0

@QuentinTarantino
Nie tylko umie grać jako pivot, ale wręcz nie umie grać wyżej i się tam męczy.

2

I Bayern wyjdzie na tym zdecydowanie lepiej niż my, jak w cenie staruszka Lewego weźmie De Ligta..

0

@Borys8111
No pewnie, nie stać nas na kontrakt De Jonga, a stać na raczej nie mniejszy kontrakt Silvy. Zresztą dużo to zarabia Busquets, na jego odejściu zaoszczędzimy wystarczająco dużo by stać nas było na Frenkiego.

10

Jakie to głupie, mamy zyskać 85mln za De Jonga, bo mamy słabą sytuację finansową, ale jednocześnie chcemy też wydać 100mln na Bernardo Silvę..
A później będziemy co sezon wywalać podobne kwoty na nowych DMów, bo żaden nie będzie ogarniał, a teraz chcemy się pozbyć idealnego na tą pozycje Frenkiego.

0

@ZwyklyKibicBarcy04
Co ma mediapunta/skrzydłowy Silva do DMa De Jonga?

1

Oby tak właśnie było, wtedy od przyszłego sezonu znów będziemy się liczyć w walce o wszystko.

3

@MamerTponad100
Błąd to już jest, że Busquets ze 2 lata temu nie odszedł..

0

0

Jego najlepsza akcja u nas to nie strzelony karny z Rayo, po którym wyleciał Koeman. Czas by przebić to osiągnięcie odejsciem za jakieś sensowne pieniądze..

0

Ciekawe ile im będzie dopłacał za swoje kucanie..

0

@Marcelinho99
Może i jeden z najgorszych (bo nie miał posłuchu w szatni), ale i tak przed Koemanem i Valverde.

0

Lewy zostaje w Bayernie, Dybala do Interu, Lautaro do nas i wszyscy zadowoleni.

0

@Yoshi94
Bo nie ma gorszego od Valverde

0

@Herbert
To niezależnie od całej reszty jest to najlepszy kandydat.

0

@Luccas
Problem w tym, że coraz mniej jak grający, a bardziej jak trener.

0

"The Blues nadal są w skomplikowanej sytuacji ze względu na zmiany właścicielskie czy potrzebę wzmocnienia innych pozycji, w tym środka obrony i ataku."

Nie ściągną środkowego obrońcy Kounde, bo.. muszą wzmocnić środek obrony? O co tu chodzi?

3

Dopiero gdy przestanie być kluczowy będziemy mogli zbudować nową wielka drużynę..

0

Najważniejsze to zwolnić 3, 5 i 18, z czego 5 jest kluczowe dla sukcesu nowego projektu.

0

I wielki szacun za takie podejście Quique!
Zdecydowanie Setien>Valverde

0

@pax
Koeman to zauważył, że nie można posadzić Busquetsa na ławce jak się chce mieć robotę i że nie można grać na 2 niby DMów w Barcelonie- to jeden z jego największych sukcesów w Barcelonie o ile nie największy.

0

@pax
Niby DM wbiegający na szpicę? Nie, dziękuję. :D
Poproszę o 5 meczów z rzędu gdzie zgrał jako DM w roli Busquetsa.
Podpowiem, nie znajdziesz takich 3..

1

@pax
Proszę o wymienienie chociaż 5 z rzędu w których zagrał u nas na DMie. :D
Chyba go mylisz z Busquetsem, co by się zgadzało tez z tym zawalaniem bramek.

0

@pax
Przecież Xavi wystawia De Jonga w podstawie, tylko nie na jego pozycji, co oznacza, że widzi jak jest dobry, ale ma niepotrzebnie zbyt duże uwielbienie dla starego kumpla Busquetsa.
I to wystawienie na sprzedaż tez nie wiem skąd wziąłeś, bo na kilku ostatnich konferencjach Xavi mówił, ze nie chce sprzedaży De Jonga.

0

@Krystian1588
Bo to nie jest jego naturalna pozycja, z doskoku tam grywał. Chodzi o to, że w tę stronę bardziej go można przesuwać niż do ofensywy, a naturalnie jest DMem.

1

@pax
Kilkanaście? :D
Zacznij oglądać mecze..
Kilkanaście to on powinien z rzędu zagrać żeby złapać rytm na tej pozycji.

0

@pax
No właśnie w tym przypadku idą za kasą, bo De Jong lepszy i młodszy, a więc można więcej zarobić.

0

Może Busquetsa by zamiast niego chcieli?

0

@Krystian1588
Chodzi o zadania jakie ma spełniać dany zawodnik i z jakich jest rozliczany.
De Jong nie jest ofensywnym zawodnikiem, kreatorem czy wykończeniowcem, nie przypadkowo w Ajaxie grywał nawet na stoperze.

5

Proponuję zamienić go pozycjami z Busquetsem i oczekiwać od Sergio tego co teraz od De Jonga.
Może wtedy co niektórzy zrozumieją w czym rzecz.

0

@kinioo
Blokujący innych i zbliżający się WIELKIMI krokami do końca karier.
W trudnych, decydujących momentach młodzi oglądają się na nich, by to oni dali impuls, a oni już nie są w stanie co od kilku sezonów ciągle się powtarza..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?