2

De Jong zjada każdego z nich jako DM

0

@Yoshi94
Heh, no wiele mu można zarzucać, ale nie braku myślenia. Mało kto jest w stanie wymyśleć (i zrealizować) takie prostopadłe podania jak Puig.

4

@Hadim
Rysiek za Setiena, gdy grał regularnie, był na takim poziomie, że Kessie nigdy się do niego nawet nie zbliżył i nie zbliży.

0

@Tomo1989
Te oceny zdecydowanie odpowiadają jego grze, są nawet zaniżane przez częste żółte kartki, które Puig tam łapie.

3

Ehh, a u nas drewniany Kessie..

0

@denying
Rasizm to uprzedzenie do koloru skóry, ludzie wyzywający Viniciusa od małp czy czarnuchów nie są rasistami, bo kolor skóry choćby grających z Viniciusem w Realu ciemnoskórych zawodników ich kompletnie nie rusza i do nich nic nie mają. A, że używają akurat takich wyzwisk to tylko dlatego, że wiedzą, ze to Viniciusa najbardziej zaboli, a taki jest przecież ich cel. Tak ciężko to zrozumieć?

4

Nie tylko sam Vinicius sprawia, że ludzie go nie lubią i choć nie są rasistami wyzywają od małp, także RFEF takimi decyzjami się do tego przyczynia.

4

@denying
Vinicius jest wyłącznie ofiarą swojego debilizmu, a nie rasizmu.

0

@Midast
Czy Ty czytasz moje wpisy i to czego dotyczą, oraz jaką opinie mam na temat Lewego czy sobie sam wymyśliłeś, że mam kompleks, Lewego uważam za dno itd?

Lewy jest genialnym wykończeniowcem, tylko Haaland może się z nim pod tym względem równać, naprawdę, uważam że Robert jest świetny, genialny wręcz.

Jest tylko jeden problem, ja nie jestem kibicem Lewandowskiego, tylko Barcelony.
Jakbym był kibicem Lewego to bym się cieszył, że gra w topowym klubie i ładuje masę bramek, dorzuca też asysty, nic to, że sama drużyna z nim gra słabiej, ważne, że strzela ten, któremu kibicuję. Ale tak nie jest, mnie jako kibica Barcelony interesuje jej dobro, a nie dobro Polaka w niej grającego.
I tak się składa, że choć Lewy, jak napisałem powyżej, jest genialny pod względem wykończenia akcji i dzięki temu ładuje masę bramek to jednak innymi aspektami swojej gry psuje grę Barcelony, a to mi, jako kibicowi tego klubu się bardzo nie podoba. Nie kreujemy sytuacji w meczach z topowymi drużynami, bo brakuje nam napastnika, który by się w tym odnajdował. I co ma w takich meczach wykańczać genialny strzelec skoro nie ma ani jednej sytuacji w wyniku tego, że nie pomaga w tworzeniu tych sytuacji?
Najlepsze jest to, że ciągle czytam, że nie znam się na piłce i piszą to osoby notorycznie mnie tylko wyzywające, których jedynym argumentem (o ile jakikolwiek podają) są gole Lewandowskiego. Tacy to "znafcy".. Sorry, ale ja oglądam mecze i rozumiem co oglądam, nie sprawdzam wyników i strzelców na necie i nie oceniam na tej podstawie, a ciężko nie odnieść wrażenia, ze tak robi zdecydowania większość moich oponentów.

Może jeszcze jedno na koniec, o tym jakie zdanie mam o Lewym niech świadczy fakt, że absolutnie nie chciałbym go grającego w Realu. Dlaczego? Bo do ich stylu gry jest idealny i grając tam poprawiłby znacząco poziom całej ich drużyny, a mi, jako kibicowi Barcelony by to nie leżało. Czy wobec tego wciąż uznajesz, że uważam Lewego za słabiaka? Czy nie chciałbym żeby słabiak grał w Realu?
Lewy jest dobry, bardzo dobry, ale nie potrafi grać w stylu, w jakim powinna i ma grać Barcelona i to sprawia, że z nim w składzie nie ugramy nic w europejskich pucharach, tylko o to tu chodzi.


0

@dziku77
Nie kiedy gra się w najlepszej drużynie w historii.. Suarez był jej bardzo ważną częścią, tworzył tą najlepsza drużynę. Z Lewym taka najlepsza drużyna by nie powstała, właśnie ze względu na tą "lukę" na szpicy w tworzeniu gry.

0

@David_Martin
On jest ofiarą, ale losu, nie zajścia. Jakby się zachowywał normalnie, jak Rudiger, Militao, Camavinga czy Rodrygo to nie byłoby żadnych okrzyków z trybun w jego kierunku, tak jak nie było okrzyków w ich kierunku, mimo, że kolor skóry maja ten sam co Vinicius. Taki to właśnie rasizm tam był..

2

Po anulowaniu kartki Viniciusa prosty wniosek, trzeba wspierać ruskich, bo im Ukraińcy rakiety zestrzeliwują, zabierają czołgi i ludzi zabijają.

Dokąd zmierza ten świat, gdzie "kat" uznany jest ofiarą..

3

Hahaha, anulowana kartka i zamknięta trybuna, a jak "kibice" Espanyolu wbiegli na murawę to zamiast im stadion zamknąć całkowicie to jeszcze zostali uznani za poszkodowanych..
Zaraz Putin będzie pokrzywdzonym, bo mu źli Ukraińcy rakiety zestrzeliwują :D

1

@as_karo
Jak dla mnie świetna asysta De Jonga, znów z pozycji DMa ;)

0

@dziku77
A wiesz, że bez goli Lewego wciąż bylibyśmy na 1 miejscu? Natomiast bez goli Pedriego już nie. Lewy robi liczby, pozostali robią wyniki.
Dawno nie mieliśmy tak mało kreatywnego napastnika, który kompletnie nie pomaga, a wręcz przeszkadza pomocnikom w tworzeniu akcji, choćby złymi przyjęciami prostych piłek i masą strat.

