szmeto
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
koszulka jak koszulka. na pewno lepsze to niż różowy tuńczyk z zeszłego sezonu. za to akcent blaugrana mi się bardzo podoba jako gradient. fajnie by było jakby domówkę kiedyś walnęli nie w klasyczne paski, ale gradientem właśnie.
0
ale kaczucha :P ciekawe kto będzie dopłacać jakby co
0
to już jest chore. już nie mówię o samych transferach, ale tych teoriach katalońskiej prasy. czy oni tam w Katalonii chcą zrobić drugi Real? Nazwiska nie grają! A Torres jest totalnie zbędny.
0
zdecydowane nie. zbędny kadrowo to jedno, a drugie, że jego sposób gry nijak nie pasuje do Barcy. oby to była plota
0
jakoś nie widzę Koemana w roli sekretarza technicznego. po sezonie w Valencii ma u mnie opinię takich "ciepłych kluch". a tu trzeba faceta z jajami, który potrafi coś ugrać w brutalnym świecie dwulicowych agentów sportowych i pazernych prezesów. to już chyba Txiki lepszy jest.
0
trochę szkoda. ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszło. na pewno zaoszczędzimy kasę wydając jakieś 20 mln na Gourcouffa :P
0
i to mi się podoba ;)
jeśli rzeczywiste stanowisko klubu pokrywa się z oficjalnym to ja nie mam zastrzeżeń
0
heh. ponad 1/3 składu z Barcy. nieźle :)
0
a mi się to porównanie podoba :)
ono ma akurat na celu komplementowanie Ibry a nie Villi. poziom Hiszpana wszyscy znają, a grę dla Barcy i tak zweryfikuje boisko. Ibra natomiast w obliczu plotek o jego pozbywaniu się powinien być opisywany w samych superlatywach, a plotki dementowane. Chyba nie chcemy oddać Zlatana za bezcen skoro nas tyle kosztował, nie? Po co powtarzać sytuację z Deco i sprzedawać za marne grosze? Bo jeśli wszyscy uznają że Barca chce się kogoś pozbyć na siłę to my na bank na tym nie zarobimy.
Żeby nie było niejasności, jestem za pozostaniem Ibry jeszcze z sezon, daniem mu drugiej szansy. On wie gdzie popełnia błędy i jako profesjonalista musi to poprawić, aby walczyć o uznanie Pepa bo jest to w jego interesie. A publiczna dewaluacja jego wartości jest tylko "strzałem w nogę" zarówno dla zawodnika jak i dla klubu
0
Seluk chyba po raz pierwszy powiedzial coś mądrego ;)
Yaya Blaugrana! nie do oddania!
0
jak tak dalej pojdzie to za jakieś 30-40 lat będzie się wnukom opowiadać jak to byliśmy świadkami narodzin totalnej legendy ;]
0
15 mln przy jego kontuzjach to maks. zresztą czy aby na pewno jest nam potrzebny gwiazdor jego pokroju? czy nie lepiej ściągnąć solidnego zmiennika dla Pedro?
0
coś mi na tym zdjęciu Valdes nie wygląda jakby tylko Mourihno miał zamiar powstrzymać :/ a szkoda...
0
trochę buńczucznie i zbyt subiektywnie, ale w sumie jako motywator przedmeczowy czyta się fajnie. oby się na ten finał jednak załapali ;]
0
jeśli to prawda to już jest właściwie pozamiatane. Rosell tą zagrywką zdystansował resztę kandydatów i wątpię, że ktoś to zmieni.
0
Fajnie by było jakby ekipa Laporty się zebrała razem i jego uczyniła postacią głowną swojego projektu.
0
ciekawe co właściwie sobie powiedzieli. czy rozmowa była aż tak niecenzuralna, że nie będzie przytoczona?
0
stifler, a tymi kokosami to pewnie w Pereza będzie rzucać, nie? :)
0
VeB90, Abidal ogólnie jest ewenementem jeśli chodzi o strzelanie goli. W całej swojej karierze strzelił bodajże tylko jednego gola i to w jakimś meczu towarzyskim chyba. Nawet swego czasu Stec się z niego nabijał na swoim blogu ;)
0
Jak dla mnie te statystyki są nieco bez sensu. Niepodważalne jest to, że Valdes należy do światowej czołówki i brak powołania do reprezentacji jest conajmniej dziwny. Nie zmienia to jednak faktu, że tego typu statystyki bardziej pasują do oceniania formacji defensywnych niż bramkarzy. Bardziej adekwatny byłby procent wybronionych piłek w sytuacjach "sam na sam" czy ilość skutecznych parad do liczby strzałów w światło bramki.
Toteż fajnie, że bronią one Valdesa, ale to jakby oceniać umiejętności piłkarskie po ilości piłek które odbiły ci się w trakcie meczu od tyłka (poza tym wyróżnienie na koniec niezbyt znanego ani bardzo uznanego Carrasso to trochę jak strzał we własną stopę).
0
oj dobrze że Villi nie było bo pierwsza połowa mogłaby się skończyć znacznie gorzej
ale ogólnie fajny meczyk :)
0
"hiszpańskie źródła" - jak dla mnie to brzmi jak synonim slowa "Marca" :/ kolejna bujda
0
Valdes faktycznie zagrał dobry mecz, ale przy tej bramce mógł się zachować lepiej. to była piłka do wyjęcia dla bramkarza o jego klasie.
swoją drogą mam wrażenie, że Victor zdecydowanie lepiej radzi sobie ze strzalami po ziemi niż wysokimi piłkami.
0
heh. i pomysleć że parę lat temu to w calej Katalonii podnieśli by larum... a tu Laporta na luzie, dowcipami rzuca ;]
oj się w tyłkach poprzewracało od tych wszystkcih sukcesów :P
0
ludzie czepiacie się Busquetsa, a on zgarł dobry mecz. świetne wsparcie obrony, ze stoickim spokojem wyprowadzał piłki spod własnej bramki przy pressingu 2-3 rywali, wykorzystywal swoje zdolności aktorskie przy faulach na nim, starał się rozgrywać przy niezbyt widocznym Xavim.
co do tej ręki to wydaje mi się że tam był bark i nie rozumiem na jakiej zasadzie w ogóle wolnego odgiwzdali (chyba że za ruch ręka ku górze)
jak dla mnie najsłabiej wypadl chyba Maxwell, może to przez świetną dyspozycję Reyesa i Ujfalusiego, ale widac było, że kiepsko mu szlo mimo wszystko
0
zaczyna się robić wesoło. ci się łączą we frakcje i kombinują, a jak co do czego cules wybiorą Rosella i tyle będzie z kontynuacji obecnej polityki :/
0
kolejny środkowy obrońca? łeee :/
0
oj trzeba mieć jaja żeby zrobić cos takiego przed własnym polem karnym. jak sam przyznaje jakby ktoś był z tyłu to byłby niezly syf. ułańska fantazja normalnie :P
0
ciekawe. brawa dla Challengera za odnalezienie się w cięższej tematyce. artykuł może nie wciąga az tak jak wcześniejsze, ale mimo tego, że traktuje o ekonomii jest zrozumiały dla laika (mnie :P ) i przyjemny w odbiorze :)
0
a jak jest właściwie z turamiw tych wyborach? są dwie?