Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Bobo25 Daj spokój, rozumiem, że z czegoś trza żyć, ale do jasnej ciasnej, przecież to co niekiedy wpisują pismaki, to przekracza barierę dźwięku, oto przykład hiszpańskich mondziołów: - po meczu La Furia Roja przeciwko Ukrainie "La Furia Roja oraz Barça Ansu Fatiego", by za parę dni" La Furia Roja Traore ", jeszcze byłby jeden mecz repry Hiszpanii i byłoby 'La Furia Roja Gerarda Moreno". Czaję bazę danych, ale bądźmy poważni, powinno być rzetelne i obiektywne dziennikarstwo, a jest tylko kilkudniowy niesamowity hype na danego zawodnika, po czym za parę dni obrót o sto osiemdziesiąt stopni, manipulacja i tyle, szkoda, że to wszystko idzie w złym kierunku!!!
2
@NaFazieHitman Nie potrafię zamkną ryja, nie potrafię utrzymać nerwy na wodzy, za poważnie to wszystko traktuję, ale co zrobić - ten typ tak ma, nienaderemno miałem /mam ksywkę 'świr ". Dobrze, nie zaczepiam Cię. Powodzenia na obczyźnie :)
3
@Danny Gaucho Tyż tak myślę, że info z dupy, że się tak nieładnie wyrażę, o żeż w mordę, ale dałem się nabrać niczym sztubak, zazwyczaj nie buszuję w necie, jedynie na stronach internetowych poświęconych Barsie, ale przez przypadek natknąłem się na info, ech rzygać się, ta "wiarygodność" niektórych portali, ale kuźwa clickbaity muszą się zgadzać, a człek łyknął jak pelikan. Dzięx :) Czim się Dżejson :)
3
@NaFazieHitman Wiesz co??? Nie mam najmniejszego zamiaru Cię zaczepiać tudzież molestować, zazwyczaj staram się nikomu tu nie ubliżać, ale niestety niekiedy jest tak, że nie potrafię utrzymać nerwy na wodzy, zrobiłem sobie prawie półtoraroczną przerwę od płodzenia na forum, po prostu chciałem odsapnąć /dychnąć od tego wszystkiego, nigdy tu nie szukałem poklasku, prawie nigdy nie wrzucam swoich przemyśleń na pierwszej stronie, nie czuję takiej potrzeby. Ale jedno w życiu wiem, a mianowicie to, że zawsze w życiu jest coś za coś. Ty Jesteś częstym gościem tej strony, oczywiście, że Cię nie śledzę, co to to nie, ale przyuważyłem, że tyrasz za granicą, że masz swoją firmę a co za tym idzie, myślę że dobrze wykonujesz swoją pracę, czyli że zapewne dobrze Ci się żyje, czyli coś za coś. Są na świecie ludzie wybrani, a to wygrają w totka czy fortunę u buka, a to odziedziczą ogromny majątek, albo przez całe życie żyją na koszt państwa /podatników, jakieś rodziny królewskie, jakaś błękitna krew, w dupę jeża - społeczne pasożyty, na szczęście jest ich garstka!!! Na temat Leo napisano dosłownie wszystko, tak więc mój trud jest naderemny /bezcelowy, ale weźmy pod lupę ów sezon, oczywiście, że od czasów Setiena to Leo ma ogromne problemy ze zdobywaniem bramek, oczywiście, że gdy w końcu dostal dwie patelachy w ostatnim meczu sezonu, to dwie bramki z palcem w rzyci, mam na myśli mecz przyjaźni z Alaves. W tym sezonie Leo de facto nie znalazł swego miejsca na boisku, gołym okiem widać, że Koeman eksperymentuje ze składem, a jakie ma inne wyjście - żadne/żadnego??? Leo w meczu na tak ciężkim terenie Balaidos, bierze w jakże trudnym momencie dla Nas - sprawy w swoje ręce, oczywiście, że akcja, po której był swojak, w ostatnim momencie spotkania to zakłada siatę i jest sam, ale niestety portero broni czubkami palców, do bezpańskiej piłki dobiega Roberto, po czym gol, ale niestety Leo bez żadnej staty w tym meczu. Z Sevillą bramka po