Kuba1899
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Właśnie UEFA nie powinna patrzeć wyłącznie na sukcesu danego zawodnika z daną drużyną, bowiem nie tylko to się liczy. Gdyby Xavi zdobył w poprzednim sezonie tyle samo trofeów co Sneijder, to oczywistą rzeczą jest, że po Złotą Piłkę sięgnąłby Hernandez, bez dwóch zdań. Niestety, obawiam się iż ostateczny werdykt to jednak SNEIJDER. Założę się. Będzie to niesprawiedliwe, ale cóż, są ludzie i są debile. W UEFA pracują niestety Ci drudzy, którzy nie doceniają pracy jaką wykonują tacy zawodnicy jak Iniesta czy Xavi, zaś Sneijder się przy nich chowa. Wtrącę jeszcze Messiego: gracz kompletny, idealny pod każdym względem, doprawdy, ale ZP nie wpadnie w jego ręce.
0
Nie będę owijał w bawełnę i powiem prosto z mostu, bez jakiegokolwiek pierdolamento. Złota Piłka należy się Xaviemu, ewidentnie. Nie mówię tak dlatego, że jestem fanem Barcelony tylko po prostu ten piłkarz zasługuje na tą nagrodę, na którą pracuje przez całą swoją dotychczasową karierę. Proszę nie mówić mi tutaj o żadnych Sneijderach czy innych Forlanach, bowiem oni przy grze Xaviego się chowają. Taka jest prawda i nic tego nie zmieni. Sneijder takiej piłki jak Xavi nie potrafił zagrać, nie potrafi i nie będzie potrafił. Tak czy siak, Hernandez wygrał z Barceloną Mistrzostwo Hiszpanii i sięgnął ze swoją reprezentacją po MŚ. A to że Sneijder przyczynił się znacząco do sukcesu Interu nic nie znaczy przy dotychczasowych osiągach Sneijdera, który na wysoki poziom wskoczył dopiero w tamtym sezonie, a Xavi? Xavi gra już przez 2 lub 3 lata na tym samym, niebotycznym poziomie. Pozdro dla normalnych.
0
Teraz wszyscy wielbią Rosella, a przed tym transferem że to zły prezydent i doprowadzi klub do dołku nie tylko finansowego... a tutaj popatrzcie: 22 miliony to świetna cena za takiego zawodnika ;)
0
Btw. Sonda w ogóle nie trafiona. To oczywiste, że wszyscy normalni zagłosują na tak, zaś madritista i inne dzieci neo na nie...
0
kickit!
Zdajesz sobie sprawę z tego, co mówisz? Mascherano jest w Barcelonie potrzebny i to bardzo! Musimy sfinalizować jego transfer, bowiem Sergio Busquets trudów całego sezonu zapewne nie wytrzyma, a taki Javier jest idealną opcją, zwłaszcza, że z zespołu odszedł Toure.
0
"Nie lubię gdybać, ale jestem pewien, że gdybym pozostał to grałbym dużo" - nie byłbym tego taki pewien. Tyle błędów, ile on popełniał to magia..
0
Oficjalnie: Mesut Özil nowym zawodnikiem Realu Madryt! Królewscy zapłacą za niego 15 lub 20 milionów euro. Nareszcie koniec sagi.
0
Rzeczywiście, dwa błędy są, ale pewnie zaraz zostaną poprawione. Co do tego gdzie będzie mecz to podam kilka linków do zapowiedzi meczu, które będą działać ^^. Co do newsa: Skład, jakim dysponujemy wygląda naprawdę imponująco i sezon może być nasz. Myślę, że jesteśmy w stanie powtórzyć sukces z sezonu 2008/2009 ;-)
0
Swoją drogą, ciekaw jestem czy Pedro w przyszłym sezonie będzie grał tyle samo co w poprzednim, czy jednak częściej będziemy widzieli go na ławce rezerwowych. Osobiście wolałbym żeby grał w ataku wraz z Villą i Messim, ale wszystko w rękach Guardioli. Sezon zapasem, ale powoli trzeba układać pierwszy skład ;)
0
ronaldinho 80:
No właśnie jego przejście do Interu jest teraz coraz mniej prawdopodobne ze względu na to, iż Moratti powiedział że zrezygnował z Mascherano. Dlaczego? To proste. Prezydent włoskiego zespołu powiedział jasno: "Jeśli nie sprzedajemy, nie będziemy kupować", dlatego też Inter odpada i Javierowi pozostaje tylko Barca. Dla mnie to idealny kandydat.
