4Fabregas4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
5 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tko
Lewy jest bardzo kiepskim zawodnikiem, zgadza sie, ale jest super strzelcem i dlatego każdy go chce, nawet nie dla samych bramek, ale też ze względu na marketing. Tak to już jest w piłce, że ci co strzelają są najbardziej medialni, nie Ter Stegen, który broni setkę za setką i dzięki, któremu jesteśmy liderem ligi na półmetku, tylko Lewy, który psuje nam grę, traci piłkę za piłką, ale jednak wciśnie w końcu tą jedną bramkę, bo w tym jest genialny.
Lewy w Atletico podniósłby grę drużyny o poziom do góry, bo u nich nie ważne jak, ważne żeby tego gola wcisnąć, u nas ten poziom obniża, ale ma świetne cyferki, więc ludzie uznają, że to nie on jest winny choćby odpadnięciu z LM, choć był tam najsłabszy na boisku w meczach z Interem czy Bayernem, kompletnie niewidoczny, odcięty od gry.
0
@Murazor
Nie, nie wystarczy oglądać, trzeba jeszcze rozumieć co się ogląda, a nie patrzeć na pojedyncze, fajne, efektowne zagrania, jak. np. wczoraj próbę prostopadłego zagrania do Lewego.
Busquets od kilku lat nie dojeżdża i żadna drużyna z nim w składzie niczego poważnego nie wygrywa, to nie jest przypadek.
0
Gramy 4 pomocników, bo tak naprawdę jest ich wtedy 3 jak być powinno, plus niewiele dający Busquets "chowający się" za nimi. Dlatego wygląda to tak dobrze jeśli chodzi o kontrolę. Słabo za to wygląda w ataku, bo nie dość, że Busquets gra za pół zawodnika to tak samo gra Lewandowski. Co piłka do niego to strata, albo złe przyjęcie, albo złe zastawienie.. Najgroźniejsi jesteśmy z przodu gdy Lewy nie nadąży za akcją, zostanie przed polem karnym, to wiele mówi. Gramy "w 10", a i tak wygrywamy. Jakby to mogło fajnie wyglądać jakbyśmy grali w "pełnym składzie"..
0
@johny11
I co ci wszyscy najlepsi trenerzy osiągnęli w ostatnich latach z Busim w składzie?
Ano właśnie.. Dziękuję, po temacie
0
@johny11
De Jong za niego gra w obronie, w ataku 95% podań to zagrania do najbliższego, no rzeczywiście profesor, taki dosłownie, staruszek z siwymi włosami co to już tylko stoi i się wiedzą dzieli z innymi, a sam praktycznie nic nie robi.
0
@johny11
Jakie wiecznie? Ja narzekam tylko gdy w składzie są Busquets i/lub Lewy.. hmm czyli w zasadzie zawsze ;)
1
Valverde vs Setien ;)
https://www9.zippyshare.com/i/ewOn0O8h/47182/Valverde.PNG
https://www9.zippyshare.com/i/ZrHv4zMj/34861/Setien.PNG
0
Ehh, jak raz można by sobie obejrzeć fajny mecz Barcelony, bez Lewego i Busquetsa to się musiał Pedri uszkodzić..
0
@Bandzior
No on był specem, więc pomyśl jaki jest Koeman.. ;)
0
@pasquda
No i gdyby sędzia prawidłowo odgwizdał faul Busquetsa to by nie było sytuacji z wejściem Braisa, bo akcja by się zatrzymała wcześniej.
A co do kartek to najmniej jest tu ważne jakiego koloru, ważne by za takie same wejścia były jednakowe kary, bądź ich brak, a skoro Dembele dostał żółtą po VARze to znaczy, że za takie wejście La Liga (decyzją sędziów VAR) przyjęła za właściwą karę właśnie taką kartkę, nie może być tak, ze jedni sędziowie na VARze taką samą sytuacje oceniają inaczej, a drudzy inaczej, przepisy są te same.
