2

@Rifek
No tak, jest liderem, bo tak się kreuje i tak kreują go polskie media.
Głosowanie na kapitanów zweryfikowało to jego liderowanie.

2

@AbcAbd
Yamal wywrócił się sam, zawodnik Benfici został popchnięty, a dokładnie to Fermin wpadł mu na plecy, uderzył rękami w okolice karku i popchnął na Szczęsnego. Karny i minimum żółta dla Fermina.

0

"Myślę, że druga połowa była świetna w naszym wykonaniu, niesamowita pod względem mentalnym"

Nie, druga połowa była równie tragiczna jak pierwsza, tylko w niej sędzia nam wydrukował wynik. Yamal padł ze zmęczenia, a Fermin popchnął zawodnika Benfici przed golem Raphinhi.
Wystarczyłoby dobre sędziowanie, niewydrukowany wynik i przy dokładnie takiej samej grze naszych byłoby inne gadanie o tej połowie po meczu..

0

@Jimmydeska
Właśnie ze względu na to, że tak często sędziowie pomagają Realowi, który bez ich wielkich wałków nie wygrałby ani jednej z ostatnich 5 LM, brzydzi mnie takie wygrywanie.
Nie jestem hipokrytą jak wielu tutaj, brzydzi mnie to w przypadku Realu, brzydzi w przypadku Barcelony.

Ty podchodzisz na zasadzie: pójdę zabić człowieka, bo sąsiad zabił 3.. ja jestem super, to on jest zły.

0

@Cule1797
Czyli twierdzisz, że ze względu na błędy na niekorzyść Barcelony w jednych meczach, mamy się cieszyć, że w innych meczach są te na naszą korzyść?
Inny mecz, inny rywal, nawet rozgrywki inne. Co ma Benfica do tego, że sędzia nas przekręcił w meczu La Liga?
Jak należy piętnować błędy na niekorzyść Barcelony, tak dokładnie w ten sam sposób te na naszą korzyść.
Inaczej to hipokryzja.

0

@lukmrz
Nie szukaj na siłę pozytywów, 2 ewidentne druki na naszą korzyść, przykre.

0

@FCBFan1223
Yamal sam się wywrócił, a karny dla Benfici ewidentny.. niestety sędzia nam wydrukował mecz, a w świat pójdzie jakaś bajka o mentalu. Zupełnie jak u białych..

0

@RumbleDelivery
Fajnie, że sędziowie się mylą na naszą korzyść? Co Ty pieprzysz?
Nie fajnie, bardzo nie fajnie gdy sędziowie mając VAR mylą się w jakimkolwiek meczu na czyjąkolwiek korzyść.
Lepiej uczciwie przegrać niż wygrać w taki sposób..
Poza wydrukowanym karnym na Yamalu, był ewidentny faul w naszym polu karnym na zawodniku Benfici przed golem Raphinhi.
Takie wygrywanie brzydzi, nie cieszy.

1

@CPuyol
Najpierw Yamal pada od wiatru w polu karnym, a później przed golem Raphinhi zastawiający się zawodnik Benfici jest ewidentnie popychany i powinien być karny dla Portugalczyków.
To są powody naszej wygranej wczoraj.
Nie bądź hipokrytą, przy takiej "wygranej" Realu sędzia byłby tu jechany po całości.

A Flick totalna amatorka z trzymaniem przez 90 minut tak słabo grającego zawodnika jak wczoraj Lewy.

1

@nosiu95
No i gdyby nie to, że się położył w polu karnym to byśmy wczoraj nawet 1 punktu nie mieli.. i to by była zdecydowanie lepsza opcja, bo uczciwa.
Przykre takie wygrywanie w stylu białych. A akcja z końcówki to już typowy Real, zamiast karnego dla Benfici mamy bramkę Raphinhi po kontrze, brzydzą mnie takie wygrane.

0

@Tomaszekkkkk
Wojtek po meczu sam powiedział, że karny po jego faulu był prawidłowy, także ten..

0

@MagdJanko
Tu nie chodzi o nie trawienie czy nie, obu doceniam za statystyki strzeleckie, ale nie chce ich w Barcelonie. Haalanda ostatnio opisałem jako "szybszy Lewy", ciesząc się, że przedłużył kontrakt z City i do nas nie przyjdzie. Możesz sobie odgrzebać mój komentarz..
To nie uprzedzenie do Lewego, u nas nie ma po prostu miejsca dla wykończeniowca, który nie potrafi nic poza tym, a mi zależy na tym by Barca była wielka, a nie Polak w Barcelonie nabijał statystyki.
Ja wiem, że Lewy nie będzie grał jak Suarez, ale nie będę go z tego względu oceniał przez pryzmat jego możliwości, tylko jak każdego, przez pryzmat tego czego potrzebuje nasza drużyna od gracza na danej pozycji.
Inaczej mógłby tam grać gość na poziomie A Klasy i też byłby super.. jak na swoje możliwości.

A ocena Yamala.. zobacz do jakiego poziomu już nas przyzwyczaił, że nie zrobi niczego wielkiego i od razu myśl, że zagrał fatalnie. Nie, jak pisałem nie miał problemów z przyjęciem czy podaniem, kilka dryblingów miał udanych, ogólnie coś dobrze robił. Lewy nic dobrego, masa strat, co piłka do niego to złe przyjęcie i strata, a po stracie jeszcze faul. Jedynie te 2 karne na plus, a chyba dosłownie cała reszta, każdy z pozostałych kontaktów na minus. Tragiczny mecz.
Ja mu po poprzednich meczach, nawet gdy grał słabo podnosiłem oceny za gola o 2 punkciki, dawałem mu 5,6 czy 7 nawet, dzisiaj zrobiłem tak samo.. dostał 1, bo bez goli zagrał na -3.

