0

Jak dla mnie może nie strzelić ani jednego gola, byleby grał dla drużyny, tworzył okazje, potrafił przyjąć piłkę i ją podać w odpowiednie tempo i w odpowiednie miejsce, pracował w pressingu, nie stał jak kołek, nie wymuszał na silę wrzutek od kolegów.. ehh, niestety chyba jednak po prostu strzeli w meczu, który i bez jego gola byśmy na luzie wygrali, bo całej reszty nie potrafi

0

"Opta: Pedri zdobył 10 goli w LaLidze od czasu przyjścia Xaviego do Barçy. 7 z nich zostało zdobytych przy wyniku 0-0.

Fran Martínez: Pedri to piłkarz, który dał Barcelonie najwięcej punktów w ostatnich dwóch sezonach."

Czytać i zapamiętywać wszyscy ci, którzy piszą ile to goli nastrzelał Lewy i jak bardzo pomaga Barcelonie!
On pomaga sobie, grzeje się w blasku Barcelony, strzela w rozstrzygniętych meczach, nabija statystyki, a drużynie nie daje tymi statystykami praktycznie nic.
Odejmując gole Lewego wygralibyśmy w tamtym sezonie ligę, odejmując te Pedriego już nie

1

Znów świetny mecz Frenkiego, grał za 3 stąd pewnie wybór na MVP, bo ogarniał rolę stopera, DMa za Oriola i jeszcze wychodził wyżej do rozegrania.
Dopóki Xavi nie zrozumie, że Oriol to nie jest zawodnik na Barcelonę (chyba, że B) i nie zacznie wystawiać Frenkiego na idealnej dla niego pozycji w naszym systemie, czyli na DMie, to nie będziemy mieli kontroli nad grą.

0

Lewy za tą asystę aż o 2 oceny wyżej niż zasłużył?

4

Ehh, skład na 85% posiadania piłki dla nas i 1-0 dla Cadiz

0

@kinioo
Niech za darmo go biorą, na pensji dużo oszczędzimy, a piłkarsko tez wyjdziemy na plus

0

@JaroCoach
To brzmi jak o Fatim..

0

Dopóki sędziowie będą świętymi krowami dopóty sędziowanie będzie wyglądało jak dotychczas, czyli tragicznie.
Obecnie, cokolwiek sędzia nie nawywija w meczu to później jego przełożeni go zawsze chwalą, ZAWSZE! Nie widziałem jednego przypadku krytyki na arbitra ze strony jego przełożonych.
Jeśli mając do dyspozycji VAR sędzia popełni błąd to powinien być z automatu relegowany co najmniej o ligę niżej, albo i po najpoważniejszych błędach tracić pracę. Szef sędziów po meczu z takim błędem powinien od razu wyjść do dziennikarzy i to ogłosić, dodając, że każdy następny tego typu błąd będzie karany równie surowo, a nie bronić tych którzy te błędy popełniają.
Niektórzy piłkarze całe życie trenują, starają się by mieć być może tą jedną, jedyną w życiu szansę na wygranie np. LM czy MŚ, a taki kalosz z gwizdkiem zabiera tą szansę, bo wypacza wynik meczu i jeszcze go później bronią, albo nawet chwalą. Nie może być tak, że sędzia jest ważniejszy niż piłkarze

