4Fabregas4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
5 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Harnas2
To już (niestety) norma, że my walczymy o tytuły z Realem, stąd porównanie do nich.
Słabość pozostałych.. nawet jeśli to dlaczego Real jej nie wykorzystał, a my tak?
A poza tym:
-Atletico rok temu 71, teraz 63 (a 21 możliwych jeszcze do zdobycia)- gdy u nas był Valverde 79 i 76, czyli pewnie podobnie jak będą mieli w tym roku- nie widzę pogorszenia,
-Bilbao rok temu 55, teraz 46 (21 możliwych)- za Valverde 43 i 53- nie widzę pogorszenia,
-Villarreal rok temu 59, teraz 50 (21 możliwych)- za Valverde 44 i 61- nie widzę pogorszenia.
Jedna Valencia rzeczywiście jest w kryzysie z tych co wypisałeś. Dorzuciłbym jeszcze Sevillę, ale tak to już jest w tej lidze, że jedna drużyna ma słabszy sezon, a druga zadziwiająco dobry, jak choćby Sociedad obecnie. Więc zdecydowanie na siłę szukasz jakichś argumentów przeciwko Xaviemu, albo za Valverde. A fakty są takie, że Valverde miał w zasadzie ukształtowaną drużynę, która zaczęła cieniować po jego przyjściu. Wygrywał ligę, którą odpuszczał największy i w zasadzie jedyny rywal, odpuszczał na tyle, ze nawet nie kończył na 2 miejscu. Xavi przejął drużynę w kryzysie i zrobił znaczny skok jakościowy względem poprzednika, wygrywa ligę, choć Real jest na co najmniej takim samym poziomie jak był za poprzednika Xaviego, który zostawił mu drużynę poza pucharami, co też Xavi ładnie naprawił.
1
@Harnas2
Słabości innych? Real za kadencji Valverde zdobywał 68 pkt, teraz ma 65 na 7 kolejek przed końcem..
My rok temu zdobyliśmy 73 pkt, teraz mamy 76 na 7 kolejek przed końcem. Real jak wygra wszystkie mecze do końca to może mieć więcej pkt niż rok temu gdy wygrywał ligę.
0
Czyli znów żegnamy się z walką o LM na rok z opcją przedłużenia o kolejny..
0
@Lucassito
Z jednej strony się zgadzam, ale z drugiej jeśli dla kogoś zrobić wyjątek to właśnie dla najlepszego piłkarza w historii, któremu niesamowicie wiele zawdzięczamy.
Nie odszedł jak powinien i komu jak komu ale jemu ostatni taniec się należy i on w przeciwieństwie do Lewego, Busiego czy Alby nawet na stojąco może wygrywać nam mecze.
0
@MrCental
Miejmy nadzieję, że tak i pozbędzie się Lewego.
0
Jeśli doniesienia o powrocie Messiego są prawdziwe to mam dylemat, czy lepiej byłoby żeby wrócił i został Busquets, a odszedł Lewy czy nie wrócił i odszedł Busquets, a został Lewy..
Opcja idealna to powrót Leo i odejście obu powyżej wymienionych.
0
Ehh te pismaki, spytali go czy da rade grać, odpowiedział "ja, ja" i od razu, że w czułe miejsce dostał..
2
"Jedyny raz, kiedy Barcelona dokonałą remontady w wyjazdowym meczu LaLigi w tym sezonie, był przeciwko Osasunie, w meczu, który sędziował... Gil Manzano."
Wtedy zagraliśmy w 10, bez Lewego, który dostał czerwoną kartkę. Ciężko nie odnieść wrażenia, że wczoraj również do wygranej, albo chociaż remisu, również zabrakło zejścia z boiska Lewego (niekoniecznie gry w 10).
2
@Sergio_Devils
Jak w większości meczów w tym sezonie.. Też mi się ten Lewy w podstawie nie podoba.
0
Może Messi wcale nie chce koniecznie grać na szpicy, ale widzi w tym sposób na pozbycie się Lewego i przywrócenie kreatywności w ataku?
0
@PietrasCoelho
W przeciwieństwie do Ciebie doskonale rozumiem co do niej doprowadziło
2
@Greenalley
Oczywiście, że tak. Tak samo Real grał gdy u nas trenera udawał Valverde. Odpuścili tamte ligi na rzecz LM i przez to wielu do tej pory przypisuje jakieś sukcesy najgorszemu trenerowi jaki prowadził Barcelonę (co najmniej) w tym wieku..
0
Żadnego z tych gości z ankiety nie potrzebujemy. Gundogan tak, ale kilka lat temu, a nie teraz na emeryturę.
Na DMie: De Jong/Nico, wyżej Pedri, Gavi i do kupienia trzeci ofensywny, młody, na lata do rotacji w typie Bellinghama. Do tego na ogranie jakiś młodzik z rezerw, ewentualnie pozostawienie Torre.
Poza tym żadne rzucanie Gaviego na skrzydło, pozbyć się Lewego, w jego miejsce kreatywny napastnik i nie trzeba będzie wspomagać kreacji w ataku środkowym pomocnikiem.
1
Jeśli przyjście Leo będzie oznaczało pozostanie Busquetsa to nie chcę żeby przychodził, w każdym innym przypadku jak najbardziej.
0
Dla Barcy Firmino >Lewandowski, zdecydowanie.
