4

Może i to nie jest pewniak jeśli chodzi o zdrowie, ale jeśli odejdzie to stracimy tą wartość dodaną, dzięki której wygrywa się LM. Inna sprawa, że z "drewnianym" Lewym jako kluczowym zawodnikiem ofensywy to my niezależnie od jakości pozostałych 10 w składzie tej LM nie wygramy grając po barcelońsku. Jednak może Lewy za rok pójdzie do Arabów, a wtedy byłaby dużo większa szansa z Dembele niż bez niego.

2

No i tak to właśnie są w niego zapatrzeni ci młodzi, że nawet go na 4 kapitana nie wybrali. Myślę, że podobnie by było jakby głosowanie zrobić w naszej reprze.

0

@Herbert
Będzie grał w innym klubie.
Chodzi o to, że dopóki liczył na grę w Barcelonie nie było sensu by szedł na wypożyczenie, a jak przestał liczyć, to odszedł definitywnie

0

@(L)iBarca
Piszę o meczach, w których grał

0

Jeden z liderów drużyny za Setiena, drużyny, która w lidze zdobyła więcej punktów w 19tu meczach sezonu niż we wcześniejszych 19tu ta prowadzona przez Valverde, bez Puiga.
To wiele mówi, a wielu uprzedzonych do Puiga jak Koeman, nie chce tego zauważyć.

Nawet w ostatnim sparingu przeciwko Arsenalowi Riki pokazał kilka fajnych zagrań, pokazujących, że przerasta MLS (w końcu zagrał u boku innych gwiazd tej ligi i się na ich tle wyróżniał), a także nie straszny mu poziom europejskiego topu, bo do takiego Arsenal należy ponownie zaliczać.

0

@Gaz
On tam się może nie podszkolił, ale odzyskał pewność siebie i regularność, a to już sprawia, że jest gotowy na powrót do Europy i dobrą grę oraz dalsze szkolenie, zwłaszcza taktyczne, bo tu są jego największe braki.

1

@Herbert
Kto poszedł na wypożyczenie z Barcelony, a po nim wrócił i grał?
No właśnie..

1

Mogliby przyspieszyć ten plan i już teraz go skusić, wszystkim by wyszło na dobre

0

@luka1995
Ja bym go wolał zamiast Lewego, bo jest ruchliwy, kreatywny i piłka nie odskakuje mu w 4 na 5 przyjęć, a do tego Cholo nauczył go pracy w defensywie, więc w pressingu były super, ale wielu lepszych od niego kandydatów za Roberta by się znalazło, więc idealny transfer by to nie był.

0

I.Martinez wygląda prawie jak L.Martinez, tak mało, a jednak tak wiele do pełni szczęścia..

0

@luka1995
Oczywiście, że tak, nawet w 1 dzień może to zrobić. Tylko, że gra z podwieszonym napastnikiem oznacza tak wiele innych zmian w ustawieniu, że musielibyśmy przeprowadzić jeszcze z 10 transferów żeby mieć skład pod takie ustawienie, inaczej na ławce będziemy mieli zbyt wielu graczy dla których nie będzie miejsca w taktyce, czyli inaczej mówiąc kompletnie nieużytecznych.
A druga sprawa to fakt, że w Barcelonie taki system nie przejdzie.

0

@Murazor
Lepszy jest strzelający 25 bramek, w tym tylko jedną z drużynami z topu?

0

@luka1995
Oczywiście, że tak, to jego naturalne ustawienie, z tym, że w naszej taktyce nie ma takiej pozycji.

0

Wszystko fajnie, tylko, że on u nas to jedynie na szpicy by mógł grać, więc najpierw Lewy out

0

Świetna wiadomość, bo oznacza postawienie na Frenkiego w roli DMa. Chyba nikt przy zdrowych zmysłach, łącznie z Xavim, nie widzi Romeu w podstawie. Gość na zmiennika w "wygranych" meczach, albo na słabiaków od początku się nada i nic poza tym.

4

Brakuje w Barcelonie takiego kreatora i można tu szukać różnych minusów Riquiego, ale to jest jednak fakt. A drugi jest taki, że gdy Setien dał mu szansę to ten ją wykorzystał w pełni i zasłużył na dalsze regularne granie, a później Koeman, który ewidentnie miał z nim jakiś osobisty problem zmarnował chłopaka i po przyjściu Xaviego nie był on już tym samym zawodnikiem, zarówno fizycznie jak i mentalnie, dlatego dobrze, że się teraz odbudowuje i oby szybko wrócił do Europy.

PS. Jakby Gavi miał wizję, kreatywność i umiejętność ostatniego podania jak Puig to byłby zawodnikiem kompletnym.

