17

No cóż, "kibice" Espanyolu przegonili piłkarzy Barcelony z boiska, a piłkarze Barcelony w zasadzie przegonili Espanyol z La Liga :)

0

Dzisiaj słup postawiony w polu karnym Espanyolu też byłby świetnym strzelcem i miałby przynajmniej 2 bramki jak Lewy. A w meczach, w których trzeba dać coś więcej pozostałby słupem i co najwyżej kilka razy odbilaby się od niego piłka, w jakimś przypadkowym kierunku.

0

@Tridente2015
Ale u nas Lewy i Busi, więc 1,5 zawodnika mniej.

3

@adi7adi8
No chyba to najbardziej prawdopodobne wyjaśnienie, choć nie była to baba z brodą żeby aż tyle głosów wykolejeńców nazbierać..
W każdym bądź razie dobrze, że wygrała jednak normalna kobieta potrafiąca śpiewać, a nie ten dziwny gość.

11

Ukraina wiadomo, Chorwacja bo ludzie lubią odchyły, nie mam pojęcia za co Finlandia, a reszta głosowania widzów całkiem spoko

2

Dobrze, ze Loreen, a nie to czupiradło z Finlandii, co to ani muzycznie, ani wizualnie nie powinno być nawet w top 20..

4

Znów sobie przypomniałem dlaczego nie lubię tej Eurowizji.. Jakie to głosy jury skoro po sąsiedzku lecą, albo jakiejś tam narodowej sympatii?

0

Czy tylko mi się refren tej piosenki Loreen mi się kojarzy z "To nie ja byłam Ewą"? :)

0

Z takich do posłuchania na co dzień to poza Solo chyba tylko Norwegia.
A wygra i tak pewnie Ukraina bo teraz połowa Ukrainy po świecie rozjechana i będą na swoich głosować.

0

Dobrze, że już po 22, bo mam wiadomość +18, Setien dzisiaj zgwałcił Valverde..

6

Lewy to powinien być pewniakiem do odejścia

4

Jeszcze tylko pozbyć się Lewego i można wracać do gry o LM

1

Choć należy mu się wiele wdzięczności za to co zrobił dla klubu i tym samym nas kibiców to jednak moment, w którym zdecydował się na odejście jest tak bardzo opóźniony, tak wiele złego wydarzyło się z jego udziałem w tych ostatnich latach, w których nie powinno już go być w Barcy, że ponad tą wdzięczność wybija się uczucie radości i ulgi, że nie będziemy musieli się z nim męczyć przez kolejny sezon. Tak, męczyć, bo ostatnie kilka lat to już niestety właśnie tak wyglądało, ale to nie moment by o tym pisać.. We wcześniejszych latach Busi był naszym kluczowym zawodnikiem w walce o trofea i przez wiele lat najlepszym defensywnym pomocnikiem świata, członkiem najlepszej drużyny w historii futbolu i tego mu nikt nie zabierze i za to dziś WIELKIE DZIĘKI!

0

Ja też już od kilku lat mam dość tego, że wszyscy trenerzy wystawiają Busiego do gry.. a o wiele już lepszy na DMie De Jong jest przestawiany na nie swoją pozycję.

0

No to chyba jednak będziemy mieli 2 ważne "trofeum" w tym sezonie..

0

Kolejny zmarnowany przez Valverde i jego bieda futbol..

1

@JaroBoss
Dla nast jest wart więcej niż 2 Lewandowskich, bo idealnie pasuje stylem do tego co gramy

0

@626
Wytłumaczysz dlaczego niby źle?

1

Kessie i Lewy do Interu a do nas Lautaro i wszyscy będą zadowoleni ;)

2

Ale te tatuaże są paskudne, jakby brudne nogi miał.

1

Ale ci agenci to zło futbolu, biorą masę kasy za mieszkanie ludziom we łbach..
Oni powinni pomagać jedynie wybić się nieznanym zawodnikom z niższych lig. Po co agent topowemu zawodnikowi to nie mam pojęcia. Jakbym był prezesem klubu i chciał sprowadzić jakiegoś zawodnika, a agent chciałby przy tym np. 20mln euro to od razu zaproponowałbym zawodnikowi połowę z tego jeśli wyłączy z transakcji agenta i zyskałyby obie strony.

3

@barteq
Tworzył grę, sytuacje, dobrze dryblował, grał na jeden kontakt, był bardzo ruchliwy, "jedynie" nie strzelił gola. Porównując go np. z Lewym to Fati zagrał wczoraj rewelacyjnie.

0

@liberoFCB
Z Lewym z przodu widowiskowość jest na poziomie tej z naszej kadry i tego się nie przeskoczy ktokolwiek będzie trenerem. Jest tylko jedno wyjście..

6

Fati dziś zagrał lepiej niż Lewy w każdym swoim tegorocznym występie, a tu jazda po młodym bo na koniec nie trafił w bramkę, choć zmarnowaliśmy w tym meczu co najmniej kilka lepszych sytuacji..

6

Kucharskiego nie lubię, zwłaszcza za jego spaczone poglądy polityczne, ale ciężko nie odnieść wrażenia, że w tym przypadku nie ściemnia. Lewy nie raz już pokazywał swoją bucałowatość, nie przez przypadek w Dortmundzie Piszczek i Błaszczykowski poza boiskiem trzymali się razem, a z dala od Roberta.
No i choćby po ostatnim mundialu gdzie Lewy był najsłabszym naszym zawodnikiem można było dostrzec to jego podejście jakby był królem, gdy zamiast wyjść i przeprosić za to jak marnie grał to wypowiadał się w tonie jakby oczekiwał, że go ludzie będą błagać żeby został jeszcze do następnych mistrzostw..

0

@Poro6niec
Przypomnij mi ile punktów straciliśmy gdy Lewy nie grał?

6

Nie lepszy od nich, tylko strzelił więcej goli. Paradoksalnie mimo, że najwięcej strzela to daje nam najmniej.
Lewy bez goli byłby kompletnie bezużyteczny, pozostali swoją grą dawali nam tak dużo, ze nawet jakby nie strzelali wciąż byliby bardzo przydatni drużynie, może poza Ibrą, ale on z innego powodu akurat.

3

Oczywiście, że ani jedna, ani druga sytuacja nie zasługiwały na kartkę i fakt, że tym razem sędzia pomógł nam, a nie rywalom nie oznacza, że mamy udawać, ze wszystko było ok. I tak pewnie wygralibyśmy ten mecz, ale to nie zmienia faktu, że sędzia baaardzo nam pomógł.

0

Walka o wygranie LM znów odjeżdża na kolejny rok..

2

Ehh, Lewy nawet przy 15 letnim Yamalu jest totalnie drewniany. To już nie wiem gdzie szukać kogoś słabszego technicznie w Barcelonie, w jakichś Alevinach czy Benjaminach może..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?