11

Teraz zarobią jeszcze więcej niż na Porro, nie zdziwię się jak od nas..

1

@Ronaldinho10theking
Wszystko ok, z tym, że Hermoso nie zamurowało, jakby tak było to też byłaby jakaś reakcja, a tej nie było. Dlaczego? Oddajmy głos samej zainteresowanej:
"To był wzajemny gest, który był całkowicie spontaniczny, wywołany ogromną radością ze zdobycia mistrzostwa świata. Prezes i ja mamy świetne relacje, jego zachowanie wobec nas wszystkich zawsze było jak najlepsze i był to naturalny gest uczucia i wdzięczności"

Ale rozumiem, Ty też wiesz lepiej co ona powinna w tamtej chwili czuć niż ona sama..

0

@Ronaldinho10theking
Tylko, że mi o wypowiedź Hermoso chodziło, a nie jej zachowanie:
"To był wzajemny gest, który był całkowicie spontaniczny, wywołany ogromną radością ze zdobycia mistrzostwa świata. Prezes i ja mamy świetne relacje, jego zachowanie wobec nas wszystkich zawsze było jak najlepsze i był to naturalny gest uczucia i wdzięczności"

To jest właśnie stanowisko Hermoso bez nacisku z zewnątrz. Ale inni wiedzą lepiej od niej co powinna myśleć i czuć..

0

@rutek71
Zamuruje? Ok, Hermoso nie zamurowało, przyjęła to bez emocji kompletnie. A później zrobiła się burza, która wywołała jej reakcję na to wydarzenie.
Gdyby sama Hermoso zareagowała i po tym zrobiła się burza to ok, ale tu kolejność była odwrotna, media i środowisko "kazały" Hermoso zareagować, wmówiły jej, że zachowanie Rubialesa nie było ok i powinno jej przeszkadzać i ona nie miała wyjścia, musiała tak stwierdzić, bo jakby tego nie zrobiła to w tej aferze z "ofiary" stałaby się tą złą, puszczalską, czy nawet prostytutką, skoro nie przeszkadza jej pocałunek obcego faceta.
Tak działa ten świat i to jest straszne. Gdyby nie nagranie, na którym widać całe zajście to nikt poza Hermoso i Rubialesem by o tym nie wiedział, bo dla nich "nic się nie stało" i nie ma o co robić afery.

A z tym, że w Hiszpanii jest inaczej to chyba mylisz wątki, bo ja pisałem, że na porządku dziennym tam jest całowanie facetów, jak np. tu: https://zapodaj.net/images/221b87d0d4253.jpg

0

@rutek71
Gdyby mnie ktoś obrzydzał to nie pozwoliłbym mu na zbliżenie się do mnie twarzą jak Hermoso pozwoliła Rubialesowi, a wręcz jak to odwzajemniła.
Po drugie gdyby ktoś coś zrobił przeciwko mnie to bym zareagował, a tu reakcji nie było (odepchnięcie, odsunięcie, uderzenie, cokolwiek, bo to naturalny odruch w takich przypadkach, a jak ktoś nie wierzy to niech spróbuje pocałować kobietę, która sobie tego rzeczywiście nie życzy, tylko później nie narzekajcie, że boli).
Po trzecie gdy dzieje się coś naprawdę obrzydliwego, czyli faceci się całują, co jest na porządku dziennym w Hiszpanii, choćby podczas celebracji goli (przykładowo nie wiem czy jest jeszcze jakiś centymetr kwadratowy twarzy Messiego, której Alba nie obślinił) to świat milczy, dlaczego?

2

@Matej
Pewnie, mógł do niej wcześniej zadzwonić i wszystko uzgodnić..
Nie zapomnij spytać dziewczyny o zgodę zanim zdecydujesz się ją pocałować, albo przynajmniej gdy to będziesz chciał zrobić to uważaj żeby Cię nikt nie widział, a już tym bardziej nie nagrał, bo wszyscy wokół będą wiedzieli lepiej czy jej to miało przeszkadzać niż ona sama.