1
Busquets i Lewy tu nie pasują, pierwszy już nie dojeżdża, a drugi nie łapie naszej gry. Wczoraj go chłopaki omijali i całkiem fajnie to wyglądało..
0
@forest
To, że nie został odgwizdany, choć był na co najmniej żółta kartkę, a chronologicznie był jako pierwszy. Gdyby został prawidłowo odgwizdany wejścia Braisa by nie było. Dokładniej mówiąc wejście Braisa było konsekwencją błędu sędziego.
0
@Murazor
Atak był na piłkę, w momencie gdy Busquets ją odkopnął Brais zaczął cofać nogę, jakby tego nie zrobił Busi miałby złamaną nogę po tym wejściu..
0
@against_modern_football
W momencie wjazdu Braisa nie powinno być Lewego na boisku, ale ok, żółta za tamtą sytuację się należała, natomiast wjazd Busquetsa był gorszy, tylko konsekwencje dla rywala mniejsze.
I napiszę to po raz kolejny, Brais cofał nogę i nawet układał tak całe ciało by jak najbardziej zelżyć siłę tego wejścia. Tak samo jak Dembele cofał nogę i zostało to uznane za okoliczność łagodzącą.
0
@Agusia
Ale tu Busquets przede wszystkim szedł dalej, zdążył się podnieść i zrobić kilka kroków, jakby był gwizdek to by się zatrzymał, zarówno on jak i Brais.
Tutaj też nie było wejścia z pełnym impetem, Brais ewidentnie zrobił odwrót by zabrać nogę i nie złamać Busquetsowi nogi, tak samo jak Dembele.
0
@kosmos91
Akurat jeśli chodzi o Pedriego to nadział się na łokieć biegnącego Braisa, który taki sam ruch ręki wykonywał w momencie uderzenia Pedriego jak i przed tym i po tym fakcie. Tu nie było najmniejszych intencji z jego strony.
A Lewy Le Normanda uderzył ewidentnie: https://pbs.twimg.com/media/FnYXzjnWYAAmbXj?format=jpg&name=small
Odnośnie podobieństwa sytuacji napisałem wyżej.
Nie, właśnie nie było po gwizdku, a powinno być i wtedy nie byłoby całego zajścia. Zgadzam się, że za akcję po gwizdku też należy karać, nawet bardziej, ale tutaj przyczyną tego zajścia był ewidentny błąd sędziego.
0
@cesarz2211
Ewidentnie obaj zabierali nogę w ostatniej chwili widząc czym może się skończyć jej nie zabranie.
A jakby Brais szedł do końca to Busi by miał złamaną nogę, podobnie Alderete jakby nogi nie zabrał Dembele.
0
Słusznie, mają bardzo mocne dwie podstawy, pierwsza to wcześniejszy faul Busquetsa w tej sytuacji, a druga to niemalże identyczny faul Dembele z Getafe oceniony na żółtą, a za to samo należy karać, bądź nie karać jednakowo.
1
Sędzia masakryczny na naszą korzyść wczoraj, to trzeba oddać.
Po pierwsze Lewy znów 2 łokietki sprzedał, po żółtej za każdy i nie powinno być go na boisku już w pierwszej połowie.
Po drugie, w sytuacji z czerwoną kartką Braisa jest jeden ważny fakt, mianowicie to Busquets najpierw faulował wślizgiem od tyłu, za co powinien dostać CO NAJMNIEJ żółtą kartkę i gdyby sędzia prawidłowo odgwizdał ten faul to nie byłoby nawet wejścia Braisa. A jeśli chodzi o rozstrzygnięcie czy to wejście było na żółtą czy czerwoną to Elustondo ma nie 100, a 200% racji, skoro nie tak dawno za takie samo wejście Dembele dostał tylko żółtą to Brais również powinien dostać żółtą i każdy kolejny zawodnik (przynajmniej do końca tego sezonu) także, bo tylko to będzie sprawiedliwe.
