0

@koozzi
Kolejka sędziów kibiców Realu jest długa ;)

3

Frenkie oby, Lewy oby nie, a będzie pewnie odwrotnie i Real nas zje, bo w praktyce znów zagramy w 9..

0

Niech sobie robi rowerki i co tam chce, przerzuca piłkę nad rywalami po 50 razy jeśli potrafi, zakłada siatki w każdej jednej akcji jak mu się uda- to jest zupełnie normalne, to część gry i to często ta najpiękniejsza część gry.
Ale niech nie będzie debilem, niech nie prowokuje swoim zachowaniem poza piłkarskim.
Ronaldinho ośmieszał rywali na boisku swoimi umiejętnościami, ale poza tym zachowywał się w stosunku do wszystkich jak należy i nie było pretensji czy rasizmu, a wręcz oklaski na Bernabeu..

2

A może by tak skończyć z poprawnością polityczną i wydać oświadczenie, że Barcelona jako całość popiera słowa swojego pracownika, wykazać przy tym filmiki z debilnymi zachowaniami Viniciusa i zaapelować by nie robić z "kata" ofiary?

0

Szkoda, że nie wróci Pedri, oby chociaż wrócił De Jong i nie wrócił Lewy..

2

Rasizm trzeba tępić, ale w stosunku do Viniciusa to żaden rasizm, tylko pokłosie jego durnego zachowania, ludzie nie lubią konkretnie jego, a nie wszystkich murzynów, ale wiedząc, że przytyki odnośnie koloru skóry najbardziej go ruszają, właśnie takich używają.
W samym Realu jest jeszcze kilku murzynów, a problem jest tylko z Viniciusem..

1

Niestety, ale patrząc od strony przydatności DLA DRUŻYNY i technicznych aspektów gry to Lewandowski mógłby być zmiennikiem Jutgli.
Szkoda, że w piłce rządzą pieniądze, a nie umiejętności..

0

Największy problem przy tych absencjach to, że nie ma jak się pozbyć Oriola z podstawowej 11, ale z drugiej strony i tak należy się cieszyć, że gramy z ruchliwym i kreatywnym przodem, a nie ze stojącym, drewnianym wykończeniowcem.

2

Jedynie wykończenia akcji się od Lewego ucz chłopie, bo inaczej szybko skończy się Twoja kariera w Barcelonie.. bo Ty jeszcze nie będziesz grał za nazwisko

2

@lysy1015
A Ty znasz pojęcie sarkazmu?

16

Co za idiotyczne przepisy..
A jakby Nacho tym wejściem sobie coś zrobił to zawiesiliby Portu?

0

No oby, oby, przydałoby się wygrać ten mecz..

0

Tak jak pisałem, roślinka nie zdążyła nawet kiełka puścić, a już za chwilę możemy szukać nowego ogrodnika..
https://i.ytimg.com/vi/7s5bRrynzEk/hqdefault.jpg

3

@Comentateiro
Problem nie leży w taktyce tylko w doborze wykonawców, z tym Xavi ma problem, z jednego powoli zaczyna wychodzić, tzn. częściej odstawia Oriola, któremu umiejętnościami bliżej do Barcy B niż pierwszego zespołu. Zostaje jeszcze jeden problem- gra Lewego za nazwisko. Z Granadą po raz pierwszy od jego transferu grając bez niego straciliśmy punkty, ale zagraliśmy jeden z najlepszych meczów za Xaviego, masa sytuacji, rewelacyjny pressing, który przełożył się na wielkie posiadanie piłki i duszenie rywala przez cały mecz, granie na jego połowie, piłka krążyła aż miło, wymienność pozycji, ruch jak nie pamiętam kiedy, niestety 2 dobre akcje rywala, których nie potrafiliśmy skasować i nie uznany prawidłowy gol na 3-2 zaciemniają obraz tego meczu. Wróci Lewy i znów nie będzie pressingu i ruchu, znów będą wrzutki zamiast gry kombinacyjnej..

1

@koozzi
Ale jakie szczęście w losowaniu?
Liverpool trafił wtedy na Inter już w 1/8 finału, dla nas byłby to koniec drogi, a Inter w tamtym roku w grupie grał z nami i Bayernem i też zakończył nasza drogę..

0

@Serducho
A dokładniej o braku udziału, przez co ta bramka powinna zostać uznana

0

Ja tam za nim nie tęsknie, nie będę też za Lewym.. Ferran daje drużynie dużo więcej od niech, nawet jeśli nie zdobywa bramek, bo nie obca mu gra kombinacyjna oparta na świetnym wyszkoleniu technicznym.

