szmeto
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
po tego typu newsach od razu widać, że sezon ogórkowy... znaczy transferowy w pełni. a w redakcji sportu chyba mają coś baaardzo mocnego...
0
Robinho trzeba przyznać, że prezentuje efektowny styl gry i jest świetnie wyszkolony technicznie. Jednak ta efektowność nie do końca idzie w parze z efektywnością. Czasami macha tymi nózkami tak trochę na siłę i bez większego pożytku. Więc jak już by miał przyjść to raczej na ławę, a raczej wątpię, że takiemu "gwiazdorowi" to by się spodobało.
0
we włochach... no comment po prostu. jak patrzę na niektóre wypowiedzi to zaczynam się bać, że portal zaleje fala tsunami sezonowców-dysgrafików. zgroza.
0
Prawda jest taka, że Eto'o gdyby nie strzelił tej bramki w finale to drugą połowę sezonu miałby kiepską (w sensie, że nie tylko w aspekcie statystycznym, ale też optycznie, z punktu widzenia kibiców). Doceniam jego pracę w polu karnym, ustawianie się i grę bez piłki, ale środkowy napadzior światowej klasy mając za plecami takich rozgrywających jak Xavi i Iniesta powinien tytuł Pichichi zgarniać już w kwietniu. A Eto'o niestety raził nieskutecznością przez sporą część sezonu marnując sporo setek. Do tego dochodzi aspekt PNA, co osobom racjonalnie myślącym nie pozostawia złudzeń - trzeba wzmocnień.
Za Zlatanem osobiście nie przepadam, ale tylko ze względów pozasportowych. Jeśli jednak Pep szuka napastnika o dobrych warunkach fizycznych, który może być niebezpieczny przy stałych fragmentach gry i bierze również pod uwagę jego wyszkolenie techniczne (w sensie "nie-drewniak") to ciężko znaleźć bardziej odpowiedniego zawodnika niż Ibra. Pozostaje tylko jego charakter, ale Pep raczej powinien go "okiełznać". Sumując: Zlatan się bardzo przyda, a biorąc pod uwagę cenę to jest świetna opcja. Jak dla mnie to nawet Eto'o + 15-20 mln za Ibrę to będzie niezła cena. No ale nie mnie decydować :P . Mnie pozostaje wierzyć w rozsądek Barcy i dobre zakupy na nowy sezon.
0
czytałem niedawno news trochę podobny do tego na stronie innego klubu... i brzmiał podobnie - sami siebie chcieli przekonać, że sprawa trasferu Ribery'ego do ich zespołu jest przesądzona. teraz to samo u nas :P . a prawda jest taka, że jeszcze nic nie jest pewne i musimy grzecznie czekać na rozwój wydarzeń a nie wierzyć dziennikarzom rozochoconym gorącym okienkiem transferowym.
a tak poza tematem to całkiem twarzowo wygląda nasza żółta koszulka w połączeniu z czerwonymi spodenkami Bayernu ;]
0
mnie osobiście zastanawia dlaczego nagle się zgodził na zejście z tych 30 mln dopłaty na 10 mln... Czyżby mieli ten sam problem ze Zlatanem co Barca z Eto'o?
0
ludzie, ale to tylko jeden człowiek. za sukces La Masia odpowiada przecież cały sztab ludzi, a to że jeden z nich został zatrudniony przez Liverpool raczej nic nie zmieni u nas i wcale nie gwarantuje sukcesów na Anfield Road. Nie ma co się rzucać niepotrzebnie. Jak dla mnie to powód do dumy, że wszyscy biorą z Barcy przykład. Poza tym więcej młodych piłkarzy dostanie szansę na profesjonalną karierę, na czym później może też Barca skorzystać.
0
a mnie to zastanawia dlaczego kiedy jest mowa o zastąpieniu Eto'o podczas PNA to wszyscy zaraz chcą wydawać kasę na jakiegoś super napastnika. Jakoś zapominacie, że mamy w składzie Henry'ego zdolnego grać na szpicy na poziomie z nimi porównywalnym, jak nie lepszym, bo oprócz umiejętności ma też ogromne doświadczenie, którego pozostali nie mają.