ZERO reakcji ze strony Hermoso na ten pocałunek w jego trakcie świadczy o tym, że jej to nie przeszkadzało, ale presja ze strony mediów i środowiska zrobiła swoje i musiało jej to zacząć przeszkadzać, bo jakby powiedziała, ze nie to ona byłaby tą złą.

0

@Sparrow101
Zdajesz sobie sprawę, że porównujesz gościa, który praktycznie nie schodził z boiska, gdy był zdrowy, a co za tym idzie grał między innymi w meczach ze słabiakami, w których koledzy z drużyny wypracowywali mu po kilka setek, gdzie wystarczyło dostawić dobrze nogę by zdobyć bramkę, z tym który wchodził zwykle na końcówki, często w meczach, w których wybitnie nam nie szło, gdzie był ostatnim aktem desperacji trenera, a dodatkowo grał na skrzydle, a nie na szpicy.
No i chyba nie muszę dodawać, że inaczej gra się komuś mającemu bezgraniczne zaufanie trenera i będącemu ciągle w rytmie niż temu, który w części meczów wcale nie podnosi się z ławki, a w innych wchodzi jedynie na końcówki.

Zabierz wszystkie gole Lewego, sprawdź wyniki i policz punkty, zobaczysz, że bylibyśmy wciąż na 1 miejscu, to wiele mówi.
Ale tak, masz rację, nie wszystko, oglądanie meczu daje szerszy obraz, niestety ale jeszcze mniej korzystny dla Lewego. Bo oglądając mecze i widząc ile razy nie potrafił on przyjąć prostej piłki, dokładnie podać w sytuacji potencjalnie bramkowej, ile razy jedynie pozorował pressing, ile razy stał w polu karnym czekając/wymuszając bezsensowne wrzutki, nie dając alternatywnych rozwiązań akcji kolegom to ciężko nie odnieść wrażenia, że z innym, pasującym do naszej gry napastnikiem nie tylko wciąż bylibyśmy mistrzem, ale wręcz bylibyśmy nim szybciej, łatwiej, z większą przewagą.

A statystyki, które wrzuciłeś nie wiem co miały pokazać, bo nie widzę tu przewagi Lewego, a powtórzę, on był ciągle w rytmie, miał pełne zaufanie i jego pozycja na boisku sprawia, że łatwiej mu takie statsy nabijać.

0

@emjot
Generalnie nic nie muszę, ale widzę, że do Ciebie nie dociera jak się coś raz napisze, więc powtórzyłem licząc, że dotrze za drugim razem.
Media i środowisko lubiące czepiać się tego typu sytuacji, wmawiać ludziom co powinni myśleć na dany temat. Jakby nie powstała wrzawa z zewnątrz to jestem pewien, że sama Hermoso nawet by się nie odniosła do tematu, bo.. dla niej tematu nie było. Gdyby nie było nagrania to nikt by się o tym zdarzeniu nie dowiedział.
Wszystko tu zadziałało zupełnie inaczej niż powinno, cała ta nagonka na Rubialesa powinna powstać tylko w przypadku gdyby Hermoso zareagowała w momencie pocałunku i/lub odniosła się później do niego sama z siebie, dając do zrozumienia, że poczuła się "wykorzystana".
A tu ktoś zauważył, że doszło do pocałunku, puścił temat dalej, zaczęła się nagonka, pytania do zainteresowanych, burza w mediach wszelakich, aż dopiero na koniec sama zainteresowana została zmuszona by powiedzieć, że jej się nie podobało. No bo wyobraźmy sobie teraz, że po tej całej nagonce na Rubialesa wyszłaby do mediów i powiedziała coś w stylu "dajcie spokój, nic się nie stało, nie rozumiem o co ta afera". Ja już widzę te setki, tysiące opinii, że "pewnie z nim spała i dlatego go broni", "dziwka", etc.

A skąd wiesz, że Kolumb odkrył Amerykę, że ktoś czegoś nie przekręcił? To nie jest dobry sposób rozmowy..

.. rozmowy, którą właśnie kończę, bo jak nie zrozumiesz tego co do tej pory napisałem to już nie zrozumiesz.

