12

Mam silne przekonanie, że Xavi będzie naszym Fergusonem i nowego trenera będziemy mieli najwcześniej w drugiej kadencji Pique jako prezydenta. :)

15

Al Sadd WYRAZIŁO ZGODĘ na odejście po wpłaceniu klauzuli?
Jak jest klauzula to się wpłaca i nie trzeba zgody.
A do tego jeszcze jakaś współpraca w przyszłości? Nie chcieli puścić darmo to żadnej współpracy. Wpłacamy kasę i gońcie się araby..


Ale grunt, że Xavi wraca. :)

1

W Katarze już po 13, czekamy na pozytywne wieści. :)

3

Jak Szejki nie chcą puścić Xaviego to może dajmy im Busquetsa w rozliczeniu.. Upieczemy 2 pieczenie na jednym ogniu. ;)

0

@Harnas2
No tak, nie ma to jak ocenić na podstawie jednego meczu pasującego do teorii, zapominając o dziesiątkach innych, które nie pasują. ;)

2

@DonFerdinando
A co on na bramce stał, że miał wszystkich 11 robić?
Po 3-4 robił i wystarczało. W formie był kosmicznej. Wygrywał akcjami indywidualnymi, a jako drużyna graliśmy słabiej niż za Koemana.

4

@Nope
Za Guardioli czy Enrique grała cała drużyna, za Valverde cała drużyna broniła a grał Messi. Taka "drobna" różnica.

8

@Cobra303
Nie on coś wygrał, tylko Messi mu wygrał. ;)

10

Proponuję w pakiecie z Koemanem, za rok będą walczyć o mistrzostwo.. Championship.

1

Alemany i Yuste i obejrzeli sobie mecz, więc czas na negocjacje.
Na razie niestety miny mają nietęgie:
https://zapodaj.net/images/219436fde9ab8.png
https://zapodaj.net/images/c94b3dd8ca627.png

0

@jac55
Heh. :D
Niektórzy mieli rzeczywiście fajne: https://zapodaj.net/images/e6aa42c04b25b.png ;)

1

Jakby ktoś chciał pooglądać ostatni mecz Xaviego w Al Sadd to tu jest transmisja:


Przed chwilą zaczęli, a już 1-0. :)

11

@Woland10
Nie ważne kogo kto trenował, tylko w jaki sposób i z jakim skutkiem to robił, a tu już w tym momencie Xavi przerósł Koemana.

0

@Bulos11
Jak się tego nie trenuje to nie jest łatwo, Xavi ich nauczy i będzie. ;)

0

@szczepan-ink
Nowy kontrakt, mogą być też nowe klauzule. ;)
Pytanie czy Xavi będzie nim zainteresowany, a myślę, ze powinien, bo to zawodnik idealny do stylu Generała.

0

Wyciągnąć Frenkiego De Jonga na DMa i Fatiego na szpicę i z rezerwowych można mocniejszą "11" złożyć niż jest ta podstawowa. ;)

0

Jeśli miał zagrać na prawym skrzydle to w sumie może nam wyjść na dobre jego nieobecność dziś. Pod warunkiem, że Gavi pójdzie na skrzydło, a Puig do środka. :)

0

Może Inter zechce Depaya w rozliczeniu za Lautaro? :)

0

@Drogba1
Oby, bo to będzie oznaczało, że dobrze przetrwaliśmy okres z Busquetsem w składzie Xaviego, a o okres z Xavim za sterami i bez Busiego w składzie się kompletnie nie martwię. :)

14

Niech Laporta nie kombinuje tylko respektując miejscowe zwyczaje uda się do Kataru.. Lepiej żeby pojechał tam niż na mecz do Kijowa, bo w Katarze ma coś ważnego do załatwienia, a w Kijowie nikomu w niczym nie pomoże.

1

@Bocheno1
Odkleiło bo chcę żebyśmy zagrali ofensywnie przywracając kluczową rolę w naszej grze środkowi pola? Przypominam, że grając w ten właśnie sposób staliśmy się najlepszą drużyną w historii i już niebawem za sprawą Xaviego będziemy do tego powracać. ;)

0

To jedyne czego się obawiam z Xavim jako trenerem.
Pique, Alba czy nawet Sergi Roberto nie są takim zagrożeniem dla tego projektu jak Busquets.

