Kuba1899
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wasze beznadziejne gadki na temat Bojana i jego słabej gry stają się powoli żałosne. Wyciągacie wnioski po paru spotkaniach tego sezonu, co dla mnie jest sprawą irytującą.
Mogę się założyć, że już niedługo będziecie inaczej śpiewać względem Bojana. Jestem wręcz przekonany że Krkić się odblokuje i zacznie trafiać do siatki rywala. Dajcie mu trochę czasu, on potrzebuje trochę ogrania. Pamiętacie poprzedni sezon i jego niesamowitą skuteczność? Upłynie trochę czasu i zapewne będzie podobnie już teraz, już niedługo.
0
vares999:
Wkleję linka z tej strony z tym newsem do któregoś newsa na fioletowej i będą się spinać ; DD
0
No rzeczywiście, trzeba było się spytać Paul'a. Cóż, niestety ośmiornica zaliczyła deada i teraz będziemy do samego stycznia rozkminiać to wszystko.
0
Jahu9:
W swoim komentarzu jasno dałem do zrozumienia, że sobota jest dniem do imprezowania, ale uwierz mi, że nie potrafiłbym odpuścić sobie takiego spotkania dla głupiej libacji ;)
Dla mnie jest najodpowiedniejsza niedziela, ale jeśli mecz odbędzie się w sobotę lub poniedziałek albo co gorsza, w środku tygodnia, obejrzę to spotkanie.
0
Najodpowiedniejsza byłaby niedziela do rozegrania tego meczu. W sobotę ludzie imprezują, natomiast niedziela jest dniem odpoczynku. Poniedziałek? Zachowam to dla siebie...
0
mpower:
Alonso grał piach przez cały poprzedni sezon... nawet na mundialu zagrał totalne dno, podczas gdy Puyol bronił całym sercem i duszą. Myślę również, że Carles znalazł się tutaj ze względu na tą bramkę z główki przeciwko reprezentacji Niemiec. No, w przypadku wybierania najlepszego zawodnika poprzedniego sezonu, Mistrzostwa Świata mają spore znaczenie.
0
Mnie przykładowo dziwi brak takiego zawodnika jak Luis Suarez. Chłopak ma za sobą całkiem udany mundial, nie wspominając już o wynikach, jakie osiągał w Eredivisie.
Niektóre nominacje są tutaj śmieszne. Klose, Alonso? Proszę Was, z jakiej paki? Ozil to jeszcze jeszcze, bo na mundialu się pokazał, ale Ci dwaj wyżej wymienieni przede mnie to jakiś totalny skandal!
Przyznaję, iż jestem zaciekłym fanem Barcelony, ale potrafię patrzeć obiektywne na niektóre sprawy związane z katalońskim klubem. Nieobiektywni są Ci, którzy uważają że podium zostanie zarezerwowane przez wszystkich graczy Barcelony. Ja mówię prosto z mostu, iż Złotą Piłkę zgarnia Xavi. Bez dwóch zdań. Zobaczycie.
Najlepszy trener: Jose Mourinho;
Najlepszy zawodnik: Xavi Hernandez;
Najlepsza zawodniczka; Marta.
Oczywiście przyznawanie Złotej Piłki zawsze było skomplikowane i można było niekiedy ujrzeć wiele zaskoczeń, więc jeżeli nie daj Boże Xavi nie dostanie Złotej Piłki (bez wątpienia zasługuje, to jego czas) to zgarnie ją Messi. Później Sneijder, Forlan, Iniesta etc. To tylko nasze typy, ale skąd wiecie że na podium nie znajdzie się trzech zawodników Barcelony?! Wszystko jest możliwe.
0
nuter27:
Komentowanie Twoich postów nie ma większego sensu. Kłótnia z człowiekiem, który średnio zna język ojczysty jeszcze bardziej traci sens.
