzie mozna zobaczyc caly ranking?

0

sto lat! :P

A Real już nam prezent dał ;] . I to jako pierwszy :P .

0

Brawa dla Laporty, że się ruszył i sam pokierował negocjacjami.

0

Czarodziej - lol, dobre :P . hanc, sam żeś to wymyślil?

0

Jak zły Laporta by nie był to i tak teraz nic mu nie grozi, bo stoją za nim wyniki. A Ingla krytykując go i nie podając przy tym żadnych konkretów nic raczej nie osiągnie.

A Boixos Nois w sumie mozna wpuszczać, ale trzeba przypilnować żeby nie wnosili rac, noży i tym podobnych dupereli, bo jak ma byc taki syf jak w meczu z Espanyolem to lepiej niech będzie kompletna cisza.

0

nie lubię takich newsów. tylko patrzeć jak rozkręci się kolejna telenowela transferowa :/

0

z tym ostatnim rokiem to niech nie cudują tylko dorobią klauzulę, że w zależności od liczby występów w poprzednim sezonie zarobki na 2014 zostaną bez zmian albo spadną i po sprawie. Przecież taki piłkarz nawet jako doświadczony rezerwowy przyda się drużynie.

0

z tą walką o utrzymanie to trochę przesadna skromność. jak na mój gust Getafe raczej powalczy o grę w pucharze UEFA, w najgorszym razie o miejsce w pierwszej dziesiątce.

0

heh, ale się wszyscy niezdrowo podniecają. Po co tyle krzyku? Przecież wszyscy dobrze wiemy, że wujcio Fester może sobie gadać ile chce a i tak bez zgody Eto'o i Barcy jest bezradny ;]

0

z tymi koszulkami to może tak było na początku, ale teraz to notowania Xaviego jeśli chodzi o koszulki to raczej rosną

0

zarobki mniejsze niż Henry'ego. To jest właśnie jeden z wiekszych plusów Xaviego. Mimo swojej pozycji w zespole nie gwiazdorzy i nie woła chorych pieniędzy od klubu. Bierze tyle, żeby żyć dostatnio a i tak w meczach daje z siebie wszystko. I to świadczy o jego klasie. Wcześniej był ledwie w pierwszej dziesiątce płac Barcy (m.in. za Messim, Ronnim, Zambro, Deco, Eto'o, Henrym, Gudjohnsenem, Puyolem i paroma innymi) a i teraz mimo podwyżki raczej plasuje się koło 4-7 miejsca. Taki pilkarsz to po prostu skarb i trzeba go pilnować.

0

ten ostatni akapit mnie rozwalił - po każdym bym się spodziewał tego typu wypowiedzi na temat Realu, ale nie po Sammym. taka kurtuazja to nie w jego stylu ;]

0

kurde. widać na zdjęciu, że zawodnik Malagi nadbiega od tyłu i Messi nie ma szans go widzieć nawet kątem oka. Brednią jest więc gadanie, że pluje na kolesia.

0

aha. widzę, że zostałem zbesztany. trudno.

Jak dla mnie sam pogrzeb to po prostu ceremonia, która ma aspekt jedynie publiczny i symboliczny. Myślę, że ludzie, którzy starcili kogoś bliskiego nie oczekują przede wszystkim, żeby inni byli na pogrzebie, ale raczej bardziej konkretnego wsparcia (np. rozmowy, szczerych słów pocieszenia, wyrozumiałości itp.).

Piłkarze natomiast mają dzień później ważny mecz i dwa loty samolotem raczej nie są wskazane Jak na mój gust mogą uczcić pamięć zmarłego minutą ciszy przed meczem i złożyć oficjalne kondolencje i to w kwestii oficjalności wystarczy. Od publicznych występów jest zarząd, ewentualnie trener. A poza tym wszyscy powinni wspierać go na co dzień. To chyba najważniejsze.

Ale to moje zdanie.

0

może to zabrzmi chamsko i bezdusznie, ale czy nie wystarczyłaby delegacja złożona z Laporty, Pepa i paru członków zarządu?

0

Zwycięstwo i dyspozycja Xaviego cieszą. Jak na mój gust to część zasług za to, że Xavi prezentuje tak wysoką formę i skuteczność strzelecką należy się Guardioli. Jak by nie patrzeć, wielu dobrych trenerów przed Pepem miało w Xaviego składzie, ale jakoś żaden nie wpadł na tak świetne i proste zarazem rozwiązanie, żeby przesunąć go nieco do przodu. Dzięki temu przy równie dobrej grze w pomocy wnosi sporo do ataku druzyny.

0

może się mylę, ale Valdes mimo wszystko mógł się zachować nieco lepiej przy dobitce Dudy. Chwała mu za to, że obronił w sytuacji sam na sam wychodząc do przodu, ale potem mógł nieco szybciej się wrócić i zwiększyć swoje szanse na obronę strzału Dudy. Nie mniej główną winę ponoszą obrońcy, a w przypadku Victora to jedynie drobny mankament. Jak na mój gust 6 jak najbardziej adekwante.

0

ten news mnie rozwalił. mi by nawet przez mysl nie przeszło, żeby mozna było sprzedawać Xaviego. Jeśli to prawda to zarząd za ten idiotyczny pomysł w moich oczach straci.

0

golabka to jest niemozliwe. Taki sporting to za dużo tych kartek by miał jak na 8 spotkań.

0

nie ma czym się podniecać. po prostu wykonują zamierzoną normę treningową, bo przez kontuzje nie ćwiczyli we wcześniejszym terminie

0

fajny news, niby nic a humor poprawi ;] chwała córom Koryntu :P

0

czyli ze zdolnych do gry zawodników wszyscy dostali szansę, bo na 23 nie zagrali tylko kontuzjowani Milito i Jorquera :]

0

heh widać że prasa szybko się oswaja z sukcesami :P niedawno po wysokiej wygranej nie było prawie niskich ocen, a teraz sporo szóstek ;]

0

Jak dla mnie to chora jest wogóle reakcja rządu. To hasło pewnie istniało od wielu lat i dotyczyło ogólnie urzędu a nie konkretnego władcy. ONZ, Barca i organizacje humanitarne powinny zrobić porządny szum, tak jak muzułmanie robią na świecie kiedy coś jest nie po ich mysli.

0

spojrzałem na początku i myślę sobie: chyba mnie przekierowało na jakąś inną stronę o Barcy. Ale z jakiej racji? Przyjrzałem się więc uważnie i widzę że to jednak FCBarca.

I właśnie a propos podobieństw ten układ strony trochę przypomina te z innych serwisów. Tamten był jedyny, niepowtarzalny i miał klimat. Strona wyglądała na tworzoną przez ludzi z pasją - bez niepotrzebnych bajerów ale za to z mnóstwem newsów i informacji o naszym ukochanym klubie - czyli tym co najważniejsze.

A tak poza tym to wszystko jest jak najbardziej ok. Ciekawie się zapowiada także rozbudowa profili. Ja Jestem na tak.

0

a wiadomo już jak się będzie ofcjalnie ta filia nazywać?

0

co by Pep nie powiedział to i tak jest sielana ;D ale trzeba przyznać, że mądrze kontroluje nastroje zespolu i kibicow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?