0

@Mroziu
Masz rację, ale trochę późno na taki komentarz, z Sociedad graliśmy 3 dni temu.

1

@MatiSh
Miałeś kiedyś np. wyrwanego zęba i spuchniętą w wyniku tego twarz? Teoretycznie czujesz się dobrze, ale pierwsze co odczuwasz przy jakimś wysiłku, nawet schylaniu się czy szybszym ruchu głową to właśnie ból spuchniętej okolicy. A Cubarsi wysiłek miał na bardzo wysokim poziomie, do tego zderzenia z rywalami, uderzanie piłki głową.. Nie ma opcji żeby po takim rozcięciu i założeniu tylu szwów po 4 dniach czuł się w pełni sił do grania choćby amatorskiego, a co dopiero na takim poziomie intensywności. Na bank był na lekach żeby nic nie czuć w trakcie meczu, a później..

0

@AxelF
Różnica jest taka, że De la Fuente chciał oszczędzić Cubarsiego wiedząc, że między założeniem szwów, a ewentualnym graniem w reprezentacji będzie 9 albo 12 dni, a Flick po 4 dniach posłał spuchniętego chłopaka, zapewne na lekach przeciwbólowych, po zastrzykach przeciwtężcowych, etc. do gry.
W meczu z Sociedad Cubarsi "wypracował" rywalom 3 setki (na jego i nasze szczęście udało im się wykorzystać tylko jedną z nich), a teraz ma zawroty głowy i wymiotuje, bo trenował i grał, choć powinien odpoczywać.

0

@Murazor
Bardzo ciekawe tłumaczenie własnej hipokryzji zaprezentowałeś.
Rozumiem, że niektórym ciężko zrozumieć, że można być Polakiem i skrytykować innego Polaka, że można być kibicem Barcelony i skrytykować coś lub kogoś związanego z Barceloną, że to iż ktoś ma dobre wyniki nie znaczy, ze wszystko robi dobrze.. Obiektywizm to naprawdę nic strasznego, polecam, nie boli, a daje sporo satysfakcji.

0

@NerwowyFistaszek
Po prostu bardzo nie lubię hipokryzji, ludzie tu swego czasu (choć w sumie nawet i teraz) bardzo narzekali na to, że De la Fuente nie dba o zdrowie zawodników, a gdy chciał zadbać to Flick miał to gdzieś. Teraz jest więc bardzo odpowiedni moment by skrytykować Flicka, a hipokryci siedzą cicho, więc ja robię to za nich. Tylko tyle

0

@Pablozeusz
Z punktu widzenia De la Fuente decyzja Flicka o wystawieniu Cubarsiego była brakiem szacunku i dlatego teraz powinien wystawić Cubarsiego w obu meczach reprezentacji po 90 minut.

0

@novy1899
Nie mam problemu z Flickiem, mam tylko problem z jego kilkoma decyzjami, w tym przypadku z tą odnośnie Cubarsiego i w tym kontekście piszę, że jest głupi , czytaj: głupio zrobił.

0

@Kalipso
Nie, nie, nie.

Luis de la Fuente: "Nie było warto powoływać Cubarsiego, dbamy o zdrowie zawodników, nie musimy podejmować żadnego ryzyka."

Flick, 5 minut później: "A uj tam z dbaniem o jego zdrowie"
De la Fuente: "Nie to nie"

Dokładnie tak to wyglądało i brawa dla De la Fuente za to dowołanie.

0

@Rupert_Haubica
Odmówić powinien Flickowi, a nawet nie, to Flick powinien mu dać dojść do siebie i nie pozwolić nawet trenować do meczu z Sociedad. Wtedy na 100 procent De la Fuente by go nie dowołał, a tak bardzo dobrze, że go powołał, liczyłem, że już w miejsce Lamina to zrobi, bo skoro FLick nie docenia jego gestu to dlaczego on ma mu oszczędzać zawodników?

0

@Manypijany
Zdecydowanie nie, on chciał żeby Cubarsi odpoczął 3 tygodnie, Flick nie dał mu nawet 3 dni. Flick fan białych?

0

@Turio
A gdyby Cubarsi miał nie szwy a złamaną nogę to też by zagrał, bo "nie było innych opcji"?

0

@Tomek54321
Powinien zagrać 2 razy po 90 minut, po czym De la Fuente powinien powiedzieć na konferencji, że to Flick uznał, że Cubarsi nie potrzebuje odpoczynku.