Jego akcji, ale niestety czy stety, obrońca Sevilli odbija piłkę wprost pod nogi Couthinio i gol, ale to nie był wystrzałowy mecz w wykonaniu Leo. Z Ekwadorem lipa, nawet nie ma o czym gadać, z kolei z Boliwią zagrał prima sort, ale Lautaro w sposób koncertowy zjebał cztery ciasteczka od Leo, Leo maczał swe palce w dwóch bramkach dla Albicelestes, ale znowu bez staty. Mecz z putkami, kapitalne podanie do Alby i bramka Ansu na pustaka, dziwny mecz w wykonaniu Barçy oraz Leo, do momentu niezrozumiałej decyzji francuskiego żołnierzyka lub promadryckiej drukarni, to byliśmy odrobinę lepsi, ale Pedri nie miał swego dnia, myślę że Koeman źle trafił ze skladem, że Leo był odcięty od podań, oczywiście, że zmarnował setunie, ale jednak Kurtuła to klasa światowa, ale Leo powinien to umieścić z palcem w dupie, ot co. Wczoraj - już Ci napisałem, na dodatek był co rusz bezpardonowo faulowany, ale mecz przeszedł do historii, koniec, kropka. Puenta??? Leo raz niby gra na szóstce, dziewiątce czy Mediapunta, kiedyś tylko w jednym meczu Barçy to miał kilka stuprocentowych sytuacji, dziś to wygląda zgoła odmiennie /inaczej, drybluje, kreuje, rozrzuca, niestety, ale nie chce wlyźć z gry, może stracił instynkt killera - być może, nie przeczę, ale koookałem na ostatni mecz Bayernu czy Interu, Lukaku czy Lewy, Lewy to zdaje się, że już trzysta minut bez gola w CL, dwoili /troili się, słupki, poprzeczki i ni koguta, taki niekiedy bywa okrutny futbol, sadzisz, męczysz się niemiłosiernie, a tu jeb i bramka z dupy. Coś za coś, Leo operuje czterdzieści pięć metrów od pola karnego, nie teleportuje się. Oczywiście, że to tylko gadka-szmatka, nic Ci nie narzucam - broń Boże. Czim się, sorry, że się tak rozpisałem, ale niekiedy sytuacja wymaga, ażeby dupnąć longplaya. Ahoj (bez urazy).
2
@NaFazieHitman Biznes is biznes, dlatego jadę furą i nie mogę pisać comenta, bo jeszcze kogoś przejadę, zresztą mecz przeszedł do historii, najważniejsze są bezcenne trzy punkty, de facto wszyscy zawodnicy Barçy zagrali w pytę, to czegóż chcieć więcej, nienawidzę bratobójczych walk, kiedyś byli tu przybysze z notatnika "Whatis" czy "Adrianko", to dopiero była rockowa jazda bez trzymanki, w każdym razie nie chcę maścić temat w nieskończoność, bo po co /na co, trza się cieszyć z każdego zwycięstwa Barçy, ponieważ zespół jest w trakcie budowy tudzież transformacji. Narqa, napisałeś "miłego dnia" ja również życzę Ci miłego dnia. Pisz, co chcesz, jeszcze jest wolność słowa /wypowiedzi, co mnie do tego, w każdym razie historia oceni Leo, podobnie jak każdego sportowca /polityka itd.
2
@NaFazieHitman Cya, tylko czekał na piłkę, stal jak słup soli, mam wyjebkę na to, ile masz dni na tej stronie, a dryblingi a'la Cruyff czy Garrincha to na leżąco zrobił, dla Ciebie to zawsze człapie, nie jestem z UB czy Stasi, żeby wchodzić w Twe komentarze, ale zawsze gnoisz Leo, szczerze mówiąc to wolno Ci, a mnie nic do tego, trochę to napisałem pod wpływem emocji związanych z meczem Barçy. Dobra to jest dupa z bobra, a jeszcze lepsza z wpieprza, za "Angola" to sorry, bowiem sam byłem gastarbeiterem, dlatego wiem że życie na obczyźnie nie jest usłane różami, w każdym razie podane są powyżej staty Leo, oczywiście, że Pedri rozegrał również świetne zawody, ale Leo był kluczowym elementem wczorajszej naszej Victory - cześć pieśni!
