4Fabregas4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
5 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PoGGi
Nie wiem czy jest gorszy sędzia regularnie dostający kluczowe mecze w europejskich pucharach. Marciniak w KAŻDYM meczu na szczycie, który sędziuje popełnia przynajmniej jeden kluczowy błąd, zawsze to o nim po meczu jest głośniej niż o grze, on zawsze chce być gwiazdą, uważa się za nieomylnego, a myli się bardzo często, ma narzędzie do tego by większość tych pomyłek w porę skorygować, ale ujmą dla niego jest skorzystanie z tego narzędzia.
0
Marciniak nie korzysta z VARu, bo jak z niego korzysta to znaczy, że popełnił błąd i ma obniżona ocenę, a jak nie korzysta to nawet jeśli popełni błąd obniżonej oceny nie ma. Wszyscy wiedzą wtedy, że popełnił błąd, ale w ocenie jest na plus i dzięki temu dostaje kolejne ważne mecze do sędziowania, w których znów popełnia błędy, ale nie korzysta z VARu.. i tak kółeczko się zamyka i gość, który nie nadaje się do sędziowania Ekstraklasy prowadzi kluczowe mecze w LM.
2
Miejmy nadzieję, że tak sobie będzie grał od 60 minuty do pewnego czasu tylko, a później jakaś dolegliwość go wyeliminuje z gry całkowicie i % rozegranych meczów będzie się zgadzał na tyle, że i tak Atletico całą kwotę wypłaci. ;)
0
Bardzo dobrze, nie nadaje się na DMa w Barcelonie i pewnie sam o tym też wie.
0
Fajnie, że nie wstydzi się wiary i w takiej chwili daje świadectwo, dzięki temu z pewnością będzie mu łatwiej przetrwać trudny czas.
3
Na LM z Busquetsem na DMie nie ma szans, więc dobrze by było chociaż ligę ugrać.
0
Szkoda, że Liverpool na to nie pójdzie.. chyba, że im sporo dopłacimy.
0
Setien>Valverde
0
@adukla
Jaka zagadka? Przecież Valverde mówił, że nie przywiązuje wagi do przygotowania fizycznego, do tego wpuszczał Dembele do gry z niezaleczoną kontuzją (Lyon w LM) czym pogłębiał jego kontuzje. Tu wszystko jest jasne.
1
@PatriBarca
Nic nie musi, ma teraz większy kontrakt przez to, że wcześniej zgodził się na niższy.
Jakby mu podzielili pensję równo na wszystkie lata kontraktu to teraz by nie miał aż tak dużo.
Wyobraź sobie, że idziesz do pracy w firmie, która ma chwilowe problemy finansowe. Proszą Cię byś podpisał umowę, według której teraz dostaniesz mniej, ale później zostanie Ci to wyrównanie wygórowaną pensją w następnych latach. Po czym przychodzą te następne lata i nagle się okazuje, że zarabiasz więcej niż inni i dlatego firma chce żebyś się zgodził na niższe zarobki "zapominając", że wcześniej zarabiałeś mniej..
Rozumiesz już sytuację De Jonga?
1
O 3-4 lata za późno, powinien odejść jak Casemiro z Realu, jeszcze byśmy za niego dostali furę siana.
2
Jak to dobrze, ze Laporta wolał zdenerwować Koemana niż ściągnąć mu drugi niewypał do pary z Depayem.
0
Xavi teraz z Depayem pojedzie jak z Pique, narzeka, że zagrał tylko 2 razy i był zmieniany po 60 minucie to teraz tylko 2 razy zagra i to wejdzie po 60 minucie.
A jeszcze za teksty o motywacji to nawet i te 2 razy może być za dużo. :)
0
Już w poprzednim sezonie był w rytmie i nie dawał za dużo..
1
Obyśmy się nie ugięli.
Albo niech płacą ustaloną kwotę, albo niech go Cholo wpuszcza cały sezon po 60 minucie i niech wraca do nas. Za 20 baniek to go po sezonie opchniemy tak czy siak.
0
Ale się utarło, że żaden trener nie dał Puigowi u nas szansy, a przecież za Setiena w lidze Puig pograł sporo i wtedy właśnie pokazał, że może być wiodącą postacią Barcelony.
To od tamtego czasu, a nie ze względu na występy w rezerwach, Puig zyskał spore grono zwolenników jego talentu, bo POKAZAŁ, że pasuje do drużyny i błyszczał na tle zawodników z La Ligi.
To nie jest tak, że zwolennicy Puiga patrzą na niego życzeniowo, Puig UDOWODNIŁ swoją wartość, niestety jedynie w dość krótkim okresie czasu, bo tylko tyle go dostał.
Najwięcej szumu wokół RIkiego było po przyjściu Koemana, bo wielu spodziewało się PO JEGO DOBREJ GRZE ZA SETIENA, że Koeman będzie z niego regularnie korzystał, stąd ciągłe pytania o Puiga na konferencjach i cała nagonka na Koemana.
Teraz Riki znów dostaje minuty i znów błyszczy i to z miejsca, bez ogrania. Owszem, w słabszej lidze, ale czy najlepsze drużyny z MLS są słabsze niż te z dołu tabeli La Liga albo np. Victoria Pilzno? Śmiem wątpić. A jak np. Lewy takim słabiakom postrzela to zachwytów nie ma końca..
