4Fabregas4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
5 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ileż to było opinii za Valverde czy Koemana, że ten czy tamten gracz jest za słaby, że trzeba go sprzedać. A ja nie raz pisałem, że jak drużyna jest słaba to i zawodnicy nie bazujący na grze indywidualnej słabo wyglądają.
Zmarnowaliśmy kilka lat z niby trenerami, zmarnowaliśmy też kilku bardzo dobrych zawodników w tym czasie, którzy pod wodzą Xaviego, w poukładanej drużynie, wyglądaliby zupełnie inaczej..
0
Pawlaki, Jarki i cała reszta zwolenników Koemana- gdzie teraz jesteście? :)
0
@wildzenon12
Pochowali się w szafach i będą tam siedzieć latami. :)
1
@Recha_0684
Za Valverde Real w lidze był na naszym poziomie z tego sezonu gdy jeszcze prowadził nas Koeman.
Ze składem jaki mieliśmy nie dało się tamtych lig nie wygrać.
2
Po początkowej euforii gdy wchodził do zespołu daje nam ostatnio najmniej z całej 6 pomocników, ale ma potencjał na solidnego zmiennika na DMa, a może i nawet bycie podstawowym DMem.
0
A na co nam on?
Nikt>Kessie
0
Jeśli za Depaya to idealny deal. Lepszy za słabszego, Laca za darmo, a za Depaya coś by do budżetu wpadło, no i Francuz w przeciwieństwie do Holendra jest na odpowiednim poziomie mentalnym by grać w takim klubie jak Barcelona.
0
@slayer
Wiem. Wcześniej przedłużyli z Azpilicuetą i odnosząc się do tego napisałem, że mogliby też (wcześniej) przedłużyć z Christensenem..
0
Choć jedna dobra wiadomość. Mogliby jeszcze z Christensenem przedłużyć.
1
Heh, nie sprowadzimy Isaaka, bo celujemy tylko w czołowych napastników, a wyżej wymienionych 4 wcale nie lepszych niż Szwed. :)
Czołowy napastnik, idealny do naszego stylu gry wczoraj strzelił piękną bramkę Liverpoolowi. ;)
1
@AbelKabel
Wprowadził młodych bo zajechał starych, kimś musiał grać. :)
5
@AbelKabel
Kontuzję złapał po powrocie do klubu, powrocie od razu po meczach reprezentacji, bo Koeman nie dał mu po nich odpocząć.
12
@AbelKabel
A jaką kadrę miał Koeman w poprzednim sezonie? Już się zapomniało? :) Pedri sam się nie połamał, 90% jego kontuzji to wina zajeżdżania przez Koemana i tego, że nie dał mu odpocząć po reprezentacjach.
Ronald był w klubie ponad rok i nie było żadnego progresu.
U Xaviego niemalże od razu widać było zmianę mentalności, sposobu grania, powrót pressingu.. To nie jest kwestia kadry, tylko sposobu trenowania i podejścia do zawodników- Xaviego chwalą nawet ci co nie grają, na Koemana wielu narzekało, nawet z tych regularnie grających, a ilu ugryzło się w język tylko można się domyślać. Xavi na każdym treningu ćwiczy coś co ma być wykorzystywane w grze, Koeman prowadził zajęcia ogólne, nie wytrenował ani jednego schematu gry. Jedyne z czym kojarzy się jego Barcelona to serie wrzutek na 3 wieże w polu karnym i zmiany napastników na obrońców gdy prowadziliśmy w końcówce, albo obrońców na napastników gdy nie prowadziliśmy. Takie pomysły z B klasy, bo nawet w A klasie są bardziej kreatywne.
1
Zastanawiam się gdzie są teraz ci co twierdzili, że Koemana trzeba zostawić na stanowisku, a Xavi musi najpierw potrenować jakiegoś średniaka w Europie, albo Barcę B. Ciekawe ilu z nich, jak Laporta, teraz potrafi przyznać się do błędu, a ilu siedzi w szafach..
