0

@Marusek
No widzisz, a dla mnie wynik to nie więcej niż 10% oceny zawodnika, bo ja oceniam grę poszczególnych zawodników, nie wyniki drużyny ;)

4

Ludzie wypominają mi, że chce się pozbyć Lewego, a tu 36,5% głosujących chce żeby Yamala zastąpił w pierwszym składzie na mecz z Atletico chłopak, który nie zagrał ani minuty w dorosłej piłce (choćby w CdR), wrócił ostatnio po kontuzji i w 3 meczach po powrocie dla rezerw zagrał łącznie 106 minut..
Odklejka totalna, nie ma sensu nawet dyskutować, te 36,5%, a w zasadzie więcej, bo jeszcze około 8% na 2 innych ananasów zagłosowało, powinno z automatu mieć skasowane konta w ramach podnoszenia poziomu tej strony.

0

@Marusek
Tam graliśmy jeszcze na podwójnym gazie, jakby sezon miał trwać 2 miesiące. Wygrywaliśmy szaleńczym bieganiem, a nie dobrą grą, bo tej nie było i nie ma. Skończyło się bieganie, skończyło się wygrywanie, skończył się Lewy, wróciło to co było za Xaviego, a w zasadzie jest gorzej, bo tych sił zużyliśmy tak dużo, że już nawet ogórków nie umiemy pokonać.

A jeśli chodzi o analizę meczu z Realem, to przeprowadziłem ją, jak w przypadku każdego naszego meczu i wniosek jest taki, że przy pierwszym golu ich obrona popełniła błąd jaki zdarza się jej raz na.. a nie, nigdy jej się nie zdarza, drugiego takiego w ich wykonaniu nie pamiętam w co najmniej ostatnich kilkunastu latach.
Niemniej jednak super, że Lewy potrafił to wykorzystać i dzięki temu wygraliśmy.
Poza tym, jak wspomniałem wyżej, to był jeszcze mecz, w którym wyglądaliśmy biegowo na tle rywali jakby oni właśnie skończyli ultra ciężki sezon przygotowawczy, a my jakbyśmy byli w najważniejszej fazie sezonu, a i tak tylko ich (a konkretnie Mbappe) nieskuteczności zawdzięczamy to, że Lewy wykorzystując ten błąd wyprowadził nas na prowadzenie, a nie strzelił jedynie honorową bramkę.

0

@LinekMichal
Czyli nie dowiem się dlaczego akurat Lewemu miałbym zazdrościć, a nie zazdroszczę chociażby Zielińskiemu?

0

@Marusek
Nie, no z Mallorcą byłem zadowolony, nasz najlepszy mecz od 1 połowy z Espanyolem, czyli odkąd zaczęliśmy biegać na standardowym poziomie.
Kto potrafi analizować GRĘ, a nie tylko tabelę strzelców ten rozumie dlaczego.

1

No i się wyjaśniło, zatrudniliśmy Flicka żeby rywale grali słabiej.. bo u nas punktów tyle samo co w poprzednim sezonie i o 9 mniej niż 2 lata, ale 1 miejsce jest, czyli można odtrąbić sukces, choć w rzeczywistości poprawy brak.

1

A ja jestem za Flickiem "za murem" ;)

0

@LinekMichal
Tak jest, zazdroszczę Lewemu, nie zazdroszczę Zielińskiemu, Szczęsnemu czy innym, ale Lewemu tak, bo.. w sumie nie wiem co tu można wpisać. Jakie jest Twoje myślenie? Dlaczego miałbym zazdrościć akurat jemu, a nie innym?

1

@danijacek
No właśnie ja oglądam mecze, a nie patrzę jedynie na tablicę wyników.
Widać jak na dłoni, że z Ferranem czy nawet Victorem gramy co najmniej o poziom lepiej niż z Lewym, a ludzie nie rozumiejący gry i tak będą oceniać po klasyfikacji strzelców.
Jeśli chciałbyś się dowiedzieć konkretów to odsyłam do moich wcześniejszych komentarzy, wielokrotnie już o tym pisałem.

0

@Fake69
A może jednak dlatego, ze miał kontuzję?

0

"Trzecie trafienie Guiu dołożył w doliczonym czasie gry pierwszej połowy. Tym razem wykorzystał dośrodkowanie Mukiele."

Mukiele to mu tam raczej dogrywać nie mógł ;)

1

Co tam w przyszłości, teraz jest dla nas najlepszą "9" w kadrze i powinien grać w wyjściowym składzie zamiast najlepszego wykończeniowca.

0

Wiadomo co powie Laporta, to zasadzie zostaje napisać jak będą uczestnikom smakowały posiłki i już nie trzeba tego spotkania organizować..

0

@Pawlak1992
"ednak porównując najlepszą Barcelonę Flicka (sierpień-październik) z najlepszą Barceloną Xaviego (sierpień-grudzień), to Barca Flicka wypada o wiele lepiej."

Co w tym dziwnego? Flick energię piłkarzy, której za Xaviego wystarczyło do grudnia zużył do października. To żaden plus dla Niemca, a wręcz minus, bo Xavi przełożył to na 9 punktów więcej.