2

Powinniśmy dziś zagrać: MATS- Dest, Eric, Umtiti, Alba- De Jong, Puiq, Coutinho- Gavi, Ansu i niestety Memphis.
Granie na 2 czy nawet 3 DMów i z bocznym obrońcą na skrzydle w sytuacji gdy musimy wygrać, a rywal myśli o tym jak nie stracić gola, a nie jak go nam strzelić nie ma sensu.
De Jong jeśli jest w pełni sił oczywiście na DMie, jeśli nie to za niego na tej pozycji Nico.
2 naszych najbardziej kreatywnych zawodników Puiq i Cou obok siebie w środku żeby tworzyli grę i przestrzenie w zacieśnionej obronie Dynama.
Boczni obrońcy ofensywnie, do rozszerzania gry. Gavi z konieczności na skrzydle, później za niego Dembele na ile da radę.
Na stoperze Umtiti, bo z pewnością będzie mu zależało żeby pokazać że Koeman go skreślił z powodów pozasportowych.
Ansu zakładam, że jest w pełni sił i gotowy na 90 minut. Zostaje największy minus tego składu, czyli Depay na "9", no ale nie ma wyjścia, a jeśli ma go zjadać presja w meczu z rywalem takim jak Dynamo to byłoby z nim już całkiem kiepsko.

1

@klopx
Ciekawe spostrzeżenie, tylko nijak się ma do rzeczywistości, bo nawet w tej krótkiej dotychczas przygodzie Aguero z Barceloną widać było jego zaangażowanie, w meczu z Rayo w okolicach 90 minuty (choć tak naprawdę biorąc pod uwagę to, że wracał po kontuzji nie powinien zagrać w tym meczu więcej niż 45 minut) Aguero jedyny próbował coś zrobić, szarpać, gdy reszta zwiesiła głowy.

2


Na dobry humor w oczekiwaniu na oficjalne zatrudnienie Xaviego. :)

0

@Bogan
Mamy taką sytuację, że w zasadzie strata punktów z Dynamem będzie oznaczała nasze odpadnięcie, chyba, ze pewny awansu Bayern odpuści nam mecz w ostatniej kolejce.

2

Masip ma zajebistą robotę, podpowiada Laporcie i nie ponosi konsekwencji (poza moralnymi) jeśli coś pójdzie nie tak.
To trochę tak jak np. my tutaj, wyrażamy swoje opinie, piszemy, spieramy się ze sobą i też nie ponosimy konsekwencji jeśli klub "przypadkiem" postąpi zgodnie z naszym zdaniem, z tym, że nas Laporta nie zna, nie czyta, nie słucha i naszego zdania nie bierze pod uwagę, a Masipa tak i jeszcze mu za to płaci.

1

@Andy83
Były wyniki bo Leo miał swój prime time i w pojedynkę 2/3 meczów za Valverde wygrywał. Drużyny nie było, kompletnie. Już za Koemana było widać jakiekolwiek pomysły na grę, głupie bo głupie, ale jakieś były, choćby te słynne wrzutki, albo wchodzenie De Jonga z 2 linii w pole karne. Za Valverde nie było nic.
Porównaj sobie wyniki Koemana z Leo i bez niego, zrozumiesz ile dawał drużynie Messi w przeciętnej formie, a podkreślam jeszcze raz, za Valverde był w formie życiowej. Valverde bez Leo w składzie zostałby zwolniony szybciej niż Koeman i to nawet przez Bartomeu.

A co do wyników to spokojnie, z Xavim przyjdą szybciej niż Ci się wydaje, choć z pewnością nie po 2 tygodniach. ;)

1

@Cypi$
A skąd wiesz, że Laporta nie dogadał się z Xavim już x czasu temu, że ten obejmie posadę po 3 listopada, gdy w Katarze będzie przerwa ligowa i dlatego w ostatniej chwili odwołał swoją decyzje o zwolnieniu Koemana niby to w wyniku rozmowy z nim, a teraz po prostu nie wytrzymał już tej koemanowej padaki i zwolnił go tydzień wcześniej?

38

Xavi w 3 dni nic nie zdziała, a jeśli Dynamo miałoby nas wyeliminować z LM to lepiej żeby Generał nie zaczynał przygody od takiego wydarzenia.
Niech sobie spokojnie rozegra jeszcze 2 mecze w Katarze, za to szejkowie puszczą go za darmo, a sam Xavi rozpocznie od spokojniejszego meczu ligowego.
Dla zawodników takie oczyszczenie głów po Koemanie z tymczasowym Barjuanem też może być dobre, bo nagły przeskok od taktycznego impotenta do levelu master w tym zakresie mógłby ich przyprawić o zawroty głowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?