4Fabregas4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
5 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kyonego
Bo operował w innych strefach, proste
4
@Crema Catalunya
Ja też nie sądziłem, że tego doczekam, nawet nigdy o tym nie myślałem.. bo nie ma to dla mnie kompletnie znaczenia jakiej narodowości są zawodnicy Barcelony, ważne żeby prezentowali odpowiedni poziom i dawali mi radość swoją grą i zdobywanymi trofeami.
1
Czyli teraz przez rok będzie FC Barcelaga :)
0
To będzie ta Barcelaga czy się Wojtek rozmyślił?
1
@Rupert_Haubica
A to myślisz, że w MLS są słabsze drużyny niż Młodzi Chłopcy z Berna? :)
Poza tym Messi wciąż gra w reprezentacji i w przeciwieństwie do Lewego on tej reprezentacji pomaga ;)
0
@Hawajczyk
Jak się odejmie nieprawidłowo strzelone gole we wszystkich fazach to statystyka mocno się zmieni, bo Realu, a co za tym idzie CRa nie byłoby w tych półfinałach i finałach ;)
1
@22_LR
@Hawajczyk
Ale to z tymi z 3 metrowych spalonych czy bez?
3
Lewy ma mental CRa, nastrzelać ogórkom z metra na pustaka i prężyć muskuły w takich meczach, a jak przyjdzie grać przeciwko mocnym to płacz i narzekanie, że inni słabo zagrali i okazji nie stworzyli. Oczywiście średnia goli na mecz się później zgadza, podziw tych co tylko tabelki oglądają jest, a w rzeczywistości w kluczowych meczach obu zwykle "nie ma na boisku".
Wczoraj zachowanie Lewego przy zmianie żałosne, pokazujące, że dla niego liczą się tylko dokonania indywidualne. Nic to, że z punktu widzenia drużyny mecz rozstrzygnięty i trzeba oszczędzać siły na kolejne, bo kadra krótka, a meczów masa i do tego jeszcze zaraz reprezentacja, najważniejsze to własne statsy nabijać, bo akurat w takim meczu o to łatwo.
1
@leomessi1710
Przy piłkach takich jak we wczorajszym meczu to i ja bym miał dublet.
O to właśnie chodzi, żeby sobie umieć stworzyć sytuację, albo swoim ruchem sprawić żeby inni mogli to zrobić, w tych trudnych meczach, a nie dostawić tylko nogę czy głowę do pustaka gdy gra się przeciwko ogórkom.
1
@CPuyol
Dzisiejszy mecz po raz kolejny pokazał, że Lewy bardzo dobrze dobija do pustaka w meczach z popierdółkami, na poważne wnioski poczekajmy do kolejnych poważnych meczów, jak ten z Osasuną, w którym Ferran był najlepszy z naszych, a Lewy najsłabszy.
Dziękuje, zamykam temat, bo nie chce mi się kolejny raz wałkować tego samego.
1
@wikitor321
Cała nagonka na Ferrana powstała w powodu tego, że w opinii wielu zagrał najsłabiej w meczu z Osasuną, choć w rzeczywistości najsłabszy był Lewy i dlatego do niego się odnoszę i porównuję. Gdyby najsłabszy był Pedri czy Yamal to do nich bym po tym meczu porównywał Ferrana.
Nie doszukuj się drugiego dna, bo go nie ma.
Poza tym, kolejny raz wracam do pierwszego komentarza, bo zarzucasz mi, że wplatam temat Lewego, a sam nie potrafisz odnieść się do prostego pytania, które jest tematem głównym mojego wpisu:
"Poproszę o konkrety, kto z naszych zrobił w tym meczu więcej w ofensywie?"
6
Masa użytkowników tej strony i tak wie lepiej, podobnie jak w przypadku De Jonga i tego, że odmówił operacji oraz że zarabia najwięcej ze wszystkich w Barcelonie..
1
Super, że nasz najlepszy zawodnik z meczu z Osasuną zachował miejsce w wyjściowej "11", szkoda jedynie, że nie kosztem najsłabszego w tamtym meczu Lewego..
1
@Kyonego
-asysta przy golu Yamala,
-kluczowe podanie przy zmarnowanej setce Lewego,
-wypracowana sytuacja sam na sam z GK po minięciu 3 rywali,
-strzał w słupek po wywalczeniu pozycji w trudnej sytuacji
Jak chcesz dyskutować to poproszę o wypisanie 5 pozytywnych akcji ofensywnych któregokolwiek z naszych z tego meczu, albo przynajmniej 4 do wyrównania.
W innym przypadku dyskusja z Tobą nie ma najmniejszego sensu..
0
@Kuchar
Słowo klucz w moim komentarzu "większość" ;)
0
Ciekawe czy w przeciwieństwie do całej rzeszy wszelkiej maści "znafców", analityczne oko Flicka wychwyciło w meczu z Osasuną to samo co moje i najlepszy nasz zawodnik w tamtym meczu w nagrodę wybiegnie dziś w pierwszym składzie, jak to sugeruje większość przewidywań z artykułu..
0
Gdzie są teraz ci co niecały miesiąc temu chcieli żeby poddał się operacji, po której wrócić miałby w lutym?
0
Dziwne, że nikt z MLS go nie weźmie..
0
@Barcafan2020
Ferran wychowywał się jako prawy pomocnik w 4-4-2. Później został przesunięty na skrzydło, bo mało kto gra już 4-4-2. Pep widząc, że to nie jest dla niego optymalna pozycja przestawił go na "9" i tam Ferran gra lepiej niż na skrzydle w 4-3-3.