0
damix100:
Człowieku, widziałeś kiedyś Mino w akcji? Naprawdę świetny bramkarz, tylko potrzebuje jeszcze ogrania. Sobotni mecz jest idealny dla niego. To właśnie w nim nabierze jakiegoś tam doświadczenia i będzie wiedział na przyszłość, jak zachować się i bronić w tak ważnych starciach.
0
Przyznam szczerze, że Pinto to dobry bramkarz, ale czasami ponosi go fantazja. Gdyby był bardziej opanowanym golkpierem byłby o klasę lepszy, a tak to jest przeciętnym i traci w oczach ekspertów :) Jednak powiem szczerze, że cieszę się iż Mino będzie miał szansę wystąpić w tak bardzo ważnym meczu. Oczywiście nie jestem zadowolony z kontuzji Pinto, ale zawsze chciałem zobaczyć Rubena w tak spektakularnych spotkaniach :P
0
Widzę, że szybsi od katalońskiego Sportu jesteście. Pozdro.
0
Ile tych newsów dzisiaj jeszcze tutaj o Özilu zobaczę? Wszystkie mówią o tym samym i tak naprawdę nic nie wnoszą na ten portal...
0
Btw. W "Następny mecz" jest błąd, ponieważ pierwsze spotkanie pomiędzy Sevillą a Barceloną odbywa się chyba o 22:00. Nie jestem pewien, ale pewne źródła, na których bazuje raczej nie kłamią.
Co do samego newsa: trzeba przyznać, że młodzież się spisała. Zagraliśmy naprawdę dobrze i przede wszystkim zdołaliśmy wygrać wszystkie spotkania. Zatem przygotowani do sezonu jesteśmy.
0
Btw. Legia wygrywa do przerwy z Arsenalem 3-1 xDDD Sorka, że nie na temat, ale musiałem to z siebie wydusić.
0
peppers:
To był taki sarkazm xD
0
Redakcja powinna od razu dać Bana bez żadnych głupich, prowokujących tekstów. No, ale widać że moderatorzy wolą zachować się jak dzieci. Btw. wreszcie koniec, Cesc został tam, gdzie będzie mógł wygrać potrójną koronę. Pozdro dla wszystkich fanów The Gunners.
0
Zatem proszę mi znaleźć choć jednego zawodnika FC Barcelona, który nie chce żeby Cesc wrócił do stolicy Katalonii...
0
A tak wierzyłem w Hiszpanów :/ Szkoda ich i gratulację dla reprezentacji Francji. Nie powiodło im się na mundialu to na ME U-19 się odegrali xD
0
cichyfx:
Widzę, że z Ciebie zaciekły fan...
0
Ta sprawa powoli staje się żenująca. Tyle w temacie.
0
adams1:
Wiesz co? Twoja teoria jest bez sensu. Co to za różnica o której grane są Gran Derbi? Dla mnie mogą być o 6:00 rano, byle ciekawie było i pozytywnie dla nas wszystkich ;) Nie ważne która godzina, ważne żeby spotkania można w ogóle było oglądać.
0
Podobno o 17:00 mają być ;)
0
Asystę zaliczył wtedy Maxwell po szarży lewą flanką, zszedł blisko bramki Cesara i podał do Pedro. Przypomniało się?
0
Ale za to jaki...
0
http://iraqgoals.tv/ch1.html - tutaj będzie.
0
Nie uwierzę, dopóki nie ujrzę oficjalnego potwierdzenia transferu. Saga z Fabregasem trwa już dłuuugi czas i teraz każda pojawiająca się informacja wywołuje u niektórych burzę mózgów, a przecież każda nawiązuje do tego samego i nic nowego się nie ujawnia :) Niepotrzebnie sobie robić nadzieję, żadna inna informacja oprócz oficjalnej nie jest prawdziwa. Mundo Deportivo, Sport czy Marca mogą sobie mówić co chcą, ale my nie wiemy co się tam dzieje i tylko oficjalna wiadomość może nas uratować. Ale trzeba przyznać, że Mundo było pierwsze z podaniem wiadomości o przybyciu Adriano xD To już jest coś... podejrzewam, że w przypadku Cesca będzie podobnie, jeśli w ogóle tak się stanie. Tyle w temacie. Pozdrawiam.
0
przemo9fcbarc:
Widzę, że na bieżąco jesteś. Muszę Cię powiadomić, iż Márquez już stał się zawodnikiem New York Red Bulls. Poza tym, uważnie czytaj newsy i wtedy wszystko będziesz wiedział.
0
Szpenio:
Każdy próbuje kopiować nasz styl, jednak nikomu się to tak dobrze nie udaje :)