4Fabregas4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
5 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Patrząc, że było już 0-2.. szkoda, patrząc na to jak wyglądał mecz, ile nam pomógł sędzia, ile zmarnowali setek gracze Celty to ten remis trzeba przyjąć jako wielki sukces dziś.
Ogólnie tak jak pisałem już przed przerwą na reprezentacje.. Flick zajechał zespół i teraz za to płacimy już od 4 spotkań, tzn. dokładnie od drugiej połowy Espanyolem. My nie graliśmy dobrze od początku tego sezonu, ale wybieganiem byliśmy 2 poziomy nad rywalami i tym robiliśmy wyniki. Teraz biegowo jest równo i widać jak słabi jesteśmy piłkarsko.
Niestety może być jeszcze gorzej i idziemy w tym kierunku, tzn. Flick dalej podkręca śrubę na treningach i tylko czekać na efekty w postaci kontuzji mięśniowych..
0
@Katalończyk 99
@esem91
@Roobo
@neolodz
Wejście w rywala bez nawet próby zagrania piłki, kompletnie bez zainteresowania nią to 100% faul.
0
@zwolaczek
W taki sposób Valverde zmarnował u nas Coutinho, który pierwsze pół sezonu po transferze miał bardzo dobre, bo grał w środku pola..
1
Nie dziwię się Aspasowi, bo już wcześniej Martin go wywrócił w polu karnym nie będąc zainteresowanym piłką, a tylko właśnie tym by Aspasa wywrócić i już tam powinien być karny i druga żółta.
A brak drugiej żółtej po tym wślizgu to już parodia..
0
@Tarins
Od początku w LM z Brest wyjdzie
1
@Taco
Absolutnie nie mam problemu do Lewego, nawet nie wiem czy kiedykolwiek jakiś komentarz o nim napisałem gdy nie był zawodnikiem Barcelony.
Ale teraz jest, psuje jej grę i to jako kibicowi Barcelony mi się nie podoba, dlatego o tym piszę. Tak samo pisałem gdy trenerami byli Valverde czy Koeman, bo psuli drużynę. Np. o Pjaniciu kiedyś pisałem sporo, bo też się tu nie nadawał, a sporo osób się tu rajcowało jego transferem. On jednak akurat niewiele grał, więc i mało psuł. Tylko, że przy nich nie pasowało nikomu do teorii, że mam jakiś kompleks, bo to nie Polacy, teraz pasuje, a ludziom brak merytorycznych argumentów, więc jest doszukiwanie się drugiego dna, którego w rzeczywistości nie ma, bo dla mnie narodowość w przypadku zawodnika czy trenera Barcelony kompletnie nie ma znaczenia, to moim oponentom narodowość Lewego przysłania jego wszystkie wady.
6
"Nawet jak mijał dryblingiem ośmiu rywali i miał przed sobą pustą bramkę, żeby po prostu strzelić gola, podawał. Czasem pytałem „dlaczego nie lubisz strzelać goli…?”."
Nie widziałem nigdy żeby mając pustą bramkę podawał, ale np. idąc sam na sam podać komuś do pustej zamiast ryzykować strzelanie samemu to mega cecha w piłce.
Nie mają jej CR czy Lewy, oni wolą strzelić 5 bramek samemu i zmarnować 5 akcji niż żeby drużyna strzeliła 10, gdy to nie będą ich bramki. Oczywiście gdy to im ktoś do pustej nie poda to zawsze jest machanie łapkami..
7
"Nigdy jako piłkarz nie chciałem się porównywać z Messim czy Cristiano, ponieważ są na innym poziomie."
No i temat zamknięty.
2
"Gdy Messi wygrywał, miał chyba 38 goli, a ty miałeś 46 bramek. Musisz sobie myśleć: „co muszę zrobić…”?"
Może nauczyć się grać, a nie tylko strzelać?
Złota Piłka jest dla najlepszego zawodnika, a nie najlepszego strzelca, za to jest Złoty But, proste.
