0

co racja to racja, ale Riquelme to też trudny pilkarz, bo aby gral na wysokim poziomie to cały zespół musi grać pod niego. A ja sobie Barcy opierającej się na nim nie widzę.

0

ta zielona obramówka fajnie wygląda, mogli by w Barcy też taka strzelic :PP

0

mało coś tej kasy za niego... jedynie co mnie pociesza to fakt, że warunki tego transferu wyglądają jak specyficzne wypozyczenie i za rok chłopak może wrócić bogatszy o bagaż cennego doświadczenia

0

z każdym jego słowem coraz bardziej się do Alvesa przekonuję

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?