4Fabregas4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
5 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To nie Busquets był tak dobry, tylko reszta taka słaba.
0
@slayer
Z tym, że Igrzyska to turniej, na którym może już więcej nigdy nie zagrać i trudno mu się dziwić, że chciał pojechać, a 3 mecze w klubie mógł spokojnie odpuścić.
0
@LS
Czyli niech będzie **ujowo, byleby stabilnie?
2
Wystarczyło go wysłać na miesiąc urlopu po IO..
Do tej pory już miałby w ten sposób więcej minut w nogach w tym sezonie niż ma w tym momencie, a byłby wypoczęty.
1
@MrCental
To sprawdźmy jak to wygląda np. u obecnego lidera La Liga: https://zapodaj.net/images/1c6a8a02bfdfb.png
I jeszcze nie ma na tej liście Barrenetxei..
Chyba ktoś im zapomniał powiedzieć, że mają słaby skład i dużo kontuzji i nie mogą w takiej sytuacji wygrywać. ;)
2
Mamy świetny skład jak na sytuację finansową, w której się znajdujemy, z takim składem przewyższamy zdecydowanie 90% ligi, a wygraliśmy mniej niż połowę naszych dotychczasowych meczów. Oczywistym jest gdzie jest nasz problem..
7
Może w końcu Laporta i Koeman zrozumieją, ze kibice mają dość..
0
Koeman pół składu wystawił z jakimiś urazami, bo graczy z długimi kontuzjami jest coraz mniej i wymówki mu się kończą..
0
No cóż, trzeba wierzyć w Rayo..
Im szybciej tym lepiej.
0
@Tomix_83
A ja nie, gra dokładnie tak jak można się było spodziewać i to mimo tego, że odszedł Messi przez co Depay dostał jeszcze nieco więcej luzu psychicznego niż miałby przy Leo.
0
@Kacper0309
Xavi chce i już niejednokrotnie o tym mówił, ze jest gotowy, tylko czeka na propozycję.
Barcelona B jest dużo słabsza od Al Sadd, a 3 liga hiszpańska dużo słabsza od ligi katarskiej, więc dla Xaviego nie byłoby to żadne sprawdzenie się gdyby miał poprowadzić nasze rezerwy.
Poza tym on już się sprawdził, to co zrobił z drużyną Al Sadd pokazuje, że nadaje się do Barcelony, jedyne co mogłoby stanowić wątpliwość w przypadku trenera z takiej ligi mającego przejąc klub z topu to mentalność, w przypadku Xaviego nie ma się jednak co o nią martwić, bo nie z takimi zawodnikami miał styczność i nie spali się na starcie jak Setien, przed którym ugięły się nogi gdy wchodził do szatni Barcelony pełnej gwiazd.
Poza tym nie jeden trener zaliczył wielki sukces w jednej topowej drużynie, a w innych totalnie poległ, także sukces w lepszym klubie nie jest żadna gwarancją jego powtórzenia w innym, dlatego sprawdzanie Xaviego totalnie nie ma sensu.
Myślę, że wyczerpująco wyjaśniłem Twój błędny tok myślenia..
0
@Kacper0309
No tak, lepiej żeby najpierw zdobył doświadczenie ogrywając jakichś no name'ów w 3 lidze hiszpańskiej niż w Katarze ogrywając Jamesa Rodrigueza, N'Zonziego, Brahimiego, Alderweirelda, Gunnarssona, Hernana Pereza, Javiego Martineza i wielu innych przerastających hiszpańskich 3 ligowców o 2 klasy..
10
A w składzie Al Rayyan między innymi nasi niedawni rywale z La Liga: James Rodriguez i Steven Nzonzi czy niedawna gwiazda Porto Yacine Brahimi.
Z takimi to słabymi rywalami wygrywa tam Xavi. ;)
1
Jedyna różnica będzie taka, że Koeman będzie próbował użyć nieobecności Alby jako wymówki na konferencji pomeczowej..
0
Niestety, ale po meczu to budowanie nastroju im się bardziej przyda.
0
"Mogło być 3:0 lub 4:0. To byłby normalny wynik. Taki powinien być. Przy wyniku 1:0 zwycięski zespół normalnie stwarza mniej okazji."
Ciekawe jak mu się zmienił pogląd.. Jakoś po 4-0 z Granadą gdy oddaliśmy 4 celne strzały, w tym tylko jeden po normalnej akcji (bo jeden z wolnego, jeden po przypadkowym podaniu obrońcy do spacerującego po spalonym Griezmanna i jeden po wcześniejszej ręce Busquetsa) nie mówił, że wynik przerósł grę, tylko przechwalał się niby to świetnym meczem.
0
@Dankhog
Ok, widzę, że jesteś niereformowalny. Piszesz ciągle o tym jak z punktu widzenia Twojego interesu (jako kibica Barcelony) "powinno być", a nie odnosisz się do tego jak jest rzeczywiście, a w rzeczywistości mecze klubowe są przekładane (jak nasz z Sevillą), bo zawodnicy później wracają z OBOWIĄZKU REPREZENTACYJNEGO.
0
@Black_Wolf_95
Jeśli taki Sheriff nie będzie mógł się dostać do Superligi to wciąż będzie oburzenie, że liga jest dla jakiegoś grona drużyn, a jeśli będzie mógł się dostać to wciąż będzie w zasadzie LM, a nie nowa SUPER liga.