0

@Uven
Tylko, że on nie został do tej kadry powołany żeby mógł spokojnie dochodzić do siebie przez dłuższy czas, ale Flick postanowił, że nie da mu spokojnie wyzdrowieć i obolałego wystawił na boisko.

To trochę jakby dali Ci dodatkowe wolne w pracy widząc, że nie wyglądasz najlepiej i powinieneś odpocząć, a żona (Flick) wymusiłaby żebyś w tym czasie zamiast odpoczywać robił remont..

0

@Kapitan9
A ja mam nadzieję, że zagra 2 razy po 90 minut, a później De la Fuente ładnie da do zrozumienia Flickowi na konferencji, że jakby nie wystawiał Cubarsiego z Sociedad to ten by nie został dowołany.

0

@taxky
To Flick prześladuje Barcelonę, trzeba było dać młodemu spokojnie dojść do siebie, a nie wystawiać z Sociedad to teraz z pewnością nie zostałby dowołany.

0

Brawo De la Fuente!
Jak Flick jest głupi i nie potrafi oszczędzić zawodnika to niech później nie narzeka na to, że są za bardzo eksploatowani w reprezentacjach.

Cubarsi nie zagrałby z Sociedad i spokojnie dochodziłby do siebie przez w sumie 3 tygodnie, a taki odpoczynek dla 17 latka, który ma masę minut w nogach byłby bezcenny w kontekście całego sezonu, ale skoro Flickowi na tym nie zależało..

0

@Tomek54321
Nie, po prostu w przeciwieństwie do wielu tu nie traktuje go wyjątkowo ze względu na to, że jest Polakiem.

0

@K1ngKong7
Frenkie nie jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem w drużynie ;)

1

Psy szczekają, a De Jong jedzie dalej..

6

A wystarczy pozbyć się najlepiej zarabiającego gościa w drużynie, który jednocześnie nie ogarnia naszego grania..

0

@Anika5
Wolne dostana ci, którzy złapią kontuzję.. przez to, że nie dostali wolnego.

0

Zdecydowanie De la Fuente > Flick jeśli chodzi o dbałość o zdrowie zawodników.

0

"(...)i o tym, że Hansi Flick po prostu źle zestawił wyjściowy skład, do czego zresztą przyznał się ściągając z boiska Frenkiego de Jonga"

De Jong zszedł z boiska TYLKO dlatego, że miał silne stłuczenie.

A skład był źle zestawiony, to fakt. Przede wszystkim rozgrywający na skrzydle, po drugie Cubarsi, który nie powinien jeszcze nawet trenować, a co dopiero grać (to on poślizgnął się przy golu i "wypracował" jeszcze 2 setki dla Sociedad) i do tego oczywiście nie pasujący element na szpicy, ale to już niestety norma.

0

Fati i tak zgrał lepiej niż Raphinha, Lewy i Fermin, no ale czepić się trzeba właśnie jego, to on, chłopak wracający po wielu kontuzjach i dostający szczątkowe minuty od trenera, przez co nie może złapać właściwej formy, miał wygrać ten mecz, a nie zawodnicy pierwszej 11.

0

Czyli Flick niczego się nie nauczył w ostatnich 3 meczach, zajazdu zawodników ciąg dalszy i niestety już niedługo wysyp kontuzji przeciążeniowych. Wyjazd na kadrę tym razem będzie ratunkiem dla zawodników.

0

@Kaziol47
Normalny ubiór sportowca, a w halówkach to po szkole się chodziło, do szkoły tylko ci co później butów nie zmieniali, ale to był brak szacunku dla pań sprzątających.

0

No i można normalnie wyglądać? Jak widać można :)

3

Niestety, ale ma rację, po takim meczu nawet tak bardzo nie wkurza ten nieuznany gol, bo Sociedad zasłużyło na 4-5 (zabrakło im skuteczności), a my poza tym golem już nie stworzyliśmy sobie więcej sytuacji..

0

@shinthps
To właśnie znacznie wzrosły Ci szanse na wygraną :)

2

Z punktu widzenia reprezentacji super, z punktu widzenia Barcelony szkoda, że ten uraz (o ile w ogóle jakiś jest) trafił się akurat gdy jest przerwa na kadrę..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?