2

O wiele lepszy do tej roli niż Lewy

0

W sumie lepiej ściągnąć Romeu niż Kimmicha czy Zubimendiego, bo ten i tak będzie tylko grzał ławę, podczas gdy najlepszy możliwy dla nas DM, czyli Frenkie będzie grał w podstawie, a tamci ze względu na kwoty ewentualnych transferów w zasadzie mieliby zagwarantowane minuty, kosztem grającego wyżej De Jonga i przede wszystkim jakości gry drużyny.

0

@Ronaldinho10theking
No i jakby Lewy odszedł teraz do Arabii to nie trzeba by było czekać do stycznia z rejestracją Roque i w tym kontekście był mój pierwszy komentarz ;)
A czy Lewy był jedynym naszym napastnikiem? Wygraliśmy WSZYSTKIE mecze, w których nie grał, grali tam wtedy Fati lub Ferran i choć to nie są ich naturalne pozycje to sporo meczów już tam pograli i pasują tam bardziej przy grze Barcelony niż Lewy.

0

@Ronaldinho10theking
Słyszałeś o miejscu w budżecie płacowym?
Poza tym z Lewym taka rotacja u Xaviego, że jak nie będzie połamany albo zawieszony to jego zmiennik sobie może co najwyżej na Play Station pograć.

2

Odpalać Lewego do Arabii i miejsce gotowe ????

2

Geniusz, król ostatniego podania, piłkarz z absolutnego topu, legenda.. jego "wymiana" na przeciętnego Rakiticia stała się początkiem i jednocześnie symbolem degrengolady najlepszej drużyny w historii futbolu

Dzięki za wszystko mój MISTRZU!

0

@Bajson
Ty chyba De Jonga z Busquetsem mylisz, bo dokładnie opisałeś grę Busiego z ostatnich kilku sezonów u nas, wylew za wylewem i brak powrotów, mimo, że DM to często wracał jako ostatni z pomocników.
Zresztą jak grali w dwójce to De Jong niżej schodził po piłkę, asekurował Busquetsa i to on był odpowiedzialny za krycie najgroźniejszych rywali, żeby Busi mógł sobie klepać w środku na stojąco i zbierać splendor jak rzuci czasem fajną piłkę za plecy obrońców.

A co do repry Holandii to na flashscore chyba im ciągle przypisują grę 2 DMów, a w rzeczywistości Frenkie grał tam sam prawie zawsze gdy ich oglądam.

0

@kejdzi
Nie chodzi o bycie gejem czy lesbijką, ideologia lgbt wykracza daleko poza sferę seksualną

1

O ja, jeśli to prawda to szacun Samu, rozbił pensję nic z tego nie mając (tracąc), i jeszcze się zgodził na klauzulę pozwalającą z nim rozwiązać kontrakt bez wypłaty pensji, czyli dał klubowi szansę na sprzedanie go, a że nie było pewnie chętnych to odszedł zwalniając miejsce w budżecie. Nie musiał tego robić, mógł wydoić klub, a jednak po pierwsze zależy mu widać na graniu, a po drugie nie żywi urazy, choć mógłby po tym jak nawet nie dostał prawdziwej szansy po powrocie do pełni zdrowia.
Prawdziwy Big Sam!

0

@kejdzi
Jak jakiś debil chce skakać na nartach z dachu to można popatrzeć i się pośmiać, ale jak zaczyna wszystkim wpierać, że to jest właściwe zachowanie i każdy tak powinien to należy typa odizolować z normalnego społeczeństwa

23

I prawidłowo, sam bym odlajkował jakbym miał Instagrama ;)

Ja rozumiem, że mniejszości nie powinno się zwalczać, ale jeśli ta mniejszość chce narzucić swoje poglądy większości to coś tu nie tak.
A ta cała ideologia LGBT nie ma nic wspólnego z tolerancją, to próba narzucenia przez pewien odsetek ludzi swoich poglądów pozostałym. Niedobrze się robi widząc popieranie czegoś takiego przez Barcelonę, klub któremu kiedyś pewną mniejszość w postaci reżimu próbowała narzucać siłą swoje poglądy.

0

Ale to transfer do Barcy B, tak?

0

@Bajson
Kiedy Ty w końcu ogarniesz, że De Jong gra regularnie jako jedyny pivot w reprezentacji i jest tam najważniejszym zawodnikiem w drużynie?
I praktycznie w każdym meczu, w którym był jedynym DMem u nas grał lepiej niż Busquets w swoich najlepszych występach w ostatnich kilku sezonach.

0

Na DMa mamy nominalnych De Jonga i Nico + ewentualnie Gundogana.
A na prawą obronę mamy środkowego pomocnika i ewentualnie 2 stoperów+ niewiadomą w postaci Araujo- jedynego nominalnego gracza na ta pozycję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?