0
@Tridente2015
Ok, to rozumiem i to jest dobre, tylko to wciąż będzie LM- pod inną nazwą i z innymi zarządzającymi, z większą kasą, ale wciąż LM. Dla kibica oglądającego mecze nic się nie zmieni. A miały być mecze wielkich i to miała być ta rewolucja.
0
@LS
No właśnie nie wiem czy będzie więcej tych meczów jak nie będzie stałych członków.
Ja rozumiałem Superligę jako ligę wielkich historycznie drużyn, które dodatkowo byłyby corocznie "zasilane" najlepszymi obecnie z pozostałych klubów.
Jeśli co roku do Superligi będzie się awansowało jak do LM to nie wiem czym to ma się różnić..
0
@Dankhog
Sęk w tym, że Pedri nie dorabiał, on reprezentował kraj. Jakby zamiast leżeć na plaży grał jakieś turnieje z kolegami dzień w dzień to wina za brak odpoczynku leży po jego stronie, ale on grał dla reprezentacji, bo takie są przepisy.
Załóżmy, że w czasie Twojego urlopu wybucha np. wojna na granicy z Białorusią. Idziesz w kamasze, konflikt zostaje zażegnany, wracasz do pracy, choć jesteś przemęczony, bo pracowałeś dodatkowo dla kraju zamiast odpoczywać. Twój szef o tym wie, ale dla niego nie ma znaczenia, że nie odpocząłeś, każe Ci pracować dla firmy. Twoja praca jest mało efektywna, w końcu z przemęczenia chorujesz, idziesz na zwolnienie. Kto jest winien? Ty, czy szef? I nawet już pomijając winę, jakie straty poniosłaby firma jakby wysłała Cię na dodatkowy urlop, a jakie ponosi gdy najpierw pracujesz na pół gwizdka, a później idziesz na L4 na dłużej niż byś był na urlopie?
0
@Kgorecki2500
Pytanie co w takim razie w tej Superlidze będzie innego niż w LM poza tym, że kto inny będzie zarządzał rozgrywkami i co będzie tu takie "Super"?
1
@Dankhog
Ale gdzie to masz napisane, że piłkarz powinien grać głównie w klubie?
Jest jak jest, są takie, a nie inne przepisy i Barcelona nie mogła zablokować wyjazdu Pedriego na IO, a sam zawodnik też chciał jechać i trudno mu się dziwić, bo mało jest takich jak Alves, że pod koniec kariery dostaną jeszcze na to szansę.
Tu nie chodzi o oszczędzanie piłkarza w klubie by był bardziej wypoczęty na reprezentację, jak zawodnik przed wyjazdem na reprezentację gra kilka meczów od deski do deski w klubie to trener repry też powinien pomyśleć o tym by pozwolić mu odpocząć gdy np. ma mniej wymagającego rywala, a nie eksploatować po 90 minut w każdym kolejnym meczu. Chodzi tylko o to, żeby po ciężkim sezonie, do którego IO także się wliczały (tak jest co 4 lata i nic z tym nie zrobisz) zawodnik mógł odpowiednio się zregenerować, a Koeman Pedriemu na to po poprzednim sezonie nie pozwolił.
2
@Dankhog
Co nie przeszkodziło mu by tydzień po tych Igrzyskach wystawić Pedriego na 90 minut z Sociedad zamiast wysłać na długie wakacje..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@HypeR
Jeśli sędzia uważa, że 2 decyzje dotyczące jakiejś boiskowej sytuacji są prawidłowe to nie nadaje się na sędziego. Albo piłka przekroczyła linię i jest gol, albo nie przekroczyła i gola nie ma, albo był faul i jest karny, albo nie było i karnego nie ma.
0
@uras
Jedyny kontakt jaki tam widać to ręka Gayi oparta o plecy Fatiego. Ale pchnięcia tam nie było.
Trafienia w nogę nie widzę, zresztą sytuacja jest jak z karnym gdy Lenglet szarpnął Ramosa za koszulkę, w jedną stronę go ciągnął, a Ramos poleciał w przeciwną. Tutaj to samo, Gaya wchodzi wślizgiem w jedną stronę, a nogi Fatiego idą w drugą, jakby wślizg był z przeciwnej strony.
0
@wroner
Fati wywrócił się sam, oddawał strzał z trudnej pozycji i ułożenie ciała spowodowało, że po strzale nie był w stanie utrzymać równowagi.
Gaya atakował zza pleców, ale nie atakował Fatiego, tylko próbując przeciąć podanie.
0
@HypeR
Otóż absolutnie nie, tu nie było kontaktu:
Widać to jak na dłoni i o ile główny mógł tego na żywo nie widzieć to wszyscy obsługujący VAR powinni zostać relegowani ligę niżej po braku reakcji w tej sytuacji. Inaczej nic się nigdy nie zmieni w kwestii sędziowania.
0
@Karol_VeB
A co miałoby dać Solerowi kłamanie w tej sytuacji?
A co do prawidłowości karnego, chciałbyś aby takie były dyktowane przeciwko Barcelonie? Wyobraź sobie np. w najbliższym klasyku taką sytuację, jest 90 minuta, 0-0, Pique "fauluje" w ten sposób Benzemę.. Prawidłowy karny czy już ewidentnie go być nie powinno, albo przynajmniej staje się wątpliwy?