0

Felix i Roque do nas, Lewy do Arabów i byłoby super

3

Ja też już mam dość wymówek po kolejnych słabych występach Lewego.
W większości meczów jest najsłabszym zawodnikiem na boisku (nie tylko w naszej drużynie), kompletnie niewidoczny, a gdy już dostanie podanie to nie potrafi przyjąć piłki, czasem nawet bez presji rywala. Czas zrozumieć, że to nie jest drużyna dla niego, to nie jest styl gry, w którym Lewandowski jest w stanie się odnaleźć, on nie potrafi tworzyć gry, jest genialnym wykończeniowcem, ale u nas nie ma miejsca dla takiego napastnika co tylko w tym aspekcie się odnajduje.
To jakbyśmy zamiast Ter Stegena mieli mieć bramkarza, który kompletnie nie potrafi grać nogami, za to broni genialnie, lepiej od Niemca. Więcej byśmy na tym tracili przy naszym stylu grania niż zyskiwali na tym świetnym bronieniu. Tak samo jest z Lewym, co z tego, że świetnie wykańcza akcje, skoro przez to, że nie ma kreatywności praktycznie nie ma co wykańczać w meczach przeciwko mocniejszym rywalom, albo takim co się po prostu potrafią dobrze bronić (murować)?

0

Brakuje dopisku: "Źródło: Negreira"

Pewnie to za tego typu raporty kasa lała się strumieniami

1

Ale będzie żal za 2-3 lata jak go wypuścimy..

0

@partymaker
Renoma firmy i kraj też mają znaczenie przy wyborze pracy :)

0

@scorpion93
A co jeśli dają z siebie nawet więcej niż 100%?
A nawet jeśli dawaliby z siebie tylko 5% to udowodnij im, że tak jest i zwolnij dyscyplinarnie, proszę bardzo..
Przypominam, że tu rozmawiamy o perspektywie zawodników, o tym dlaczego zostają w klubie choć trener im mówi, ze na nich nie liczy.
A ta perspektywa wygląda tak, że mają podpisane kontrakty i się z nich wywiązują, trener za chwilę może się zmienić, a oni mogą stać się ważnymi zawodnikami, poza tym zarabiają więcej niż dostaną gdziekolwiek indziej, a przypominam, że to ich PRACA.

0

@patrix211
Super, szkoda tylko że nie brzmisz wiarygodnie.
Zarabiając powiedzmy 10 000 miesięcznie, ale idziesz do innej firmy zarabiać 5 000 i bo tam będziesz ważnym pracownikiem.. jasne, a do garnka włożysz pochwałę od dyrektora ;)

3

Przywiązanie Xaviego do nazwisk jest straszne. Fati i Ferran- dwóch najlepszych ofensywnych zawodników presezonu, obaj na wylocie zamiast w pierwszym składzie, zgodnie z tym jak na to zapracowali w okresie przygotowawczym

1

@partymaker
Wyobraź sobie, że pracujesz w firmie, która odnosi sukcesy na rynku, zarabiasz bardzo dobre pieniądze, aż nagle szef mówi Ci, że już na Ciebie nie liczy i żebyś sobie szukał innej pracy, bo tutaj będziesz już pełnił marginalną rolę, ale podpisałeś wcześniej kontrakt z tą firmą i nie można Cię zwolnić.
Dostajesz propozycje od innych firm, byłbyś tam gwiazdą wśród pracowników, ale dużo mniejsze zarobki, firmy niewiele znaczące..
Co robisz w takiej sytuacji?

0

Sprzedać Lewego, albo nawet za darmo puścić oszczędzając na kontrakcie- to najlepsza opcja, bo każdy z pozostałych, gdy jest na boisku, daje więcej od niego.
Jeździec bez głowy, Abde też może odejść póki coś jest warto, bo po słabym sezonie z małą ilością minut jego wartość mocno spadnie.

0

Xavi sobie wymyślił gre bez lewego skrzydła i dlatego nie chciał Neymara bo on MUSIAŁBY grać. Szkoda tylko, że ta gra nie przynosi rezultatów i ciągle w drugiej połowie wracamy do 4-3-3 by ratować wynik

2

Jasne, można się kłócić o karnego, jasne to może nawet decydować w kontekście całego sezonu, ale przez tą jedną sytuację zdaje się ludzie zapominają o tym co najważniejsze.. graliśmy mizernie, najsłabszy zawodnik na boisku trzymany przez cały mecz za nazwisko, najlepsi gracze presesonu siedzą na ławce, jeden wchodzi na 10 minut, a drugi wcale, to są podstawowe problemy po tym meczu, bo jeśli to się nie zmieni to w następnych meczach znów będziemy szukać detali na VARze, który sprzyjał nam niestety nie będzie i o tym wiemy doskonale..

