1

@Litman
Właśnie przez takie przyjęcie (w jego przypadku spowodowane brakiem ogrania) niemalże idealnie zastąpił Lewego, gdyby nie to, że więcej i lepiej pracował w pressingu i robił więcej przestrzeni kolegom swoim ruchem bez piłki to ciężko by się było zorientować, że to nie Lewy.

0

@partymaker
Czy to, że 15 letni syn mojej znajomej od jakiegoś czasu jest pod stałą opieką psychiatryczną ze względu na problemy psychiczne spowodowane graniem w tą grę jest wystarczającym potwierdzeniem?

0

@partymaker
Nie, a w przypadku wielu gier wręcz przeciwnie, działa na mózg destrukcyjnie. Oczywiście są gry, które pozytywnie wpływają na rozwój, ale nie są to te esportowe.

3

@kat252
Ale jak to? Gdy nie dotyczy to Lewego nie ma plusów za takie gole, za to, że był gdzie trzeba, za to, że jednak wpadło? Już nie liczy się to co w sieci? Już nie ma znaczenia, że pierwszego gola w meczu strzelił? :(

1

@Rafalloxfcb
Jak Ferran? Też grał słabo, ale gola strzelił ;)

0

@zytko3
Dawno wyciągnąłem, my gramy pod Pichichi dla Lewego, a nie puchary dla klubu.
To Lewy korzysta na grze w Barcelonie, a nie Barcelona na tym, że on w niej gra.

0

@lithotripter
Nie wiem, ale jak widać mój komentarz już został usunięty, co tylko potwierdza moje słowa w nim zawarte.

0

@kanver_
Tak i to super sport, bo rozwija mózg.

0

@Linghunter88
Jedno i drugie jedynie szkodzi, nie niesie za sobą żadnych pozytywnych wartości.

0

@Linghunter88
Jeśli tak to za słabo nagłośnione, nie widać jeszcze dzieciaków pod sklepem wśród nowych idoli

0

@Linghunter88
Czekam na alkosport i zawody międzynarodowe w piciu, Rosja obecnie wykluczona, więc bylibyśmy faworytami. Masa dzieciaków miałaby wielu nowych idoli, których mogłaby naśladować, trenując już od najmłodszych lat..

1

No to teraz panie Flick trzeba wyciągnąć wnioski, nie zagrał hamulcowy i od razu efekt widoczny, mimo, że za niego grał wracający po kontuzji i nieograny Ferran.


A co do spalonych, wczoraj tylko jedna akcja została przerwana od razu, bez konieczności wracania na gazie przez pół boiska, w tej akcji spalony był chyba najmniejszy ze wszystkich..

2

Komentarz usunięty

1

Ehhh, jaka to jest żenada..
Od lat walka żeby dzieci nie marnowały życia i zdrowia siedząc przed komputerami, żeby wychodziły z domu, ruszały się, uprawiały sport, a tu pojawia się zupełne zaprzeczenie tego wszystkiego czyli tzw. eSport. Nie, to nie jest żaden sport, to ze sportem nie ma nic wspólnego.

0

@prestigiacomo
Akurat zagranie do Olmo było bardzo dobre, to była w tej akcji jedyna strefa, w którą mógł zagrać tak by Olmo zdążył do piłki przed bramkarzem, to Olmo głupio pobiegł, a nie Ferran głupio zagrał.
A parskanie śmiechem komentatora to żaden wyznacznik, bo za taką grę jak wczoraj Ferrana Lewego wychwalają pod niebiosa.

1

Ferran dziś dla przeciętnego obserwatora mecz na standardzie Lewego, gol z przypadku, a do tego sporo nieudanych przyjęć i zagrań- Lewy za taki mecz by miał tu średnią koło 7, Ferran 3. I to ja jestem nieobiektywny :D

A ogólnie Ferran dziś zasłużył na sporo wyższą ocenę za to czego wielu nie rozumie i nie widzi, czyli świetny ruch bez piłki i do piłki i pracę w pressingu. O wiele lepiej wygląda nasza gra z tego typu napastnikiem.

2

"Myślę, że Samu próbował brać udział w akcji, co mogło zmylić Iñakiego(...)"

Z tym, że przede wszystkim Samu nie był na spalonym, więc nie ma tematu.

2

@AxelF
Nie było spalonego, nawet ten co odpuścił był dalej od spalenia akcji niż Maffeo.

0

@fotohobby
Jak Lewy strzela do pustaka, albo z karnego i poza tym psuje każdą akcję Barcelony to jakoś nie raczysz zauważyć, podobnie jak tego, że Ferran dopiero wraca po kontuzji i brakuje mu ogrania.

0

@xavi890
Tak, właśnie dlatego, dlatego też nie krytykuję innych Polaków i dlatego nie krytykowałem Lewego gdy nie grał w Barcelonie..
Masz błąd logiczny w tych swoich wydumaniach.

0

@Patryk1986
Mnie interesuje tylko klasyfikacja drużyn w tabeli La Liga, a nie nabijanie Pichichi kosztem jakości gry drużyny.

0

@korn234
No komentarz masakra, grała Barcelona, nie reprezentacja, mnie jako kibica Barcelony kompletnie nie interesuje narodowość jej zawodników.
A tu ciągłe pojazdy po wracającym po kontuzji, nieogranym Ferranie, że mu piłka odskakuje, choć i tak wyglądał technicznie o niebo lepiej od Lewego i ciągłe czepianie się Peni, który wybronił setkę sam na sam (co prawda po spalonym, ale nie mógł tego w momencie obrony wiedzieć) i poza tym w zasadzie nie miał co bronić.

0

@Jcobvq
Łajza nie wyszła i od razu jest gra

0

@noface
Dzisiaj obaj wysłali sygnały, że Lewy powinien być w hierarchii za nimi.

1

@Emil91
Nie wyszedł Lewy i zaczęli grać

0

@Sebolinho
Myślisz, że Lewy już teraz będzie cały czas grzał ławę, że liczysz na to, że będzie już tylko lepiej?

1

Wystarczy gubienia punktów, w końcu najmocniejsze zestawienie ataku, brawo Flick!

0

Kolejny zmarnowany przez Barcelonę, bo nie grał na właściwej sobie pozycji..

4

Z całej plagi kontuzji więzadeł tej najbardziej szkoda. Chłopak się pięknie odbudował po stłamszeniu przez Koemana i Xaviego, złapał mega formę, był gotowy na powrót do Europy i..
Przypomniała mi się sytuacja Fabregasa, gdy w Arsenalu grał ze złamana kością strzałkową przeciwko nam i jeszcze karnego strzelił na 2-2, teraz Riqui zaliczył asystę wprowadzającą zespół do finału MLS.
Niezależnie od wyniku finału powinien dostać MVP tego sezonu.

0

@Edgemoon
A nie wiem, nie posiadam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?