5

Na dobry humor z rana:

:)

1

Za swoja "pracę" nie powinien dostać nic, a Valverde powinien jeszcze dopłacić.
No ale niestety takie prawo rynku, że jak ktoś podpisze umowę to nawet za nic nie robienie mu zapłacą.

0

@headhuntersFCB
Nie, bez przesady, Busi nie zasłużył żeby go tak wywalać, po prostu po sezonie trzeba się z nim kulturalnie, z należnymi honorami rozstać. ;)

1

@DickSet
Bardzo płytko na to patrzysz.
On się po prostu wyróżniał na tle reszty, co nie znaczy, ze grał dobrze i co nie znaczy, że De Jong na DMie w poukładanej przez Xaviego drużynie nie będzie grał lepiej. Czas Busiego minął, mógłby jeszcze coś dać jako mentor, pograć na niezłym poziomie przeciwko średniakom, ale w meczach z najlepszymi już sobie nie poradzi, a uwielbienie Xaviego dla Sergio może być zbyt dużą przeszkodą by Creus posadził go w takich meczach na ławce.
Także obecnie Busi stał się zawodnikiem, którego odejście z klubu powinno być priorytetem, bo to jedyny gracz, który u Xaviego może grać za "zasługi".

1

@jacek905
Nie zgodzą się, nawet tam mają lepszego napastnika od Luuka, w osobie Bounedjaha. :D

6

Zostały im 2 mecze, 30 października i właśnie 3 listopada, a później przerwa do 21 grudnia. I właśnie 3 listopada grają z wiceliderem, więc pewnie za to, że szejkowie zgodzili się na rozwiązanie umowy bez odszkodowania Xavi i Laporta zgodzą się na to, żeby jeszcze te 2 mecze Generał poprowadził.
Nie zdziwię się jeśli już wcześniej był taki plan żeby Koemana dotrzymać do tego terminu i zastąpić Xavim, ale Laporta nie wytrzymał i stąd trener tymczasowy.

1

Lepiej niech zostanie Roberto niż Busquets bo Busi może zablokować miejsce na DMie De Jongowi, a Roberto najwyżej komuś na ławce. Idealnie byłoby jakby obaj odeszli, ale z nich 2 rewolucji bardziej szkodzi Busquets.

1

@Magicc89PL
Ja napisałem tylko o pozbyciu się Depaya, Ty wypisałeś całą listę..
Nie uważasz, że coś tu nie tak? :)

Gdy wszyscy będą zdrowi to Depay i tak nie będzie miał miejsca w pierwszym składzie, bo nie każdy traktuje go jak Koeman, a Dembele, Aguero i Fati są od niego lepsi.
Na ten moment Depay ma jakąś tam wartość rynkową i można na nim nieco zarobić, trzeba to wykorzystać. Poza tym i tak z tego co się słyszy to szukamy kolejnego skrzydłowego, więc nie ma sensu trzymać Depaya, który jest zbyt słaby mentalnie na Barcę.

0

@Magicc89PL
Jeszcze do Ciebie nie dotarło po ostatnich meczach, że Depay mentalnie nie nadaje się do takiego klubu jak Barcelona?
W Koemanie też wielu widziało ideał..

1

"Mateu Alemany i Rafa Yuste lecą właśnie do Kataru. [Ara]"

Ehh, tam się z Barcelony 6,5 godziny leci. Trzeba się uzbroić w cierpliwość oczekując na oficjalkę. :)

1

Jeszcze Depaya niech wypchnął, to też transfer Koemana i tylko nieco mniej nieudany niż ten Luuka. ;)

2

Jest tylko jedna mała łyżeczka dziegciu w tej beczce miodu z napisem Xavi, mianowicie Busquets blokujący miejsce na DMie De Jongowi.
Mam nadzieję, że Xavi będzie w stanie po sezonie odpalić Sergio dla dobra drużyny.

