0

a to całe Autopullman Padros to firma tuningująca autokary czy hiszpański dystrybutor Scanii ?

0

że tak powiem kamień z serca. IMO Xavi będzie w tym sezonie kluczowym zawodnikiem i już teraz widać, że ma duży wkład w jakość gry zespołu. Dzisiejszy mecz to tego najlepszy przykład.

wujo444, dzięki za info ;]

0

ale fakt że basile wyleciał warty odnotowania. ciekawe kogo teraz wybiorą?

0

ej a co jest z Xavim? pierwsze słyszę, że kontuzja. myślałem, że nie gra bo przemęczony jest. jak kots coś wie to niech napisze

0

taa... reprezentacja Katalonii jest jednym z symboli dążenia Katalończyków do autonomii i pod tym względem podobne znaczenie ma FC Barcelona. Espanyol natomiast jak sama nazwa mówi raczej jest pilkarskim symbolem dla Katalończyków będących za zależnością od Hiszpanii. Tak więc twierdzenie, że jest się oddanym dla reprezetacji regionu i zarazem zagorzałym przeciwnikiem klubu symbolizującego podobne wartości brzmi nader żałośnie.

Tak jak ktoś już wczesniej napisał - zwykłe podlizywanie się kibicom. Kwestia tylko czy reperezentacyjnym czy tym Espanyolu? Za pierwszymi przemawia fakt, że w reprezentacji Hiszpanii raczej nie pogra i lepszy picw Katalonii niż nic. Za drugimi natomiast wspomniana niemoc strzelecka. Facet boi się, że nie strzelając regularnie straci zaufanie kibiców, więc rzuca buńczuczne teksty pod publiczkę.

Anyway. Postawa marna i trochę niegodna profesjonalisty za jakiego ja go uważałem.

0

zaczyna mnie powoli wnerwiać ta nowa opera mydlana pt."Yaya w Juve" :/

0

a kiedy bedą wyniki wogole?

0

ludzie, leczcie się

0

jak dla mnie plota. i to szyta grubymi nićmi, bo za takiego zaowdnika jak Yaya to 10 mln trochę mało. Zresztą wątpie że Pep jest tak głupi, żeby kosztem rozwoju Busqetsa sprzedał tak świetnego zawodnika jak Toure.

0

Patrząc na źródło mozna pomysleć że po sukcesie z debiutem Bojana media idą za ciosem i chcą wywrzeć presję na del Bosque aby powołał kolejnego Katalonczyka.

Ale tak z drugiej strony to Valdesowi jednak się należy szansa na debiut. Zresztą jest to jeden z najbardziej niedocenianych zawodników, bo może i Casilliasowi nie dorównuje, ale IMO to od Reiny jest lepszy, a i z tymi brakami do Ikera to też nie są duże.

0

hanc nie błyskaj tak wyszukanym dowcipem bo i tak większość nie zalapie o co chodzi ;P

0

plota fajna, bo duża kasa za zawodnika nie spełniającego wymagań zawsze się przyda. pytanie tylko czy Henry zechce grać w Premier League w zespole innym niż Arsenal...

0

heh facet się ciesy bo na razie postawił na właściwego konia ;P zobaczymy tylko czy ten koń wygra całą gonitwę

0

No i to mi się podoba. Spóźnił sie godzinę to zaczyna z ławy i wejdzie po godzinie dopiero. Jak jest taki boski to 30 minut mu wystarczy żeby się pokazać. Messi jakoś potrafił.

Lubie Eto'o ale ta Barca ma być stanowczo bez świętych krów.

A atak mozna w sumie ustawić i bez Samuela i bez Henry'ego. Bojan na szpicy, a Messi i Andres po bokach i wio ;]

0

TheNewBarça - pomyśl co piszesz.

to co robią Boixos Nois to chuliganizm i powinno sie takie zachowanie tępić. Kibicować można głośno i dobrze, ale nie sa potrzebne do tego race i inne tego typu atrybuty.

0

no tak... panowie nie dopilnowali kibiców i chcą odwrócić od siebie uwagę mediów plotąc jakies bzdury o piłkarzach przeciwnej drużyny. żałosne to. zresztą ciekawe jak się mozna cieszyć za bardzo? może powinni spuścić głowę po strzelonym golu i przepraszać na kolanach? :/

0

jak dla mnie kolejne ploty. na dodatek kiepskie :|

0

trochę katalonsko wyszło, ale skoro zespół tak chce to niech tak bedzie

0

[zaack] też lubie Xaviego i doceniam jego wkład w zespół, ale nie ma co sie czarować, tyle boiskowej charyzmy co Puyol to on raczej nie ma. On trochę za spokojny jest, żeby pełnić rolę tego pierwszego.

0

ciekawe czy espanyol wystawi najmocnejszy skład? ;>

0

czegoś tu nie rozumiem. Do niedawna wszyscy z Laportą na czele nażekali na ciągłe powołania okrajające skład, a teraz nagle wszystkim zaczęło zależeć, żeby Bojan zagrał w reprezentacji. I na dodatek chodzi o reprezentację Hiszpanii. Sorry, ale to trochę dziwne, że Katalończykom tak zależy na debiucie w reprezentacji państwa, które nie chce uznać ich autonomiczności. Ok fajnie by było jakby zagrał, ale po co się tak tym podniecać i dawać satysfakcję Madrytowi. Trochę tak jakby butna Katalonia łkała odrzucona przez Madryt. Olać ich trzeba i Bojanowi dawać szansę występów w Barcy, żeby się rozwijał.

0

Wszystko fajnie, napływ kasy i inne korzyści, ale obecny zarząd z panem Laportą na czele zapomina chyba o głownym motcie Barcy. Kasa kasą, ale cele pozasportowe nie powinny chyba spychać na dalszy plan tych sportowych. A jak na razie to po dwóch sezonach kiepskej gry to trzeba by coś zmienić, a nie uganiać się za dolarami :/

0

ech szkoda słów... żeby chociaż Real na El Riazor też zaliczył falstart

0

a jakieś zdjęcia są?

0

taa fakt, suwak mi zjechal xD

0

E jest mocna dwa z hiszpanii

0

dostaniemy BATE pewnie

0

heh niech lepiej nie gada na Ryjka, bo jak na razie to się średnio prezentuje. Jak zacznie grać na poziomie z Arsenalu to będzie mógł bajerować ile wlezie a teraz buzia w ciup.

0

fcbszklany

Henry wcale nie zagrał wybitnego meczu. Nie mówię, że zagrał źle, ale miał momenty, że tracił głupio piłkę i grał trochę zbyt samolubnie (przez co zaliczył trochę bocznych siatek). W sumie to ta bramka trochę uratowała mu skórę, bo tak to już by na nim psy wieszali.

Co do ocen to IMO Xavi też powinien mieć 9, bo mimo iż nie strzelił dwóch bramek jak Eto'o to nikt od niego przecież tego nie powinien wymagać bo to pomocnik, na dodatek dopiero przysposabiany do ofensywniejszej gry a i tak juz sporo strzela. Zresztą większość piłek wychodziła od niego i właściwie to on decydował o obliczu gry.

Poza tym Keita 6 jak dla mnie bo do poziomu Toure to mu jeszcze sporo brakuje. Momentami tracił głupio piłke i uciekał się do faulu. W ataku też nie za wiele pokazał. Tą 7 to dostał chyba tylko ze względu na to, że mógł się jeszcze nie zaaklimatyzować.

A i Alves mimo kontuzji to na 7 chyba zasłużył, bo po prawej ładnie tam hasał ;D

0

heh chłopaki z IFFHS jak zwykle zaszaleli :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?