0

@xavi890
Szczesny przed chwilą powiedział, że karny po jego wejściu prawidłowy. Będziesz umiał przeprosić czy standardowo zamilkniesz?

0

@Tymoon19
No to teraz ustal kiedy jest moment "dobiegnięcia do piłki".
Ja oceniam przez pryzmat karnych, które zostały uznane za nieprawidłowe, a zatrzymania były mniej ewidentne no u Lewego.

1

@MagdJanko
Yamal nie miał problemu z przyjęciem piłki czy wykonaniem prostego podania. Miał też celne uderzenia, do których sytuacje sam sobie wypracował.
Poza tym on rzadko gra tak słabo, Lewy praktycznie co mecz jest najsłabszy na boisku.
A, że korzysta na graniu w Barcelonie by nabijać statystyki to inna kwestia.

0

@filip1998
Tak, nieprzepisowe wejście w nogi rywala, które ten ratuje przed kontuzją.
Kontakt niepotrzebny do odgwizdania faulu.
Inaczej sytuacja wyglądałaby gdyby Szczęsny położył się wcześniej, zawodnik rywali dobiegł do niego i przeskoczył, a inaczej gdy podskakując w ostatniej chwili uniknął wejścia mu w nogi.


0

@kazbychu
Ani trochę. Wejście na połamanie nóg, brawo dla zawodnika Benfici, że się przed tym uratował. Karny 100%.

0

@Tymoon19
@addept
Pamiętam nieuznane karne wykonywane w taki sposób po wejściu w życiu przepisów, że nie można się zatrzymywać, choćby w przypadku młodego Neymara.
Przepisy się nie zmieniły, interpretacja też nie powinna.

0

@MagdJanko
Zatrzymuje się, ale nie tylko jemu takie gole z karnych uznają kalosze. Jak wszedł ten przepis to gwizdali, minęło trochę czasu i nie wiem dlaczego przestali gwizdać..
Nie kompleks, bo każdy taki uznany gol.z.karnego.wkirza.mnie tak samo mocno. Dziś jeden super, drugi nieprawidłowo wykonany.
Ale trzymanie gościa tylko na karne w klubie takim jak Barcelona to parodia, poza karnymi dzisiaj Lewy nawet na ocenę 1 nie zasłużył..

0

@filip1998
Karny dla Benfici ewidentny. Nie wymagaj od zawodnika żeby czekał aż mu rywal zrobi krzywdę żeby dostać karnego, uratował nogi i chwała mu za to, nie zmienia to faktu, że wejście Szczęsnego na wycięcie rywala.

A karny dla Benfici za pchnięcie zastawiającego się zawodnika.

1

@xavi890
Szczęsny ewidentnie faulował, bo nie kontakt decyduje o karnym. Szczesny wjechał w nogi rywala, które ten uratował przed kontuzją. Wejście na karnego.

0

@MagdJanko
Nieprawidłowym strzelaniu karnych powinnaś napisać, bo zatrzymywać się nie można według przepisów

0

@M.a.t.i26651
Faul był ewidentny, tak jak ewidentnie go nie było na Yamalu, niestety dziś wygrana dzięki sędziemu, w stylu białych..

6

Niestety, ale jak narzekamy na sędziów pomagających białym, tak dzisiaj bez hipokryzji trzeba przyznać, że Yamal nie był faulowany, za to był faul w naszym polu karnym przed golem Raphinhi..

3 najsłabszych na boisku: Szczęsny, Lewy i sędzia. 4 Flick, bo nie zdjąć tak "grającego" zawodnika jak dziś Lewy to amatorka totalna.

0

@KibicBarcy84
W dodatku uznają mu te nieprawidłowo wykonane, z (ponoć) zabronionym zatrzymaniem

0

@szyper
Takiej padaki nawet 10 goli z karnych nie obroni. Mogliśmy wziąć jakiegoś chłopaka z młodzików, gorzej by nie zagrał, nie da się.

1

Lewy 2 golami z karnych podbił sobie ocenę z -3 na 1 za dzisiejszy mecz. Wolałbym żebyśmy grali w 10 niż z nim, byłyby większe szanse na dobry wynik. Jak można tak słabo grać po tylu latach gry na takim poziomie to się w głowie nie mieści..

0

@Cichy77777
Nie potrzeba kontaktu żeby był faul. Samo wejście na faul, rywal ucieka z nogami żeby uniknąć kontuzji, karny ewidentny.

1

@czarek78
Zgadza się, Szczęsny ogólnie jest lepszym bramkarzem, ale potrzebuje dużo grania żeby wrócić do formy, a Penia nie dał powodu by go odstawić, a wręcz przeciwnie, miał masę interwencji klasy światowej..

0

@Mofisz
Tu nie chodzi o marnowanie setek, tylko o całą resztę, której Lewy nie ma.
Nie ma pressingu, gry kombinacyjnej, przyjęcia, podania, ruchu.. nic poza wykończeniem, które też coraz częściej zawodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?