4Fabregas4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
5 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mroziu
Masz rację, ale trochę późno na taki komentarz, z Sociedad graliśmy 3 dni temu.
1
@MatiSh
Miałeś kiedyś np. wyrwanego zęba i spuchniętą w wyniku tego twarz? Teoretycznie czujesz się dobrze, ale pierwsze co odczuwasz przy jakimś wysiłku, nawet schylaniu się czy szybszym ruchu głową to właśnie ból spuchniętej okolicy. A Cubarsi wysiłek miał na bardzo wysokim poziomie, do tego zderzenia z rywalami, uderzanie piłki głową.. Nie ma opcji żeby po takim rozcięciu i założeniu tylu szwów po 4 dniach czuł się w pełni sił do grania choćby amatorskiego, a co dopiero na takim poziomie intensywności. Na bank był na lekach żeby nic nie czuć w trakcie meczu, a później..
0
@AxelF
Różnica jest taka, że De la Fuente chciał oszczędzić Cubarsiego wiedząc, że między założeniem szwów, a ewentualnym graniem w reprezentacji będzie 9 albo 12 dni, a Flick po 4 dniach posłał spuchniętego chłopaka, zapewne na lekach przeciwbólowych, po zastrzykach przeciwtężcowych, etc. do gry.
W meczu z Sociedad Cubarsi "wypracował" rywalom 3 setki (na jego i nasze szczęście udało im się wykorzystać tylko jedną z nich), a teraz ma zawroty głowy i wymiotuje, bo trenował i grał, choć powinien odpoczywać.
0
@Murazor
Bardzo ciekawe tłumaczenie własnej hipokryzji zaprezentowałeś.
Rozumiem, że niektórym ciężko zrozumieć, że można być Polakiem i skrytykować innego Polaka, że można być kibicem Barcelony i skrytykować coś lub kogoś związanego z Barceloną, że to iż ktoś ma dobre wyniki nie znaczy, ze wszystko robi dobrze.. Obiektywizm to naprawdę nic strasznego, polecam, nie boli, a daje sporo satysfakcji.
0
@NerwowyFistaszek
Po prostu bardzo nie lubię hipokryzji, ludzie tu swego czasu (choć w sumie nawet i teraz) bardzo narzekali na to, że De la Fuente nie dba o zdrowie zawodników, a gdy chciał zadbać to Flick miał to gdzieś. Teraz jest więc bardzo odpowiedni moment by skrytykować Flicka, a hipokryci siedzą cicho, więc ja robię to za nich. Tylko tyle
0
@Pablozeusz
Z punktu widzenia De la Fuente decyzja Flicka o wystawieniu Cubarsiego była brakiem szacunku i dlatego teraz powinien wystawić Cubarsiego w obu meczach reprezentacji po 90 minut.
0
@novy1899
Nie mam problemu z Flickiem, mam tylko problem z jego kilkoma decyzjami, w tym przypadku z tą odnośnie Cubarsiego i w tym kontekście piszę, że jest głupi , czytaj: głupio zrobił.
0
@Kalipso
Nie, nie, nie.
Luis de la Fuente: "Nie było warto powoływać Cubarsiego, dbamy o zdrowie zawodników, nie musimy podejmować żadnego ryzyka."
Flick, 5 minut później: "A uj tam z dbaniem o jego zdrowie"
De la Fuente: "Nie to nie"
Dokładnie tak to wyglądało i brawa dla De la Fuente za to dowołanie.
0
@Rupert_Haubica
Odmówić powinien Flickowi, a nawet nie, to Flick powinien mu dać dojść do siebie i nie pozwolić nawet trenować do meczu z Sociedad. Wtedy na 100 procent De la Fuente by go nie dowołał, a tak bardzo dobrze, że go powołał, liczyłem, że już w miejsce Lamina to zrobi, bo skoro FLick nie docenia jego gestu to dlaczego on ma mu oszczędzać zawodników?
0
@Manypijany
Zdecydowanie nie, on chciał żeby Cubarsi odpoczął 3 tygodnie, Flick nie dał mu nawet 3 dni. Flick fan białych?
0
@Turio
A gdyby Cubarsi miał nie szwy a złamaną nogę to też by zagrał, bo "nie było innych opcji"?
