0

@Bogan
Messi w grze kombinacyjnej jest mistrzem. Fakt, większość akcji była grana pod niego, z jego udziałem, ale on tą grę tworzył sobie i innym, a Lewemu jak ktoś nie stworzy to nie ma nic. Messiego kryło 5, a on sobie z tym radził, przy Lewym stanie 2 ogarniętych i ten nie dotyka piłki.

0

@martool2
Mamy styl, który można w uproszczeniu nazwać "grą kombinacyjną opartą na utrzymaniu się przy piłce i wymianie podań". Z Lewym ten styl zmienia się na "podanie piłki do boku i wrzutka na Roberta".

0

@Bagsik88
Ja się odniosłem do tego: "Rozumiem, że to łatwy meczyk był? :)" ;)

0

@Bogan
A kto ma strzelać, skoro gramy wszystko pod Lewego? Jak go nie będzie na boisku to zagramy zespołowo, a nie pod jednego gracza i wtedy będzie można mówić o tym kto strzela.

0

@Bagsik88
Ty nawet czytać nie potrafisz, a co mówić żebyś oglądał mecze ze zrozumieniem..
Pisałem o meczu z Atletico, gdzie wyjdziemy normalnym składem i z normalnym zaangażowaniem.

0

@martool2
Dlaczego drewno i plastik? Super strzelec, ale fatalny zawodnik do naszego stylu gry. Za to np. ideał dla Atletico.

1

@Bagsik88
4 gole dziś strzelone, ale rozumiem, Lewy zagrałby w obronie i byłoby 3-0 po 90 minutach :)

0

@Bogan
A ile z tych goli strzelił rywalom z topu?
Ba, ile sytuacji miał w meczach z rywalami z topu?

0

Oo, to są właśnie mecze dla Busquetsa na tym etapie kariery.. i Lewego też.

1

@Bagsik88 @Romario87
Tylko nie zapomnijcie mi przypomnieć niezależnie od wyniku ;)

28

@BARCA1899Messi
Bp Alba pauzuje w następnym meczu i Balde zagra w nim od początku.

2

Lux, łatwy meczyk z Atletico się szykuje i pewne 3 pkt, z Lewym znów by było drżenie o wynik, a nawet o to czy stworzymy jakaś sytuację.

0

No i super, nie zagra z Atletico, więc łatwe 3 pkt dla nas.

2

Tu nie o "pomocników" Lewego trzeba pytać, tylko o niego samego, bo w każdym meczu z mocniejszym rywalem jest kompletnie niewidoczny.

1

Lewy zaraz zawieszenie na 3 mecze, a tu go oszczędzają w meczu, w którym akurat mógłby sobie postrzelać. Wszystko na odwrót..

0

To nie żadna Lewy-dependencia tylko gra jednym schematem gdy jest on na boisku, bo z nim inaczej się nie da. Przeciwko słabszym rywalom w większości przypadków wystarczy sama jakość naszych zawodników by stworzyć jakieś szanse, a Lewy wykorzystywać je potrafi jak mało kto, natomiast przeciwko mocniejszym przeciwnikom, gdy trzeba wyjść poza schemat, wykazać się kreatywnością nie potrafimy stworzyć Robertowi sytuacji, jest on praktycznie niewidoczny w każdym takim meczu i stąd brak wyników.

0

@Bagsik88
Dobrze, że Ty jak zwykle wszystko zrozumiałeś, tak jak to, że mój powyższy wpis nie jest na poważnie..

2

A można dać antynominację? :)

0

@Bagsik88
Jak trafi z karnego w słupek, albo w bramkarza i ktoś dobije to tez go będziesz chwalił za kluczowe zagranie przy golu? :D
Widziałem wielu fanbojów, ale Ty jesteś wyjątkowy.. Podpowiem Ci jeszcze jedną sytuację, bo nie wiem czy już na to wpadłeś, mianowicie z Osasuną wygraliśmy dzięki Lewemu, on przewidział, ze jak dostanie czerwoną kartkę to wygramy i dlatego ją dostał. :D

0

@Bagsik88
Ale Ty poważnie go chcesz chwalić za PODANIE w sytuacji gdy tak naprawdę nie podawał tylko zjebał setkę? :D

0

@Bagsik88
No ale przez to, że nie wykorzystał setki miał "kluczowe podanie", o którym piszesz :D

1

Z tych wszystkich ewentualnie Roberto może zostać jak chce grać za czapkę gruszek, sportowo i Pena by mógł, ale szkoda chłopaka, niech lepiej idzie gdzieś gdzie pogra.
A Busquets to im szybciej coś sobie wynegocjuje w innym klubie tym lepiej dla nas.

0

@Bagsik88
To przy golu gdzie nie potrafił trafić dobrze w piłkę w 100% sytuacji? :D

0

@Bagsik88
Wiesz, że ja też potrafię pobiec na własną połowę, a i nawet krzyżakiem podać, tylko, że ma to dokładnie tyle samo wspólnego z grą kombinacyjną i dla zespołu co w przypadku Lewego.
Nie chce mi się tłumaczyć Ci podstaw, czym jest gra kombinacyjna, na czym polega właściwe przesuwanie się, ustawianie, etc. środkowego napastnika w systemie Barcelony.

0

@Bagsik88
No właśnie ja oglądam mecze, a nie listę strzelców

0

@Pawlak1992
Oczywiście, że tak, bo Ferran marnuje setki, ale ma ich po 5 na mecz, niezależnie od rywala, Lewy niby wykorzystuje, ale w meczach z mocniejszymi rywalami nie ma czego wykorzystywać, wczoraj miał 1 i zmarnował.

0

@Magicc89PL
No właśnie, żyjąca z podań 9, która w naszym systemie nie ma prawa mieć miejsca. Tam powinien być napastnik pracujący dla drużyny, który byłby stale pod grą, pomagał tworzyć akcje, a nie tylko czekał na ich wykończenie.

1

Xavi przygotowuje przez tydzień drużynę do grania określonym systemem gry, by dzień przed meczem wszystko zmienić i wystawić Lewego, którzy nie przygotowywał się z drużyną pod kątem gry w tym meczu.
Jeśli chodzi o treningi, przygotowywanie drużyny, taktykę itd Xavi jest genialny, ale decyzje personalne ma fatalne. Lewy czy Busquets powinni być jednymi z ostatnich w kolejce do gry z tej kadry, a dla Xaviego są najważniejsi..

0

Ma racje, powinien zejść Lewy i byśmy to jeszcze wygrali.
Xavi się nie nauczył, że ostatnio bez Lewego w 10 przeciwko 11 wygraliśmy, dzisiaj byłoby jeszcze łatwiej.

0

@Magicc89PL
Fati przynajmniej był pod grą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?