0

Atak korkami na nogę od tyłu, celowo, bez piłki, dostał 2 mecze i jeszcze się odwołują? :D

3

Nie Lisandro Martineza tylko Lautaro trzeba ściągać. ;)

0

Latem to już trzeba po Lautaro iść, nie po Moratę. ;)

1

@DawidSLU93
Nie zagrał w lidze w żadnym meczu, dlatego nie dostał medalu, ale był członkiem drużyny, trenował z nimi i grał w pucharach.

3

Zabrać mu Messiego i walka o utrzymanie by była, a nie mistrzostwa. A do teraz w once grałby Rakitić z Vidalem, Gaviego nikt by nie znał, a Pedri byłby na wypożyczeniu w Las Palmas..

1

@Antimadridista_WR
Walczyła o zwolnienie Valverde. :)

4

Będzie miał kto wrzucać na Luuka. :)

8

Czyli jednak jest w Holandii znający się na piłce Ronald. :)

0

Zabrać ze składu 3 syte koty i całkiem fajnie by to wyglądało..

0

@karolup
Nico to DM. Jak De Jong. A ostatni nasz wygrany mecz ligowy bez Puiga był jeszcze w listopadzie..

1

Powinniśmy wyjść: MATS- Dest, Araujo, Lenglet, Balde, Frenkie, Pedri, Puig, Abde, Luuk, Ferran
Trzeba budować nową drużynę, bez sytych kotów.

1

@Magicc89PL
Bo De Jong to DM. Z Mallorcą zastąpił Sergio i zagrał najlepszy swój mecz od dawna. Trzeba go regularnie wystawiać zamiast Busquetsa to szybko wróci do formy.
Do grania wyżej się nie nadaje, brakuje mu kreatywności pod bramką rywali, za to jest świetny w zabezpieczeniu, wyprowadzaniu piłki, generalnie w tym co Busquets, tylko jest dużo szybszy od Sergio i nie wypalony jak on.

4

@pacior95
Pewnie, ze ciągną, tylko, że w dół..

3

Busquets, Alba, Pique out i budujemy nową drużynę. Nie ma innej możliwości.

Poza tym to było CdR, nawet Bilbao wyszło częściowo rezerwami, zmieniło bramkarza, a my pierwszy skład i żyłowanie graczy wracających po kontuzjach, co spowodowało nawrót kontuzji w przypadku 2 z 3 z nich.. Aż się prosiło żeby zagrali Balde zamiast Alby, De Jong zamiast Busquetsa, a nawet Lenglet zamiast Pique. No i oczywiście w bramce Neto. Pedri i Ferran maks 60 minut, Fati miał grać 30 i tyle wytrzymał, na dogrywkę powinien już zejść, bo jakby nie kontuzja to zagrałby 2 razy tyle co miał zalecone..
Xavi za bardzo chce i za bardzo wierzy w kolegów z boiska. Tak, oni rozumieją wprowadzany przez niego sposób grania, ale już "nie dojeżdżają", a do tego przez to nadmierne zaufanie i wiedzę, że co by nie zrobili to i tak będą grali psują grę nieprzemyślanymi zagraniami, których większość kończy się głupimi stratami. Mam tu na myśli choćby wrzutki "na pałę" w pole karne z nieprzygotowanych pozycji czy karkołomne podania, które w efekcie uruchamiają kontry rywali, a za które młodzi zostaliby solidnie skarceni, natomiast starym "nic nie grozi".

Oczywiście różnicę na plus w sposobie i jakości grania w porównaniu do Koemana zauważy nawet ślepy, widać zamysł w rozgrywaniu akcji, widać, że to nie przypadek, że to trenujemy, widać wyższą kulturę gry i powyższa krytyka nie zmienia faktu, że Xavi jest dla nas idealnym trenerem. Problem jest jedynie w decyzjach personalnych. Myślę, że do końca sezonu do Xaviego dotrze, że koledzy są już wypaleni i czas ich odstawić, oby..