0

@suszini
No tak, jak zwykle zero zastanowienia co skąd wynika, strzelił 2 bramki więc to inni nie dojechali. Nie, była 80 minuta meczu, przegrywaliśmy, a potrzebowaliśmy wygranej, zagraliśmy na totalnym ryzyku, 2 stoperów obok Lewego w polu karnym, ogólnie 9 naszych pod bramka rywali, gra na aferę, piłka mu spadła pod nogi, po strzale odbiła się od obrońcy i wpadła. Później wrzutka także przyniosła efekt, bo w polu karnym pojawili się stoperzy- ale tak przecież grać nie będziemy stale, to rozwiązanie na końcówki meczów, w których trzeba odrabiać straty i na takie Lewy się do nas nadaje, zamiast przesuwać stoperów wpuszczenie takiego Lewego byłoby idealne. Gdy graliśmy bez pełnego ryzyka Lewy nie istniał. Lautaro go zjadł w tym meczu, zrobił więcej w budowie akcji niż Lewy we wszystkich meczach grupowych razem wziętych.
Co do gównianych akcji, ciężko stworzyć lepsze gdy gra się w 10, a 11 czeka tylko żeby te akcje wykańczać. Z takim napastnikiem w składzie nie gra się kombinacyjnie, gra się prostą piłkę. Nie przez przypadek Guardiola tworzył "9" z pomocników i ten sam pomysł był kopiowany w reprezentacji Hiszpanii, gdy nie było napastnika pasującego stylowo. Ważniejsze od wykończenia akcji przy takim stylu gry jest ich tworzenie.
Czy mnie piecze? Owszem, bardzo mnie uwiera, że odpadamy z LM po fazie grupowej, że nie potrafimy oddać celnego strzału przez 90 minut meczu, że nasz napastnik nie potrafi przyjąć piłki, że nawet z Ligi Europy eliminuje nas 4 (a w tamtym momencie chyba z 10) siła Premier League i wyglądamy na jej tle podobnie jak na tle topowych rywali , którzy wyeliminowali nas z LM, tzn. nasz napastnik ponownie praktycznie nie dotyka piłki. Ale tak, wiem, przecież strzelił gola z karnego, więc to inni zawiedli..

0

Mamy zapewnione mistrzostwo, wyrzucamy Espanyol z La Ligi, a tu narzekania na trenera. Ludzie, myślcie..

0

@dziku77
Mam kompleks na punkcie nie pasujących do Barcelony zawodników, którzy są tu sprowadzani, bez względu na ich obywatelstwo, przed Lewym choćby Pjanić.. jaki nick sugerujesz?

1

@Heros11
Plus dla mnie, że zmusiłem Cię do zastanowienia się nad tym i plus dla Ciebie, że to robisz ;)
A pojęcie o piłce to (nomen omen) pojęcie względne :)

0

@suszini
Zazdroszczę, że Ciebie nie boli po kompromitacjach z Interem i Bayernem, w których Lewy 3 razy dotknął piłkę, więc jeśli możesz to poleć tą co Ty stosujesz ;)

0

@Heros11
Lewy jest genialny, tylko Haaland jest od niego lepszy w wykończeniu akcji obecnie, więc nie rozumiem o co Ci chodzi.
A że technicznie to w Barcy Alevin są lepsi od niego napastnicy to fakt i sorry, ale ciężko z nim polemizować. On tu nie pasuje. W Manchesterze z Yorkiem i Colem (jeśli wiesz o kim mowa) byłby idealny zamiast któregoś z nich, albo z nimi do rotacji.

0

Z Mallorcą już na poważnie trzeba się spiąć na pożegnanie "starego" CN, dobrze jakby Lewy nie zagrał to będzie łatwiej, choć wiadomo, że zagra Busi, bo pożegnanie będzie.
A w ostatniej kolejce pewnie jakiś remisik z golem Lewego, bo narracja, że to on jest kluczowy musi być utrzymana. Po kolejnym słabym sezonie w europejskich pucharach Lewy nareszcie odchodzi i w pożegnalnym sezonie Messiego wygrywamy LM, jeśli w końcu (za namową Leo) ściągniemy idealnego dla nas Lautaro.
Laporta, nie zawiedź ;)

4

"Lewy pobudzony po golu, napędza Barcelonę, pobudza kolegów".. do niedawna mnie to jeszcze wkurzało, dzisiaj już tylko wywołuje uśmiech politowania dla komentatorów..

2

Haha, już komentatorzy orgazm, że Lewy Pichichi, nic to, że z mocnymi to zagrał w tym sezonie jak Eric dzisiaj, tzn. był 12 zawodnikiem rywali..

1

@kanver_
No wiesz, z mojego punktu widzenia, mam nadzieję, że go podzielasz, MOTM Eric spuszczający dziś Papużki do Segunda :)

0

@Ilona_VeB
Oczywiste to było, Ilonko :)

1

Teraz jeszcze gol najsłabszego na boisku Robercika, żeby po meczu znafcy mogli mówić, że tylko on stanął na wysokości zadania :D

0

Nie narzekajcie na Erica, dzisiaj jego najlepszy mecz w tym sezonie, dzięki niemu Espanyol praktycznie w Segunda :)

1

Brawo Eric, papa Papużki :)

0

@FC4BARCA
Lewandowski najważniejszy po tym gdy już wiadomo, że Busquets odchodzi, inni tak bardzo nie szkodzą, bo mało grają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?