Oczywiście każdy ma swoje zdanie i Ty akurat uważasz, że Eto'o jest na dobijanie piłek. Spoko, tylko wydaje mi się niestety że rzadko go oglądałeś w akcji. Uważnie pooglądaj ligę włoską i przejrzyj wszystkie jego bramki, a się zdziwisz. Ponadto, nawet jeśli większość bramek strzelił poprzez tzw. 'dobijanie' to jest nie ważne. W końcu trzeba mieć ten instynkt, żeby znaleźć się akurat w tym miejscu, gdzie będzie leciała futbolówka.
A tak poza tym, wymień mi przynajmniej 5 lepszych napastników od E2. Jeśli Ci się uda, jesteś prze mega! Pozdro.
0
Nie mogę na to patrzeć... Skuteczność Eto'o jest wręcz niesamowita! Nie zdziwię się jak będzie najlepszym strzelcem Serie A i Ligi Mistrzów. Oczywiście w tych drugich rozgrywkach Inter musi zajść w miarę daleko, żeby Samu został najlepszym zawodnikiem pod względem skuteczności.
0
santiago:
Nie śmiej się z Bravo Sport, bo kolekcjonowałem kiedyś...
Ponadto, gadki Fabregasa są wręcz irytujące. Odpuść sobie Cesc.
0
Hering:
Akurat w moim przypadku zgłoszenie do tej redakcji potrzebne nie jest, bowiem ja pracuję na pewnej stronie poświęconej FC Barcelonie. Niejednokrotnie pisałem oceny pomeczowe i niejednokrotnie się ze mną nie zgadzano, jednak jak się za coś bierze to powinno się to robić porządnie.
0
Śmieszne oceny... Tyle w temacie. Dziękuję.
0
Dobra. To ja już zacznę coś myśleć w tej sprawie ;)
0
Ja już wiem, dlaczego Villa wczoraj miał takiego pecha... Wystarczy spojrzeć na ten film, który mnie wręcz rozbroił:
0
Bodzio W.
Nie wiem, czy jest to zwykła ironia z Twojej strony, ale po kontuzji to on na pewno nie wraca. Jak już, to po nieudanym spotkaniu z Valencią.
0
messibarca:
A ja 'wieże' że wreszcie nauczysz się ojczystego języka.
Mecz będzie niezwykle trudny, ale faworyt jest jeden - Barcelona. No i mam nadzieję, że w końcu coś strzeli Villa, bo ostatnio chłopak przełamać się nie może.
Odbiegając od tematu: Rooney odchodzi, Fergie potwierdza. Znając życie, pewnie przejdzie do Realu...
0
Co Wy czaicie w ogóle? Czy dla Was liderem jest zawsze Xavi? Przy pierwszej bramce dla Barcelony to Iniesta zaczął akcje i to on ją wykończył. 70% gola dla Andresa, natomiast 30% dla Xaviego.
Iniesta we wczorajszym meczu dzielił i rządził. Wasze komentarze wyglądają tak, jakby Xavi był Bogiem, a Iniesta niczym...
0
Tylko Wy wszyscy powinniście zrozumieć, że Villa nie chciał skrzywdzić Valencii. To było wyraźnie widać, że on nie chce im strzelić gola. Ja mam dla niego szacunek, tak samo jak wszyscy kibice, którzy zasiedli wczorajszego wieczora na Camp Nou, bowiem kiedy David schodził, słychać było gromkie brawa. Oczywiście gdyby Villa wykorzystał wszystkie 100% akcje byłoby już po meczu na 30 minut przed końcem spotkania, ale ja do niego nie mam żalu. Widać, że ma coraz więcej okazji i założę się, że w końcu zacznie je wykorzystywać!
0
mlody messi10:
Aha. Więc mam rozumieć, że na takiego rywala, jak Valencia wychodzimy bez Alvesa i Messiego oraz z Pinto na bramce? Przepraszam, ale czy Ty jesteś człowieku normalny? Takie roszady w składzie można robić wtedy, kiedy mamy pewne mistrzostwo lub nieziemską przewagę.