0
Myślę, że ten Busquets nie przypadkowo się tu pojawił, niestety może być dziś decydującym czynnikiem w przełamaniu tej passy Sociedad..
1
Niech ci agenci się za to obrażą i nie odbierają telefonów nawet jeśli ktoś w Barcelonie wpadnie na ten głupi pomysł by się z nimi skontaktować w sprawie przedłużenia kontraktu..
0
Lewandowski to powinien już zostać odstawiony od reprezentacji po tym jak zaprezentował się na mundialu, zarówno sportowo jak i wizerunkowo.
Reszta ekipy zobaczyłaby przy okazji, że żarty się skończyły i nie ma świętych krów.
A Santos to może nie wypełnić kontraktu i to wcale nie dlatego, że zostanie zwolniony ;)
1
@FrankliN7
Ja bym jeszcze dodał Roberto zamiast Araujo i przesunięcie Kounde na stopera, bo na Ronalda trzeba chuchać i dmuchać, a jak coś mu dolega to niech się w pełni doleczy.
0
@LatajacyHolender
Lukaku jest kontuzjowany, wróci to Dżeko będzie wchodził na 15 minut maksymalnie.
Lautaro tam jest numerem 1, nie tylko ataku ale i całej drużyny, jest liderem, kapitanem, najlepszym zawodnikiem.
Aż ciężko mi uwierzyć, że możesz tego nie widzieć, więc uznaję, że trollujesz, a z trollem nie chce mi się dalej gadać.
0
@Gall
Nie, no wiadomo, Arthur był problemem Juventusu, tylko odszedł i znów wygrywają wszystko jak leci.. oh wait ;)
1
@Mroziu
Całkiem możliwe i to nawet już jutro, bo z Realem Valladolid grają ;)
0
@Gall
Może taka, że jest kontuzjowany? Czy to za mało i z kontuzją ma błyszczeć?
A co do Serie A to proponuję się zapoznać choćby z taką fajną serią meczów:
https://zapodaj.net/images/8de7a91a1800e.jpg
Wszystkie, w których Arthur zagrał od pierwszej minuty wygrane, wszystkie w których nie grał wcale, albo nie grał od pierwszej minuty ze stratą punktów Juventusu, poza meczem z Romą, gdzie Arthur wszedł na 28 minut, przy wyniku 3-1 dla Romy, a Juve wygrało 4-3 ;)
0
@LatajacyHolender
A ty już obejrzałeś ten Twoim zdaniem, obecny numer jeden Interu, Edina Dżeko, co to w żadnym meczu 90 minut nie może zagrać, że się tu w temat wbijasz? :)
1
Są zawodnicy, którzy wybijając się w słabszym klubie pokazują, że są gotowi rozpocząć kolejny etap kariery, tzn. przejść do większego klubu. Depay wyróżniając się w Lyonie pokazał jedynie, że to dla niego idealne miejsce, bo zarówno wcześniej w MU, jak i później w Barcelonie, gdy nie był główną gwiazdą drużyny praktycznie nie istniał.
Tak samo będzie w Atletico, coś tam postrzela, może nawet przyczyni się do wygrania kilku meczów ze słabszymi rywalami, ale jak przyjdą wielkie mecze o poważną stawkę to znów przejdzie obok meczu, bo spali się psychicznie.
0
@LatajacyHolender
Nie wiem co bierzesz, ale lepiej to odstaw, bo Ci na myślenie szkodzi.
Napoli to był powrót Lautaro po mistrzostwach, pierwszy jego mecz po przerwie, wszedł planowo na pół godziny, następne 4 mecze zaczął w podstawie i tylko raz zszedł w samej końcówce, w każdym z tych meczów strzelił po golu. A ten, Twoim zdaniem numer 1, Dżeko w każdym z tych meczów schodził parę minut po przerwie, albo po jakichś 20 minutach drugiej połowy ;)