0
@Tomek54321
Powinien zagrać 2 razy po 90 minut, po czym De la Fuente powinien powiedzieć na konferencji, że to Flick uznał, że Cubarsi nie potrzebuje odpoczynku.
0
@Uven
Tylko, że on nie został do tej kadry powołany żeby mógł spokojnie dochodzić do siebie przez dłuższy czas, ale Flick postanowił, że nie da mu spokojnie wyzdrowieć i obolałego wystawił na boisko.
To trochę jakby dali Ci dodatkowe wolne w pracy widząc, że nie wyglądasz najlepiej i powinieneś odpocząć, a żona (Flick) wymusiłaby żebyś w tym czasie zamiast odpoczywać robił remont..
0
@Kapitan9
A ja mam nadzieję, że zagra 2 razy po 90 minut, a później De la Fuente ładnie da do zrozumienia Flickowi na konferencji, że jakby nie wystawiał Cubarsiego z Sociedad to ten by nie został dowołany.
0
@taxky
To Flick prześladuje Barcelonę, trzeba było dać młodemu spokojnie dojść do siebie, a nie wystawiać z Sociedad to teraz z pewnością nie zostałby dowołany.
0
Brawo De la Fuente!
Jak Flick jest głupi i nie potrafi oszczędzić zawodnika to niech później nie narzeka na to, że są za bardzo eksploatowani w reprezentacjach.
Cubarsi nie zagrałby z Sociedad i spokojnie dochodziłby do siebie przez w sumie 3 tygodnie, a taki odpoczynek dla 17 latka, który ma masę minut w nogach byłby bezcenny w kontekście całego sezonu, ale skoro Flickowi na tym nie zależało..
0
@Tomek54321
Nie, po prostu w przeciwieństwie do wielu tu nie traktuje go wyjątkowo ze względu na to, że jest Polakiem.
0
@K1ngKong7
Frenkie nie jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem w drużynie ;)
1
Psy szczekają, a De Jong jedzie dalej..
6
A wystarczy pozbyć się najlepiej zarabiającego gościa w drużynie, który jednocześnie nie ogarnia naszego grania..
0
@Anika5
Wolne dostana ci, którzy złapią kontuzję.. przez to, że nie dostali wolnego.
0
Zdecydowanie De la Fuente > Flick jeśli chodzi o dbałość o zdrowie zawodników.
0
"(...)i o tym, że Hansi Flick po prostu źle zestawił wyjściowy skład, do czego zresztą przyznał się ściągając z boiska Frenkiego de Jonga"
De Jong zszedł z boiska TYLKO dlatego, że miał silne stłuczenie.
A skład był źle zestawiony, to fakt. Przede wszystkim rozgrywający na skrzydle, po drugie Cubarsi, który nie powinien jeszcze nawet trenować, a co dopiero grać (to on poślizgnął się przy golu i "wypracował" jeszcze 2 setki dla Sociedad) i do tego oczywiście nie pasujący element na szpicy, ale to już niestety norma.
0
Fati i tak zgrał lepiej niż Raphinha, Lewy i Fermin, no ale czepić się trzeba właśnie jego, to on, chłopak wracający po wielu kontuzjach i dostający szczątkowe minuty od trenera, przez co nie może złapać właściwej formy, miał wygrać ten mecz, a nie zawodnicy pierwszej 11.
0
Czyli Flick niczego się nie nauczył w ostatnich 3 meczach, zajazdu zawodników ciąg dalszy i niestety już niedługo wysyp kontuzji przeciążeniowych. Wyjazd na kadrę tym razem będzie ratunkiem dla zawodników.
0
@Kaziol47
Normalny ubiór sportowca, a w halówkach to po szkole się chodziło, do szkoły tylko ci co później butów nie zmieniali, ale to był brak szacunku dla pań sprzątających.
0
No i można normalnie wyglądać? Jak widać można :)
3
Niestety, ale ma rację, po takim meczu nawet tak bardzo nie wkurza ten nieuznany gol, bo Sociedad zasłużyło na 4-5 (zabrakło im skuteczności), a my poza tym golem już nie stworzyliśmy sobie więcej sytuacji..
0
@shinthps
To właśnie znacznie wzrosły Ci szanse na wygraną :)
2
Z punktu widzenia reprezentacji super, z punktu widzenia Barcelony szkoda, że ten uraz (o ile w ogóle jakiś jest) trafił się akurat gdy jest przerwa na kadrę..