A tak poza tym to już nie mogę się doczekać by znów z wypiekami na twarzy zasiadać przed TV by obejrzeć Barcelonę. :)

2

@Unikatowy
I my wygrywamy ligę, a Al Sadd w połowie tabeli? Szejki na to nie pójdą. :)

0

Czekamy na oficjalne potwierdzenie i znów z radością czekamy na kolejne mecze Barcelony. :)

6

Cóż to za historia, że gwóźdź do trumny z napisem "zwolnienie Koemana" wbił wczoraj marnując karnego pupilek Ronalda, sprowadzony na jego życzenie, praktycznie u niego niezmienialny, ciągle przez niego chwalony Memphis..

1

Uff, nareszcie!
Takie newsy z rana aż chce się czytać! :D
Oby teraz nie spieprzyć tego zatrudnieniem jakiegoś rzemieślnika, albo tymczasowego koemanopodobnego gościa, którego jedynym argumentem za zatrudnieniem jako trenera jest to, że był kiedyś dobrym piłkarzem.
Czas na Xaviego i powrót do tego co przynosiło sukcesy, inne opcje nie powinny być nawet rozważane. Jedynie jeśli Xavi by odmówił (w co nie wierzę) to trzeba by rzucić wszystkie środki jakie jeszcze pozostały w klubowej kasie na Ten Haga. Ale to powinna być 10 opcja, pierwsze 9 to Xavi. :)

0

Dla Koemana nie ma rzeczy niemożliwych. Każdy negatywny rekord jest w stanie pobić.

0

"W rozgrywkach strzelił już cztery gole, ma 45 dośrodkowań"

Nowy cel transferowy Koemana. :)

7

A Koemana nikt nie chce? :(

0

@FvZ89
Ten nasz dziurawy jak ser skład i tak jest dwukrotnie lepszy niż skład Rayo.

4

6 takich meczów i nasz główny obecnie problem rozwiązany. ;)

0

Analiza: Jak wiadomo z Realem przegraliśmy przez Desta, bo nie wykorzystał setki. Jakby wykorzystał to z pewnością byśmy wygrali.

Podnoszenie na duchu: Ostatni raz z Rayo przegraliśmy w 2002 roku.. wierzę w Was chłopaki.

0

Najlepsze rozwiązanie w tej sytuacji to uniemożliwić kibicom dostęp do Koemana przy wyjeździe z Camp Nou po meczach, tzn. zwolnić Koemana i nie zapraszać na mecze. ;)

0

To gość z gatunku tych, którym jak się napluje w twarz to stwierdza, że deszcz pada.
Kibice w ataku bezsilności próbowali mu bardzo dosadnie pokazać, że mają dość, a ten zakłamuje rzeczywistość i mówi, że to jakiś problem społeczny.
Nie, to problem klubowy, którego jedyną obecnie przyczyną jest on sam.

1

Niby nie zarabia zbyt dużo, ale w naszej obecnej sytuacji finansowej i tak szkoda kasy..

1

Koeman: Panowie, nie może być tak, że mamy tyle kontuzji i one się ciągle odnawiają i przedłuża się ich leczenie, trzeba coś z tym zrobić,
Członkowie sztabu: Ok, od dziś monitorujemy zmęczenie zawodników w wyniku ich nadmiernej eksploatacji i nie zezwalamy na grę w przypadku dużego zmęczenia, kategorycznie zabraniamy wystawiania do gry zawodników z jakimikolwiek dolegliwościami, a także nie ulegamy sugestiom by próbować przyspieszać powroty kontuzjowanych zawodników, co zwykle kończy się wręcz przeciwnie, tzn. wydłużeniem procesu rekonwalescencji,
Koeman: Ok, nie było tematu.

0

@normasubiektywna
Kogo poza Demirem, Gonzalezem i może Minguezą jeszcze Koeman w taki sposób potraktował?

0

@Ramek
Garcia akurat poza odpuszczeniem w sytuacji z golem Lucasa zagrał bardzo dobrze.

0

@RadHag
Bo jak Koeman posadzi Busquetsa to ten zbuntuje przeciwko niemu szatnię wbijając ostatni gwóźdź do jego zwolnienia. ;)

1

Ktoś widział wczoraj Depaya poza jego stratą i odpuszczeniem Alaby w akcji bramkowej?
Na dodatek jeszcze po golu machał rękami, jakby z pretensjami do obrońców, że "pozwolili" Alabie strzelić..




Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?