Wolałbym żebyśmy mieli 9 punktów w lidze więcej na tym etapie, a w LM za to np. przegrali z Bayernem i nawet z Dortmundem, bo wygrywając z pozostałymi, słabiutkimi rywalami i tak byśmy przeszli dalej, a w lidze te 9 punktów więcej to przepaść.

1

@Pawlak1992
Pomijając to czy się zgadzam czy nie.. Nie widzisz błędu logicznego w tym co piszesz?
Xavi był wcześniej pół sezonu, po tym czasie jak piszesz miał świetną pierwsza połowę następnego sezonu, a potem poziom spadł bo U XAVIEGO PIŁKARZE ZALICZALI REGRES.
Skoro zaliczali regres to skąd ta dobra pierwsza połowa sezonu, już po tym jak Xavi wcześniej popracował pół roku? Gdzie ten regres?

Na razie wygląda to tak, że Flicka broni okres gry, w którym wykorzystywał piłkarzy na maksa, wyciskał jak cytryny, jakby sezon miał trwać tylko 2 miesiące. Po tym czasie, gdy fizycznie zaczęliśmy wyglądać jak nasi rywale i jak my z poprzednich sezonów okazało się, że gra (bez nadmiarowego biegania) jaką przygotował Flick dała 5 na 18 punktów w lidze. Tragedia.
Biegać tak jak my to robiliśmy na początku sezonu, na dłuższą metę się nie da, a sama gra nie uległa poprawie, taka jest prawda o pracy Flicka.
Mecz z Borussią to wyjątek, który się przydarzył dzięki (w końcu) wcześniejszemu zdjęciu z boiska Lewego i wpuszczeniu Ferrana. Z Lewym bez szaleńczego biegania pozostałych zawodników wyglądamy przeciętnie, z Ferranem czy Victorem dużo lepiej. Drugi wyjątek z okresu standardowej formy fizycznej to Mallorca.. kto tam nie zagrał?

1

@Pawlak1992
Zmiażdżyliśmy ich w okresie grania na "podwójnym gazie", zdrowie się skończyło i teraz łapiemy baty jak leci od ogórków pokroju Leganes. Mecze z Bayernem czy Realem teraz byłyby zupełnie inne, bo to wyłącznie kwestia szaleńczego biegania, że wygraliśmy te mecze, a nie poprawy jakości gry.
Poza tym to liga weryfikuje formę drużyny, tutaj gra się stale, regularnie i z tymi samymi zespołami i tu widać jak na dłoni, że Flick zebrał 9 punktów mniej niż Xavi w swoim pierwszym pełnym sezonie, gdy zdobywał mistrzostwo i tyle samo co Xavi w 2 sezonie, w trakcie którego tak wielu chciało go zwalniać. I widząc jak punktują inni łatwo stwierdzić, że Xavi miał mocniejszych rywali w walce o 1 miejsce.

3

Brawo, ktoś tam jednak z tych dziennikarzy potrafi samodzielnie myśleć, a nie tylko powtarzać flickowe brednie.

0

@Rupert_Haubica
Jak ktoś jest najlepszy to nie ważne gdzie gra.
Dawałem tu jakiś czas temu przykład z biegaczami startującymi w sztafetach.. wybieranie zwycięzców plebiscytów takich jak ten to jak wybieranie najszybszym biegaczem tego, który jest najlepszy w zwycięskiej sztafecie, pomimo tego, że w innych sztafetach indywidualnie są zdecydowanie szybciej biegający. Tutaj można dorzucić jeszcze, że ktoś może biegać najszybciej, a startować tylko w mniej istotnych zawodach, nie zmienia to jednak faktu, że jest najszybszy. Rozumiesz?

5

@Kuczek
Właśnie jego głosy najlepsze. Messi wciąż jest (był w tym roku) najlepszym zawodnikiem świata, a Rodrigo i Bellingham z pewnością byli lepsi niż Yamal, Carvajal czy białas z Madrytu.

0

@Pawlak1992
Inny system rozgrywek, Inter i Bayern w grupie, z dwoma meczami z każdym z nich..

13

Co w takich głosowaniach i ogólnie sporcie robią dalej ruscy?

0

@Pawlak1992
Tak jest, 38>47. :D

1

@AxelF
Był wczoraj moment w trakcie meczu jak dali zbliżenie na jednego z asystentów z systemem słuchawkowym, choć w sumie jest opcja, że słabo mu płacimy i dorabia na słuchawce w Orange ;)

0

@AxelF
Obawiam się, że musiałbyś raczej przewijać wstecz..

0

Zagłosowałem w ankiecie na Fatiego.. bo Ferran powinien zastąpić Lewego na szpicy, a nie Yamala.

1

@AxelF
Był na łączach i podejmował decyzje ;)

0

@Pawlak1992
Nie, piszę o pełnym sezonie, tym w którym wygrał ligę.
Przykro mi, że poza problemami z logicznym myśleniem i rozumieniem gry, masz również te z czytaniem ze zrozumieniem.

2

Porównanie 1 sezonu Flicka z 1 sezonem Xaviego wygląda dla Niemca tragicznie, szkoda, że nie dane nam było zobaczyć sezonu Xaviego po pozbyciu się Lewego..

0

@gaucho104
Wystarczy jeden Lewy żeby tak mieć ;)

0

@Reviven
Jakbyś nie zauważył, ja porównuje w tym względzie Flicka do De la Fuente, nie Xaviego ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?