4Fabregas4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
5 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Odejście Dembele to ostateczne pożegnanie z walką o wygranie LM w tym sezonie, choć i tak z Lewym jako kluczowym zawodnikiem ataku szansę na włączenie się do rywalizacji były minimalne
0
Jeszcze zanim przyszedł jasne było, że długo tu miejsca nie zagrzeje. Ogólnie dobry zawodnik, ale nie do naszej gry, coś jak Lewy, tylko ten ma dodatkowo status gwiazdy, więc zamiast go racjonalnie oceniać Xavi po prostu wystawia go do gry kiedy tylko może
0
No Oriol rzeczywiście idealny następca Busquetsa, nawet tak samo nie nadąża z powrotem i goście mu zza pleców uciekają, jak choćby ten co trafił w słupek przy pierwszym golu. A to tylko 2 garnitur Tottenhamu..
0
Ale te 50mln to za którą z kończyn Fatiego zaoferowali? Trzeba im powiedzieć, że Ansu jest nowiutki, z salonu, na części go nie sprzedajemy. Ma 4 kończyny, każda po 50 mln i od takiej kwoty możemy zaczynać negocjacje, a zostają jeszcze inne części ciała..
0
Zamknięcie stadionu na cały sezon, plus odjęcie drużynie ze 20 pkt rozwiązałoby problem na przyszłość. A tak to zaproszenie do tego by wbiegali inni.
"Ej, wbiegamy wszyscy, przegońmy ich z murawy, będzie fajnie, a tylko na jeden mecz nam za to stadion zamkną, jak Espanyolowi"- oj u wielu debili na stadionach pojawi się taka myśl w głowie, a i pewnie na ustach
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@XFCB11
Lepiej Lewego i przyspieszenie transferu Roque
0
@MrCental
Nie stać nas na Haalanda czy Mbappe, poza tym Julian jest od lat biały, więc tu nie przyjdzie nawet jak nas będzie stać. Bernardo przyjść chce, ale też nas na niego nie stać. Brozović chyba jest mądrzejszy niż ci co go chcieli kupić i wiedział, że jego przyjście skończy się jak to Pjanicia czy Messiego, więc nie przyszedł.
A co do Dembele to wciąż nie rozumiesz, tak chciał nam pomóc, że zamiast 50 mln do równego podziału w pierwszej klauzuli zgodził się na drugą z identycznym podziałem.. a może nawet chce coś więcej dla siebie.
1
@MaroBrd
Czy Ty rozumiesz co piszesz?
Dembele poszedł na rękę Barcelonie bo nie chciał żeby wpłacali klauzulę, w myśl której Barca dostałaby dokładnie tyle ile ma dostać teraz w wyniku innej klauzuli, którą już Dembele akceptuje? Gdzie tu pójście na rękę?
Jak chce pójść na rękę to niech oddaje Barcelonie całe 50 mln i nara. To i tak mniej niż jest wart.
Gdyby chciał dobrze dla Barcelony i rzeczywiście żeby się dogadali z PSG w sprawie kwoty transferu to nie uruchamiałby tej drugiej klauzuli, rozumiesz?
0
@MrCental
Wyobraź sobie, że w piłce nie działa to jak w innej pracy, tutaj nie składa się wypowiedzeń, tu trzeba zapłacić za to żeby pozyskać pracownika innej firmy. I ja z punktu widzenia pracodawcy to po takiej akcji z Dembele i jego agentem stroniłbym zarówno od jednego jak i drugiego, bo to nie Barca się tu źle zachowała tylko oni. Dembele dostał od klubu wszystko, pełne zaufanie w momencie gdy po serii kontuzji jego dalsza kariera była baaardzo wątpliwa. Ile ja się tu naczytałem, że zagra kilka meczów i będzie pauzował do końca sezonu znowu..
Czy zawodnicy tu nie będą chcieli przyjść? Póki co chcą i to bardzo, na tyle, że rezygnują z dużo wyższych pensji w innych klubach żeby tu trafić, jak choćby Gundogan. Dlaczego? Bo właśnie tu się zawodników traktuje aż za dobrze, dużo lepiej niż gdzie indziej i walka o to by dostać godziwe pieniądze tego nie zmieni, bo Barcy te pieniądze się należą, bo wszyscy wiedzą, że Dembele jest wart więcej i wpisując te śmieszne klauzule to on ze swoim agentem zagrali nieczysto, a nie Barcelona, która zgodziła się na taki kontrakt, choć mogła posadzić Dembele na pół roku na trybunach i wtedy to on by na tym gorzej wyszedł.
13
Brawo, nie iść nikomu na rękę, bo nam na rękę nikt nie idzie.
Jak czytam tu wielkich znafców, że się ośmieszamy, że powinniśmy wysłać jak najszybciej dokumenty, etc. A niby z jakiej racji? Skoro nie uzgodnili podziału kwoty i mamy prawo domagać się całych 50mln to tak powinniśmy robić. Dembele przy obecnych realiach rynkowych jest wart ponad 100, a my mamy brać za niego 1/4 tej kwoty i się cieszyć? To jak nas mają szanować i proponować nam rzeczywiste sumy rynkowe za naszych zawodników skoro my się sami nie będziemy szanować?