EOT


0

@Sparrow101
No właśnie nie dał dużo Barcelonie, dał tylko sobie, został najlepszym strzelcem, a bez jego bramek i tak bylibyśmy mistrzem.

0

@emjot
Powiedziała, że to była obustronna reakcja.
Poza tym powtarzam, spróbuj tak zrobić z jakąś obcą dziewczyną, zobaczysz reakcję kogoś komu to przeszkadza.

1

Co niefortunnego jest w tym, że Vidal wspomniał o tym, że Enke miał depresje i się zabił?
Kolejna afera z niczego, bez powodu, jak w przypadku Rubialesa i Hermoso, bo wszyscy wokół wiedzą lepiej niż sam zainteresowany, że Vidal wspomniał o śmierci Enke, bo go to śmieszy, a Hermoso przeszkadzał pocałunek, choć sama zdążyła powiedzieć, że to była WZAJEMNA reakcja.

0

@emjot
Nie idźmy w drugą stronę.
Po prostu była to "normalna" reakcja pod wpływem emocji, przy świętowaniu sukcesu i gdyby nie reakcja mediów czy ogólnie środowiska to sama zainteresowana nawet by tego tematu nie poruszyła, a gdy już pod wpływem oburzenia z zewnątrz się na ten temat wypowiedziała, to była to wypowiedź absolutnie nie wskazująca na to, że jej zachowanie Rubialesa przeszkadzało, co już dało się zauważyć po braku reakcji w momencie pocałunku.
Teraz poszły naciski, zrobiła się afera i Hermoso będzie mówiła już inaczej, bo nie będzie jej teraz wypadało powiedzieć, że nic się nie stało, norma.
Świat jest straszny, wszyscy wokół wiedzą lepiej, że coś komuś powinno przeszkadzać niż osoba, której sprawa dotyczy

0

@Kazragore
Uwierz, że jakby to był dla niej rzeczywiście taki problem jak to media lansują to dałaby mu w mazak, albo chociaż jakkolwiek zareagowała, a tu nawet najmniejszej próby odsunięcia się nie widać

0

@emjot
Dobrze, że Ty zrozumiałeś, że chciałem Ci uzmysłowić, iż to nie było "bez zgody", o czym świadczy brak reakcji Hermoso

0

@emjot
Spróbuj zrobić z jakąś obcą dziewczyną tak jak Rubiales, zobaczysz reakcję na pocałunek bez jej zgody, o ile w ogóle po złapaniu jej dłońmi za głowę zdążysz z tym pocałunkiem

0

Nie zdziwię się jak Cancelo w pewnym momencie pokłóci się z Xavim, zostanie odsunięty od składu i będziemy szukać mu nowego klubu, który choćby zgodzi się przejąć jego pensję, a tymczasem Fresenda będzie hasał na prawej obronie topowego europejskiego klubu, który za jego oddanie zażyczy sobie jakieś 80 mln

4

No tak, oszczędzimy na tym rocznie jakieś 0,000000000000001% tego co potrzebujemy, żeby móc normalnie rejestrować zawodników do pierwszej drużyny, a utrudnimy życie wielu młodym zawodnikom i ich rodzinom..
Oszczędności jak u mnie w firmie, mamy np. oszczędnie korzystać z drukarek, drukować tylko to co niezbędne, a szefostwo spotyka się co jakiś czas na wystawnych kolacjach, gdzie koszt jednego "talerzyka" jest większy niż koszt tuszu i papieru zużywanego rocznie w całej firmie.

0

Ehh, pocałował dziewczynę i skandal wielki, a jak się z facetami tulą i całują podczas wręczania medali to nikt publicznie nie protestuje, choć taki widok budzi odruchy wymiotne..

1

Ferran nawet jak nie strzelał w poprzednim sezonie to swoją grą dawał drużynie dużo więcej niż Lewandowski golami, a teraz gdy jeszcze złapał skuteczność to już Lewy nie powinien wstawać z ławki, chyba że przy kilkubramkowej przewadze żeby dać Ferranowi odpocząć.