Lewy od lat jest jednym z najlepszych strzelców (w wielu latach najlepszym) i jest to super osiągnięcie i za to wielkie brawa dla Niego, ale nigdy nie był w gronie najlepszych zawodników, niestety.
0
Mam nadzieję, że dzięki temu rosną szanse pozostania u nich Haalanda.
0
@Nightraider
Jeśli w papierach jest coś nie tak to nie ma znaczenia czy Laporta to sam pokaże czy ktoś to wyciągnie jak wygra z nim wybory.
A jeśli w papierach będzie ok, to pokazując nieprawdę Laporta zwiększa szansę na wygraną, a później i tak mu nic nie zrobią, co najwyżej ucierpi wizerunkowo jeśli się okaże, że kłamał, ale wtedy już będzie miał to gdzieś.
3
Podejrzewam, że chodziło o wymuszenie odejścia Minguezy, a nie osobiste animozje. Dziurę w budżecie trzeba było łatać i Xavi robił tu za adwokata diabła (czyt. Laporty) żeby zmusić zawodników do odejścia.
Także proponowałbym ostrożnie z tą jazdą po Xavim, bo logicznie rzecz biorąc jest tu bardzo duża szansa, że należy go pochwalić, a nie ganić.
0
@Nightraider
Heh, to już nie będzie miało dla niego znaczenia, każdy robi wszystko żeby wygrać, nikt nie martwi się o później, jeśli nie wygra tych wyborów w następnych już i tak nie wystartuje.
0
@Nightraider
Myślisz, że socios będą głosować na podstawie jakiegoś raportu czy wykresów, w których Laporta to wszystko wykaże? To tak nie działa, odkąd tylko Laporta objął stery zaczął być oceniany i ludzie zaczęli sobie wyrabiać opinię o nim przed następnymi wyborami, wszystko co było po drodze ma znaczenie, niewłaściwe potraktowanie trenera, który jest legendą klubu również, bo w tamtym momencie część socios podjęła już decyzję, że na Laportę nie zagłosuje.
Stan pierwszej drużyny i jej wyniki chwilę przed wyborami (czyli w przyszłym sezonie) także będą ważne, bo część socios interesuje wyłącznie ta kwestia.
Ja sam byłem zwolennikiem Laporty (ze względu na jego pierwszą kadencję) przy poprzednich wyborach, wtedy bym na niego oddał swój głos, ale z czasem stwierdziłem, że to nie byłby właściwy wybór i teraz już niezależnie od tego co się wydarzy do nowych wyborów nie zyska mojego uznania i w to co przedstawi w swoich raportach nie uwierzę, bo już zbyt wiele razy kłamał w różnych kwestiach w tej kadencji.
0
@Nightraider
Na razie tak rozdaje karty we wszystkim, że co nie powie to jest później inaczej, dużo obiecuje, nic nie realizuje, łącznie z tym kto będzie trenerem.
0
@Nightraider
Pół roku temu na Laportę spadały gromy, wyniki nieco wszystko przypudrowały, ale problemów wciąż jest masa. Jakie będą wyniki za 1,5 roku.. zobaczymy.
0
@Nightraider
Myślę, że Roque zdecydowanie woli skończyć jak Xavi niż jak on sam przez te pół roku u nas.
A co do wyborów.. Font już jest lepszym kandydatem, a kto wie czy Pique się nie zdecyduje. Jest jeszcze dużo czasu..
0
@Hawatkhar
A ja się nie zdziwię jeśli Laporta nie wygra..
Roque nie grał regularnie od prawie roku (kontuzja przed przybyciem do Barcelony plus okres w Barcelonie), potrzebuje czasu, ogrania, już zaczyna wyglądać znacznie lepiej, a nie jest to jeszcze nawet połowa tego co grał w Brazylii.
0
@Nightraider
Ale on nie wyciąga brudów, mówi o rzeczach oczywistych, o braku zaufania, minut, etc, że był przez to stłamszony i dlatego nie mógł pokazać swoich umiejętności. W zasadzie chyba nie czytałem żeby powiedział coś czego bym sam wcześniej nie pisał o jego traktowaniu w Barcelonie.