Rozumiem, że do MLS idzie sporo podstarzałych gwiazd, które idą do tej ligi bo chcą sobie dorobić, ale ci zawodnicy nie idą tam przechadzać się po boisku i rozdawać autografów. Proponuję najpierw obejrzeć kilka meczów, zobaczyć zaangażowanie tych "emerytów", a później dopiero wydawać opinie.
0
@Azi
No rzeczywiście, poziom duuuużo niższy, w końcu np. była gwiazda Bayernu i Juve, Douglas Costa wchodzi tam na pół godziny z ławki właśnie dlatego, ze tam taki niski poziom jest. ;)
2
@Dojt
A nam strzelił gola zawodnik, który nie przebił się 2 sezony temu w.. Lechu Poznań. Też wyciągniemy z tego jakieś daleko idące wnioski?
Lewandowski uderzyć potrafi, także z dalszej odległości, co pokazywał np. wykonując rzuty wolne, sęk w tym, że wczoraj miał hektary miejsca by do pozycji strzeleckich dochodzić.
Nasi pozostali przeciwnicy grupowi będą bardziej miarodajną weryfikacją.
2
Tyle maksymalnie powinni kosztować Mbappe czy Haaland, w świecie , w którym człowiek byłby ważniejszy niż pieniądze..
A co do samej Keiry to ostatnio na mistrzostwach grała prawie wszystko od deski do deski w drużynie mistrzyń świata i zaliczyła 2 kluczowe asysty w meczach na styku, w których Angielkom nie szło, zakończonych dogrywkami, ćwierćfinale z Hiszpankami i finale z Niemkami. Pewnie przed tym turniejem cena byłaby nieco niższa.
0
@senri
Tak, tam same takie tercety i każdy lepszy zawodnik strzela tyle co Messi czy CR. :D
Z tego sezonu:
Bale 2 gole w 7 meczach (nawet nie wywalczył sobie miejsca w pierwszej 11),
Vela 8 goli w 26 meczach
Chicharito 12 goli w 25 meczach
Douglas Costa 3 gole w 21 meczach
Rzeczywiście jak MSN..
No i oczywiście tam silny i duży chłop nie jest wcale tak silny i duży jak w LaLidze, tam od takiego Puig się nie odbije, bo liga słabsza. :D
To na tej samej zasadzie wymyślane brednie jak swego czasu o Messim, który jak by przeszedł do Premier League to by był ciągle kontuzjowany, a później jak przychodziło do meczów z angielskimi drużynami to następowała brutalna weryfikacja tej tezy.
Filmiki? Przecież takich filmików jest cała masa na yt.
Ot pierwszy z brzegu:
Od około 5 minuty filmiku kilka akcji z rzędu jak to się Riki odbijał w La Lidze, wcześniej sporo sytuacji gdzie rzeczywiście był przewracany, z tym, że z faulem bo inaczej nie byli mu w stanie odebrać piłki ci silni gracze z La Ligi, od których to miał się tak bardzo odbijać.
btw. w 1.15 na tym filmiku bardzo podobny strzał, z bardzo podobnego miejsca jak w przypadku tej bramki z ostatniego meczu, pokazujący, że ten gol to też nie był przypadek.
Ale tak, wiem, to było w La Lidze dlatego trafił w poprzeczkę, w MLS łatwiej trafić w bramkę. :D
0
@senri
To popatrz sobie jak leci na 2 metry choćby w 2 pierwszych akcjach na tym filmiku:
7
A w poprzednim meczu genialna asysta:
Można się śmiać z ligi, z przeciwników (choć wczoraj np. bardzo niedawno łączeni z transferem do Barcy Insigne czy Bernadeshi w drużynie rywali), ale boiska i bramki są wszędzie takie same, a takie dogrania na centymetry czy strzały pokazują wielką jakość Puiga.
0
Mogliby dorzucić Depaya do odchodzących w zamian za Alonso z przychodzących. ;)
5
I takie noty są warte więcej niż jakieś subiektywne oceny, jak np. w głosowaniu na Złotą Piłkę, bo każdy jest oceniany według tych samych, stałych kryteriów. Można się ewentualnie spierać o te kryteria i ich wartościowanie dla ogólnej oceny, ale jakie by te kryteria nie były i tak zawsze będzie to lepsze niż udział w plebiscytach jakichś ludzi z egzotycznych krajów co głosują na (jedyne) znane im nazwiska, a ich głosy są warte tyle samo co człowieka, który oglądał prawie wszystkie mecze z udziałem najlepszych.
1
@David_Martin
Otóż to, przy wysokim prowadzeniu i możliwości zrobienia 5 zmian w meczu 2-3 juniorów każdorazowo powinno pojawiać się na boisku. To lepsze niż wypożyczanie gdziekolwiek, najczęściej do niższej ligi albo słabej drużyny, głównie murującej bramkę, bo młody ogrywa się grając na wysokim poziomie, a do tego od razu widać czy wpasowuje się w nasz ofensywny system gry.
0
Najsłabsze ogniwo to się samo wyeliminowało na Sociedad, jeśli jednak zastąpi go Pjanić to będzie jeszcze gorzej.
2
@Firestone
Można Puiga nie lubić, ale patrząc obiektywnie należy stwierdzić, że jeśli chodzi o wizję gry to chyba tylko Pedri jest z naszej kadry na tym samym poziomie.
0
@Kismeth
Mało kto w naszej drużynie potrafi podawać jak Puig..
0
Ale by to było piękne jakby po cichu za zasłoną Lewandowskim Barca nagle ogłosiła pozyskanie Lautaro..
1
Żebyśmy za niego za kilka lat ponad 100 nie płacili..