0
@Nefir
Czekałem na odniesienie do repry i się nie zawiodłem. :)
Mogę użyć mojego ulubionego przykładu jak to Depay się spala gdy pojawia się presja. Na Euro Holendrzy zaczęli bez presji, nic nie musieli, wygrali pewnie grupę, Depay się popisywał, zaczęły się oczekiwania, pojawiła się presja i.. w 1/8 finału, z wcale nie mocnymi Czechami nie było Depaya na boisku, nie zrobił kompletnie nic, spalił się.
Zresztą nawet jak grał o posadę Koemana to karnego zmarnował, bo się presja pojawiła.
Depay ma umiejętności na zmiennika w Barcelonie, ale głowę na lidera przeciętnej drużyny, bo gdy jest jednym z wielu, a nie liderem, albo gdy gra w topowej drużynie, w której jest ciągła presja wyniku nie potrafi sobie z tym poradzić.
0
@Nefir
Nie ma głowy na topowy klub. Jego mentalność Lyonu nie przeskoczy. Znika w meczach z każdym poważniejszym przeciwnikiem gdy pojawia się presja na wynik, a ta w Barcelonie jest ogromna.
0
@Nefir
Nasz błąd to był jak go ściągaliśmy. ;)
0
Co do karnego, to jak wpadnie jest nie do obrony, ale wpadnie tak 6-7 na 10 maksymalnie, więc poszedł na dużym ryzyku Depay.
Dobrze, że weszło, bo i 3 pkt mamy i może ktoś parę groszy rzuci po sezonie za niego. :)
1
Dobrze, że podbija cenę. :)
0
Czyli na Galatę: Frenkie-Gavi-Nico, na Osasunę: Busquets- Pedri-Puig :)
0
Na początek posiadanie zawodników w pełni rozumiejących system gry jest dla Xaviego bezcenna, ale niech on już lepiej szybko przyucza De Jonga do stałej gry na DMie, bo z Busquetsem i jego coraz częstszymi babolami to my na dłuższą metę za daleko nie zajedziemy.
2
Ale to by było piękne jakby Laporta zza zasłony Haalandem i Kounde wyciągnął Lautaro i De Liga. :)
0
"...gdy ma się tak długo piłkę przy nodze i rozrzuca się ją z jednej strony na drugą, tworzą się przestrzenie, które trzeba wykorzystać do wykreowania okazji bramkowej."
Ile ja razy o tym pisałem jak był Koeman, że tego brakuje, że skrzydłowym trzeba przygotować przestrzeń i możliwość gry 1 na 1 poprzez szybkie przenoszenie gry z jednej strony na drugą przez kreatywnych rozgrywających..
0
Gdzie są zwolennicy Koemana i Valverde?
"Xavi niech najpierw poprowadzi jakiś klub w Europie, zanim Barcelonę obejmie."
1
Czyżby Guardiola po raz kolejny nam pomógł i zabrał Haalanda z La Liga? Oby!
0
Czyli na razie za mało operujemy piłką i za łatwo ją tracimy.
Jak podań będzie 2 razy więcej, a strat 2 razy mniej będzie można ogłosić zakończenie procesu budowy drużyny Xaviego. :)
8
Jak tak dalej pójdzie to za jakiś czas będą akcje na rzecz hetero fobii..
2
"Jesteśmy przekonani, że zostało jeszcze wiele kolejek."
:D
0
Czerwona kartka Pique wynika z błędu sędziego. Zamiast od razu pokazać czerwoną Melamedowi za uderzenie bez piłki i odizolować go od Pique to dal żółtą i zaostrzył konflikt, pozwalając zawodnikom dalej sobie skakać do gardeł. Powinniśmy się odwołać, choć w sumie i tak nic to nie da bo mafia będzie broniła swoich kaloszy..
0
Dobrze, że szukamy alternatywy dla Haalanda, bo on do nas kompletnie nie pasuje stylowo, ale Isaak to ani stylowo ani jakościowo nie pasuje na naszego podstawowego snajpera.