Myślę, że Flick musiałby w przyszłym sezonie zgarnąć LM, żeby Laporta został na kolejną kadencję, a tego niestety nie widzę z jednym zawodnikiem notorycznie chowanym w kreowaniu gry i pressingu.
0
@Taco
Na razie to widzę, że to ja Cię bolę, a nie mnie Lewy, nie wiem, nie zrobiłem sobie z Tobą zdjęcia, czy nie dałem autografu?
Mój komentarz to nie krytyka Lewego, tylko tutejszych userów i ich hipokryctwa. Szkoda, że jesteś tak zacietrzewiony, że nie potrafisz tego zauważyć i samo słowo "Lewy" w moim komentarzu już prowadzi Cię do prywatnego ataku w moim kierunku. Jeśli znasz innego fana Realu w naszych barwach, którego kibicowanie Realowi kompletnie nie przeszkadza tutejszym userom to podstaw sobie za Lewego w moim pierwszym komentarzu i odnieś się do sedna sprawy, albo zamilcz jeśli nie masz nic mądrego do napisania.
0
@Nightraider
Po pierwsze wypożyczony jest na 2 lata, planowany powrót po końcu kadencji Laporty, a co za tym idzie także Deco.
Po drugie, która jego wypowiedź miała dać do zrozumienia, że tu nie chce wrócić?
Na razie chwali Betis, chwali trenera Betisu za to, że obdarzył go zaufaniem i narzeka na to jak został potraktowany w Barcelonie, dając do zrozumienia, że mu się to nie podobało i jeśli w przyszłości ma tu grać to na zupełnie innych zasadach.
0
@Nightraider
Ale on nie powiedział nic co go z gry w Barcelonie skreśla.
Po prostu walczy o swoje, daje Barcelonie do zrozumienia, że jak go chce z powrotem po wypożyczeniu to on nie zgadza się na takie traktowanie jakiego doświadczył przed wypożyczeniem.
0
@Nightraider
Sedno sprawy jest takie, że Barcelona sprowadziła go jak przyszłą gwiazdę, a potraktowała jak śmiecia i dlatego Vitor nie zasługuje kompletnie na krytykę na to jak teraz odnośnie Barcelony się wypowiada.
1
Krótkie podsumowanie podejścia wielu userów tej strony:
Lewy fan Realu- TOP
Roque powiedział, że jego idolem jest CR- skreślić
I to ja jestem nieobiektywny :D
0
Z nominowanych statystycznie Roque wygrywa :)
0
@Kapitan9
Pedri tak, jeden wyjątek.
Fermin to wychowanek, od 2016 jest w Barcelonie.
Araujo został ściągnięty do drużyny B i tam się wybił, takich Araujo masę sprowadzamy do drugiej drużyny, nie był ściągany jako potencjalna przyszła gwiazda, jak Roque czy ma być Cordero, po prostu wystrzelił.
0
@partymaker
O wysokości kontraktu mówię, a nie płaceniu za zawodników, choć tutaj też różowo u nas nie jest.
@Cras15
Fakt, Pedri jest tak barceloński, jakby został wychowany w La Masii :)
Ale to wyjątek, innych takich brak.
0
@AxelF
On mówił, że nie ma sensu go powoływać, bo wtedy dla niego oczywistością było, że Cubarsi nie będzie grał z Sociedad. W takim przypadku chciał mu przedłużyć wolne i to był niepisany warunek tego, że nie zostanie powołany.
Skoro jednak Flick uznał, że Pau nie potrzebuje odpoczynku to i De la Fuente nie miał powodu by mu ten odpoczynek dawać, a wczorajszy mecz był idealny by sprawdzić rezerwowego.
0
@Kapitan9
Kto spoza szkółki się nie zmarnował ostatnio?
0
@AxelF
Koniec końców zagrał 90 minut w drugim meczu, także jego powołanie miało sens, a że nie będąc w pełni sił nie zagrał na siłę z Danią jak wcześniej z Sociedad to kolejny plus dla De La Fuente.