1
@izabella Że też poszedłem w objęcia Orfeusza, bo chętnie bym z Tobą pobajdurzył, zrobiłem w nocy wbitę na stronę Leo Messi Fans' Club, tam czcimy i gloryfikujemy Geniusza z Rosario, autentyko, bez kitu hehe Polędwiczki przysmażyłaś, a to Ci peszek /niefortunny zbieg okoliczności, ale jak zapodałaś, że warto było - to okey. Wiesz, mówiąc szczerze to mam dziesięć książek poświęconych grze najlepszego piłkarza EVER, tak więc Jego rekordy zmieniają się jak w kalejdoskopie, niestety (oczywisce, że nie chodzi o słowo "niestety", przecież jestem ogromnie happy z każdego rekordu naszego tyranozaura, żeby nie było), ale Leo co rusz bije jakiś rekord, to absolutny fenomen /luminarz światowego dziedzictwa UNESCO a zwłaszcza piłki nożnej, ale akurat w te klocki to nie jestem najlepszy, tutaj są userzy, którzy mają wszelakie rekordy Leo i nie tylko, w jednym palcu, wiadomo, że Ceerunio ma więcej asyst czy bramek w Lidze Mistrzów, że taki Villa ustrzelil najszybszego hat-tricka w historii La Liga, że Hugo Sanchez ustrzelil 38 goli uderzeniami z pierwszej piłki (bez karniszonków), że Antoni Zubizaretta rozegrał aż 622 mecze, Leo również może pobić w tym sezonie rekord Giggsa, czyli że Leo może zostać piłkarzem z największą liczbą tytułów w tym samym klubie, Giggs ma 36 trofeów, znalazłoby się jeszcze od groma rekordów do pobicia, ale te najważniejsze pobił m. in. Gerda Müllera itd. Śmiem wątpić, ażeby w historii bala znalazł się zawodnik, który byłby w stanie skumulować tyle rekordów, które dzierży w jednej osobie Leo, to jest po prostu niemożliwe, oczywiście, że jakieś poboczne rekordy to ktoś pobije, ale nie te największe - Mission Impossible, cieszmy się jak najdłużej grą Geniusza z Rosario, bo dłuuuugo takiego gracza nie zobaczymy, ot co! Pozdrawki :)
3
@KSSniper Sponio, user @Yanek ma wszystkie rekordy w jednym palcu, podobnie jak @Danny Gaucho, rano się okaże, wal śmiało w objęcia Orfeusza :)
3
@Encore Wierz mi, ale byłem na dziesiątkach meczy na Stadionie Śląskim, a najbardziej mi utkwiły w pamięci na zawsze nieprawdopodobne zwycięstwa nad reprą England i cudowny gol Lubańskiego, z reprą Oranje 4:1 z Cruyffem czy Neeskensem w składzie, olimpijski gol ŚP. Kaki Deyny przeciwko reprze Portugalii, ów gol dał nam awans na MŚ w '78,mecz przeciwko reprze DDR, bramkę na wagę złota zdobył Buncol, dobrze, ponieważ musiałbym płodzić do samego rana :)
2
@KSSniper https://sport.tvp.pl/50546037/leo-messi-pobil-rekord-pele-argentynczyk-strzelil-najwiecej-goli-dla-jednego-klubu-w-fc-barcelona
3
@KSSniper Nie mam liczydła, wziąłem to info ze strony TVP Sport, zaraz Ci podrzucę link, mam go na Ipadzie, ja Cię rozumiem, bowiem niekiedy źródła po prostu się mylą, ale nie wziąłem owe info z dupy, bo po kiego :) Poczekaj chwilę.
4
@Encore W gwoli ścisłości to Pele kiedyś zagrał w Polsce, a było to w 1960 r. Santos zagrał przeciwko polskiej reprze olimpijskiej na Stadionie Śląskim, ponoć na meczu było aż 130 tysi kibiców, jprdl :)
5
@Encore Hah, to są dopiero jaja jak berety, bowiem niejaki Brazol Arthur Friedenreich to ustrzelil w swojej karierze 1329 bramek, chyba walili bramki do gry w rugby, ponieważ to był przedwojenny wyczyn, autentyko, bez kitu :)
41
Wczoraj w meczu przeciwko Starej Damie, Lajonel Mecci strzelił gola w wygranym meczu 2:0 (jakby ktoś nie wiedział), dla Lajonela była to 648 zobyta bramka w barwach Dumy Katalonii w oficjalnych spotkaniach, Lajonel ostatecznie przebił tym samym 46-letni rekord Pele, ot taki nic nieznaczący rekord "człapaka". Lajonel stał się od wczoraj 100%-owym rekordzistą świata w liczbie strzelonych bramek dla jednego klubu w oficjalnych meczach. Strzelił dla Barçy 648 goli i wyprzedził niejakiego Pelego (a któż to taki???), który wg hiszpańskich źródeł strzelił dla Santosu 647 (choć większość źródeł podaje 643). Hę, też mi wyczyn karla tudzież kurdupla!!! Jeśli było info, to z góry przepraszam.