Walczyć do upadłego o każde euro, to PSG powinno zależeć, bo póki co to oni nie mają kim grać w ataku, a Dembele bez odpowiedniego przygotowania do sezonu szybko znów coś sobie urwie i tyle z niego będą mieli.
Ludzie, myślcie..
0
Ehh, jakby tak do PSG zamiast Dembele opchnąć Lewego i ściągnąć teraz Roque..
3
@Moxley
Niestety w przeciwieństwie do kibica Barcelony..
0
Przyjdzie do ważnych i trudnych meczów, zacznie popełniać błędy i w kolejnych takich będzie siedział na ławce..
O ile wogóle będzie w takich meczach przewidziany do gry, bo chyba nikt sobie nie wyobraża, że Oriol będzie grał kosztem 1 albo i 2 z czwórki: Pedri, De Jong, Gundogan, Gavi
0
W perspektywie długoterminowej: Fresenda>Cancelo
0
@adrian89
A jak się nie dogadają co do tego podziału?
0
@pienaar
Lewy niestety nie ma wstydu, jak pokazało jego zachowanie w trakcie i po ostatnich MŚ.
Niemniej jednak samo przyjście Roque już teraz byłoby dobre, szybciej by się przystosował do europejskiego futbolu i tym samym uciął ostatni argument za pozostaniem Lewego na kolejny sezon.
0
@adrian89
Tzn. niby była klauzula, że do 4 sierpnia dalej to jest 50mln, tylko nie było ustalone jaki jest podział tej kwoty między zawodnika i klub i teraz muszą się dogadać? A co jeśli Barcelona zechce całość, albo Dembele zechce całość? Co jeśli sie nie dogadają? Klauzula wygasa?
Przecież to bez sensu, Dembele nie chciał wpłacać 50mln do La Liga biorąc z tego połowę, żeby uruchomić 2 klauzulę na taką samą kwotę, z której nie wiadomo ile ma dostać?
0
@luki9v
Były informacje, że Dembele nie będzie wpłacał klauzuli do końca lipca (tej 50mln), bo chce żeby się kluby dogadały. Skąd info o jakiejś innej klauzuli na tą sama kwotę?
0
@RoberDzik
Masz jakąś potwierdzoną informację na ten temat, czy sobie sam tak wymyśliłeś?
0
@Kejs
Po co ten atak? Nie lepiej zauważyć, że ja się pytam jak to teraz wygląda i jak wiesz to po prostu wyjaśnić? Z informacji, które dostajemy wynika to co napisałem, ale podawane są informacje, że jest inaczej, tzn. mimo, że formalnie klauzula wygasła to jednak wciąż mówi się o 50mln. Chciałbym się dowiedzieć dlaczego..
0
@RoberDzik
Jaką prywatną klauzulę?
Te 50 mln do końca lipca to on musiałby wpłacić, tak to formalnie wygląda, klub daje kasę zawodnikowi, a ten się wykupuje, tak samo było z Neymarem. Nie ma 2 klauzul, jednej dla klubów i drugiej zawodnika.
0
@pienaar
Przyjdzie młody, gdy będzie dostawał szanse to będzie grał lepiej niż Lewy, a Xavi i tak będzie stawiał na Roberta, więc nic nie da, że ktoś przyjdzie skoro nie ma prawdziwej rywalizacji.
2
Skoro PSG nie wpłaciło 50mln do końca lipca to teraz klauzula wynosi 100mln, więc należy im to uświadomić i tyle na ten moment. Czy ja tu już czegoś nie rozumiem?
0
@ShawnC
I poza Gavim każdy z nich nie był zadowolony z ilości minut
0
@ShawnC
Zwłaszcza, że Xavi wymyślił sobie granie 4 w środku i jednym skrzydłowym..
0
Abde to nawet nie pół Dembele, sprzedać póki ktoś chce coś dać, bo przesiedzi sezon na ławce i w następnym odejdzie za bezcen.
0
@kokos_xd
Jak się wrzuca na pałę w 4 na 5 sytuacji to normalne, że w końcu coś dotrze tam gdzie trzeba.
Dembele wrzuca rzadziej, ale znacznie celniej, chyba jedyny z drużyny słusznie olewa podniesioną w praktycznie każdej sytuacji rękę Lewego proszącego o kolejną bezsensowną wrzutkę w jego kierunku.
0
@fantom102
Strzelając po 3 bramki drużynom z dna tabeli w meczach, w których strzelimy tych goli 5 i więcej, jak najbardziej możliwe.
A z zespołami z TOPu jak nie będzie karnych to znów strzeli tyle co i nic.
3
Odejście Dembele oznacza, że Lewy będzie już totalnie bezużyteczny, bo nie będzie miał mu kto regularnie, celnie dorzucać w pole karne. Mogliby wziąć Lewego zamiast Dembele.. ehh