0
BarcaFan2001:
Zgadzam się z Tobą w jednej kwestii. Chodzi mi mianowicie o zdanie, w którym twierdzisz iż zwolnienie Pepa i zastąpienie go Vilanovą nie ma sensu, bowiem Pep = Vilanova.
Jednak czy nie uważasz, że przeginasz, mówiąc iż Bojana trzeba sprzedać za 20 mln euro i gra na poziomie 4 klasy podstawowej? Ludzie, gdzie Wy macie oczy? Skreślacie zawodnika po kilku nieudanych meczach.. to co ja mogłem powiedzieć o Ibrahimovicu? Ten grał jeszcze tragiczniej i jego po połowie sezonu trzeba było wyrzucić na zbity pysk.
W przypadku Bojana jest zupełnie inaczej, ponieważ jest on jeszcze młody i się uczy. Wnioski można wyciągać po zakończeniu obecnego sezonu i dopiero latem 2011 roku będziemy mogli mówić, czy Bojan się tutaj nadaje czy jednak trzeba go wypożyczyć (nie SPRZEDAĆ!)
0
Uważam, iż wyciągnięcie Messiego z Barcelony, przynajmniej na tą chwilę, jest po prostu niemożliwe. Oczywiście znajdą się przykłady zawodników, którzy mówili iż nie opuszczą Dumy Katalonii za żadne skarby świata, a jednak odeszli. Mam tutaj na myśli Ronaldinho, Figo... jednak myślę, że Messi nie jest piłkarzem o takim charakterze jak Ci dwaj powyżej. Brazylijczyk zawsze był szalony, a Figo to zwykły zdrajca.
0
mirq:
Dobrze się czujesz? Przyznaj szczerze, co brałeś? Biała Dama, Hera? Zatrudnienie Vilanovy na funkcję szkoleniowca i sprzedanie Bojana to dwie totalne głupoty. Póki co, praca Guardioli mi się podoba, a Krkić to talent jakich mało. Przejrzyj na oczy człowieku...
0
Weźcie zbanujcie tego gościa o nicku Qss, bo koleś gada nie od rzeczy...
0
Mam bluzkę tej firmy, ale nic specjalnego, doprawdy.. Swoją drogą to gratuluję Messiemu, bo firma należy do jednej z najlepszych na świecie. Ale moim zdaniem lepiej trafiło się Dolce & Gabbana niż Messiemu ;D Messi to Messi. Obecnie znany przez wszystkich.
0
Dopalacze zakazane, a Moratii cały czas na haju xD
0
Podobny news się już pojawił, tylko że z katalońskiego Sportu.
0
Kressu:
Tak? A ja myślałem, że transmisja będzie na Cartoon Network...
0
challenger, chłopie, Ty jesteś niesamowity! Świetny artykuł. Nie wiem ile dla tego serwisu napisałeś tego typu artykułów, ale wiem, że wszystkie, które czytałem były bardzo wciągające i się z nimi zgadzałem. Czytałem już kiedyś Twoje słowa mówiące, iż czujesz się dobrze na FCBarca.com, ale moim zdaniem powinieneś wybić się gdzieś wyżej. Pozdrawiam ;)
0
Zdecydowanie Luis Suarez! Zabójczo skuteczny, szczególnie w Ajaxie Amsterdam. Jedyne, czego się boję, jest to, że Urugwajczyk nie odnajdzie się w takiej drużynie jak Barcelona. Co jak co, ale Ajax to nie Barca i w Eredivisie zdecydowanie łatwiej strzela się bramki...
0
Kiedy patrzę co wyprawia Higuain, to mam zawroty głowy :) Ten koleś marnuje każdą nadarzającą się sytuację, a gra już w pierwszym składzie Realu drugi sezon (wcześniej też grał, ale nie tak często) i marnuje wszystko! W przypadku Villi jest zupełnie inaczej. Nie rozegrał jeszcze 10 meczów w barwach Blaugrana, a Wy już krytykujecie. Czasu mu dajcie! Każdy potrzebuje czasu ;)