2
@BarcaInfo Jak już Go w studio pomeczowym/pomeczowe pochwalili, to wiedz, że coś jest na rzeczy, że coś się dzieje, Dziekan nigdy nie był fanem geniuszu Leo, a dziś ciepłe słowa pod adresem Geniusza z Rosario, to się ceni :)
3
@BarcaInfo W punkt!!! Nic dodać, nic ująć, aż nie jestem tak zaślepiony, żeby nie widzieć tego, że niekiedy Leo zagrał przeciętne zawody, tak jak chociażby z Sevillą czy Ekwadorem lub w pewnym sensie z putkami :)
1
@sebo939 Hę, a co ja mam powiedzieć, wiesz, odkąd przyszedł Setien to jakieś voodoo odnośnie tego, że po prostu nie chce Mu wlyźć do sieci, oczywiście, że z gry, może stracił instynkt killera, bowiem prawie cały czas operuje czterdzieści pięć metrów od pola karnego, nie wiem, bo skąd mam wiedzieć, ale dzisiaj był naprawdę dobry mecz w wykonaniu Leo!!!
1
@sebo939 Również Serdecznie Cię pozdrawiam i życzę miłych snów, naprawdę, nie żartuję, po prostu jestem happy :) Czim się
2
@BarcaInfo Dziękuję bardzo - Mistrzu :) Serdecznie Pozdrawiam, Ty zawsze Jesteś obiektywny, ja z kolei nie zawsze, ale akurat dzisiaj Leo zagrał mecz sztosik, podobnie jak Pedri, Griezmann, Pjanić, Dembuś, zresztą cała ekipa Barçy prima sort, jestem w stanie euforii i ukontentowany, a zwłaszcza po bolesnej porażce z putkami :)
3
@sebo939 Jestem na tej stronie siedem czy osiem lat, dlatego wiem who is who, gdyby to napisał tak szanowny user, jakim bez cienia wątpliwości jest @Cochise - okey, zdzierżyłbym to, ale nie jedne i te same osoby, to jest żenua level hard!!! Jeszcze coś, bo walę na stronę Leo Messi Fans' Club, to jest zagraniczna strona, w gwoli ścisłości???
3
@sebo939 Podaj tę konstruktywną krytykę, prawdziwa cnota krytyk się nie boi, ale nie nieustanny /bezpodstawny hejt odnośnie Leo, rozgrywał, rozrzucał, dryblował, co ma jeszcze zrobić, najlepszy mecz Barçy w sezonie, ale hejt musi być, Leo zrobi batona na środku boiska, będziesz wówczas contento??? Spójrz na komentarze @BarcaInfo ,tam jest podany na tacy występ Leo, a nie będę Go kopiować.
1
@Solimalhio Jawohl ich liebe alkohol :)
8
@sebo939 Bo mam takie kaprycho, jeszcze coś??? Co rusz ktoś obraża największą legendę klubu, nieważne, że zagrał dobry mecz, te same osoby zawsze Go oczerniają, czaisz bazę???
6
Komentarz usunięty
1
@DonMatteo901 Kaczka orła nie pokona, skończy jak onegdaj WRONA - Dalibóg
Gdyby ktoś nie wiedział co to znaczy/oznacza "WRONA, to jest skrót od Wojskowej Rady Ocalenia Narodowego, która powstała w nocy z 12/13 grudnia 1981 r. a głównym założycielem był gen. Jaruzelski oraz tacy generałowie jak m.in. Siwicki, Kiszczak, Baryła czy Użycki. Ja tam wierzę w moc silnika narodu polskiego, bądź co bądź to My - Polacy - żeśmy rozdupcyli Układ Warszawski, RWPG, w ogóle ten twór - komunizm!!!