Możesz jaśniej o co Ci chodzi ze statystyką odbiorów? Ferran miał 2, Lewy 1.
Lewy do tego 12 podań (mniej miał tylko Fort wprowadzony na boisko w 84 minucie), do tego najmniejszy procent celnych podań 75% (Ferran na poziomie Pedriego- 84%), najwięcej nieudanych kontaktów z piłką (złych przyjęć), bo aż 5.
Występ Lewego był bardzo słaby w porównaniu do Ferrana, a ogólnie tragiczny.
Jeśli indywidualnie kogoś za ten mecz tak bardzo karcić to właśnie Lewego, nie Ferrana, tym bardziej, że od niego jako zawodnika podstawowego należy wymagać więcej.
1
Dobry wzór sobie wybrał do naśladowania:
0
Od kiedy Kozłowski to napastnik?
0
Można panie Lewandowski?
1
@ferdas_rawa
Wymieniłem też zmarnowaną setkę jako sukces Lewego, zauważyłeś? Bo do tej setki doszedł, ja mu nie umniejszam, a wręcz dodaje.
Tak, Torres przy Lewym wygląda jak gwiazda przy juniorze.
Zobacz, Ferran wypracował setkę Lewego i gola Yamala.
Lewy by strzelił i miałby gola, ale Ferran wtedy duży udział w 2. Za to punkty dają, ale ludzie, którzy nie rozumieją piłki pochwaliliby Lewego za gola, a Torresa pojechali.
Zresztą i tak Ferran ma asystę, a Lewy nic, więc idąc Twoim tokiem, niech Lewy w takich trudnych meczach zacznie strzelać, albo asystować, bo za marnowanie setek punktów nie dają.
0
@kejdzi
Frankie w końcu będzie grał na DMie, więc jest najpewniejszy z tej trójki jeśli chodzi o to co da drużynie swoją grą.
1
@JoeSatriani
Proponuję przeczytać ile rzeczywiście zarabia i do tego wziąć pod uwagę, że duża część tych zarobków to odroczona płatność z poprzednich lat.
30 mln (a nawet więcej) to zarabia u nas gość, który nie potrafi przyjąć piłki czy celnie podać na kilkanaście metrów.
1
@kanver_
Zauważ, że ja nie krytykuje tego, że Lewy zmarnował setkę, to się zdarza najlepszym, ale że to była jedyna "pozytywna" jego akcja w tym meczu.
I mimo tego, to nie jego, zawodnika podstawowej 11 krytykuje się po wczorajszym meczu, a rezerwowego Ferrana, który zanotował co najmniej kilka pozytywnych akcji ofensywnych, najwięcej w całej drużynie.
1
@kejdzi
Z punktu widzenia kibica Barcelony nie śmiesznie, a strasznie żenująco, bo to niestety prawdziwe stwierdzenie
0
@wikitor321
Dlaczego? Bo skoro uznajesz Ferrana za mniej niż przeciętnego to Lewego musisz uznać za jeszcze gorszego i w pierwszej kolejności to jego należy się czepiać i chcieć się pozbyć z klubu.
Po drugie, Ferran nie jest typowym skrzydłowym i dlatego nie oczekuję od niego gry w stylu np. Yamala, bliżej mu do "9" w ustawieniu 4-3-3, dlatego porównuje go z inną "9", w dodatku podstawową, która na tle tego "przeciętnego" Ferrana zagrała wczoraj totalny piach.
Po trzecie, w pierwszym komentarzu poprosiłem o konkretne wyliczenie kto w tym meczu zrobił w ofensywie więcej dobrego niż Ferran. Chyba nie będzie problemu, skoro Ferran zagrał tak tragicznie jak to wszelkiej maści "eksperci" sugerują? Skoro był najsłabszy jak to wielu tu pisało, to chyba każdy inny zrobił więcej od niego, czy źle rozumiem słowo "najsłabszy"? No i ja nie chcę aż tak wiele, wystarczy mi przykład jednego zawodnika z wyliczonymi minimum 4 konkretnymi akcjami żeby dorównać Ferranowi, albo minimum 5 żeby go przebić..
1
@AnsuLamine
Najlepszym strzelcem, ale najsłabszym graczem. Poza strzelaniem więcej daje rywalom niż nam.
Wczoraj Ferrana się ludzie czepili, a w porównaniu do Lewego, czyli zawodnika pierwszej 11, od którego należy w związku z tym wymagać więcej niż od rezerwowego, Torres wyglądał genialnie. Wypracował akcję, po której Kounde wyłożył setkę Lewemu, wypracował sobie akcję sam na sam, po minięciu 3 rywali, wypracował gola Yamala świetnie zagrywając mu piłkę po tym jak ściągnął na siebie 3 rywali, oddał strzał w słupek wygrywając pozycję w bardzo trudnej sytuacji.
Co zrobił Lewy? Zmarnował setkę, o której napisałem wyżej. Każde jego inne zagranie było albo podaniem do najbliższego, albo stratą w wyniku złego przyjęcia piłki czy niecelnego podania, a już podanie na aut zamiast do wybiegającego prostopadle Ferrana to wstyd na takim poziomie.
6
Czyli najwięcej zarabia u nas.. najsłabszy, a De Jong około połowy jego pensji (reszta wynika z odroczenia płatności).
Masakra, że nie potrafiący przyjąć piłki czy podać jej dokładnie na kilkanaście metrów Lewy tyle kasy doi, a my mamy problem z FFP.. 3 topowych zawodników byśmy mogli zmieścić za jego kontakt.