Kuba1899
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zero prawdy. Zlatan nie jest typem piłkarza, który miałby się czegoś bać. Nie przyleciał do Barcelony i nie zagrał w meczu, ponieważ nie wyleczył kontuzji. Bardzo proste.
0
Powiem tak. Gdyby wygrywanie byłoby jak narkotyk, cała drużyna Barcelony łącznie ze sztabem szkoleniowym wylądowałaby na odwyku i chyba już byśmy ich nie zobaczyli. Oczywiście ironizuję. Ale faktycznie, w tym co mówi Xavi coś jest.
0
Trochę już czekamy na jego powrót...
0
Zakochałem się w Barcelonie dzięki niemu :) Bodajże miałem wtedy 10 lat i poważnie zacząłem się interesować futbolem.
Ronaldinho był, jest i prawdopodobnie będzie geniuszem. Dla mnie to najlepszy zawodnik wszech czasów i tyle w temacie. Więcej do powiedzenia nie mam, dziękuję.
0
Santana:
Ale jeżeli ktoś jest analfabetą to niech daruje sobie wchodzenie tutaj :) Poza tym nie mówiłem do Ciebie, więc nie szczekaj proszę.
0
DinaczClue:
Mam takie pytanie. Czy wiesz co to takiego przecinek? Wydaje mi się, że nie do końca. Oczywiście zrozumiałym jest to, co piszesz, jednak rzygać mi się chce, jak czytam Twoje komentarze...
0
Niektórzy z Was są po prostu żenujący. Po ostatniej akcji mówiliście, że Casillas jest taki sam, jak reszta bandy z Realu. Teraz postąpił dobrze, to już go lubicie etc. A jeśli w kolejnym meczu z Barceloną znów robi coś takiego, co Wam nie przypadnie do gustu to co? Znów Iker zły? Trochę śmieszne, ale niestety prawdziwe.
0
Można się było spodziewać, że nie uda nam się wygrać tego spotkania. Patrząc jednak z perspektywy okresu przygotowawczego i formy Realu, wnioskuję, iż rezultat 2-2 jest naprawdę świetny :)
Nasza defensywa zdecydowanie zawiodła, jeden z mankamentów bez wątpienia. Teraz rewanż na Camp Nou i mam nadzieję, że Barcelona pokaże Realowi, gdzie jego miejsce.
0
Nie wiecie zapewne wszyscy, że oba spotkania o Superpuchar Hiszpanii pomiędzy Barceloną a Realem będą transmitowane w TVP1 :) Przynajmniej nie będziemy musieli się męczyć w Internecie...
0
Ci, którzy uważali lub nadal uważają Neymara za przereklamowaną gwiazdę, radzę im obejrzeć mecz Santosu z Flamengo, w którym to Brazylijczyk pokazał kwintesencje futbolu. Co prawda Santos przegrał z ekipą Ronaldinho, ale Neymar brał udział przy trzech z czterech goli dla Santosu i przy wszystkich po prostu zachował się genialnie.
0
barcaclue97:
Dlaczego przesadził? Pamiętasz spotkanie na Santiago Bernabeu z Realem Madryt w Lidze Mistrzów? Wszyscy się skupili na Xavim i Messim, a Afellay, który ledwo co pojawił się na boisku, pomknął sobie prawą stroną murawy i zaliczył asystę. Jeśli wszyscy będą się skupiać na tych największych, taki Ibrahim czy Thiago będą kosić ; D
0
Przyznam szczerze, że trochę brakuje mi kogoś takiego w drużynie jak Yaya Toure. Gadać sobie może jak chce, bo teraz gra w City i jest to dla niego najlepszy klub, ale co jak co Panowie i Panie, jako DM w Barcelonie spisywał się naprawdę niesamowicie.
0
Wy tutaj co niektórzy jesteście śmieszni. Wytykać mu styl ubierania ^.^ - co za ludzie. Ubrał się bardzo gustownie, a jak Wam się nie podoba to najlepiej się na ten temat w ogóle nie wypowiadajcie.