0

@Mroziu
Chodzi o to, że strzelał w meczach, w których mieliśmy po kilkanaście setek, w meczach które i tak byśmy luźno wygrali, a czy na 1-0 czy na 5-0 to ma mniejsze znaczenie. Odejmij wszystkie 23 gole Lewego i wciąż mielibyśmy mistrzostwo- to mówi wszystko o ważności jego goli i o tym ile daje drużynie. Dla porównania, bez goli Pedriego bylibyśmy na 2 miejscu.

0

@Mroziu
Oczywiście, że napastnik powinien strzelać gole, ale w Barcelonie musi robić coś ponad to, a nawet inne kwestie w grze napastnika są ważniejsze.
Naprawdę zamieniłbym te 23 gole Lewego z zeszłego sezonu na zwiększenie ilości sytuacji tworzonych pod bramkami rywali, tym bardziej, że te gole poza podwyższaniem wyników w i tak wygranych meczach niewiele nam dawały, poza baaardzo nielicznymi przypadkami.
Inaczej mówiąc, lepiej by było dorzucić do naszej gry po kilka dobrych sytuacji w meczach, w których nam nie szło niż wygrywać ze słabiakami po 5-0 zamiast 3-0.

32

Jak z dwójki Ansu, Abde można chcieć odejścia tego pierwszego?
Ktoś na głowę nieźle upadł..

1

@luka1995
Tylko, że to nie jest sianie defetyzmu, a realne podejście do rzeczywistości. Szkoda, że klub takich rzeczy nie przewiduje i w oparciu o takie przewidywania nie planuje kadry.

1

@Jvstin09
Chodzi o to, że Lewego wybierają najlepszym u nas, a w reprezentacji był jednym z najsłabszych naszych zawodników na mundialu, to strasznie razi.
Poza tym nawet patrząc na to jak grał poza reprezentacja to Zieliński go przebił dwukrotnie wpływem na wyniki i grę swojej drużyny.

0

@Mroziu
Jak dla mnie może nie strzelić ani jednej, byleby nie odstawał motorycznie, technicznie i taktycznie, pomagał w tworzeniu gry, sytuacji, pressingu, etc. To będzie znacznie więcej niż 23 gole, w meczach ze słabiakami, które i bez tych goli spokojnie byśmy wygrali.

5

@Felipe_PL
Ferran i Fati nawet jak nie są skuteczni to wnoszą do gry kilkukrotnie więcej niż Lewy. Co z tego, że Robert wykorzysta większość sytuacji, które będzie miał, skoro przez to jak gra my tych sytuacji nie mamy? Lepiej mieć rychliwych i świetnych technicznie Fatiego czy Ferrana, dzięki którym będziemy tworzyć kilkukrotnie więcej sytuacji, bo wtedy zawsze coś wpadnie, a jak się nie ma wcale sytuacji to i wpadać nie ma co.

0

@MrCental
Znając Xaviego to Balde i Cancelo będize grał na lewej.

0

Ehh, Xavi Neymara nie chciał bo ferment w szatni by miał robić, a bierze zawodnika, który już w 2 klubach taki zrobił.
Brak transferu Fresendy odbije się nam czkawką, za kilka la będziemy go chcieli za 60-80 mln i nie zechcą nam go za taką kwotę puścić, bo będzie w ścisłym topie prawych obrońców na świecie.

0

Brać póki coś dają, bo za rok będziemy go wypożyczać z nigdy nie realizowana opcją wykupu

3

To nie jest kwestia formy, tylko umiejętności, a dokładniej ich braku, co wychodzi w takim klubie jak Barcelona, gdy nie można być tylko wykończeniowcem, a niczego poza tym nie ma się na odpowiednim na taki zespół i taki sposób grania poziomie.
I to właśnie pokazuje jak absurdalne były lamenty ludzi o ZP dla Lewego. ZP jest nagrodą dla najlepszego zawodnika, jak tym mianem określić zawodnika, który ma problem z przyjęciem prostej piłki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?