1

Dwóch najlepszych zawodników presesonu, czyli Fati i Ferran zaczynają na ławce, później wchodzi tylko jeden z nich i to w samej końcówce, najsłabszy na boisku Lewy gra cały mecz, przy czym gra to dużo powiedziane, bo on po prostu jest na boisku.
Gramy przeciwko kurczowo broniącej się drużynie i zawężamy grę świadomie rezygnując z jednego skrzydła, a w środku i tak gramy w zasadzie 3, bo Oriol w rozegraniu nie istnieje. Masakra..
Zamiast Oriola i Lewego Ferran i Fati, normalne 4-3-3 z De Jongiem na DMie i do przerwy zamykamy mecz, nie jesteśmy tak pokopani, bo rzeźnikom już by się nie chciało jakby kilka bramek stracili, no i nie narzekamy na sędziowanie bo nie ma ono znaczenia przy wysokim wyniku.
Ehh..

0

"Mam za sobą przeszłość, kiedy stałem w polu karnym i czekałem na piłkę. Ten okres, kiedy spędzałem 90 minut bez dotykania piłki i strzelałem gola w 92."

Jasne, teraz przeciwko najlepszym nie ma już goli w 92 minucie, reszta się nie zmieniła.

"Im więcej mam kontaktów z piłką, tym lepszy jestem w polu karnym."

No to powinien być w polu karnym bezbłędny, bo do przyjęcia nawet prostej piłki potrzebuje co najmniej kilku kontaktów.

2

Pytanie powinno brzmieć inaczej, "ile goli zdobędzie Lewy w meczach z topowymi rywalami nie licząc rzutów karnych?"
-0
-1
-2
Więcej odpowiedzi nie potrzeba..

0

@catalanian09
Oo, czyżbyś miał wgląd do tej umowy? To ile tam otrzymamy za Dembele? Oświeć nas wszystkich..

0

To było jasne, że za długo u nas nie pogra, nie ten styl gry, a nie jest wielką gwiazdą żeby go wystawiać do gry za sam status, a nie prezentowaną na boisku jakość, jak Lewego.

0

Oczywiście, że by nie doskoczył, ale ludzie i tak wiedzą lepiej..

0

@AdrianBarca
A co jeśli na logikę wygląda to tak, że PSG wpłaca 50 mln i piłkarz jest ich.. ale tylko pod warunkiem, że dogada się z Barceloną w kwestii podziału tej kwoty?

0

@dj
Ma takie przebłyski, których potrzeba by wygrywać LM. Jasne, nie jest gwarantem, ani zdrowia, ani formy, ale daje szanse, bez takiego gracza szans nie ma, zwłaszcza, jak już pisałem, ze stojącym Lewym, który praktycznie nie dotyka piłki w meczach przeciwko najlepszym.
Niestety, nie mamy kolektywu, który tworzy masę akcji, a w meczach z topem tych akcji nie tworzymy prawie wcale. Lewy wykańczać akcje potrafi, ale jego bierność i marna technika powodują, że w tworzeniu akcji mamy jednego zawodnika mniej, a w takiej sytuacji jedyna nasza szansą są akcje indywidualne, a w takich jedynie na Dembele można było liczyć.

0

@Tomek54321
Jasne, to warunek konieczny, ale lepiej go mieć i wierzyć, ze będzie zdrowy na finiszu, niż nie mieć i już przed sezonem wiedzieć, że jesteśmy zbyt słabi by wygrać LM.

1

@Emerald
Nawet nie wiesz jak bardzo chciałbym to odszczekać po wygraniu przez nas LM w tym sezonie, ale niestety jestem przekonany, że tak się nie stanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?