Transfer bardzo dobry, bynajmniej takie mam przeczucie. Sprawdzi się jako 9 w Barcelonie. Nie tylko Ibrahimović ten numer nosił. Pamiętamy chyba Eto'o czy Kluiverta...
0
http://www.fcbarcelona.cat/web/castellano/noticies/futbol/Cesc-Fichado/07/07/n110707118320.html
A jednak.
0
Nie uda się, mówię Wam.
0
Sharur:
O takim piłkarzu nie da się zapomnieć. Sam muszę przyznać, że piłkarza taką techniką, jaką dysponował Ronaldinho nie było, nie ma i nie będzie.
Messi jest genialny, to fakt, ale jego fenomen polega raczej na szybkości. Ronaldinho nie był wcale szybkim zawodnikiem, tylko po prostu miał to coś, co gubiło rywali... szkoda, że wybrał drogę, której nie powinien, według nas, kibiców, wybierać.
0
Nie byłem zbytnio za jego transferem, więc nie przejąłem się zbytnio tą informacją.
Koniecznie musimy zakontraktować Sancheza, a potem pomyślimy o Cescu, który jest coraz bliżej, zresztą jak co roku.
0
W tej reklamie obok newsów spróbujcie trafić za pierwszym razem xD
0
Będą spotkania Copa America pokazywane w telewizji polskiej? Chodzi mi głównie o TVP1, czy TVP2.
0
'Wszechczasów', omg... xD
0
Mam takie wrażenie, że tym razem się uda pozyskać Fabregasa. Jego przyjście byłoby totalną miazgą! Już widzę te kombinacje na boisku oczyma wyobraźni.
Zacznijmy od tego, że Fabregas zdecydowanie częściej decydowałby się na strzały sprzed pola karnego niż Xavi i Iniesta. To sprawi, że obrona będzie musiała do niego wychodzić, a co za tym idzie, więcej miejsca będą mieli nasi atakujący, tj. Messi, Villa, Pedro.
Z Fabregasem w składzie to będzie bajecznie dużo wariantów gry. Raz mógłby zagrać za Iniestę, innym razem za Xaviego. Jeszcze innym razem obok Xaviego, a Iniesta grałby wówczas jako skrzydłowy napastnik.
Cesc wie także, jak rozbijać angielskie autobusy, także nie pieprzcie, że jest on tutaj niepotrzebny.
0
Mundo Deportivo, jak zwykle zresztą, dodaje piździe uszy. Ibrahimović wypowiadał się, że zamierza pozostać w Milanie i osiągać z nim sukcesy.
0
Wiecie może, czy mecz ten będzie transmitowany w otwartym Polsacie?
0
Dlaczegoż to Panowie i Panie się tak denerwujecie? To, że Puyola nie ma w wyjściowej jedenastce, nie oznacza, że w ogóle nie zagra. Pep zdaje sobie sprawę, że w takim meczu może wydarzyć się wszystko - może nawet dojść do dogrywki. Puyol wejdzie, prędzej czy później.
0
Szlachcik:
Ty nawet transalator kaleczysz, nie wspominając o naszym języku.
0
Nie ma jak to rozmawianie wyłącznie na temat...
0
Milito wyzdrowiał w odpowiednim momencie...
0
blancos:
Nie zmienia to jednak faktu, że to my wygraliśmy i jest tak, jak jest.
Swoją drogą, ma ktoś może link z hiszpańskiego źródła o tym wydarzeniu?
0
zado77:
Tam po prostu nie ma wolności słowa ;) Co wejdę na tę stronę i napiszę obojętnie jaki komentarz, dostaję BANA. A chłopcy na fioletowej dalej wypowiadają się tak, jakby mecz jeszcze trwał. Bo przecież Real przeważał, bo przecież Barcelona miała szczęście. Jednak wszyscy dobrze wiemy, że szczęście sprzyja lepszym, tak?
0
A w trakcie meczu na fioletowej widziałem komentarze: "I to jest ta La Masia"? Tak Panowie, to jest ta La Masia! xD