0
Taa, zamiast pozbyć się tych staruszków co mamy to sprowadzajmy następnych.. Lewandowski będzie miał z kim jeździć do sanatorium.
0
@Tumek
Wrzucam bardzo czesto, polecam wejść w mój profil i poczytać, może coś zrozumiesz..
3
Dlaczego znów gdy "nie może" zagrać Lewandowski nie wystawiamy kogoś za niego tylko gramy w 10?
0
@KluivertFCB
Oczywiście, że nie powinni dostać. Modlić mógł co najwyżej dostać nagrodę dla najlepszego zawodnika mistrzostw, choć i tak jakby się dokładniej przyjrzeć to byli lepsi, a wystarczyłoby żeby Chorwaci odpadli wcześniej po karnych zamiast się na farcie prześlizgiwać do następnych rund i o Modriciu nikt po mistrzostwach nawet by nie wspomniał w kontekście dobrej gry. A Benzema jeśli chodzi o jakość gry biorąc pod uwagę wszystkie aspekty nie jest najlepszy nawet w swoim klubie, to jak może być najlepszy ogólnie?
Lewy z niczego nie został okradziony, po prostu przez głupią (fakt) decyzję organizatorów plebiscytu udało się uniknąć w nim kolejnego groteskowego werdyktu.
5
Oczywiście, że Lewy nie jest zawodnikiem na Barcelonę, bo to klub, w którym technika jest ważna jak w żadnym innym na świecie, a od Lewego w tym zakresie lepsi są gracze Barcy B.
Złota Piłka? To (powinna być) nagroda dla zawodników obok których Lewy nie może być stawiany, zawodników wybitnych w wielu aspektach gry, a Robert jest wybitny tylko w jednym aspekcie, strzeleckim. Dla najlepszych strzelców jest Złoty But.
0
Niech biorą Kessiego, Albę, Alonso i Christensena, a w zamian dadzą Lautaro i będzie super :)
0
Heh , odwracamy trend? Niedługo piłkarze z MLS albo Arabii zaczną przychodzić do Barcy żeby zakończyć karierę..
0
@~plastek~
Czytałeś co napisałem czy po prostu założyłeś, że zapewne krytykuje Gaviego za zadziorność?
0
@goldmetaxa
Zabierz Xaviemu Iniestę, albo Inieście Xaviego i wstaw tam Gattuso i pomyśl czy bylibyśmy tak wielcy jak byliśmy..
I o to tu właśnie chodzi, że to inny profil, Gavi to świetny zawodnik, ale nie gra w sposób typowy dla Barcy, ma problem z tworzeniem gry i jej kontrolowaniem, a tacy zawodnicy są dla nas najlepsi. Stąd też to przerzucanie Gaviego na skrzydło, a w środku gra De Jongiem i Pedrim na rozegraniu, wtedy mamy większą kontrolę.
1
Mało popularna opinia, ale ość już nie raz takie wypowiadał i miał często rację, jak choćby z Griezmannem.
Ja chyba rozumiem o co mu chodzi, Gavi w tym momencie dodaje drużynie zadziorność, waleczność, etc. ale jeśli chodzi o budowę akcji to nawet w połowie nie jest tak dobry jak byli w tym aspekcie Xavi czy Iniesta. Oni dostając piłkę pod swoim polem karnym już wiedzieli jak ma wyglądać cała akcja, następne kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt podań, mogli do znudzenia wymieniać miedzy sobą podania, kontrolować grę, Gavi idzie na żywioł, jest bardziej przydatny w kontrze niż w grze pozycyjnej, obecnie lepiej odnalazłby się w taktyce Realu niż naszej, ale jest bardzo młody więc ma czas by to granie pozycyjne szlifować, zwłaszcza, że robi to pod okiem właśnie Xaviego, czyli najlepszej możliwej do tego osoby. Jeśli się tego nauczy to w połączeniu z cechami jakie obecnie posiada będzie genialny, ale obecnie jest przede wszystkim walczakiem.
12
Parodia, po co gość, który zdrowy jest dla nas osłabieniem gra na siłę z kontuzją?
2
Ehh, żeby chociaż to jego poświęcenie dawało cokolwiek drużynie..
A tu niestety, ale jakby nie zagrał to nasze szanse na 3 pkt byłyby zdecydowanie większe.
0
@KibicBarcy84
W niektórych meczach lepsza, w innych gorsza wersja Luuka..
1
Mają racje, brakuje tej iskry, tej, która w końcu sprawi, że spalą się ze wstydu powtarzając co chwilę te same brednie.
Busquets stoi i czeka aż koledzy obok zrobią akcję, albo pobiegają za niego w defensywie, gdy to się dzieje nawet przy nich nieźle wygląda, Lewy stoi i czeka, aż mu koledzy zrobią setkę, a jak już coś strzeli to choćby poza tym golem zagrał tragicznie to go pochwalą, bo przecież napastnik to ma gole strzelać i tak to się kręci, a jak się nie kręci to zawsze ci sami, że czegoś brakuje- tak, brakuje ruszającego się defensywnego pomocnika i środkowego napastnika, który nie będzie tylko dobijakiem, ale też zawodnikiem tworzącym grę.
1
Dobry wynik biorąc pod uwagę, że znów cały mecz graliśmy w 10