4Fabregas4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
5 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawlak1992
Z Ferranem wymieniającym się pozycjami z Fatim byłoby zdecydowanie lepiej. Mamy więc przynajmniej 2 lepiej pasujących do naszej gry, mogących grać na szpicy zawodników niż Lewy.
0
A i tak był dopiero drugi najsłabszy na boisku, tuż po Lewandowskim.
0
@Murazor
Nie, no jak widać miało wielki sens, nastrzelał dzisiaj, że ho ho..
0
@LionelKessie
Dobrze, że Xavi zrobił jak chcieli ci "nieodklejeni" i zamiast 3 pkt mamy 1, nie?
0
@Pawlak1992
To ile nam dał dziś? Znów najsłabszy na boisku, najmniej widoczny, a gdy już udało mu się dograć piłkę to marnował co tylko się da.
Oby jak najszybciej rozpatrywali to odwołanie i najlepiej jeszcze mu ze 2 mecze dorzucili tego zawieszenia to chociaż trochę pogramy jak powinniśmy.
1
@Pawlak1992
Ktokolwiek grający kombinacyjnie i dla zespołu, a nie tylko czekający by mu dogrywać piłki w pole karne.
1
Ehh, a mogło być tak pięknie, z De Jongiem na DMie jak należy, ale ten Lewy strasznie razi w oczy.
0
Pewnie chcą żeby zagrał z Atletico i żebyśmy znów z nim w składzie nie potrafili stwarzać zagrożenia przeciwko ogarniętej defensywnie drużynie. Ehh, a miały być przyjemnie 3 pierwsze meczyki po mundialu i na luzie 9 pkt.
3
Jakby nie patrzeć słuszna decyzja, więc nie ma co bić piany ;)
0
@Bulos11
Czy Xavi już Ci wystarczająco wyjaśnił, że inaczej przygotowuje się zespół i samego zawodnika wiedząc, że nie zagra on w danym meczu, czy dalej będziesz twierdził, że przecież Lewy normalnie trenuje, więc co to za problem, że dzień przed meczem nagle poszło info, ze jednak może zagrać?
12
@kubix05
Może i lament, ale słuszny, bo w tym meczu Lewy bez względu na decyzje sądów czy kogokolwiek innego nie miał prawa zagrać, bo jeden mecz zawieszenia jest niezmienialny w przypadku czerwonej kartki, a odwołaniu podlega tylko dodatkowa kara za jakość przewinienia i głupie gesty
0
@Bandzior
Czyli odbył by bez kombinowania słuszną kare 3 meczów zawieszenia i co najwyżej dostał dodatkowe (również słuszne) zawieszenie po 2 latach ;)
0
@MajkiYB
Niestety nie jest prosta, bo Xavi jest zaślepiony Lewym i Busquetsem, czyli ostatnimi dwoma graczami, którzy psują naszą grę.
1
@DonCarletto
Opcja idealna, nie dość, że lepiej bo bez uzależnienia od jednego zawodnika (i to w 4 zamiast 3 meczów), to jeszcze lepiej bo zagralibyśmy to co przygotowujemy od kilku dni, a nie naprędce w 1.
0
@Bulos11
W treningu jest, kondycyjnie da radę, ale "stado baranów" rozumie, że w klubie takim jak Barcelona przygotowuje się warianty gry pod dany mecz z zawodnikami, którzy mają w nim zagrać.
Jak miał nie nastrzelać więcej skoro jedyna taktyka gdy jest na boisku to dogranie piłki do niego?
0
Tak ogólnie to jest genialny ruch przeciwko nam. Xavi przygotowuje taktykę na Espanyol bez Lewego, Lewy przygotowuje się na za 3 mecze, aż nagle dzień przed meczem zmiana planów, więc mamy popsuty jutrzejszy mecz, bo teraz mamy zawodnika bez pełnego przygotowania i taktykę zmienianą dzień przed meczem, a poza tym i tak 3 kolejne, bo przecież to jasne, że nie ma najmniejszych podstaw by tą kare skracać.
0
@PatrychoO
Ale im to na rękę, żeby z nimi Lewy grał, bo wtedy jesteśmy słabsi, mało kreatywni i gramy tylko i wyłącznie łatwą do zablokowania przez kluby z klasowymi obrońcami, taktyką "podaj do Roberta". Więc bardziej odwieszą po naszym przegranym meczu z Atletico, w którym z Lewym w składzie będziemy znów bezproduktywni w ataku.
2
Ehh, a nastawiałem się na fajny meczyk jutro..
Skoro dostał czerwoną to zawieszenie i tak powinien odbyć, a do następnego meczu powinni rozważyć czy więcej niż ten automatyczny jeden mecz czy nie, więc z Espanyolem grać nie powinien tak czy siak. Ewentualnie jakby się nie wyrobili z decyzją przed następnym meczem to powinni zawiesić mu te DODATKOWE mecze.
A ludzie w Polsce na sądy narzekają..
4
Każdy w klubie ma swoja inną wizje, a ponoć współpracują.
Może jak wspólnie usiądą do rozmów to zrozumieją, ze najlepszy następca Busquetsa od dawana jest już w klubie..
0
CR im chyba odmówił to może ku naszej uciesze Busi sie zdecyduje na fajne dorobienie sobie do emerytury..
9
Oby to tylko te ichniejsze Prima Aprilis..
0
@Faro
Problem w tym, że on od jakiegoś czasu ciągle jest przed kontuzją albo po kontuzji.
0
I to powinna być Superliga :)
1
Tylko Maukoko sensowny. Inigo w sytuacji gdy potrzebujemy prawego obrońcy, a na środku mamy przesyt i nie wiadomo kto ma grać w podstawie to jakiś żart. W dodatku gość ma 32 lata. A Kante to jest przeciwieństwo DMa pasującego do naszego systemu gry.
1
Opcja poruszona na końcu artykułu jest tą idealną dla nas. Frenkie i Nico i lepszych nie znajdziemy, w dodatku obaj "za darmo"
0
Kucacz Valverde zmarnował genialnego zawodnika..
0
A później znów "musimy się poprawić, musimy dalej ciężko pracować"..
0
@LionelKessie
On miał wtedy tą kadrę gdzieś, chciał przedłużyć kontrakt niezależnie od kadry, dostał zapewnienie, że tak się stanie, a jednak MUSIAŁ odejść. Teraz ciężko mu na nowo zaufać, a pamiętając ile go kosztowało to, że musiał wszystko przeorganizować w swoim życiu o 180 stopni w kilka dni może nie chcieć przeżywać tego po raz drugi i woli nie czekać na koniec kontraktu, a nas w tym momencie nie stać na to by złożyć mu propozycję.
Myślę, że w tej sytuacji opcja idealna dla nas po wymiana Lewego za Messiego. Kasowo się będzie zgadzało, jakościowo również, a jeśli chodzi o pasowanie do stylu gry to wyjdziemy na plus zdecydowanie.
10
A jak mu mają coś zaproponować, skoro ich nie stać?
Inna sprawa, że Messi z pewnością o tym wie i mógłby poczekać do końca sezonu z decyzją jeśli chciałby wrócić, a jak widać niekoniecznie chce, skoro już teraz chce przedłużać kontrakt. A może po prostu Leo nie chce znów przezywać tego co 1,5 roku temu, czyli tej niepewności gdzie przyjdzie mu grać.
0
Oby Busquets tak jak uprzedził de la Fuente tak też uprzedził Xaviego i za chwile ogłosił, że w styczniu, a najdalej po sezonie odchodzi za ocean..