0

@borysekdani
Bayern miał wtedy ewidentnie najlepszą drużynę, Lewandowski dołączył do zwycięzcy LM z poprzedniego sezonu i przez 3 lata Bayern nie był w stanie wygrać, ani nawet dotrzeć do finału..

0

A ja myślę, że teraz w końcu do Dembele dotrze co jest grane, pogada z agentem (albo go zwolni) i przedłuży kontrakt.

0

@borysekdani
Do naszego stylu pasują też zawodnicy umiejący strzelać bramki, ale poza tym powinni umieć coś jeszcze.

A ile razy Pep z tym "pasującym" Lewym wygrał LM? Ano właśnie..

0

Bardzo dobry, ale kompletnie nie pasuje do naszego stylu. Oby nie przyszedł ani do nas, ani do Realu..

0

Angelo będzie kozakiem.. jeśli "tylko" ma poukładane w głowie.

0

Umtiti kontuzjowany, złamał kość śródstopia, będzie miał operację, więc raczej nie odejdzie w styczniu..

0

@wpwelement
Riqui Puig ;)

1

Ma rację, niech jeszcze walczy, a jak do lata Xavi na niego nie postawi to niech idzie do Ajaxu.

1

@Gall
O ile w wielu poprzednich przypadkach mogła to być jeszcze jakaś linia obrony, tak w przypadku Collado, który nie grał ze względów formalnych słabo brzmi uznawanie go za tego, któremu NIE SZŁO za Koemana.

Wiadomo, że każdy trener ma swoich, na których stawia, ale chyba nikt z tych, na których Koeman nie stawiał nie miał mu za złe braku gry, tylko sposób traktowania, brak rozmowy, odzewu na próby rozmowy, etc. Koeman nie dość, że jest słabym trenerem to jeszcze "malutkim" człowiekiem.

30

Kolejny uderzający w Koemana..

2

Marnujemy De Jonga grając nim wyżej, żeby zarabiający masę kasy Busquets mógł grać za dawne zasługi i robić masę kluczowych błędów, jak w ostatnim meczu.
Jednym ruchem możemy rozwiązać kilka problemów, im szybciej tym lepiej.

6

Ile można narażać zawodników na kontuzje? Araujo i De Jong nie powinni jutro grać, Fati max pół godziny, Pedri i Ferran max 15 minut, a tak na dobrą sprawę to też nie powinni grać wcale. Dwaj pierwsi są kontuzjowani, powinna być jakaś niezależna komisja lekarska, która w takich przypadkach zakazywałaby posyłania zawodników do gry. Pozostali od miesięcy nie grali meczu, do tego dwaj ostatni mieli covida, według informacji z klubu byli szykowani na ten mecz, ale stracili tydzień przygotowań, więc powinni tak naprawdę wrócić dopiero na Bilbao w CdR.

0

@van Baster
A czy ktoś tu ma komuś za złe, że Dembele "poszedł do pracy"? Oczywiście, że powinien iść normalnie, tylko, że na trening..
Facet martwi się o zdrowie swojego klienta, który w ostatnich latach notorycznie łapał kontuzje. Nowy sztab miał go odbudować, dbać o niego, a tymczasem z marszu, po tygodniu siedzenia w domu, wystawia go do gry, zamiast powoli go do tego przygotować minimalizując ryzyko kontuzji.

0

@against_modern_football
Tu nie chodzi o objawy, tylko o brak treningów, nieprzygotowanie do dużych obciążeń, co zwłaszcza w przypadku tak podatnego na kontuzje zawodnika jak Dembele mogło się zakończyć kolejną długą pauzą.

6

Z tym wpuszczaniem po covidzie to ma rację. To samo się tyczy też innych zawodników. Zresztą w przypadku Gaviego to nam się to nawet odbiło czkawką..
A jutro kolejni po covidowcy będą niepotrzebnie narażani..

0

Czyżby Dembele? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?