1
@Chinaski Spokens, Szanowny Panie Kolego, ja akurat dzisiaj miałem wnusia na chawirze, dlatego też nie mogłem się za bardzo skoncentrować /skupić, trochę nerwów się wkradło, ale oczywiście że nie z Twojej winy, co to to nie, zapewne źle Cię odebrałem, z góry przepraszam, miło było z Tobą pobajdurzyć, bez spiny, savoir vivre w pełnej krasie, to lubię. Pozdrawiam Serdecznie, zawsze jestem do Twojej dyspozycji, niekiedy odpowiadam z kilkugodzinnym opóźnieniem, ale zawsze odpowiem na jakieś pytania :)
0
@Chinaski Twardy z Ciebie adwersarz, okey, ile razy mam Ci powtarzać, że to były inne czasy,, że de facto nie było dostępu do mass mediów, nie wiadomo, kto mówił prawdę, a kto walił kłamstwa jak chociażby Jerzy Urban, jeśli jak twierdzisz, że Kuroń był komuchem, to co ja na to poradzę, ja nie wiem, kto podpisał lojalkę a kto nie, dziś można dywagować do usranej śmierci. Rozumiem Cię, może dotarłeś do jakiś dokumentów /raportów na ten temat, dlaczego miałbym Ci nie wierzyć, ale najważniejsze jest to, że komunizm padł, że reformy Balcerowicza dały podążany skutek /efekt, że w Polakach obudził się duch przedsiębiorczości, że ludzie zaczęli się kształcić na potęgę, że możemy bez problemu wyjechać za granicę, a pamiętam, jak ubecja nie dała mi paszportu, oczywiście że wyjechałem za granicę przez Wiedeń, ech - dawnych wspomnień czar itd. Pozdro :)
1
@Chinaski Wiesz, osobiście nie poznałem ŚP. Kuronia, nie będę się wypowiadał na ten temat, tym bardziej że ta osoba już od dawien dawna nie żyje, nie wiem jakie miał poglądy, czy był komunistą /kapitalistą czy nacjonalistą, wiem tylko jedno, że był w pewnym sensie ikoną ruchu wolnościowego, podobnie jak Wałęsa, Michnik, Lis itd. To jest temat nie do okiełznania, wiesz, to było kilkadziesiąt lat temu, już się powoli zaciera pamięć odnośnie tamtych jakże burzliwych czasów/czasach, historia każdego oceni, ja się tam cieszę z tego, że padł komunizm ryjem na twarz :)
51
Wiecie, jak działa państwo polskie, państwo PiSiorów, ja się przekonałem na własnej skórze. Kukiz-15 zgłosił wniosek o przyznanie pomocy społecznej ludziom niepełnosprawnym, ludziom, którzy to cierpią na takie choroby, o którym Wam się nawet nie śniło, żyją w przeciągłym bólu, w niewyobrażalnej rozpaczy, rozpaczy ich oraz ich najbliższych, którzy opiekują się dzień i noc, którzy patrzą jak ich najbliżsi konają na ich oczach, tego się nie da opisać, to trzeba zobaczyć na własne oczy. Chodziło o to, żeby wyrównać najniższą stawkę krajową tzn. senat przyjął ustawę, żeby tym ludziom przyznać +500, leki są niewyobrażalnie drogie, firmy farmaceutyczne są pozbawione wszelkich skrupułów, nie ma, że boli, nie ma, że tamto i owamto albo bulisz ogromny kesz, albo zdychasz w bólu i cierpieniu. I co w związku z tym, a no to, że na mównicę sejmową wyszła jakaś pinda i zapodała, że chorzy, którzy są na pierwszej grupie inwalidzkiej oraz pobierają zasiłek pielęgnacyjny to ów zasiłek znacznie wzrośnie. Oczywiście, że ludzie chorzy dostali gonga w ryło, bowiem ktoś puka do drzwi, patrzę - a to załoga Gi z ZUS-u, otwieram kopertę i co widzem??? Faktycznie zasiłek wzrósł bardzo znacznie... siedem zeta na rękę haha Ale co to za elektorat ludzi niepełnosprawnych, przecież nie pojadą przykuci do łóżka na wybory, lepiej dać +500 osobom, którzy mają niekiedy dochód miesięczny przekraczający kilkaset tysi i więcej. Ja akurat mam na to wyjebkę, bowiem człek sobie zawsze dawał radę w życiu, ale naprawdę współczuję ludziom, dla których owe +500 mogło podnieść komfort życia tzn. mieć na leki, trochę lepsze żarełko, opłaty itd. Socjalizm made in PiS, tak trzymać!!! Tym razem nie zapraszam do tablicy tudzież dyskusji, bo naprawdę nie ma o czym gadać, dziękuję za uwagę!!!
0
@AxelF Mistrzu Wu-Shu i Tai chi und kulturystki, idziemy na Juve, obnocymy co za taktykę wymyśli Koeman Barbarzyńca, na dodatek wypadł Couthinio (niedobrze!!!), po meczu się spikniemy, oby nasza rozmowa była w dobrym nastroju, że się tak wyrażę. Pozdro :)