0

W ostatnim meczu Ferran swoim ciągłym ruchem stworzył więcej przestrzeni na boisku niż Lewy tworzy przez pół sezonu.
Mieliśmy wyższe xG niż w wygranych po 5-0 meczach z Betisem i Antwerpią, zabrakło skuteczności, do tego błędy w defensywie i ludzie nie rozumiejący co oglądają zaczęli psioczyć, bo wyniku nie było, choć jako całość zagraliśmy bardzo dobry mecz, jeden z najlepszych za kadencji Xaviego, aż miło było patrzeć jak krąży piłka, jak zduszamy przeciwnika w jego polu karnym, jak nie dajemy rywalom wymienić kilku podań, jak szybko pressingiem odzyskujemy piłkę.

4

A o naruszeniu przez siebie nietykalności Rubialesa gdy go podnosiła nic nie wspomniała?

0

@Hadim
Z Twojego komentarza bije duża niechęć do Xaviego, ale pomijając już to czy jest dobrym czy złym trenerem, bez patrzenia, że to Xavi siedział wczoraj na naszej ławce postaraj się obiektywnie ocenić wczorajszą GRĘ (nie wynik).
Przeczytaj mój powyższy komentarz do Wojtka84 i pomyśl czy ten wczorajszy mecz rzeczywiście nie przypominał Ci tamtego z Celtikiem..
Wynik nie zawsze idzie w parze z dobrą grą, tak jak w tych przytoczonych 2 meczach, ale takiej właśnie gry powinniśmy szukać

0

@Wojtek84
Jasne, błędy w defensywie były, ale sama gra rewelacyjna, ciągły nacisk na rywala, intensywność, ruch, wymienność pozycji, piłka chodziła aż miło patrzeć. Brakło skuteczności, ale xG dużo wyższe niż w wygranych po 5-0 meczach z Betisem i Antwerpią.
Komentatorzy słusznie przywołali mecz z Celtikiem, jasne, przegrany, ale przypominam ile wtedy dała nam gra taka jak z Celtikiem, wygrana liga ze 100 pkt, 15 pkt przewagi nad Realem, właśnie taką gra jak w przegranym meczu z Celtikiem i zremisowanym wczoraj z Granadą. W takim kierunku powinniśmy podążać jeśli chodzi o nasza grę.

0

Jeden z naszych najlepszych meczów za kadencji Xaviego.. ale tylko remis, po skradzionym przez sędziego prawidłowym golu na 3-2, więc ludzie nie rozumiejący co oglądają będą psioczyć, woleliby przepychać 1-0 po grze w stylu Atletico

0

4-3-3 bez Lewego i Oriola.. coś pięknego :)
Jeszcze tylko De Jonga i Araujo brakuje, ale i tak rewelacja, dawno z takimi wielkimi chęciami nie czekałem na nasz mecz :)

0

@lexiu111
Widzę specjalista w zakresie fizyki, szkoda, że anatomii nie znasz i nie rozumiesz, ze barkiem można skierować taką piłkę do środka, jak to zrobił zawodnik Porto w tej sytuacji ;)

0

@mientusek1407
Nawet po zdjęciu z artykułu widać jak można o tym mówić, Kounde wchodzi ostro w rywala, nie dotyka piłki, a jeszcze wcześniej pociągnął go za koszulkę.

0

Faul Kounde 50/50- zgodziłbym się z obiema decyzjami, kwestia żeby ustalić czy w takich sytuacjach ZAWSZE gwiżdżemy czy NIGDY nie gwiżdżemy.

A jeśli chodzi o rękę to u gracza Porto jej nie było, a u Cancelo tak, przed polem karnym, ale na żółta kartkę, drugą żółtą..

0

@suszini
Wystarczy, że ma 2 razy lepszą formę i 3 razy więcej techniki

0

Jakby miał choć połowę tego zaufania Xaviego co ma Lewandowski..

0

@Kilotopy
Heh, podejście jak Tuskobojów w Polsce. Każdy kto cokolwiek przeciwko Tuskowi powie ten na bank jest za PISem, bo tak..
Nie dociera, że ktoś może być po prostu myślący i obiektywny, bo sami tacy być nie potrafią


0

@korni20 @Mlody829

Nie chce mi się rozpisywać, wrzucę tylko kilka obrazków, jak macie zrozumieć to zrozumiecie, jak nie to Wasz problem:

https://zapodaj.net/images/275b477516bb0.jpg
https://zapodaj.net/images/be519e7090af7.jpg
https://zapodaj.net/images/7d0300d596b43.jpg


A tu dla przykładu artykuł o PRZEPISOWYM zagraniu Benzemy:

https://tribuna.com/en/news/realmadrid-2020-06-22-handball-rule-applied-correctly-referee-was-right-not-to-disallow-bezemas-goal/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?