Tak więc, ja rozumiem wzmocnienia szpicy, ale nie za wszelką cenę.
0
gorzko! gorzko! ;]
napastnik, który mimo braku formy zostaje wicekrólem strzelców La Liga jest wart więcej! Jak na mój gust kwota powinna oscylować conajmniej w przedziale 30-40 mln.
a swoją drogą to znowu się robi opera mydlana. jedni piszą że "for sale", inni, że juz związał się z Barcą do 2013, a jeszcze inni twierdzą, że negocjacje trwają i się klub z zawodnikiem znowu o pensję targuje.
trochę to irytujące, ale przynajmniej coś się dzieje :p
0
jeśli się przystosuje do gry na lewej stronie obrony w presezonie to ja jestem za
0
inni to do zdjęcia kulturalnie środkowy puchar tylko przytrzymali, a ten skubany jak zagrania! od razu widać, że pazerna bestia ;]
0
niedość, że darmo i siedząc na ławie nie będzie wybrzydzał to realia hiszpańskiej piłki zna ;]. zapraszamy
0
oj coś mi się widzi, że przy takim natłoku obrońców na środek "Puziol" na stałe zagości na skrzydle ;]
0
a Yaya i Keita nie świętowali jako muzułmanie czy jak? żadnych wypowiedzi?
0
"Pep Team!" - fajnie brzmi :P
0
artykuł miecie. aż ciary po plecach chodzą jak się czyta ;]
0
ciekawe dlaczego wspominając o gwiazdach ManU nie wymienił Ronaldo... ;>
0
po tytule newsa juz myślałem, że to jakiś foch jak dawniej z Eto'o. Looky, nie podpuszczaj ludzi jak na onecie ;]
0
właściwie czemu nie. tylko może nie za 25-30 mln... w końcu to obrońca jest i raczej 20 mln jak za niego to już sporo, zwłaszcza że ten sezon w jego wykonaniu jakiś fenomenalny nie był.
0
trochę mi to przypomina historię z Larssonem. najpierw problemy z aklimatyzacją, średnia gra, a potem fenomen. mam nadzieję, że tak jak Henrik przyczynił się do zdobycia pucharu za Rijkaarda, tak Thierry zrobi to 27
0
Olo_17, Dudkowi to przede wszystkim. Gdyby Guti zagrał to teraz Real byłby liderem ;P
0
w sumie jak sie znajdzie dobry następca, to pomysł niezły. Abidal na pewno nie jest zawodnikiem, którego trzeba zatrzymać na Camp Nou za wszelką cenę
0
zaczyna mi to przypominac szopkę z Chivu z przed paru lat...
0
antyfutbol to my dzisiaj zagraliśmy :PP ale olać to, raz nie zawsze ;] mamy finał !!!
0
panowie, spokojnie. oni Basków kochają równie mocno jak Katalonię ;]
0
jak dla mnie Valdes na 8 zasłużył
0
Messi spędził ostatnio trochę czasu z dziećmi, które są chore na tą przypadłość i postanowił się podzielić o wiedzą o ich istnieniu ze światem.
0
karykatura boska. jestem tylko ciekaw jak Kap sobie poradzi jak LM wygramy :P
0
cudowny mecz!
ale jak dla mnie respect dla Pique - kiedyś obiecywał, że strzeli bramkę Realowi na Santiago Bernabeu. Nie wiem co on tam robił pod polem karnym wogóle, ale jednak skubaniec słowa dotrzymał i bramę Ikerowi wpakowal.
0
ej ludziska! a Belletti może grać przeciwko nam? Bo jeśli tak, to nie zdziwiłbym się, że dzisiejsze zagranie Hiddinka to blef i to Juliano będzie aniołem stróżem Messiego